Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

AdiWiślak. 22.07.2010 12:45

Tak się śmiejemy z tej Amiki , ale gdyby Wisła rok temu przeszła chociażby w takim stylu Levadię , to może by była LM , bo droga była wymarzona , a później się trochę rozkręcaliśmy.
A Sparta ich rozniesie..mam nadzieję ;)

element 22.07.2010 13:00

Gdyby Francja wyszła z grupy, przeszła 1/8, ćwierćfinał, półfinał i doszła do finału wygrywając mecz to zdobyłaby MŚ.

A balon nie jest na straconej drodze. Mecz meczowi nierówny - dziś wygrasz 1-0 z Barceloną, by 3 dni później zremisować z przysłowiową Odrą Wodzisław. I tak jak wspomniałeś mogą się na domiar złego rozkręcić (ostatni przykład to Hiszpania na MŚ). Do tego pierwszy mecz mają na wyjeździe. Sparta zresztą nie jest niczym nadzwyczajnym. Obym się mylił ale czarno to widzę. Zajebali przechodząc wczoraj dalej. I nerwówka do końca.

UniaTarnówZKS1928 22.07.2010 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 941073)
Trudno nie komentowac takiej kompromitacji...

Panowie ja na prawdę nie chce być upierdliwy ale Amica AWANSOWAŁA. choćby wszyscy stawali na głowie to tego się nie zmieni. Była bliska kompromitacji ale się nie skompromitowała i pokazała tylko że jest słabiuteńka.

A i nie ma się co dziwić że chwalą Kotorowskiego bo jakby nie był dał im co najmniej 4 mecze. Dla nich psychologicznie to dobry wynik. Sparta się rozpręży że trafiła na leszczy.

rospun 22.07.2010 13:29

Po namyślę rezygnuję z wyrażenia mojego subiektywnego zdania, i tak cokolwiek napiszę to megalomania i napinka ;)

darotsok73 może masz rację, może nie. Poczekamy dwa tygodnie to ocenimy...

darotsok73 22.07.2010 13:31

Element , już nie przywołuj tej Barcelony bo wszyscy dobrze wiemy że oni o LM grali tylko u siebie , na R22 był to dla nich mecz tylko i wyłącznie treningowo-towarzyski.

"..Naście" lat czekamy na LM , i tak samo naście lat czekamy na kilka boisk treningowych (pozdro dla Jurczyńskiego Jeża :D ) czy utalentowanego wychowanka-perłę (parę wyjątków co najwyżej średnich). To taki dom bez fundamentów a my bredzimy o wieżowcu. Wisełka wypożycza bezgotówkowo z różnych A-klas i innych okręgówek 20 latków bo w młodej extraklasie nie ma kto na ławce siedzieć.
Za 2 lata albo i wcześniej zwali tu całą europa , zaglądną w każdy kąt , ocenią i opiszą wszystko , a oprócz budowy kilku stadionów sportowo nie dzieje się NIC.
Ale fajnie jest panie reformatorze Lato i reszta. Kaska się wam zgadza , nikt wam się nie wpierd... , bo nie wolno , a zawsze możecie powiedzieć że co złego to nie wy.


Acha Amikowcy i wasza megalomania : zasłońcie litościwie barwy narodowe na koszulkach bo spory wstyd.
Polska na prawdę nie zaczyna i nie kończy sie na was.

Rospun , jaka azerska piłka ?? kogo to obchodzi ?? wierzysz w to co piszesz ??
Brakło wam jednego karniaka by być na dnie szamba.
Sorry ale idź z laptopem do cienia... Sparta.. zrobi wam z dupy jesień średniowiecza.

element 22.07.2010 13:48

Celowo nawiązałem do Barcelony żeby był to przykład bardziej hardcorowy. A to że oni traktowali mecz towarzysko na mnie wrażenia nie robi bo mimo wszystko wystawili podstawową jedenastkę najlepszej drużyny na świecie.
Bo przykładów z ligi i Pucharu Polski mógłbym podać z 20 po jednym sezonie.
Ale widzę że nie zrozumiałeś do końca. To że oni torturowali własne ciała wyciskając marny wynik w karnych nie oznacza że Sparta ich zmiecie. Tym tokiem rozumowania po bęckach od Stalowej Woli powinni spaść z ligi, a jednak zdobyli MP. Jasne?
Dlatego nie ma co się podniecać ich kopaniną z wczoraj. Bo za kilka dni mogą być inną drużyną. Dlatego nie ma co się podniecać wynikami Legii w sparingach i tym co prezentuje ich nowy bramkarz. Bo jeszcze te słowa będziecie wypluwać. Niektórzy tutaj właśnie mają taką głupią manię wyrokowania co się będzie działo po jednym meczu. Oceniania kogoś po 20 minutach meczu. Obejrzą jeden czy trzy mecze i już wszystko wiedzą. Na prowadzeniu jednak wszyscy Ci którzy już wylali litry gówna na Kiełba bo chłopina za mocno kopnął piłkę i szybko komentarz "i Kiełb do Wisły? ha, ha, ha!". To jest coś niewyobrażalne. Chłopina zagrał kilkadziesiąt minut i oni już wiedza czy jest przydatny czy nie. Minie rok. Wszystko pójdzie w zapomnienie. Kiełb się okaże strzałem w dychę. I zaraz w polityce transferowej Wisły te same osoby będą wyzywać Basałajów, Kasperczaków, Skorżów i całe SKWK że go nie sprowadziliśmy. I tak kółko.


@
Nie twierdzę że się rozkręcą. Tylko że jest na to szansa.
Szydera jest dobra tylko wtedy kiedy ma się pewność że będzie ona uzasadnienia. Bo jeśli przejdą Spartę to jakie miny będą mieli Ci wszyscy którzy już teraz z nich kpią będąc pewnym że ich nie przejdą? Pozostanie skulić ogon i nic już nie pisać. Też chciałbym się już teraz z nich pośmiać, ale do tego daleka droga.
Sparta to nie Liverpool.

darotsok73 22.07.2010 14:00

Element , zrozumiałem ale zdania nie zmieniam ,nikt nie odmówi mi prawa do szydery ,zwłaszcza w świetle ich zeszłorocznych komentarzy.
Piszesz że się rozkręcą ? Możliwe , życzę im tego bo Wronki to jednak polskie miasteczko.
Tylko muszą się szybko zacząć rozkręcać :D
Nie oglądałbym ich wczorajszej batalii gdyby nie to że była taka...długa.

Stwierdzam : Na razie są bardzo "skręceni"

Ps2 wsprawie szydery i wyrokowania: nie wyrokuję tylko TYPUJĘ oglądałem mecz w Baku i 2\3 wczorajszego , pamiętam co Wronkowcy pisali o Lewadii i o Jopie-wtopie :D

Pewien muzyk śpiewał tak:.... widzę to co widzę i wogóle sie nie wstydzę , niech sie wstydzi ten co robi a nie ten co widzi...

szprotson 22.07.2010 14:07

pamietajcie

mecz meczowi nierówny!

bohun 22.07.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 941139)
... Dla nich psychologicznie to dobry wynik. Sparta się rozpręży że trafiła na leszczy.

...a nie trafiła na leszczy?

lorddavy 22.07.2010 14:41

Dokładnie, Sparta może ich zlekceważyć... Wiecie czy dalej grają z Wichniarkiem tylko czy Tshibamba został zgłoszony do kolejnej rundy? Bo bez napastników to nawet jak ich Czesi oleją to nic nie zrobią.

ślimak 22.07.2010 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 940982)
Się zapędziłeś kolego, ewentualne przejście Azerów daje nam kolejną rundę, zwaną przez UEFA play-off. Rundę, do której przejścia potrzebujemy cudu. A najlepiej dwóch - jednego w losowaniu, drugiego na boisku.

Sory ale cud w losowaniu nic nie pomoże.

UniaTarnówZKS1928 22.07.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bohun (Post 941180)
...a nie trafiła na leszczy?

Trafiła ale jakby wygrali ze 4-0 a mogli rozbić Inter w pierwszych minutach i dobić to Sparta by się sprężyła bardziej. Po losowaniu Sparta na pewno nie była zadowolona ale myślę że teraz lekko się zdekoncentrują i z jakiegoś punktu widzenia ten wynik dla Amici jest dobry.

DDP 22.07.2010 15:13

Wysoki poziom prezentuje to forum

micmac 22.07.2010 15:32

Ej chłopaki nie wiem czy dobrze myślę, ale z tego co wiem to dzisiaj gra nasza Wisła. Może byście skończyli tą napinkę względem Amiki i zainteresowali się naszą drużyną...

_ukoL 22.07.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez micmac (Post 941286)
Ej chłopaki nie wiem czy dobrze myślę, ale z tego co wiem to dzisiaj gra nasza Wisła. Może byście skończyli tą napinkę względem Amiki i zainteresowali się naszą drużyną...

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=7385&page=35 Skupiamy się cały czas. :-)

tofik 22.07.2010 15:47

Amikorz wrócił z dalekiej podróży. Po tym co wczoraj zobaczyłem jestem optymistą. :D
O dramacie polskiej piłki nie chcę się po raz kolejny wypowiadać i narzekać.
Ale drogi są dwie. Albo zaczynamy na poważnie szkolić w Polsce piłkarzy, albo kupujemy za gruby hajs patrz Szachtar Donieck, Dynamo Kijów i reszta chłopaków ze wschodu. A i to nie gwarantuje wielkich sukcesow na początku. Patrz...Szachtar Donieck :)

For_FuN_ 22.07.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 941139)
Panowie ja na prawdę nie chce być upierdliwy ale Amica AWANSOWAŁA. choćby wszyscy stawali na głowie to tego się nie zmieni. Była bliska kompromitacji ale się nie skompromitowała i pokazała tylko że jest słabiuteńka.

Zaraz, zaraz...jaki byl wynik po 120 minutach meczu? Wczoraj Lech przegral u siebie z druzyna z Azerbejdzanu, jesli to nie jest kompromitacja, to nie wiem, co nia jest ;). Awansowal, bo wygral konkurs rzutow karnych...w dwumeczu byl remis i rowne boje w obu spotkaniach(z mistrzem Azerbejdzanu, jeszcze raz przypominam).

SpoXsteR 22.07.2010 16:20

Cytat:

Lech może mieć ułatwione zadanie

Słowacki piłkarz Sparty Praga Milos Lacny może nie zagrać w pierwszym meczu przeciwko Lechowi Poznań w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. 22-letni napastnik doznał kontuzji kostki w środowym spotkaniu z łotewskim Metalurgsem Lipawa.
Lacny opuścił boisko w 40. minucie, a jego miejsce zajął Martin Zeman. Jeszcze przed przerwą strzelił bramkę na 2:0 (pierwszego gola zdobył Marek Matejovsky z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Lacnym), ustalając wynik rewanżu. Pierwsze spotkanie czeski zespół wygrał 3:0.
"Nie wiemy jeszcze jak długo będzie pauzował Lacny" - przyznał rzecznik Sparty Ondrej Kasik.

W środowej potyczce z Łotyszami Sparta zagrała w składzie: Blażek - Kladrubsky, Brabec, Repka, Pamić - Jeslinek, Vacek, Kucka (46. Hoheneder), Matejovsky (55. Zofcak), Kadlec - Lacny (40. Zeman).
Zabrakło m.in. atakującego z Wybrzeża Kości Słoniowej Bony'ego Wilfrieda, który na przedmeczowym treningu nabawił się kontuzji mięśnia.
Interia

szlag by to trafil..!!
ZDROWIA ZYCZYMY!!

DysoN 22.07.2010 16:23

Postow o wczorajszym meczu aktualnego MP wiecej niz o finale mistrzostw świata... otwieramy FC ??

bearex 22.07.2010 16:24

Lacny to ten co gral w Ruzomberoku??

WiślakMyślenice 22.07.2010 16:26

Cytat:

Postow o wczorajszym meczu aktualnego MP wiecej niz o finale mistrzostw świata... otwieramy FC ??
Chciało Ci się to liczyć? :D Pogadać zawsze można xD

SpoXsteR 22.07.2010 16:41

to troche pozytywow :D
Cytat:


Błąd UEFA: Lech odpadł z LM!

Lech Poznań po trudnym boju, ale jednak wyeliminował w środę z rozgrywek europejskich Inter Baku, lecz mimo to na podstronach UEFA.com można znaleźć informację graficzną, że poznaniacy niestety odpadli z pucharów w tym sezonie, a dalej grają Azerowie. Na tej samej witrynie, wchodząc w odpowiedni dział można zobaczyć, że do kolejnej rundy eliminacji LM awansował… Mistrz Azerbejdżanu. Informacje w oficjalnym serwisie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej, podane na podstronach są z pewnością błędne, a na domiar złego nie są to jedyne „wpadki” UEFA.com. Dwa lata temu przy nazwie klubu KKS Lech Poznań widniał herb… Amiki Wronki. Wówczas został on poprawiony po 24 godzinach.



Poniżej podajemy linki, gdzie znajdują się dwa poważne błędy:
http://www.uefa.com/memberassociatio...ons/index.html
http://www.uefa.com/memberassociatio...ons/index.html
..Lech odpadl, Amika gra dalej!

Ogryzek 22.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 941176)
pamietajcie

mecz meczowi nierówny!

Dokładnie TAK!

Już widzę niektórzy zapomnieli "lekcję" z MŚ i niby faworyci odpadali z teoretycznie słabszymi. Też nie wiadomo jak wygląda Sparta.

Ale na pewno będę kibicował w tym meczu Sparcie. Co innego Jaga czy Ruch którym mogę kibicować w pucharach. Te kluby nie zagrażają nam tym że zdominują ligę.

martin_6 22.07.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 941463)
Ale na pewno będę kibicował w tym meczu Sparcie. Co innego Jaga czy Ruch którym mogę kibicować w pucharach. Te kluby nie zagrażają nam tym że zdominują ligę.

Lech raczej też nie. Dostał ogromną kasę za Lewego i jakoś reinwestycji nie widać :)

Filippo123321 22.07.2010 18:26

Austria coraz bliżej wtopy.

Grze Gie 22.07.2010 18:39

lol w 10 strzelili ,szkoda bo Ruch jak awansuje to będzie miał bardzo trudno

rw88 22.07.2010 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 941325)
Zaraz, zaraz...jaki byl wynik po 120 minutach meczu? Wczoraj Lech przegral u siebie z druzyna z Azerbejdzanu, jesli to nie jest kompromitacja, to nie wiem, co nia jest ;). Awansowal, bo wygral konkurs rzutow karnych...w dwumeczu byl remis i rowne boje w obu spotkaniach(z mistrzem Azerbejdzanu, jeszcze raz przypominam).

Tylko wytłumaczcie mi jedno - jakie znaczenie ma to, że Inter jest drużyną z tego "słabego" Azerbejdżanu, skoro w składzie miał raptem dwóch rdzennych Azerów + jednego naturalizowanego?

Dani 22.07.2010 18:44

hehe ta Austria to często do Polski gości ;) , mają szczęście do losowania polskich drużyn

2004/05 - PUEFA - I - FK Austria Wiedeń - Legia Warszawa - 1-0, 3-1
2006/07 - PUEFA - I - Legia Warszawa - FK Austria Wiedeń - 1-1, 0-1
2008/09 - PUEFA - I - FK Austria Wiedeń - Lech Poznań - 2-1, 2-4
2010/11 - LE Ruch Chorzów - Austra Wiedeń ?? , ??

crazykaro 22.07.2010 18:52

Jkaby to powiedzieli chorzowianie Austria wygrała ten mecz ino ino

rw88 22.07.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grze Gie (Post 941572)
lol w 10 strzelili ,szkoda bo Ruch jak awansuje to będzie miał bardzo trudno

Szczerze mówiąc ja się cieszę, zawsze to lepiej odpaść z tak renomowanym mimo wszystko rywalem, niż z Sirokim. Oglądałem kawałek pierwszego meczu, Bośniacy mają naprawdę dobrą, wybieganą drużynę, grającą niegorzej od Austriaków i Ruchowi byłoby podobnie ciężko z oboma tymi ekipami. A każde osiągnięcie inne od porażki z Austrią będzie odbierane jako mały sukces dla Ruchu.

UniaTarnówZKS1928 22.07.2010 18:58

mam takie samo wrażenie jak kolega wyżej;) Nie dość że kibice mają fajną wyprawę to jednak pogrom od Sirokiego by się za Ruchem długo ciągnął. Jeśli Ruch dalej prezentuje "swoją" formę to bardzo dobrze że trafił na Austrię. Na pewno będą bardziej zmobilizowani.

mr_kwolf 22.07.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dani (Post 941586)
hehe ta Austria to często do Polski gości ;) , mają szczęście do losowania polskich drużyn

2004/05 - PUEFA - I - FK Austria Wiedeń - Legia Warszawa - 1-0, 3-1
2006/07 - PUEFA - I - Legia Warszawa - FK Austria Wiedeń - 1-1, 0-1
2008/09 - PUEFA - I - FK Austria Wiedeń - Lech Poznań - 2-1, 2-4
2010/11 - LE Ruch Chorzów - Austra Wiedeń ?? , ??

to La Valletta oddała mecz walkowerem?

WiślakMyślenice 22.07.2010 19:58

Właśnie, jak tam Niebiescy?

kondzio7 22.07.2010 20:00

0:0 narazie:) moim zdaniem spokojnie dadza rade:) a Cikos naprawde bardzo dobre wypady do przodu:D

gizmowisla 22.07.2010 20:24

Mam pytanie : Czy jesli Amica odpadnie ze Spartą albo ewentualnie nastepnym przeciwnikiem - to gra automatycznie w LE ??? czy bedzie musiala wywalczyc awans z kimś jeszcze w IV rundzie ???? a jesli tak to bedzie rozstawiona ???

someonewisp 22.07.2010 20:26

Jeśli odpadnie w III rundzie to gra w IV rundzie LE. Jeśli w IV to gra w fazie grupowej LE.

Acima 22.07.2010 20:54

90 + 3. - niesamowite! Perdijić cudem broni strzał dos Santosa! Będzie róg
90 + 5. - NIEWIARYGODNE!!! Perdijić broni w sobie tylko wiadomy sposób strzał głową! Kolejny
róg!!!
90 + 6. - koniec meczu

O mały włos a Ruch i jego "gwiazdy" warte miliony euro odpadliby z pucharów.

Pancratius 22.07.2010 21:02

Ze strony Ruchu liczyłem na skromne 1-0.A wynik bezbramkowy traktuje jako kompromitacje, coś w stylu Lecha z Azerami.

For_FuN_ 22.07.2010 21:37

Spodziewalem sie skromnej wygranej amatorow z Malty, ale jak widac bramkarz mial dzien konia(jak wczoraj Kotorowski). Wiec jestem zaskoczony in plus :D.

TymonPRO 22.07.2010 21:44

Czy Wisła ma szanse na teoretyczne rozstawienie w 4 rundzie eliminacji??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl