![]() |
jest franiu, to i biedronka pewnie bedzie ;)
|
Na szczęście Biedronka na pewno nie będzie. Oni bawią się z reprezentacją i budują wizerunek dobrego wujka.
Zanim dokręcą śrubę i zaczną być monopolistą. Będziemy Polacy tak mieć, że będziemy pracować i kupować w biedronce ;) |
Zastanawiam się kiedy wreszcie będą jakieś konkrety w sprawie koszulek, Białej Gwiazdy, sponsora, operatora stadionu, etc. Na razie obiecują, obiecują, a nowy sezon startuje przecież już w lipcu....
http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1452...nas_middle.jpg |
|
Cytat:
|
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.
|
Niestety cisza, zresztą nie tylko w temacie koszulek. Adidas ma umowę do 1 lipca, więc moim zdaniem dopiero wtedy możemy się spodziewać jakieś specjalnej konferencji na której przedłużą umowę i zaprezentują stroje
|
|
|
Trochę zalatuje kiczem ;P Ale oby wersja druga pojawiła się na froncie koszulek a nie samo pedalskie logo t-mobile...
|
Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?
http://a142.idata.over-blog.com/605x...-Augsburg.jpeg :D A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd :P |
Tak wszyscy hop do przodu z Adasiem, ale przecież... Adaś podpisał z nami umowę w lipcu 2010, na trzy lata.
W związku z tym zacznę inny konkurs życzeń niż wy - Under Armour. ;) |
Podobno umowa z Adasiem będzie dalej obowiązywać.
http://www.sportmarketing.pl/newsroo...-nadal-z-wisla Jak dla mnie-najładniejsze koszulki były za Nike. |
Moje wizualizację stroi na sezon 2013/14 na podstawie tego co nie którzy pisali.
Pierwszy wzór: 1.Z logiem Telefoniki http://images.tinypic.pl/i/00407/llg3u5p5aanl.png 2.Z logami T-Mobile Ekstraklasy http://images.tinypic.pl/i/00407/m5hibdfn6wev.png 3.Z innym logiem przykładowego sponsora http://pics.tinypic.pl/i/00407/do4lytl1h9ro.png I drugi wzór: 1.Dla odmiany czysta http://pics.tinypic.pl/i/00407/i0ppgbeueaqg.png 2.Z logiem Telefoniki i T-M Ekstraklasy http://files.tinypic.pl/i/00407/j2rnlsczguir.png 3.Z innym logiem przykładowego sponsora. http://pics.tinypic.pl/i/00407/kg4cjxc60opx.png Który obstawiacie? |
Pewnie żaden, bo projekty- "liga mistrzów"
|
nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne
|
Cytat:
|
chodzi mi o to http://www.90minut.pl/news/214/news2...straklasy.html w tym sezonie chyba takie obowiązuje
|
Nigdzie nie pisali że ten prostokącik ma się zmienić, no chyba że jak pisał WiślakMyślenice na odwrót z kolorami. Na razie z tego co szperałem po za tym logiem z banerów 19sebawro06 nic na razie nie ujawniono jak to będzie na koszulkach. Swoją drogą to zmiana barw na biały z różowym wyszła by wszystkim na dobre.
|
Ciekaw jestem, czy nadal zachowają specjalne naszywki dla Mistrza Polski. Przecież w tym sezonie Śląsk grał w koszulkach z naszywkami Ekstraklasy, na których piłka zamiast zielonych miała złote łaty. A może wprowadzą polskie scudetto? ;)
|
Cytat:
Cytat:
|
powiem tylko ze FAJNIE wygladaja ;)
|
Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.
|
Cytat:
|
Po co wy sobie tak komplikujecie zycie? Po co powielacie głupoty? \
Jakiegoś przetargu się spodziewacie o miejsce na koszulce czy jak. Jeśli TF stać lub nie znajdzie się chętny by przebić 2–3 mln które wpływają do kasy klubu, to zmiany nie będzie. Jeśli nowy sponsor zapłaci 2mln to 3 mln TF znikną z klubowej kasy, Więc jaki w tym sens? |
Jaki to model nie wiem, w każdym razie nie jest to żadna nowość
http://bi.gazeta.pl/im/6/10844/z10844146X.jpg |
To jest Adidas Graphic z 2011 roku, zresztą bramkarze Wisły już go używali tyle tylko, że w tej wersji:
http://sc.soccerpro.com/common/image...ey_Lead_zm.jpg |
z forum SKWK:
Cytat:
|
koszulki oficjalnie będą zaprezentowane podczas meczu z Ruchem 13 lipca 2013 ;)
|
Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl