![]() |
Cytat:
|
nie robcie skonczonych debili z ludzi w klubie odpowiedzialnych za takie rzeczy..
..oni najlepiej wiedza jaki sponsor moze byc zamieszczony, i czy to moze byc calsberg czy BAH |
W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.
|
Co do Okocimskiego to też słyszałem, że wszystkim (oprócz kibiców i piłkarzy) jest na rękę, żeby spadli - podobnie chyba jest z Unią Tarnów...
|
Cytat:
3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart) 5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach) 10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-) 20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern) |
Gwiazdka powinna być tylko za 10 mistrzostw, jako coś naprawdę wyjątkowego.
|
Wtedy Legia i Lech nie mogłyby się chwalić gwiazdkami. ;D
|
Cytat:
|
Ja chciałbym sponsora... który dobrze zapłaci. :)
|
Kogoś obeznanego w grafice prosiłbym o zrobienie koszulki z logo RWE :)
|
|
|
Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem :p Mam cichą nadzieje że będzie to inny model :-) Ale najważniejsza jest BG ! :-)
A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam. |
jak te napisy będą białe, to projekt KoPera całkiem całkiem
|
Cytat:
A co do nowego sponsora - oby umowa była jak najdłuższa, dłuższa niż rok. |
Żywiec po Tyskim dawał Nam 3 bańki bodajże, to boss odrzucił ofertę
|
No ale sam Okocim to chyba niewiele może bo to tylko produkt koncernu Carlsberg. A z Carlsberga w naszej ekstraklasie są już Bosman-Pogoń,Piast-Śląsk i Harnaś-Widzew.
Jak by była to firma z branży energetycznej jak pisał ZWE, to tylko się cieszyć. |
branża energetyczna hmm
w końcu odcinają nam prąd w klubie, wiec przydałby się taki sponsor ;0 RWE, E.On,EnBW |
RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.
Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył. |
Cytat:
Z mojej strony to tylko spekulacje i czysta propozycja. Nic nie wiem na temat ewentualnego sponsora. Czytając wpis SKWK zasugerowałem się tym, że ostatnio wspominano o tym, że firma RWE pojawi się w Krakowie otwierając tu swoje biura. Stąd moja luźna propozycja. |
Już tam nasz Franiu w drodze do Ratyzbony po 32 letniego młodziaka dla Wisły wpadnie do Essen i swoim nienagannym niemieckim rozmiękczy serca zarządu RWE. Sponsor będzie jak w banku:D
A na poważnie bardziej piwo albo coś takiego pojawi się na naszych koszulkach. Jeśli cokolwiek. Ważne że jest Biała Gwiazda. |
Logo z Paulanerem jakby ktoś mógł.
|
Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)
|
http://img850.imageshack.us/img850/6981/nuqv.jpg
Tak na szybko (korzystając z wcześniejszego projektu jednego z użytkowników) z reklamą niemieckiego browca. |
Cytat:
|
Podobno po żabce mają się otwierać sklepy "Małpka" w Polsce,kto wie.... :)
Zamiast napisów sponsora proszę kogoś o zrobienie koszulki z podobizną King-Konga. |
Już są, wpisz sobie w googlach małpka express.
Super, że wreszcie na koszulki powróci Biała Gwiazda. Niezależnie od modelu dla BG warto będzie zakupić takową :) |
jest ktoś w stanie zrobić koszulke (tą z tym białym szpicem na klacie) z reklamą np bet at homu? :)
|
A może francuska firma Somfy?
http://sklep.md-system.pl/uploads/images/somfylogo.jpg Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp. Przyda im się reklama :) Chociaż w Polsce mają już biura A tak serii czarny humor to może http://www.recyclingportal.eu/artikel/30596-2.gif |
I jeszcze lista TOP firm w Polsce
1 PKN Orlen 2 Grupa Lotos 3 PGE energetyka 4 Jeronimo Martins (Biedronka) 5 PGNiG 6 KGHM 7 Tauron PE 8 PZU 9 PKO BP 10 Eurocash 11 Grupa Metro AG (Real, Praktiker, Media Markt, Saturn) 12 Orange (d.TP SA) 13 Fiat Auto Poland 14 BP Europe 15 Grupa ArcelorMittal 16 Bank Pekao 17 Tesco (Polska) 18 Energa 19 Kompania Węglowa 20 Enea 21 Philip Morris Int. 22 LG Electronics Polska 23 Volkswagen Poznań 24 BZ WBK 25 JSW 26 Lidl Polska Sklepy 27 PSH Lewiatan handel 28 Carrefour Polska 29 Polkomtel 30 Grupa Azoty 31 PTC (DT Mobile) 32 PSE 33 Pelion (handel farmaceutykami) 34 Auchan Polska 35 Samsung Polska 36 Synthos 37 BRE Bank 38 Budimex 39 Imperial Tobacco 40 Neuca 41 Asseco Poland 42 Getin Noble Bank 43 Castorama Polska 44 ING Bank Śląski 45 Boryszew 46 Farmacol 47 PPHU Specjał 48 Grupa Muszkieterów 49 PKP Cargo 50 Grupa Can-Pack |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl