![]() |
Cytat:
Kiedyś był to temat rozkminiany na twitterze i ktoś napisał tam ,,będzie nowy sponsor na koszulkę to będą i nowe modele strojów z nadrukowanym, a nie naklejonym Lyoness" i rzecznik to polubił. Wiem, pewnie naciągana teoria, ale ja nie wierzę, że wyrobili specjalnie na konfę 2 nowe koszulki i umieścili w nowej formie logo Lyoness. Podejrzewam, że to nowy komplet pod nowego sponsora. |
No tak tylko co szkodzi im grać odrazu w tych nowych..
|
Z drugiej strony, dlaczego na prezentacji Llonch i Bartkowski mieli nowe, jako jedyni z prezentowanych zawodników.
Coś musi być na rzeczy. Nie wierzę w przypadek, a i tak nie mogą grać w różnych koszulkach. Wszyscy w sobotę mieli stroje z naklejonym Lyoness. |
No i niestety został plaster... ciekawe dlaczego.
|
|
Rany Julek, ale ta Pani po lewej stronie jest CUDNA! Koszulka wyjazdowa też super :)
|
Wszystko fajnie:) ale mogli zrobić złote to logo już nie mówiąc o numerach i nazwiskach.
|
złote nie, ale na wyjazdowej dałbym w kolorze pasków adidas
|
http://obrazki.elektroda.pl/53946874...4168_thumb.jpg
do wyboru do koloru (czyli czerowne i białe) rekaw krotki lub dlugi wszystko po 79 - outlet w modliniczce |
Serio po 79 zł? w Adidasie?
|
http://files.tinypic.pl/i/00879/rc1uo1z26fw8.png
Moim zdaniem lepiej wyglądałoby tak, ale to jest kwestia gustu. Ciekawe, czy koszulki były robione na szybko i dlatego logo lyoness zostało po staremu. |
Zdecydowanie ładniej. Nie ma jednak co narzekać.
|
Cytat:
|
Wg mnie czerwone koszulki z logo LV BET prezentują się zacnie, choć liczyłem, że napis BET będzie złoty tak jak w logo firmy.
Jednak i tak jest ładnie. |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...4135086439.jpg
przez ten efekt herbu nałożony, koszulka Spicicia wygląda wprost przepięknie :) |
|
Byłem ciekaw jak wyglądałaby koszulka Wisły gdyby użyć podobnego wzoru do aktualnego modelu Legii. Chodzi mi przede wszystkim o poprzeczny pas, rodem z naszego herbu. Bawiłem się edytorem Adidasa i wyszło mi to:
https://preview.ibb.co/cEe9tv/koszulka.png |
Wpasować Gwiazdę w ten pas i wg mnie nawet całkiem całkiem.
|
W edytorze nie znalazłem możliwości dowolnego przesuwania herbu. W rzeczywistości wyglądałoby to trochę inaczej, bo jeszcze trzeba zmieścić gwiazdkę za mistrzostwa. Fajnie byłoby gdyby klub zdecydował się kiedyś wrzucić jakieś niebieskie akcenty do koszulek domowych.
|
foxtrot_green - fajny pomysł :-)
|
Na wyjazdowej by nie przeszło bo jest....biała...
|
Właśnie chyba na białej by było lepiej
biała koszulka z niebieskim pasem a w pasie wpasowana biała gwiazda a na czerwonej mnie osobiście się nie podoba |
Cytat:
|
ostatni raz z niebieskim laskiem koszulki były jakoś na przelomie 80/90 , moim zdaniem to obowiazkowe nawiazanie do herbu
|
Cytat:
|
Efekty kolejnych zabaw edytorem.
https://thumb.ibb.co/dmbZmQ/1.png https://thumb.ibb.co/icGZmQ/2.png https://thumb.ibb.co/b7rdD5/3.png https://thumb.ibb.co/gdkG0k/4.png |
Świetne, tylko ten niebieski pas imho trochę kiepsko wygląda, mógłbyś go np po bokach białą obramówką objechać?
|
musimy być jak legła?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Zwykłe nawiązania do herbów obu drużyn. Tylko pokemony/antylegia jak andrucik czy miroPL wezmą to za jakiekolwiek ksero. Patrzmy na siebie.
|
Cytat:
Zobacz na chlopakow na ziemi po lewej, Legia powstanie dopiero za jakies 9 lat. http://historiawisly.pl/wiki/images/...Wis%C5%82a.jpg |
Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.
|
Zgadzam się. Biały kołnierzyk nie pasuje, pas zaczyna się z dupy.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Za chwilę mnie zjedziecie ale dla mnie powyższe logo jest fajne. Po prostu mi się podoba. Korona symbolizująca triumfy. Nasz herb jest zawarty w całości. Wiem tradycja ale pisanie, że jest kiczowate to już lekka przesada. Zobaczcie na inne loga z koroną typu: Realu Madryt, Brugge FC, Espanyol Barcelona. Nasz Herb zawarty w okręgu z koroną nie jest taki zły a nawet całkiem ładny. To tylko moje zdanie. Tak wiem, na stos.
|
Moim zdaniem fajnie byłoby odświeżyć domowy komplet strojów. Barwy Wisły to kolory czerwony, biały i niebieski i ten ostatni chciałbym zobaczyć na naszych koszulkach w przyszłości, choćby w formie drobnych akcentów.
Pas zaczyna się tak a nie inaczej, bo tak w tym modelu są wykrojone rękawy. Inaczej się to prezentowało na moim poprzednim projekcie, ale tam nie było możliwości przesunięcia herbu tak, żeby cała Biała Gwiazda znajdowała się w obrębie pasa. Biały kołnierz dodałem po to, żeby trochę "złamać" to wszystko i wprowadzić kontrast. Kwestia gustu. @JrQ- Projekt zrobiłem w edytorze Adidasa - nie było tam takiej możliwości i wątpię, czy można coś takiego przygotować w ogóle. Niestety nie jesteśmy Realem Madryt żeby mieć dedykowany, unikatowy model na każdy sezon. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl