![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Nasi piłkarze dawali nam tego przykłady nie raz i nie dwa. |
Nie futbol jest okrutny, tylko kto z Hiszpanami gra ofensywnie ? Zwłaszcza jak nie ma kim?
Wiem, że dawali. Teraz do PZPN-u nie mogą się dopier**lić bo mamy za 2 lata euro. Ale potem możemy zrobić czystkę -> przykład Serbii. Zrobili czystkę i co? Przynajmniej budują nową drużynę, walczą o dogonienie Europy. Nie pozostaje nic innego jak wiara. |
Cytat:
|
Wiecie co, ja uważam, że obojętnie jaki trener by tu nie przyszedł to i tak będzie krytykowany. Czy to Engel, Janas, Beenhakker czy Smuda. Każdy z nich popełniał mniejsze lub większe błędy ale do cholery jasnej, to nie Beenhakker, Smuda czy Janas biega po boisku. Z czego tu wybierać? W takiej malutkiej Szwajcarii jest międzynarodowe, naturalizowane towarzystwo, a u Nas nawet naturalizować nie ma zbytnio kogo...
Mamy pokolenie piłkarzy kompletnie słabych, a następcy będą jeszcze słabsi. Nie ma mody na grę w piłkę i nie będzie. Jesteśmy już na dnie. Pora się przyzwyczaić. Tu by nawet najlepszej klasy trener nic nie zwojował. ;) |
Cytat:
IMHO jest różnica między przegraną dwiema, trzema, a sześcioma bramkami. I winę ponosi trener. |
Cytat:
Nie przesadzajmy też znowu z umiejętnościami naszych, bo jednak paru w tej Borussi, czy innym Auxerre gra... Na pewno aż takiej przepaści nie ma między nami, a Szwajcarami... Ten napastnik z Twente, to była naprawdę kaleka. Ale trener umiał ich tak ustawić, aby te kaleki wykorzystać... |
żaden trener, nawet z najwyższej półki sam nic z naszymi grajkami nie zrobi. Musi mieć lojalne poparcie PZPN i współpracę na każdym szczeblu. Tego nie dostanie w życiu. Cała wierchuszka związku jest doskonale okopana na swoich pozycjach i jedyne , na czym im zależy to żeby im się żadna krzywda nie stała i nic nie zakłóciło ich dolce farniente.
Jak tylko poczują, że wymagania kołcza zagrożą ich błogiemu spokojowi i stałemu dopływami sianka z najróżniejszych nieformalnych układów (choćby z menedżerami, sędziami, czy sponsorami) to zrobią wszystko by takiego wymagającego wykopać w kosmos . Jak Leo. A co zrobi taki choćby Hitzfeld przed podpisaniem kontraktu z PZPN? Pojedzie do Holandii, zaprosi dziadka na dobry obiadek w jakiejś luksusowej knajpie, gdzie sobie uczciwie pogadają, jak obwarować kontrakt . Bo gdy złotousty wąsaty czy kominkowy Antoni zaczną kopać dołki ważne dla Otto będzie już tylko, by dostać odprawę jak najwyższy w niebiesiech przykazał. Do ME 2012 po mojemu nic się nie zmieni, Franz będzie odstawiał jaja z powoływaniem dziwnych nazwisk , wyniki będą na poziomie tego z Murcji a na samych mistrzostwach będzie tylko śmiech. Dla nas gorzki. Przez te dwa lata nie ma siły , by beton z góry i powiązane z tym układy cokolwiek ruszyło. Nie dali sobie krzywdy zrobić mimo trzystu wsadzonych do Wrocka, to tym bardziej będą nie do ruszenia pod parasolem ochronnym ME. Co będzie później - nikt nie wie, ja tam czarno na dobre 20-30 lat widzę. Kierunek węgierski nas czeka. Czyli dno mimo wielkich osiągnięć w historii. To nasi działacze, ci co są i co przyjdą na pewno potrafią. |
Więcej ich nie oglądam. Ciekawe jak długo wytrwam w postanowieniu :)
Aha i zgadzam się z Wojtkiem. Kto liczy na to, że kolejne pokolenie będzie lepsze, to się przeliczy. Będzie coraz gorzej. |
Cytat:
A później będzie koniec świata w 2012. Majowie już to przewidzieli:) Jasnowidz jesteś? |
Dobry trener, to kilku mln euro...a misie z PZPN'u potrzebuja tych pieniazkow na "inne" wydatki ;). Poza tym Smuda, to byla wola "ludu"(nie moja, bo ja wolalbym wlasnie trenera z zagranicy), wiec maja czyste raczki, bo Polacy dostali tego, ktorego chcieli. Teraz nawet, jak sie bedzie kompromitowal, zostanie na stanowisku. 20 pilkarzy, ktorym przede wszystkim bedzie sie chcialo(!!), mozna chyba znalezc. A Smuda tez kompromituje sie durnowatymi tlumaczeniami, ze bylismy na wakacjach...jak to?? To po cholere czlowieku powolujesz ludzi, ktorzy tak traktuja Polske? Tak traktuja kibicow i reprezentacje? W takim razie nie chce widziec tych kopaczy w nastepnych spotkaniach.
|
coś dla odprężenia:
Trwa sprawa rozwodowa. Nie wiadomo kto ma się opiekować dzieckiem - 10-letnim chłopcem. Sędza postanawia dowiedzieć się od chłopaka jak on się na to zapatruje. - Chcesz zostać z mamą? - Nie. Ostatnio mnie pobiła. - To z tatą? - Też nie. Niedawno mi dokopał. - To, co mam z Toba zrobić? - Zamieszkam z reprą Smudy. Oni jeszcze nikogo nie pobili. |
Cytat:
Będzie gorzej. ;) |
Może być. Lubię eXtreme channel :)
|
Spotkaliście się z tym,że podobno Janas podpisując umowę z Polonią szykuje się na stolec trenera pierwszej kadry?
Podobno z Płaczyńskim jest dogadany,tym z SportFive. |
niezłe jaja z tym naszym PZPN i kadrą, jeśli o zmianie trenera można się spotkać na boku z panem Placzynskim (Płaczyńskim) i już się jest dogadanym.
Czasami , choć z rzadka wychodzi do tłumu przeciek, kto naprawdę rządzi w jakiejś tam naszej dziedzinie życia :) |
Największa w Polsce sieć handlowa "Biedronka" podpisze dzisiaj umowę sponsorską z Polskim Związkiem Piłki Nożnej - ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna".
Powiem wam, że to po prostu wstyd. Jedna, z najbardziej badziewnych sieci na koszulkach reprezentacji. PZPN jak zwykle ma zero wyczucia kasa misiu kasa nic poza tym. Są pewne granice i one zostały przekroczone. I drugi kwiatek Jeżeli zapadnie decyzja, że mecz o Superpuchar Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Jagiellonią ma się odbyć w Poznaniu, to oddamy to spotkanie walkowerem - ostrzega dyrektor sportowy białostockiego klubu Wiesław Wołoszyn. |
Cytat:
|
Tak, tak Biedronka na koszulkach/dresach reprezentacji. Oczywiście na meczowych nie może i nie będzie sponsorów, ale na tych przy śpiewaniu hymnu już tak
|
niestety w naszym kraju patologia patologie pogania, co najlepsze czytałem gdzieś że władze Jagi nie wyrażały sprzeciwu na początku czy coś takiego a potem się okazało że zarząd Jagi był na mundialu i nawet nie wiedzieli że takie jaja się dzieją a co do biedronki to hmm pazerność betonu nie zna granic
|
Panowie spokojnie, Biedronka ma być po prostu sponsorem tytularnym Pucharu Polski (umowa z Remesem sie skończyła), który odbywa sie pod patronatem PZPN.
|
Radzę się przejść do Biedronki i zobaczyć co tam sprzedają :) To już nie są takie biedasklepy, to się robią pomału takie dość ekskluzywne sklepy, coś w stylu Almy ;) Na pewno są teraz o klasę wyżej niż taki Lewiadan, Lidl czy Polo. To tak na marginesie :) Co nie zmienia faktu, że logo biedronki będzie wyglądać idiotycznie na dresach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
'Biedronka Cup' to brzmi dumnie.
Swoją drogą ciekawe czy kiedykolwiek Ekstraklasa S.A. znajdzie głównego sponsora. |
Konkurencja w tej branży jest duża więc w sumie krok Portugalczyków dziwić nie powinien,choć nie wiem czy to aby trafiony cel reklamowy. Nie wiem co Was tak uwiera w taj umowie. Spodziewliście sie,że Microsoft będzie reklamował się poprzez PP? Bierze się to co jest. Nie bójta się w PZPN-ie wiedzą jak liczyć kasę, Biedronkę pewnie szarpnęli sporo. A jak dalej PP będzie takie olewany to niedługo sponsorować go będzie pan Tadzio i jego hurtownia alkoholi. Bo co za koncern chciałby sobie robić średnią reklame>?
Ekstraklasa liczy na to,że Euro spowoduje boom na naszą ligę i za większą kasę sprzedają prawa. Ot naiwni. Poza tym klubom chyba to nie przeszkadza,że nie ma sponsora,bo nie słychać aby coś specjalnie się upominali. |
4 września polscy piłkarze spotkają się na stadionie Widzewa w Łodzi z Ukrainą, a trzy dni później z Australią w Krakowie. Następnie biało-czerwoni udadzą się na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych. 9 października zmierzą się z USA w Nowym Jorku, a w Chicago zagrają z Meksykiem (12 października). Po powrocie do kraju na otwarcie stadionu w Poznaniu (17 listopada) reprezentacja Polski spotka się z Rosją.
Brzmi dość ciekawie, tylko astanawia mnie co kluby na zgrupowanie w USA?! Czy to termin fifowski? |
Cytat:
|
No to nie mają nic do gadania. Ale świetny pomysł, wyjazd do usa na 6 dni :|
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html
Spoko wywiadzik, Smuda pełny relaks:) Jak ktoś ma ochotę i 3 złote to we wczorajszej PN jest kolejny wywiad ze Smudą. Znów parę kwiatków - typu... "będziemy grali zawsze ofensywną piłę", dobrze, że dostaliśmy od Hiszpanii 6-0, a nie 2-0 bo zobaczyliśmy miejsce w szyku, a zresztą graliśmy młodzieżówką. Frankie nie poleciał do RPA bo Brazylii czy Argentyny nie ma sensu oglądać itp. itd. Radosna twórczość w pełni rozkwitu, obawiam się, że lądowanie za 2 lata będzie bardzo twarde... |
Selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda powołał 21 zawodników na mecz z Kamerunem, który odbędzie się 11 sierpnia o godz. 20.30 na stadionie Pogoni w Szczecinie.
Zgrupowanie rozpocznie się 8 sierpnia (niedziela) wieczorem w Szczecinie. Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC, Anglia), Przemysław Tytoń (Roda JC Kerkrade, Holandia). Obrońcy: Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy), Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK, Turcja), Kamil Glik (US Città di Palermo, Włochy), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kowalczyk (Dinamo Moskwa, Rosja), Dariusz Dudka (AJ Auxerre, Francja). Pomocnicy: Sławomir Peszko (Lech Poznań), Adam Matuszczyk (1.FC Köln, Niemcy), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Rafał Murawski (Rubin Kazań, Rosja), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Ludovic Joseph Obraniak (Lille OSC, Francja), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa). Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Artur Sobiech (Ruch Chorzów). W poniedziałek selekcjoner Franciszek Smuda ogłosi nazwisko jeszcze jednego zawodnika, którego powoła do kadry. Zrodlo : 90 minut. No prosze nawet nasze nieroby sie zalapaly :P |
Boguski? WTF?!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No Boguś to dziewczyna taka na boisku, ale jednak troszke daje drużynie.I jak widać docenił to Franciszek a we Francji \; http://www.sport.pl/MS2010/1,104119,...zentantow.html |
Do USA jadą wypocząć i pozwiedzać :) ale terminarz zapowiada się ciekawie
|
Dla mnie nie do pomyślenia jest, że powołania nie dostał Piotrek Brożek. Może grać na lewej obronie ( gdzie gra żenująco słaby Dudka, który w samym meczu z Hiszpanami zawalił 3 bramki, albo Gancarczyk, do którego nic nie mam specjalnie), lub na lewej pomocy (gdzie gra żenująco wręcz słaby RYBUS[!!!!], albo ustawiany jest Peszko, który nie nadaje się na lewą pomoc, a powinien konkurować z Kubą na prawej stronie) SMUDA GDZIE TY MASZ OCZY!! Był ostatnio na meczu i jak mógł nie zauważyć gry Piotrka.
|
Cytat:
Rybus w meczu z PSG zagral bardzo dobre zawody. Nominalnego pomocnika na te miejsce szukamy. Poczekajmy jak sie zaprezentuje. Smuda daje mu szanse i dobrze. Brozek albo sie doczeka albo nie...Nie widze w czym on taki dobry... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl