Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

krzaq12 13.02.2017 16:26

Cytat:

wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki.
Jak myslicie?
Ja osobiście uważam, że na prezentacji Lloncha i Bartkowskiego widzieliśmy już nowe kompletu strojów z nadrukowanym Lyoness, a nie Lyoness na plastrze.
Kiedyś był to temat rozkminiany na twitterze i ktoś napisał tam ,,będzie nowy sponsor na koszulkę to będą i nowe modele strojów z nadrukowanym, a nie naklejonym Lyoness" i rzecznik to polubił. Wiem, pewnie naciągana teoria, ale ja nie wierzę, że wyrobili specjalnie na konfę 2 nowe koszulki i umieścili w nowej formie logo Lyoness.

Podejrzewam, że to nowy komplet pod nowego sponsora.

nesta 13.02.2017 17:00

No tak tylko co szkodzi im grać odrazu w tych nowych..

krzaq12 13.02.2017 17:04

Z drugiej strony, dlaczego na prezentacji Llonch i Bartkowski mieli nowe, jako jedyni z prezentowanych zawodników.
Coś musi być na rzeczy. Nie wierzę w przypadek, a i tak nie mogą grać w różnych koszulkach.

Wszyscy w sobotę mieli stroje z naklejonym Lyoness.

Maciek17 10.03.2017 14:09

No i niestety został plaster... ciekawe dlaczego.

brylant17 10.03.2017 17:14

Lyoness nawet ładnie wpasowany da się ? da

https://pbs.twimg.com/media/C6kCPM2WoAENkUA.jpg:large

buczo1985 10.03.2017 18:42

Rany Julek, ale ta Pani po lewej stronie jest CUDNA! Koszulka wyjazdowa też super :)

Levis88 10.03.2017 19:05

Wszystko fajnie:) ale mogli zrobić złote to logo już nie mówiąc o numerach i nazwiskach.

azkaz 11.03.2017 01:26

złote nie, ale na wyjazdowej dałbym w kolorze pasków adidas

Arkadiusz.Czerepach 11.03.2017 13:12

http://obrazki.elektroda.pl/53946874...4168_thumb.jpg


do wyboru do koloru (czyli czerowne i białe) rekaw krotki lub dlugi wszystko po 79

- outlet w modliniczce

JrQ- 11.03.2017 13:29

Serio po 79 zł? w Adidasie?

tsw biała gwiazda 11.03.2017 13:48

http://files.tinypic.pl/i/00879/rc1uo1z26fw8.png
Moim zdaniem lepiej wyglądałoby tak, ale to jest kwestia gustu. Ciekawe, czy koszulki były robione na szybko i dlatego logo lyoness zostało po staremu.

_ukoL 11.03.2017 14:01

Zdecydowanie ładniej. Nie ma jednak co narzekać.

azkaz 11.03.2017 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1466390)
Serio po 79 zł? w Adidasie?

tak, już w zeszłym miesiącu były, stare z logo telefoniki i SSA, rozmiarówka dla dorosłych i dla dzieci, przy czym chyba lepiej kupić w naszym sklepiku niż w jakimś .... wie czyim outlecie a i u nas stare koszulki były w super cenie

krzaq12 11.03.2017 17:11

Wg mnie czerwone koszulki z logo LV BET prezentują się zacnie, choć liczyłem, że napis BET będzie złoty tak jak w logo firmy.


Jednak i tak jest ładnie.

wolfu 14.03.2017 00:09

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...4135086439.jpg

przez ten efekt herbu nałożony, koszulka Spicicia wygląda wprost przepięknie :)

brylant17 14.03.2017 06:55

To tylko projekt,ale mi się podoba

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...bd&oe=5925DEBE

foxtrot_green 14.03.2017 20:59

Byłem ciekaw jak wyglądałaby koszulka Wisły gdyby użyć podobnego wzoru do aktualnego modelu Legii. Chodzi mi przede wszystkim o poprzeczny pas, rodem z naszego herbu. Bawiłem się edytorem Adidasa i wyszło mi to:

https://preview.ibb.co/cEe9tv/koszulka.png

St Yabol 14.03.2017 21:08

Wpasować Gwiazdę w ten pas i wg mnie nawet całkiem całkiem.

foxtrot_green 14.03.2017 21:13

W edytorze nie znalazłem możliwości dowolnego przesuwania herbu. W rzeczywistości wyglądałoby to trochę inaczej, bo jeszcze trzeba zmieścić gwiazdkę za mistrzostwa. Fajnie byłoby gdyby klub zdecydował się kiedyś wrzucić jakieś niebieskie akcenty do koszulek domowych.

cudlaty 14.03.2017 21:50

foxtrot_green - fajny pomysł :-)

brylant17 14.03.2017 21:55

Na wyjazdowej by nie przeszło bo jest....biała...

szym_ek 15.03.2017 11:59

Właśnie chyba na białej by było lepiej
biała koszulka z niebieskim pasem a w pasie wpasowana biała gwiazda
a na czerwonej mnie osobiście się nie podoba

regan 15.03.2017 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azkaz (Post 1466407)
tak, już w zeszłym miesiącu były, stare z logo telefoniki i SSA, rozmiarówka dla dorosłych i dla dzieci, przy czym chyba lepiej kupić w naszym sklepiku niż w jakimś .... wie czyim outlecie a i u nas stare koszulki były w super cenie

No w tym outlecie to sie pojawilo z naszego sklepiku.:D

Arkadiusz.Czerepach 15.03.2017 12:29

ostatni raz z niebieskim laskiem koszulki były jakoś na przelomie 80/90 , moim zdaniem to obowiazkowe nawiazanie do herbu

cancer 15.03.2017 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1466597)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...4135086439.jpg

przez ten efekt herbu nałożony, koszulka Spicicia wygląda wprost przepięknie :)

Też tak na początku się zastanawiałem, kto takie fajne propozycje koszulek zrobił xD

foxtrot_green 18.04.2017 01:12

Efekty kolejnych zabaw edytorem.

https://thumb.ibb.co/dmbZmQ/1.png https://thumb.ibb.co/icGZmQ/2.png https://thumb.ibb.co/b7rdD5/3.png https://thumb.ibb.co/gdkG0k/4.png

JrQ- 18.04.2017 12:07

Świetne, tylko ten niebieski pas imho trochę kiepsko wygląda, mógłbyś go np po bokach białą obramówką objechać?

andrucik 18.04.2017 12:17

musimy być jak legła?

MiroPL 18.04.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrucik (Post 1468623)
musimy być jak legła?

O tym samym pomyślałem...Nie da się nic swojego mieć?

d 18.04.2017 13:55

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...id,tm,zid.html

To też jest L?

_ukoL 18.04.2017 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1468630)

Obstawiam, że nie jest to l.

ABGwislakABG 18.04.2017 14:00

Zwykłe nawiązania do herbów obu drużyn. Tylko pokemony/antylegia jak andrucik czy miroPL wezmą to za jakiekolwiek ksero. Patrzmy na siebie.

As 18.04.2017 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrucik (Post 1468623)
musimy być jak legła?

Ale wiesz kolego, ze jednymi z pierwszych strojow w historii Wisly - zanim sie jeszcze polaczyli z Czerwonymi - byly koszulki z poprzecznym paseme?

Zobacz na chlopakow na ziemi po lewej, Legia powstanie dopiero za jakies 9 lat.
http://historiawisly.pl/wiki/images/...Wis%C5%82a.jpg

Prezydentowa 18.04.2017 15:01

Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.

ABGwislakABG 18.04.2017 15:11

Zgadzam się. Biały kołnierzyk nie pasuje, pas zaczyna się z dupy.

rokfor 18.04.2017 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1468636)
Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.

O jakie kiczowate logo Ci chodzi?

Prezydentowa 18.04.2017 18:57

http://seeklogo.com/images/T/ts-wisl...eklogo.com.png

rokfor 18.04.2017 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1468659)

OK, teraz kumam, nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Masz rację :-)

Kryniu 18.04.2017 19:41

Za chwilę mnie zjedziecie ale dla mnie powyższe logo jest fajne. Po prostu mi się podoba. Korona symbolizująca triumfy. Nasz herb jest zawarty w całości. Wiem tradycja ale pisanie, że jest kiczowate to już lekka przesada. Zobaczcie na inne loga z koroną typu: Realu Madryt, Brugge FC, Espanyol Barcelona. Nasz Herb zawarty w okręgu z koroną nie jest taki zły a nawet całkiem ładny. To tylko moje zdanie. Tak wiem, na stos.

foxtrot_green 18.04.2017 21:55

Moim zdaniem fajnie byłoby odświeżyć domowy komplet strojów. Barwy Wisły to kolory czerwony, biały i niebieski i ten ostatni chciałbym zobaczyć na naszych koszulkach w przyszłości, choćby w formie drobnych akcentów.

Pas zaczyna się tak a nie inaczej, bo tak w tym modelu są wykrojone rękawy. Inaczej się to prezentowało na moim poprzednim projekcie, ale tam nie było możliwości przesunięcia herbu tak, żeby cała Biała Gwiazda znajdowała się w obrębie pasa. Biały kołnierz dodałem po to, żeby trochę "złamać" to wszystko i wprowadzić kontrast. Kwestia gustu.

@JrQ- Projekt zrobiłem w edytorze Adidasa - nie było tam takiej możliwości i wątpię, czy można coś takiego przygotować w ogóle. Niestety nie jesteśmy Realem Madryt żeby mieć dedykowany, unikatowy model na każdy sezon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl