Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

foxtrot_green 13.06.2013 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 1317671)
Lech miał Warkę na koszulkach, dość długo chyba

Racja, kojarzę. Ale sama marka "Żywiec" chyba się nie pojawiła na żadnych koszulkach?

aNouc 13.06.2013 20:27

nie robcie skonczonych debili z ludzi w klubie odpowiedzialnych za takie rzeczy..
..oni najlepiej wiedza jaki sponsor moze byc zamieszczony, i czy to moze byc calsberg czy BAH

bartek_zks 13.06.2013 21:30

W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.

cancer 13.06.2013 21:43

Co do Okocimskiego to też słyszałem, że wszystkim (oprócz kibiców i piłkarzy) jest na rękę, żeby spadli - podobnie chyba jest z Unią Tarnów...

0 22 13.06.2013 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1317643)
dla mnie z tymi gwiazdkami to pojebany pomysł. powinno byc tak jak w niemczech naprzykład,
10 mistrzostw = 1 gwiazdka
20 mistrzostw = 2 gwiazdki

Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma. :lol:

3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)

5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)

10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)

20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)

serek.c2 13.06.2013 21:52

Gwiazdka powinna być tylko za 10 mistrzostw, jako coś naprawdę wyjątkowego.

foxtrot_green 13.06.2013 22:41

Wtedy Legia i Lech nie mogłyby się chwalić gwiazdkami. ;D

wiertar 13.06.2013 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1317704)
Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma. :lol:

3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)

5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)

10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)

20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)

sorry pisalem na szybko i pojebalo mi sie z mistrzostwami swiata. ale fakt faktem powinnien byc inny model przyznawania gwiazdek

JmB 14.06.2013 18:43

Ja chciałbym sponsora... który dobrze zapłaci. :)

WISŁAZWE 15.06.2013 13:06

Kogoś obeznanego w grafice prosiłbym o zrobienie koszulki z logo RWE :)

KoPer 15.06.2013 13:41

na szybko:
http://s6.ifotos.pl/img/bykonrado_nxnarhn.jpg

19sebawro06 15.06.2013 13:53

http://pokazywarka.pl/9trh61/

http://pokazywarka.pl/9trh61/

bellic88 15.06.2013 14:12

Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem :p Mam cichą nadzieje że będzie to inny model :-) Ale najważniejsza jest BG ! :-)

A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam.

Watts 15.06.2013 14:25

jak te napisy będą białe, to projekt KoPera całkiem całkiem

arti 15.06.2013 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek_zks (Post 1317698)
W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.

Widzew gra w koszulkach z reklamą Harnasia pewnie za 1 może półtorej bańki rocznie.
A co do nowego sponsora - oby umowa była jak najdłuższa, dłuższa niż rok.

szprotson 15.06.2013 15:58

Żywiec po Tyskim dawał Nam 3 bańki bodajże, to boss odrzucił ofertę

LuKaS TSW 15.06.2013 16:15

No ale sam Okocim to chyba niewiele może bo to tylko produkt koncernu Carlsberg. A z Carlsberga w naszej ekstraklasie są już Bosman-Pogoń,Piast-Śląsk i Harnaś-Widzew.
Jak by była to firma z branży energetycznej jak pisał ZWE, to tylko się cieszyć.

szprotson 15.06.2013 16:33

branża energetyczna hmm
w końcu odcinają nam prąd w klubie, wiec przydałby się taki sponsor ;0

RWE, E.On,EnBW

fialo 15.06.2013 16:47

RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.

Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył.

WISŁAZWE 15.06.2013 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1317921)
RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.

Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył.


Z mojej strony to tylko spekulacje i czysta propozycja. Nic nie wiem na temat ewentualnego sponsora.
Czytając wpis SKWK zasugerowałem się tym, że ostatnio wspominano o tym, że firma RWE pojawi się w Krakowie otwierając tu swoje biura.

Stąd moja luźna propozycja.

Ogryzek 15.06.2013 17:35

Już tam nasz Franiu w drodze do Ratyzbony po 32 letniego młodziaka dla Wisły wpadnie do Essen i swoim nienagannym niemieckim rozmiękczy serca zarządu RWE. Sponsor będzie jak w banku:D

A na poważnie bardziej piwo albo coś takiego pojawi się na naszych koszulkach. Jeśli cokolwiek. Ważne że jest Biała Gwiazda.

WiślakMyślenice 15.06.2013 17:52

Logo z Paulanerem jakby ktoś mógł.

master17 15.06.2013 17:59

Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)

WiślakMyślenice 15.06.2013 18:14

http://img850.imageshack.us/img850/6981/nuqv.jpg

Tak na szybko (korzystając z wcześniejszego projektu jednego z użytkowników) z reklamą niemieckiego browca.

arti 15.06.2013 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1317934)
Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)

Z żabką byłoby najśmieszniej:lol:

El'kabat 15.06.2013 19:53

Podobno po żabce mają się otwierać sklepy "Małpka" w Polsce,kto wie.... :)
Zamiast napisów sponsora proszę kogoś o zrobienie koszulki z podobizną King-Konga.

Kociewiak 15.06.2013 19:56

Już są, wpisz sobie w googlach małpka express.
Super, że wreszcie na koszulki powróci Biała Gwiazda. Niezależnie od modelu dla BG warto będzie zakupić takową :)

Sylwek1906 15.06.2013 20:17

jest ktoś w stanie zrobić koszulke (tą z tym białym szpicem na klacie) z reklamą np bet at homu? :)

JmB 15.06.2013 21:01

A może francuska firma Somfy?
http://sklep.md-system.pl/uploads/images/somfylogo.jpg

Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp.

Przyda im się reklama :) Chociaż w Polsce mają już biura



A tak serii czarny humor to może
http://www.recyclingportal.eu/artikel/30596-2.gif

JmB 15.06.2013 21:11

I jeszcze lista TOP firm w Polsce

1 PKN Orlen
2 Grupa Lotos
3 PGE energetyka
4 Jeronimo Martins (Biedronka)
5 PGNiG
6 KGHM
7 Tauron PE
8 PZU
9 PKO BP
10 Eurocash
11 Grupa Metro AG (Real, Praktiker, Media Markt, Saturn)
12 Orange (d.TP SA)
13 Fiat Auto Poland
14 BP Europe
15 Grupa ArcelorMittal
16 Bank Pekao
17 Tesco (Polska)
18 Energa
19 Kompania Węglowa
20 Enea
21 Philip Morris Int.
22 LG Electronics Polska
23 Volkswagen Poznań
24 BZ WBK
25 JSW
26 Lidl Polska Sklepy
27 PSH Lewiatan handel
28 Carrefour Polska
29 Polkomtel
30 Grupa Azoty
31 PTC (DT Mobile)
32 PSE
33 Pelion (handel farmaceutykami)
34 Auchan Polska
35 Samsung Polska
36 Synthos
37 BRE Bank
38 Budimex
39 Imperial Tobacco
40 Neuca
41 Asseco Poland
42 Getin Noble Bank
43 Castorama Polska
44 ING Bank Śląski
45 Boryszew
46 Farmacol
47 PPHU Specjał
48 Grupa Muszkieterów
49 PKP Cargo
50 Grupa Can-Pack


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl