Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

mitmichael 11.08.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 958389)
Kurs na 0-3 był 21, a na 0-1/0-3 HT/FT podobno 56(tak twierdzą na pewnym zamkniętym forum) było zagrać za 100 zł miałbyś dwa tygodnie pracy do przodu ;]

Kurs na Kamerun H-2 9.62, H-1 5.44, Kamerun 3.40

Wytypuj wynik Lech/Amica - Arka obstawię eksperymentalnie i podzielimy się zyskami

Jak Polska bedzie grała nastepne mecze towarzyskie to i ja sie wybiore do buka bo na tych porazkach to mozna niezła kase zarobic :D. Co do meczu nie ma co gadac - trudne zadanie ma Smuda.

WiślakMyślenice 11.08.2010 21:28

Cytat:

Co jest? nikt nie chciał koszulki od Samuela? :D
Kamery już nie transmitują, pewnie się o nią zabijają :)

Kluvi 11.08.2010 21:29

Kiedy tak Błaszczu się zachował w 1 połowie? bo nie kojarzę.

For_FuN_ 11.08.2010 21:32

Smuda zloz rezygnacje, bo to jest kur.. skandal(kolejny po kompromitacjach naszych zespolow)!! Gramy bez taktyki, obrona dziurawa, powolania z pupy. Co w kadrze robia miernoty typu Rybusa, WOjtkowiaka czy Miejrzejewskiego?? Panie Kolton, moze zapyta pan swojego przyjaciela? Reprezentacja jest bardziej rozbita, niz byla za czasow Beenhakkera, nie zmienilo sie doslownie nic. I co pieprza komentatorzy, ze nie mamy rozliczac Smudy z wynikow? My nie jestesmy San Marino, zeby budowac tyle lat, a poza tym ta druzyna grala lepiej...

Mialem obawy co do Franza i niestety wszystko sie sprawdza... Szkoleniowiec pokroju Hitzfelda potrzebny od zaraz.

harthausen 11.08.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 958395)
Jak Polska bedzie grała nastepne mecze towarzyskie to i ja sie wybiore do buka bo na tych porazkach to mozna niezła kase zarobic :D. Co do meczu nie ma co gadac - trudne zadanie ma Smuda.

to raczej ostatnia wpadka buków na taką wycenę naszej repry. Już więcej taka stawka na ich wygraną długo się nie pojawi.
Kto zagrał dziś, miał nosa :)

kubawislak 11.08.2010 21:34

Cytat:

Cytat:
jak myślicie jaki będzie wynik meczu POLSKA - KAMERUN w środe?
ja obstawiam 0:3 dla Kamerunu.
Po fatalnej grze naszych i niezłej Kamerunu. Meczu nie będę oglądał, bo nasi to malczan a Kamerun to F1. Szkoda czasu i nerwów...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 958384)
Może pomogę z kolegą w obstawianiu meczów? :D Są chętni? :D

Też Twierdziłem, że "znowu bedzie w połe" i przez myśl przeszedł mi właśnie wynik 0-3. i my się dziwimy że dostajemy od Azerów w pucharach. i Tu nie chodzi op umiejętności, oni grają beż żadnego zaangażiwania... oglądałem mecz uważnie do pierwszej bramki i zdążyłem zauważyć jak Żewłakow(temu panu już dziękujemy) odpuscza piłkę po której nie wiadomo czemu Eto sobie spokojnie biegnąc uderzył prosto w Fabiana, Sadolk truchtał do kolesia który otrzymał długą piłkę w pole karne. To nie są umiejętności to jest zwykłe "albo mi się chce, albo mi się nie chce"... Im sie właśnie nie chce... Gdybym ja był selekcjonerem to dostaliby taki opierd...

BiałaGwiazda 11.08.2010 21:35

Nie wiem co w kadrze robią Tytoń,Glik,Kowalczyk czy Mierzejewski.To są co najwyżej przeciętni piłkarze nawet jak na ubogie polskie warunki..

Arturo Qr2nów 11.08.2010 21:35

No cóż... Wystarczą podstawowe umiejętności techniczne na niezłym poziomie, trochę taktyki i chęci żeby skopać nasze "orły" na własnym terenie.

W obecnej sytuacji nie masz szans na budowę drużyny, bo z kogo? W trakcie meczu naszła mnie taka refleksja, że to bardzo fajnie, iż są tacy ludzie, którzy potrafią przedsięwziąć pomysł jak "koniec PZPN" itp. Jednak to wszystko jest mało! Tu trzeba wielotysięcznych pikiet na Miodowej, trzeba zbić taran i wkroczyć do siedziby PZPN i wywieźć dziadów z ich gniazdka. Że nas zawieszą w FIFIE, UEFIE, zabiorą nam Euro2012... Ch*j z tym. Jesteśmy na równi pochyłej, z resztą bardzo stromej. Nasze kluby dostają w pucharach w przedbiegach, nasza kadra dostaję dosłownie z każdym poza San Marino. Tu nie ma półśrodków. Trzeba to odciąć grubą kreską i budować wszystko od nowa pod okiem specjalistów z zagranicy, niech pod ich okiem szkolą się nasi młodzi i ambitni trenerzy, może za 10, 15, 20 lat, po zmianie pokoleń będą efekty.

DominoForza 11.08.2010 21:36

gdyby nie Kuba to mysle ze z 4-5 bramek by wpadlo ,chlopak ma charakter cos jak Gatuso
tylko mnie w****ia jak co mecz wspominaja 74 itp itd ?

jurukuru 11.08.2010 21:36

Glik- tragedia, to co dzisiaj robił to nieporozumienie.
Brawo dla Kuby i Żewłakowa.
Reszta piłkarzyków miernota.. nic nowego, ale wstyd, k*rwa, zaczynajmy się coraz bardziej przyzwyczajać..

medyk 11.08.2010 21:39

czy do Franza dojdzie wreszcie ze Rybus i Peszko w obecnej dyspozycji nie powinni grac ?

WiślakMyślenice 11.08.2010 21:39

Jeszcze na dodatek Glik i Peszko.

Smuda też taktycznie zjebał to spotkanie, ale niewiele mógł wycisnąć. Przynajmniej wpajał im prostopadłe podania i piłki na wolne pole, lecz jak widać na ten techniczny i celnościowy poziom nasi kopacze jeszcze nie weszli.

Brożek grał jako cofnięty napastnik? Bo tak zauważyłem. W drugiej tak samo grał Lewandowski, ciągle słyszałem komentatora jak wypowiadał jego nazwisko w kontekście podań w pole karne.

Cytat:

A ja mam 2 pytanka (odnośnie reprezentacji), mianowicie:

1. Co z bojkotem meczów naszej reprezentacji przez inicjatywę koniecpzpn.pl? Czyż właśnie nie oglądając transmisji ze Słowacją odcinaliśmy kurek pzpnowi? Czy już wszystko gra?
Znowu wykrakałem. Tak samo jak z założeniem tematu "propozycje zmian w polskiej piłce" w dzień największego wpier***lu w dziejach polskiej piłki -> nasz z Karabachem, Jagi z Arisem i Ruchu z Austrią Wiedeń. Nostradamus? ;)

rafkur 11.08.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 958404)
No cóż... Wystarczą podstawowe umiejętności techniczne na niezłym poziomie, trochę taktyki i chęci żeby skopać nasze "orły" na własnym terenie.

W obecnej sytuacji nie masz szans na budowę drużyny, bo z kogo? W trakcie meczu naszła mnie taka refleksja, że to bardzo fajnie, iż są tacy ludzie, którzy potrafią przedsięwziąć pomysł jak "koniec PZPN" itp. Jednak to wszystko jest mało! Tu trzeba wielotysięcznych pikiet na Miodowej, trzeba zbić taran i wkroczyć do siedziby PZPN i wywieźć dziadów z ich gniazdka. Że nas zawieszą w FIFIE, UEFIE, zabiorą nam Euro2012... **** z tym. Jesteśmy na równi pochyłej, z resztą bardzo stromej. Nasze kluby dostają w pucharach w przedbiegach, nasza kadra dostaję dosłownie z każdym poza San Marino. Tu nie ma półśrodków. Trzeba to odciąć grubą kreską i budować wszystko od nowa pod okiem specjalistów z zagranicy, niech pod ich okiem szkolą się nasi młodzi i ambitni trenerzy, może za 10, 15, 20 lat, po zmianie pokoleń będą efekty.


A na jakiej podstawie uważasz, że aktualnie jesteśmy w stanie pokonać San Marino?

kreseq 11.08.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 958398)
Kiedy tak Błaszczu się zachował w 1 połowie? bo nie kojarzę.


Strzal z ostrego kąta zamiast podania do dobrze ustawionego Lewego. Minuty Tobie nie podam.


PS: Rybus nie jest w formie, ale miernota bym go nie nazwal. Po prostu jest leniwym milosnikiem facebooka i fajek :D

szlaQ 11.08.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 958411)
Strzal z ostrego kąta zamiast podania do dobrze ustawionego Lewego. Minuty Tobie nie podam.


PS: Rybus nie jest w formie, ale miernota bym go nie nazwal. Po prostu jest leniwym milosnikiem facebooka i fajek :D

i Desperadosów :rotfl: .... skuteczność DRAMAT !!!

Arturo Qr2nów 11.08.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 958409)
A na jakiej podstawie uważasz, że aktualnie jesteśmy w stanie pokonać San Marino?

Nie tak dawno temu wlepiliśmy im 11:0 więc chyba przez rok nie nastąpił aż taki skok San Marino ku lepszemu, a nasz w przepaść :-)

Buziek_LG 11.08.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 958400)
to raczej ostatnia wpadka buków na taką wycenę naszej repry. Już więcej taka stawka na ich wygraną długo się nie pojawi.
Kto zagrał dziś, miał nosa :)

Nie prawda. Takie kursy(miezy 2.0 a 3.5) na przeciwników naszej kadry zdarzają się przy prawie każdym spotkaniu w Polsce. Stawiam przeciwko naszej reprezentacji od 3 lat(ostatniego meczu eliminacji E2008) i niezależnie od klasy przeciwnika . Wierz mi że takie kursy to nie jest rzadkość.

ps. niedługo następny sparing w Polsce i znów wpadnie kaska...

TymonPRO 11.08.2010 21:47

To jest parodia,żenada ,brak słów co się dzieje.
Tego frajera Sadloka powołuje trener wielki, kibice Amiki mieli racje ,,Franek Smuda gdzie te cuda" trener zakichany powoływać taki szrot Kowalczyk Sadlok.Nie istniejemy

Powinniśmy tworzyć reprezentacje na tych co nie należą do polskiej myśli szkoleniowej tzn tych z zagranicy : Koscielny,Obraniak,Roger,Kołodziejczyk, i najlepsi z Polski ta żyła Lewandowski,Błaszczykowski,Brożek,Murawski, Bramkarze ci co grają

Najgorsze że jak wywalą Smude to i tak będzie źle bo rządzi Lato!!!

Sorry ale przeraża mnie ten brak honoru,wstyd od każdego dostajemy po dupie za nie długo ogra nas ten Azerbejdżan

rw88 11.08.2010 21:48

Cytat:

U-23: Irlandia Północna 2-0 Polska http://www.90minut.pl/logo/pzpn.gif Reprezentacja Polski U-23 przegrała z Irlandią Północną 0-2 (0-1). Było to ostatnie grupowe spotkanie biało-czerwonych w turnieju "U23 International Challenge Trophy".
11 sierpnia 2010, 19:45 - Coleraine
Irlandia Północna 2-0 Polska

Tabela grupy C:

1. Portugalia 2 4 7- 2
2. Irlandia Północna 2 4 4- 2
3. Polska 3 4 2- 3
4. Walia 3 1 5-11
Składy pozostałych grup:
Grupa A - Włochy, Belgia, Malta, Rumunia
Grupa B - Anglia, Irlandia, Estonia

Turniej rozgrywany jest systemem każdy z każdym bez rewanżów. Do 1/2 finału awansują zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca. U23 International Challenge Trophy jest rozgrywany po raz drugi, a poprzednią edycję wygrała Belgia.


źródło: własne / futbol24.com
10 znaków.

rafkur 11.08.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 958414)
Nie tak dawno temu wlepiliśmy im 11:0 więc chyba przez rok nie nastąpił aż taki skok San Marino ku lepszemu, a nasz w przepaść :-)

Nie wiem czy oni coś poprawili - pewnie tak bo każdy coś poprawia. Wiem tylko tyle, że tak słabej reprezentacji nie widziałem w całym swoim 34 letnim życiu.

Zamiast ośmieszać się z Hiszpanami czy Kameruńczykami którzy spotkali się wczoraj na lotnisku powinniśmy zagrać parę spotkań z kimś porównywalnym.
Na początek policjanci, potem księża albo artyści a później to już po bandzie na maksa czyli np. w/w San Marino.

GemHZR 11.08.2010 21:52

Od Błaszcza to się należy odstawić, bo gdyby nie on to już w ogóle żadnych akcji by nie było. Jak sam ciągnie każdą akcję to niech i sobie z raz strzeli. Z resztą jak wystawiał patelnie innym to walili na bramkę rugby, więc miał prawo się w****ić.

wojti11795 11.08.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 958414)
Nie tak dawno temu wlepiliśmy im 11:0 więc chyba przez rok nie nastąpił aż taki skok San Marino ku lepszemu, a nasz w przepaść :-)

Jak już wspominasz o meczu z San Mariono to było 10-0. Nasza reprezętacja gra taki szrot że nie da się na to patrzeć. Komętator mówi że spokojnie zosatło jeszcze 2 lata, ale nawet się nie łudźmy. Dobrze ze nie gramy w eliminacjach. Naszym kopaczą przydało by się to co się dzieje z piłkarzami z Korei Płónocnej, czyli tortury.:-/

mitmichael 11.08.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 958421)
Zamiast ośmieszać się z Hiszpanami czy Kameruńczykami którzy spotkali się wczoraj na lotnisku powinniśmy zagrać parę spotkań z kimś porównywalnym.

Smuda podobno chciał grac z lepszymi przeciwnikami by pilkarze uczyli sie od nich to niech sie przyzwyczaja do takich wynikow. Moze to i lepiej, ze gramy z takimi przeciwnikami bo przynajmniej wszyscy wiedza, na jakim poziomie przygotowan do Euro 212 jestesmy.

WiślakMyślenice 11.08.2010 21:56

Ja nie rozumiem jednego. Skoro mieli wymarzony bojkot na narodowym w Chorzowie (koniecpzpn), udały się "znicze", nawet w Bydgoszczy gdzie po ogromnych wtopach na trybunach było "leeeoooo" stadion był w połowie pusty, to dlaczego nie poszli dalej? Przecież z tytułu towarzyskich też wpada kasa, też reklamują się sponsorzy (biedronka :P -> buaahahahaha), też kibice płacą za wejściówki.

Już im się odniechciało? Wiem, że na portalu zbierają kasę, sam zasiliłem ich dwoma stówami, ale nie o to chodzi. Wiem ile kosztuje ksero, ale do jasnej ciasnej nie mogliby dać podrukować ochotnikom na własnym pececie? Albo załatwić reklamę na stronce wzamian za reklamę? Odbioru lepszego by nie mieli.

pikey 11.08.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 958421)
Nie wiem czy oni coś poprawili - pewnie tak bo każdy coś poprawia. Wiem tylko tyle, że tak słabej reprezentacji nie widziałem w całym swoim 34 letnim życiu.

Zamiast ośmieszać się z Hiszpanami czy Kameruńczykami którzy spotkali się wczoraj na lotnisku powinniśmy zagrać parę spotkań z kimś porównywalnym.
Na początek policjanci, potem księża albo artyści a później to już po bandzie na maksa czyli np. w/w San Marino.

Ja tam myślę, że lepiej zbierać baty od najlepszych. Przynajmniej się chłopaki orientują, że daleka droga przed nimi, a status bogów ekstraklasy nijak się ma do poziomu międzynarodowego. Jakbyśmy sparowali z ogórami, to by były łatwe zwycięstwa, samozachwyt i propaganda sukcesu aż do Euro 2012. A tak przynajmniej wiemy w którym miejscu jesteśmy.

A poza tym- głowa do góry- Kamerunu nie będzie na Euro 2012:P

qchar90 11.08.2010 21:57

ja *******e co Ci pilkarza graja, co ten Smuda wyprawia z ta kadra, oczywiscie wedlug niego nie licza sie wyniki, liczy sie styl ofensywny
tylko my huja gramy ;|
szkoda gadac, Lewandowski(Mesjasz Polskiej Pilki) mial jedna sete i s*******il
kiedys to z checia sie kadre ogladalo, a teraz 4 mecz bez bramki strzelonej,

Arturo Qr2nów 11.08.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 958424)
Jak już wspominasz o meczu z San Mariono to było 10-0. Nasza reprezętacja gra taki szrot że nie da się na to patrzeć. Komętator mówi że spokojnie zosatło jeszcze 2 lata, ale nawet się nie łudźmy. Dobrze ze nie gramy w eliminacjach. Naszym kopaczą przydało by się to co się dzieje z piłkarzami z Korei Płónocnej, czyli tortury.:-/

Faktycznie 10:0, ale nie uznał nam prawidłowej bramki więc jeden - wiadomo, co ;-)

PS. "kopaczom", "komentator" i "reprezentacja" :-)

For_FuN_ 11.08.2010 22:00

Przede wszystkim, to musimy dmuchac i chuchac na pilkarzy, ktorzy potrafia grac(a takich mamy niewielu). Smuda powinien kleknac przed Borucem i ladnie go przeprosic za wszystkie chamskie wypowiedzi. Prawdziwy profesjonalista pogadalby z Arturem i przekonal go do pewnych rzeczy(wiadomo, ze Boruc to bardzo specyficzna osobowosc - nie interesuje sie pilka, nie integruje sie w grupie, itp), Smuda wolal sie z niego naigrywac w prasie.Nie mowie juz o Kosowskim. Gdzie jest Glowacki? Wole(bo jednak bledow popelnial dosc sporo) ogladac go, niz Glika czy Sadloka, i innych z mlodego pokolenia.

dwdx1906 11.08.2010 22:00

Smuda, gdzie te cuda?Ale jest postęp, już tylko 3 w plecy :D

Grzadq 11.08.2010 22:03

Jeszcze więcej Glików i Sadloków w kadrze. A Głowa nie powoływany ... . Już nie mogę się doczekać emocjonujących występów naszych odmłodzonych stoperów na euro 2012.

rafkur 11.08.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 958429)
Ja tam myślę, że lepiej zbierać baty od najlepszych. Przynajmniej się chłopaki orientują, że daleka droga przed nimi, a status bogów ekstraklasy nijak się ma do poziomu międzynarodowego. Jakbyśmy sparowali z ogórami, to by były łatwe zwycięstwa, samozachwyt i propaganda sukcesu aż do Euro 2012. A tak przynajmniej wiemy w którym miejscu jesteśmy.

A poza tym- głowa do góry- Kamerunu nie będzie na Euro 2012:P


Tylko, że my się cofamy. Na mój gust w pustych łbach kopaczy tworzy się taki schemat: ooo dzisiaj nie gramy z aktorami to znów będzie w*******. Można przegrywać z mocniejszymi - to jest normalne- gorzej że nie widać żadnego pomysłu. Dodatkowo dla mnie charakterystyczne jest jak Smuda miota się przy 0-0 ale już po pierwszym golu kompletnie "siada" i widać u niego na zbliżeniach twarzy bezradność.

WiślakMyślenice 11.08.2010 22:06

Zapatrzone w gwiazdeczki lecha (lub byłe), dodatkowe ściągające szrot z naszej ligi lub też totalnie bez formy piłkarzyny trenerskie beztalencie...

bluefan 11.08.2010 22:08

Smuda chyba za duża grał w FMa:lol: Co w tej kadrze robi Glik, co on robi w Palermo? Przecież on tam w depresje wpadnie, najgorsza liga dla obrońców, a go ośmiesza 4 siła Afryki... Wystawianie Sadloka na lewej obronie to też pomyłka, przecież on w Ruchu połowe tylko przekracza przy rzutach wolnych, a w dzisiejszych czasach boczni obrońcy muszą wspomagać skrzydłowych...

Oj nie wierzę coś w Smudę. Jego wizja tej reprezentacji jest za bardzo kolorowa, nawet Włochom nie idzie masowe odmładzanie składu, a co dopiero w tym jakże obsypanym talentami kraju...

kreseq 11.08.2010 22:08

Dobry tekst z weszlo
http://www.weszlo.com/news/5389

"O Jędrzejczyku - nazywanego przez Smudę "Jędrzejczakiem", co jest jednak obciachem konkretnym - selekcjoner powiedział: "Ciekawy chłopak, widzę w nim potencjał. Podobał mi się wiosną w Kielcach. Teraz trzepnął trzy bramki w meczu z Arsenalem. To doda mu pewności siebie. To jest dobry moment na debiut. Rzucam go na głęboką wodę i niech pływa". Chodzą słuchy, że "Franz" wrzucił biednego Jędrzejczyka na głęboką wodę do hotelowego basenu i legionista niestety już nie wypłynął. Z tego powodu w Szczecinie go nie zaobserwowano."

:D

PS: Lewa strona obrony dzisiaj to byla tragedia. Latali po niej gracze Kamerunu jak po polu...

TymonPRO 11.08.2010 22:08

Polska gra z meczu na mecz coraz gorzej to są te przygotowania do Euro?

Pablooo 11.08.2010 22:10

Żewłakow: "Weź, kur..." :rotfl:

BiałaGwiazda 11.08.2010 22:10

Zastanawia mnie fakt dlaczego w kadrze nie ma w kadrze Grosickiego.Obecnie bije na głowę Brożka czy Peszke,którzy grali w tym meczu,nie wspominjąc o ławkowiczach typu Boguski ;/

Buziek_LG 11.08.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 958447)
Polska gra z meczu na mecz coraz gorzej to są te przygotowania do Euro?

Zasłona dymna na Euro forma eksploduje i "Idziemy na majstra:rotfl:"

TymonPRO 11.08.2010 22:14

Mnie to śmieszyło do dzisiaj bo można przegrać mecz 2 ,3 ale nie każdy,ludzie każdy nas leje,śmieją się na całym świecie z kraju gdzie mieszka ponad 35mln ludzi
Zero ambicji,honoru


Czy wyjdziemy z grupy? My nie wyjdziemy z połowy!

Buziek_LG 11.08.2010 22:20

Trochę przesadzasz 98% globu nawet nie zarejestruje tego wyniku. Więc troszkę pokory ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl