Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

wiertar 15.06.2013 21:14

jest franiu, to i biedronka pewnie bedzie ;)

JmB 15.06.2013 21:23

Na szczęście Biedronka na pewno nie będzie. Oni bawią się z reprezentacją i budują wizerunek dobrego wujka.
Zanim dokręcą śrubę i zaczną być monopolistą. Będziemy Polacy tak mieć, że będziemy pracować i kupować w biedronce ;)

foxtrot_green 15.06.2013 21:56

Zastanawiam się kiedy wreszcie będą jakieś konkrety w sprawie koszulek, Białej Gwiazdy, sponsora, operatora stadionu, etc. Na razie obiecują, obiecują, a nowy sezon startuje przecież już w lipcu....

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1452...nas_middle.jpg

Dariook 16.06.2013 11:22

Partnerstwo wysokich lotów!

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...s_logo.svg.png

KrzychooR 16.06.2013 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1317983)

Ale kto tu komu będzie płacił? ;]

sayek89 20.06.2013 12:20

Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.

kolarz90 20.06.2013 12:28

Niestety cisza, zresztą nie tylko w temacie koszulek. Adidas ma umowę do 1 lipca, więc moim zdaniem dopiero wtedy możemy się spodziewać jakieś specjalnej konferencji na której przedłużą umowę i zaprezentują stroje

szczaq21 20.06.2013 14:29

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

WISŁAZWE 20.06.2013 14:51

Nowy logotyp Ekstraklasy na sezon 2013/14:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...01188755_n.jpg

Kon®ado 20.06.2013 15:47

Trochę zalatuje kiczem ;P Ale oby wersja druga pojawiła się na froncie koszulek a nie samo pedalskie logo t-mobile...

Alonso19 21.06.2013 20:51

Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?
http://a142.idata.over-blog.com/605x...-Augsburg.jpeg
:D

A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd :P

vote-for-mikey 25.06.2013 14:24

Tak wszyscy hop do przodu z Adasiem, ale przecież... Adaś podpisał z nami umowę w lipcu 2010, na trzy lata.

W związku z tym zacznę inny konkurs życzeń niż wy - Under Armour. ;)

El'kabat 25.06.2013 14:33

Podobno umowa z Adasiem będzie dalej obowiązywać.
http://www.sportmarketing.pl/newsroo...-nadal-z-wisla

Jak dla mnie-najładniejsze koszulki były za Nike.

Kapcok7 26.06.2013 18:09

Moje wizualizację stroi na sezon 2013/14 na podstawie tego co nie którzy pisali.

Pierwszy wzór:
1.Z logiem Telefoniki
http://images.tinypic.pl/i/00407/llg3u5p5aanl.png
2.Z logami T-Mobile Ekstraklasy
http://images.tinypic.pl/i/00407/m5hibdfn6wev.png
3.Z innym logiem przykładowego sponsora

http://pics.tinypic.pl/i/00407/do4lytl1h9ro.png




I drugi wzór:

1.Dla odmiany czysta
http://pics.tinypic.pl/i/00407/i0ppgbeueaqg.png
2.Z logiem Telefoniki i T-M Ekstraklasy
http://files.tinypic.pl/i/00407/j2rnlsczguir.png
3.Z innym logiem przykładowego sponsora.
http://pics.tinypic.pl/i/00407/kg4cjxc60opx.png

Który obstawiacie?

WiślakMyślenice 26.06.2013 18:21

Pewnie żaden, bo projekty- "liga mistrzów"

19sebawro06 26.06.2013 18:29

nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne

WiślakMyślenice 26.06.2013 18:33

Cytat:

nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne
Na rękawach wstawił obecne na sezon 13/14. Właściwe jest. Tyle, że zamiast różowego tła i białego napisu powinno być odwrotnie.

19sebawro06 26.06.2013 18:34

chodzi mi o to http://www.90minut.pl/news/214/news2...straklasy.html w tym sezonie chyba takie obowiązuje

Kapcok7 27.06.2013 08:35

Nigdzie nie pisali że ten prostokącik ma się zmienić, no chyba że jak pisał WiślakMyślenice na odwrót z kolorami. Na razie z tego co szperałem po za tym logiem z banerów 19sebawro06 nic na razie nie ujawniono jak to będzie na koszulkach. Swoją drogą to zmiana barw na biały z różowym wyszła by wszystkim na dobre.

foxtrot_green 27.06.2013 09:43

Ciekaw jestem, czy nadal zachowają specjalne naszywki dla Mistrza Polski. Przecież w tym sezonie Śląsk grał w koszulkach z naszywkami Ekstraklasy, na których piłka zamiast zielonych miała złote łaty. A może wprowadzą polskie scudetto? ;)

heoij 28.06.2013 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1318852)
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.

Cytat:

Taka ciekawostka... ciekawe, kto zagra 16 lipca z Herthą, bo Flota Świnoujście twierdzi, że oni i to na Olympiastadion.
A u nas 13 lipca mecz z Ruchem na stadionie Wisły i prezentacja nowych koszulek. Prawdopodobnie mecz będzie ujęty w karnecie, a bilety za 5 zł.
z facebooka wislakrakow.com

wilis 28.06.2013 19:27

powiem tylko ze FAJNIE wygladaja ;)

bonawentura 28.06.2013 19:31

Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.

KrzychooR 28.06.2013 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1320198)
Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.

Na tak medialny klub jak Wisła warto wydać dużą kasę :D

Dariook 29.06.2013 02:16

Po co wy sobie tak komplikujecie zycie? Po co powielacie głupoty? \
Jakiegoś przetargu się spodziewacie o miejsce na koszulce czy jak. Jeśli TF stać lub nie znajdzie się chętny by przebić 2–3 mln które wpływają do kasy klubu, to zmiany nie będzie.

Jeśli nowy sponsor zapłaci 2mln to 3 mln TF znikną z klubowej kasy, Więc jaki w tym sens?

Paweł 01.07.2013 17:01

Jaki to model nie wiem, w każdym razie nie jest to żadna nowość

http://bi.gazeta.pl/im/6/10844/z10844146X.jpg

Alonso19 01.07.2013 23:18

To jest Adidas Graphic z 2011 roku, zresztą bramkarze Wisły już go używali tyle tylko, że w tej wersji:
http://sc.soccerpro.com/common/image...ey_Lead_zm.jpg

R33 03.07.2013 13:35

z forum SKWK:
Cytat:

W tej rundzie na koszulkach będzie sama Biała Gwiazda z jedną złotą gwiazdką. 1906 być może będzie w przyszłości dodane aby zastrzec BG.

Franeklowcabramek 08.07.2013 16:41

koszulki oficjalnie będą zaprezentowane podczas meczu z Ruchem 13 lipca 2013 ;)

dawid 09.07.2013 12:22

Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl