![]() |
Dlatego Popović nie strzelił karnego, ciąży na nim jeszcze klątwa Cupiała :)
|
Ale to jest logiczne dlaczego czekaja do grudnia z logo Lyoness - W grudniu zostala podpisana umowa z Impelem ktory jest na rekawach, zapewne nie zostanie przedluzona i tam wskoczy Lyoness
|
Cytat:
|
Co za problem kilku sponsorów na rękawie? Przykładowo taka amica ma najebane chyba 3 na jednym.
Edit: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625698661.JPG Proszę bardzo: lyoness, poznan, inea |
Mają 3 na jednym a jest to bardziej przejrzyste i czytelne niż nasz Impel.
A już nie wspomnę o tym co już go nie ma a był na spodenkach. Przecież to się nie rzucało w oczy... |
Cytat:
Odkad TS jest wlascicielem, nie ma juz Impela na stadionie - jest Solid |
Nie wiem jak Wy ale ja uważam ze koszulka piłkarska to nie miejsce dla 10 0 sponsorów, nie bądźmy bannerem reklamowym! Wystarczy że reklamy sa na bandach.....
|
Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć. Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy. Wybór jest mega prosty. |
Cytat:
|
Ja tam akurat problemu nie widzę. Zawsze będzie można kupić "czystą" koszulkę.
|
Cytat:
|
Zapewne wszyscy już wiedzą, ale z kronikarskiego obowiązku należy o tym wspomnieć:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1843107215.jpg Cel szczytny, księdza Jacka Stryczka poznałem osobiście gdy przygotowywał mnie do bierzmowania, także jak najbardziej popieram. Z drugiej strony uwagę zwraca informacja umieszczona obok tego zdjęcia: Cytat:
http://weszlo.com/wp-content/uploads...-1-700x175.jpg Jak myślicie, zwykła reklama, czy coś jest na rzeczy? |
O kurde... co najmniej dziwny zbieg okoliczności.
|
Nic nie jest na rzeczy. Betsson to jedno ze źródeł finansowania Weszło.com. Wystarczy kliknąć na artykuł i zobaczyć
http://weszlo.com/2016/09/03/betsson...jalnej-oferty/ A zdjęcie wziętej jest z tego artykułu http://weszlo.com/2016/12/09/boguski...ch-bez-ryzyka/ Dla większych niedowiarków tag z betssonem na stronie weszło: http://weszlo.com/tag/betsson/ |
Hmm tylko czemu logo "betsson" jest na koszulce Wisły a nie np też na koszulce sąsiadki? To tak wolno sobie dodawać logo na koszulce komu się podoba?
|
Zasadnicze pytanie - umieścili w jakiejś wcześniejszej reklamie logo w ten sam sposób?
Bo jeśli takie reklamy to norma, to nie ma tematu. |
Bo na "pasiastej" koszulce wszystko wygląda źle i chujowo ;)
|
|
według mnie ewidentnie jest coś na rzeczy
|
Wrzuciłem tę grafikę, bo w tego typu reklamach albo nie umieszcza się reklam na koszulkach, albo wszystkie postacie mają ten sam napis. A tutaj nowość. Zobaczymy, sprawa pewnie się wyklaruje po świętach.
|
Może celowy zabieg aby zrobić sobie darmową reklamę poprzez takie spekulacje i domysły ?
|
A takie coś jest legalne? Użycie czyjegoś wizerunku do reklamowania za darmo? Mamy tutaj na 100% wizerunek Wisły (Gwiazda), na koszulce żydka nie ma herbu
|
Tak, bo znak białej gwiazdy nie jest zastrzeżony. Dlatego na pasiastej koszulce nie ma żadnego loga.
Generalnie szukacie sensacji, a niestety chyba nawet prawnie Betsson nie może nas sponsorować. Niestety ;) |
o wchodzeniu na koszulki to nie może świadczyć ze względów chociażby na przepisy antyhazardowe , ale na wykorzystywanie wizerunku Wisły np w tego typu reklamach w internecie musieli jakis hajs sypnąć - inaczej nas ciężko wyruchali
spytam tak każdy może sobie wziąść koszulke Wisły i wrzucić tam logo swojej firmy ? i np wrzucić tai baner na swojego fejsa lub wydrukowac billboard ? to ja też może sobie zrobie taką reklame w fotoszopie , co ja sie bede z Wisłą zresztą szczypął , wrzuce np na koszulke Realu M. |
JrQ-
Na początku też mi to przyszło na myśl, ale też weź pod uwagę całość (chyba, że prawnie nie ma to znaczenia). Są barwy Wisły, element z jej koszulki (na co dzień też gramy z BG), obok nazwa klubu, mecz którego dotyczą zakłady, nazwa rywala z którym gramy i który też jest na grafice w jak sam to określiłeś ,,zastrzeżonej" koszulce (chyba, że źle zrozumiałem). |
Cytat:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...azardowej.html |
Cytat:
|
odbiegajac od tematu betsona i innych sonów/
Nie wiem czy zwrociliścię uwage ale w pucharze polski gralismy z całkowitą inna czcionka na koszulkach. Jak dla mnie w angielskim stylu i spoczko to wygladalo. |
W przeciwieństwie do Lecha mieliśmy osobny komplet strojów na Puchar Polski i mamy osobny na Ekstraklasę. :)
|
Było już pisane. W lidze każdy gra z taką samą czcionką bo jest to wymóg regulaminowy (paradoksalnie ten ,,nieangielski" styl jest na wzór Premier League :) ). W pucharach już czcionka jest taka jaką stosuje producent koszulki, dla przykładu Legia też ma inne czcionki z tyłu koszulki poza ligą.
|
Cytat:
|
Pewnie bedzie na #12zawodnik. Trza obczajac.
|
Strasznie fajnie z tą akcją ze szlachetną, aż się prosi o stałą współpracę
|
prawie jak Barcelona z Unicefem onegdaj :)
|
I teraz koszulki dużo ładniej wyglądają (bez białego tła sponsora na ramieniu)
http://www.wislaportal.pl/photo/uplo...ski_llonch.jpg |
Może jest sponsor z drugiej strony skorą są już gotowe :P
|
Duży plus, zdecydowanie bardziej widoczne jest logo Lyoness.
Cytat:
ps Lechia do tej pory ma reklamę Lyoness w formie plastra co nie oszukujmy się wygląda tragicznie, Lech i Legia o niebo lepiej, tak jak my. |
wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki. Jak myslicie? |
Pewnie tak będzie, zobacz wyżej na prezentacji logo Lyoness jest ładnie "wtopione" w koszulkę zapewne pojawi się na nim też logo sponsora LVBET chyba,że ktoś jeszcze inny
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl