![]() |
Powtarzalne, bo nie ma analizy, nie ma wyciagniecia wnioskow i nie ma przelozenia tych wnioskow na trening. Prace nad elementami, ktore kuleja. Tudziez, jest praca stale taka sama, a tylko wariat robiac to samo moze oczekiwac innych rezultatow. Wiec sie powtarzaja bledy, bramki po stalych fragmentach. W tym wlasnie widac slabosc sztabu szkoleniowego.
|
Dlatego proponuję zabawę.
Typujemy co "nowatorskiego"Sobol nam zaserwuje w meczu. |
Najpierw mu trzeba wytłumaczyć znaczenie słowa "nowatorski" bo jest raczej poza słownikiem tego kałmuka.
|
Cytat:
|
Ja mysle, ze Gogol na lewej obronie :D
|
pepe dawaj wykres!
|
Dopóki wyniki bronią Sobola żaden wykres nie jest potrzebny. Ani żadna analiza.
|
Poza tym to "mójludź", to gdzie do takiego z jakimiś analizami czy wykresami.
|
A tak na serio - do końca sezonu zasadniczego zostało równe 20 kolejek.
Do dorobku dającego awans bezpośredni brakuje nam minimum 42 punktów (wymagana średnia 2,10 w pozostałych meczach). Średnia za trzy ostatnie mecze: 1,33 Średnia za pięć ostatnich meczów: 1,60 Średnia za wszystkie ostatnie mecze: 1,50 Poprawa jest widoczna gołym okiem... |
Cytat:
|
Nie ma sensu robic wykresow dopoki sobol jest bo zaden optymistyczny scenariusz sie przy nim nie wydarzy
|
Jak ja nie lubie miec racji...
Ale powtorze. Pepe sie zna na cyferkach, ja sie znam na pilce. Jak i wielu innych userow, wieszczacych katastrofe, ktora sie dzieje na naszych oczach. |
Obstawiam, że w tym sezonie raczej nie dobijemy do baraży. Wygrywanie 1 na 3 mecze na pewno nam tego nie zapewni. Zresztą, nawet jeśli, to wiadomo, co odjebiemy w barażach.
|
Nie było już tak źle przez kilka meczów wstecz (oprócz tych dwóch ostatnich) ale brutalna prawda okazała się taka, że te kilka wygranych w 7 meczach to był chwilowy wyskok formy.
Niemniej, cały czas widać, ze drużyna ma potencjał, bo jeśli raz się wygrywa 54:1 czy 6:2 a za tydzień z równie słabym rywalem jest 0:0, to oznacza, że umiejętności i możliwości są ale przychodzi do kolejnego sprawdzianu, trzeba zacząć mecz od zera i się okazuje, że brakuje mentalu i taktyki. Szkoda, bo z normalnym trenerem mogło by być zdobyte to 1 miejsce w cuglach - chociaż wątpię aby w obecnej sytuacji to było możliwe, bo Wisła niszczy piłkarzy i trenerów. Także w tym toksycznym układzie kto by tu nie przyszedł to pewnie zaliczy jako trener zjazd, a wraz z nim zjazd zaliczy drużyna. Sobol jest słaby ale moim zdaniem jego wina leży tylko w połowie. Druga połowa to wina "klubu" (Królewskiego i reszty spółki) za tworzenie pojebanej rzeczywistości, która niszczy wszystko. |
to że wygraliśmy 5-1 czy 6-2 to tylko dlatego że tywale przyjechali obsrani Wystarczy że drużyna przeciwna przestanie się nas bać zagra z większą determinacją już mamy problem
|
Jaroo,
wbij sobie do glowy i nie pie)%*ol glupot jak sobolewski. Wysokie zwyciestwa wynikaly tylko i wylacznie z mozliwosci Hiszpanow, kiedy przeciwnik zostawia im wolne przestrzenie. Wtedy Wisla gra na miare oczekiwan. Kiedy przyjedzie druzyna zdyscyplinowana taktycznie i przede wszystkim dobrze ustawiona na to co my gramy, to jest bicie glowa w mur. Druzyna nie ma alternatywnych rozwiazan, nie potrafi zejsc do gry w niskim pressingu, zaprosic rywala na swoja polowe, stworzyc sobie przestrzeni, bez ktorych grac nie potrafi. Przeciwnie, ciagle cisnie de facto zmuszajac rywala do gry w 16tce, do podwajania skrzydel, zageszczeania strefy 16-30 metrow. Za ten stan rzeczy jest odpoweidzialny tylko i wylacznie paralityk. Nikt wiecej. Za wyniki druzyny i pozostawienie paralityka wbrew logice odpowiadaja krolewski i blaszczykowski. |
Sam sobie wbij do głowy i nie ........
Tak wielce zdyscyplinowane Zagłębie Sosnowiec, które na dole tabeli jest, cienkie jak barszcz ale na nas się tak pieknie dyscyplinuje i umie grać. I tam trener jest taki super. |
Dokladnie tak. Pojmij. Proste metody, ktore dzialaja na Wisle, nie beda dzialac na pozostale druzyny.
Wszystkie inne druzyny potrafia zejsc do niskiej obrony, wciagnac rywala na swoja polowe, zagrac szybki atak. My gramy jednostajnie. Jedyny schemat to pilka po obwodzie i do skrzydlowych. Wystarczy zamknac ta strefe boiska i zagescic srodek. I nie Wisla sie odbija od sciany. Kto tak gra, ten zdobywa na nas punkty. Kto zostawia przestrzenie, ten przegrywa. To na prawde jest takie proste. |
Niekwestionowalny progres drużyny jest coraz bardziej widoczny. Nie przegraliśmy drugiego meczu z rzędu, tym razem na trudnym terenie w Gdańsku. Maszyna się rozpędza.
Nasz średnia punktowa to obecnie 1,47. Średnia ruchoma z 5 ostatnich spotkań: 1,60. Średnia ruchoma z 3 ostatnich spotkań: 0,67. Średnia strzelonych bramek w trzech ostatnich spotkaniach: 0,33/mecz. Statystycznie do awansu bezpośredniego w pozostałych do końca sezonu meczach musimy grać ze średnią 2,16. W ubiegłym sezonie po 15 kolejce mieliśmy 2 punkty mniej. |
Cytat:
|
z drugiego miejsca na 100% nie awansujemy już, bo taka seria jak rok temu sie nie zdazy , pozostaje liczyć na fuks w barażach... ale ile meczów o coś w ostach 10 latach wygraliśmy ??
|
Cytat:
Nawet jeśli załapiemy się na baraże, to z Sobolem na ławce będzie to wyglądać jak dziś, czyli męczenie buły przez 90 minut. A przeciwnikowi wystarczy jedna dobra kontra. Ale co z tego, Królewski nic nie zmieni, jemu się podoba Wisła w 1 lidze i tyle. |
Cytat:
|
Martwi mnie brak aktywnosci pepe, czy z nim wszystko ok ?
|
Min. 15pkt w ostatnich ośmiu meczach jest mocno zagrożone, ale nie niemożliwe do zrealizowania. Hahaha trenerów zamiast trenować taktyki przez cały tydzien to on trenuje wymówki, ma chłop fantazje.
|
Królewicz za chwilę przemówi , że chcieli grać taki nowoczesną piłkę, krakowską, tylko pozostałe drużyny nie chciały się w to bawić. Ot mamy wytłumaczenie na brak awansu.
|
Cytat:
|
Na kolejkę przed przerwą zimową rezerwy nadal na pierwszym miejscu. Ściga nas Orzeł, reszta ma dużo większą stratę. 19 kolejka zamyka rundę jesienną i chyba IV nie zagra do wiosny.
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Pierwsza zagrała 3 miecz bez zwycięstwa, w tym drugi bez strzelonego gola. Jedyny plus, że strata do 2 miejsca nadal 5 punktów.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Na chwilę obecną 6 punktów bo bilans z Odrą mamy kiepski
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl