![]() |
Cytat:
|
Z okazji przerwy reprezentacyjnej zestawienie po segmentach:
Kod:
top6 - M:6, Z:1, R:3, P:2 |
Na chwile obecną...
|
Widać kto pikuje ostro, aby wypaść z top6. Odra i szczególnie Tychy pokazują że początek sezonu to był wypadek przy pracy. A tak to nikt poza Arka nie jest żadnym pewniakiem do top6 do zimy. Co się może jednak zmienić już w kolejnej kolejce.
No to kończymy kolejną serię między meczami kadry z dorobkiem 5/12 pkt, nie wiem czy się śmiać czy płakać. W ostatnich 4 spotkaniach powiedzmy że 7 pkt to będzie wielki sukces i zapewne będzie to też wynik który da miejsce 6-7 i alibi dla JK że idziemy w dobra stronę. Tymczasem zeszły sezon - 19 kolejek - 27 pkt. Teamu Brzęczek/Sobol Teraz będzie progres i 29 pkt? :> A może mniej niż 27? |
Póki co ładnie wygląda to nasze zestawienie punktowe z sezonu tego kontra poprzedniego. Ciągle jest jakiś progres :D Gorzej to będzie wyglądać na wiosnę, bo już serii 7 wygranych pod rząd nie będzie, i co wtedy? :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Niestety martwi wszystko pozostałe. Na ostatnim "Studio Reymonta" (YT goal.pl) B. Karcz stwierdził, że w meczach do przerwy świątecznej Sobol gra o swoją przyszłość. |
Cytat:
Przestańcie się okłamywać i łudzić. Szkoda nerwów. |
Też zwróciłem na ten moment Studia Reymonta uwagę. Jeśli Karcz opowiada coś takiego (a jest zdecydowanie najbliżej klubu ze wszystkich dziennikarzy w Krakowie), to musi być coś na rzeczy w sprawie trenera. Nie wierzę, żeby powiedział coś takiego, wcześniej nie dostając jakiegoś sygnału z samej góry.
|
Cytat:
|
Cytat:
Piłkarzy mamy takich (oczywiście do tego musi dojść jeszcze trener mający pojęcie o trenerce), że nie musimy polegać na 40-metrowych wyrzutach z autu, jak jacyś siepacze z Sandecji. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Po prostu w.......ów nie będzie ale prawie same remisy będą. |
Cytat:
I proponuję zostać w tym temacie przy liczbach. |
Jak na razie to Synerise nie tyle nie jest w stanie przeznaczać ileś na Wisłę ile w ogóle nie jest w stanie cokolwiek przeznaczać.W zasadzie to sam Synerise potrzebuje aby przeznaczać pieniądze na niego
|
Cytat:
To tacy jak Ty zakłamywali rzeczywistość. Teraz już za późno. Po takiej serii jaką musi wykręcić ten kretyn żeby wreszcie go zwolniono awans będzie mrzonką. |
Wisła II zakończyła całkiem udaną rundę jesienną na 1 miejscu, z przewagą 6 punktów nad #2 Orłem Ryczów
Od 7 kolejki zespół jest #1 :) ZRP: 13-3-1 R: #11 BBT2 (w domu), #3 LKS Jawiszowice (wyjazd), #12 Watra Białka Tatrz. (wyjazd) P: #5 Beskid Andrychów (w domu) (pozycje na koniec rundy) Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauzaPauzujemy w 21 kolejce, a będziemy kończyć: 36: (w) Beskid Andrychów 37: (d) Wolania Wola Rzędzińska 38: (w) Barciczanka Barcice |
Odra niestety wygrała więc nadal mamy 5 punktów straty (plus przegrany mecz z Odrą w Krakowie).
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Forma rywali ma dość marginalne znaczenie, jeśli sami nie zaczniemy punktować przynajmniej 2 pkt/mecz
To że wszyscy będą gubić między sobą punkty z czołówki to wiadomo od pewnego czasu. Tym bardziej że szeroko pojętą czołówka to w tej chwili 11 zespołów. A jeszcze dochodzą utraty punktów z dołem tabeli, czego akurat my doświadczamy nader często... Co kolejke mamy przynajmniej 2 mecze które przetasowuja miejsce w tabeli Teraz było Arka - Lechia i Tychy - BBT W kolejnej: TBB - Wisła ,Łeczna - Tychy, Lechia - Miedź Dalej: Odra - Stal, Wisła - Łeczna, TBB - Arka I ostatnia przed zimą: Arka - Łeczna, Motor - Lechia, Miedź - TBB I odpoczynek do 17 lutego... |
Niestety, pomimo ewidentnych oznak tego, że tym razem już zaskoczyło, trener Sobolewski prawdopodobnie nie dostanie szansy kontynuowania misji awans, a przecież wyniki jednoznacznie pokazują, że szło ku dobremu.
Średnia sezonu: 1,47 Średnia krocząca 3 mecze: 1,33 Średnia krocząca 5 meczów: 1,00 Do awansu bezpośredniego brakowało tylko średniej 2,24 do końca sezonu, więc decyzja tym bardziej niezrozumiała. Poddał się dokładnie na półmetku rywalizacji mając ciągle te brakujące 2 punkty więcej niż w poprzednim sezonie na tym etapie. Naprawdę, nie rozumiem tej decyzji. |
Za Sobola dajcie pana Kazimierza Kmiecika. Gorzej nie będzie. Utrzymanie raczej pewne.Na nikogo innego nas nie stać. A zawsze to legenda zgodnie z polityką klubu.
|
Zaraz,zaraz.Nie tak prędko.Jaro będzie go jeszcze przekonywał żeby ciągnął ten wóz z węglem
|
Cytat:
Niestety tak to czasami w pracy jest, że samemu sobie człowiek za wysoko poprzeczkę postawi i to się później na nim mści. Cytat:
Tak na szybko w 5 sekund po wpisaniu w google znalezione: Cytat:
|
Dzięki zwycięstwu i opadom śniegu (kilka meczów się nie odbyło w 17 i 18 kolejce) mamy 6 miejsce i niewielką stratę do 2 miejsca.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdZespoły, które mają zaległy mecz i matematyczną szansę na 2 miejsce: GKS Tychy - 31 - w Tychach przegraliśmy 1:0 Motor Lublin - 29 - w Lublinie wygraliśmy 1:4 |
Wczoraj dobry dla nas wynik w Niecieczy
|
Dokładnie, mamy 5 punktów straty do 1 miejsca (śledzie dostały w Krakowie 5:1 :) ).
GKS Tychy ma zaległy mecz i może przeskoczyć Arkę. W Tychach przegraliśmy (1:0). |
Zaległości zostaną odrobione dopiero wiosną, więc jeśli nic nie spartaczymy z Polonią to przezimujeny na 5-6 miejscu.
Nie ulega wątpliwości że więcej w tym zasługi rywali niż nas samych. Choć akurat te 6 miejsce to będzie w sam raz dla średniej 1.72 |
W tej lidze trudno tak naprawde cokolwiek przewidziec. Wiele sie chyba nie pomyle jesli powiem, ze pol ligi juz na jakims etapie liderowalo.
Nikt nie jest w jakims wielkim szoku kiedy lider gra z jednym ze "spadkowiczow" i oddaje punkty. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl