Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

AS82 26.02.2010 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 860064)
A gra Mauro?

zeszedl z boiska w 60 minucie ,jak mowia komentatorzy "troche zdziwiony ta zmiana"

pchelas 26.02.2010 19:06

przecież napisał, że gra ;)

Adamek21 26.02.2010 19:27

UUU Nowak z Lechii dostał Czerwoną kartkę nie po drugiej żółtej tylko od razu czerwona.

AS82 26.02.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 860093)
UUU Nowak z Lechii dostał Czerwoną kartkę nie po drugiej żółtej tylko od razu czerwona.

po drugiej zoltej

jaszczur90 26.02.2010 19:42

Mecz Odra - Lechia to się oglądało jak w trybie "slow-motion" :rotfl: O dziwo , sędzia nie popełnił żadnych błędów .

AS82 26.02.2010 19:43

http://rookery5.aviary.com/storagev1...ce_625x625.jpg
:rotfl: 10 znaków

FajQ 26.02.2010 19:49

Szkoda że Lechia nie wygrała tego meczu bo Odra jest bardzo słaba i MUSI spaść.Z drugiej strony dziwimy się ,że nasza liga jest słaba ale odpowiedzmy sobie szczerze czy kluby w jakikolwiek sposób starają się poprawić poziom naszej ligi? Prosty przykład murawa.Ta murawa to jest kpina wygląda jakby stado krów tam wypasali(całkiem możliwe).Przecież na takim klepisku nie da się grać.Zawsze fajnie mi się oglądało zachodnie ligi gdzie murawa jest bardzo dobrze przygotowana do Sezonu i mecze są szybkie,dynamiczne a u nas ?U nas to jest klepisko i choćby w Wodzisławiu grała Barcelona z Realem to ni hu** nie będzie się dało grać szykiej i technicznej piłki.

Jaroo1 26.02.2010 19:53

Cytat:

Odra - Lechia ,tego sie nei da ogladac ,za co oni biora tyle kasy jak sa tak tragicznie slabi ?
Ja sie napaliłem na ta Nasza Ekstraklase, załaczam meczyk Lechii i tez juz po 20 minutach mi sie znudziło to nasze bagienko pilkarskie ogladac :D Niestety mamy taki poziom ekstraklasy jaki mamy i ladnych meczy przy ktorych sie oczy nie przymykaja to jest moze 1-3 na kolejke :(
Teraz czekam na mecz naszych przyjaciol, Cracovia- Legia :P Ciekawe czy tam bedzie cos ciekawszego. Czlowiek sie napali na te mecze, z duzym zaciekawieniem podchodzi do tego chociazby chcac zobaczyc jak wypadnie nowa wzmocniona Odra i Nasza zgoda Lechia a tu kurde taka kaszana ;/ szkoda.

FajQ 26.02.2010 20:06

Cabaj w formie :) będzie ciekawie...

Scorpion7ABG 26.02.2010 20:10

Dajcie jakiegoś linka do transmisji z meczu icków z ległą.

FajQ 26.02.2010 20:12

http://meczyki.pl/ ja akurat oglądam przez sopcasta

WISŁAZWE 26.02.2010 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Scorpion7ABG (Post 860150)
Dajcie jakiegoś linka do transmisji z meczu icków z ległą.

Na Public Sport 2 [80249]

UniaTarnówZKS1928 26.02.2010 20:12

Jak widzę te trybuny to mam nieodparte wrażenie że gumiaków było niewiele mniej na meczu z nami a graliśmy o 11:lol: Razem z nami to frekwencja na pewno większa:rotfl:

qchar90 26.02.2010 20:14

no Cabaj na poczatku popisał sie pięknym wybiciem(podaniem) do Grzelaka, ciekawe ile Grzelak wytrzyma meczy w tej rundzie...

bebeto 26.02.2010 20:15

Hohoho...1:)...

masada 26.02.2010 20:15

Pawlusiński 1-0, po pięknym strzale Suworowa w słupek ;)

tofik 26.02.2010 20:16

2 kaleki Grzelak i Matusiak bramkowe sytuacje, a oni nawet nie oddają strzału.

BTW to gol Cracovii :P

AS82 26.02.2010 20:17

Pejsy 1-0 ,widac ze fizycznie dobrze sa przygotowani przez Lenczyka

Jaroo1 26.02.2010 20:19

Cytat:

2 kaleki Grzelak i Matusiak bramkowe sytuacje, a oni nawet nie oddają strzału.
To nie oni sa słabi tylko takich dobrych obroncow mamy w ekstraklasie ze nie dadza sie wykazac napastnikom :D hehe

Gordian 26.02.2010 20:23

Ja na razie obie drużyny biegają :D W meczu słabych ze słabymi 1:0. Cracovia coś tam nawet krzyczy z trybun, jakiś doping jest. troce nie skoordynowany i bez płynności. Między przyśpiewką a przyśpiewką 5 min przerwy, w której to same bluzgi aż w TV słyszalne, ale jakis tam doping jest. Ciekawe ilu ich na mecz przyszło. Bo z TV widać że pół stadionu puste.

Choto czerwień. Ale raczej nie za faul.

pan Dudi 26.02.2010 20:23

****a mać, Legia grać!:evil:

igortsw 26.02.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 860163)
Pejsy 1-0 ,widac ze fizycznie dobrze sa przygotowani przez Lenczyka

Kto jak kto, ale Leńczyk to stary "wyga" za dużo lat w zawodzie, żeby pozwolić sobie na jakieś uchybienia w przygotowaniu, chociaż nie oceniajmy po 20 minutach pierwszego meczu.

P.S. Szkoda że nie ma "czerwonego diabła" z Azji :D

brylant17 26.02.2010 20:28

Pozwolę sobie zacytować Urbana z tvn'u ze sportu: "Cel jest jasny mistrzostwo Polski" :lol: stwierdzam, że po 20 minutach Legia zdobędzie to mistrzostwo ale w bierkach :lol:

bebeto 26.02.2010 20:30

O nas już było? ( w kontekście okrzyków tudzież przyśpiewek)

madenn 26.02.2010 20:30

red dla Choto
no to Żydki musza wygrać

arth_ur 26.02.2010 20:32

Czerwień dla Choto ciekawie ciekawie ...
Ile sympatyków KSC jest na meczu ? Bo chyba nie komplet.

mr_kwolf 26.02.2010 20:32

Czyżby Legia już po pierwszym meczu chciała się wyeliminować z walki o mistrza? Jeszcze ta czerwona Choto powoduję że obrona Legii nie będzie taka mocna w kolejnych spotkaniach.

AS82 26.02.2010 20:32

Choto dostał czerwona kartke ,nie wiadomo za co

qchar90 26.02.2010 20:32

Urban vel "głupi jaś" zaś chyba nie odrobił pracy domowej, Legia taka sama jak na jesień, jak za całej jego kadencji, tylko czekać jak Grzelak się u nich rozsypie.
Dziwię się jakim cudem Legia jest na 2 miejscu, jedynie dzięki bramkarzowi.
Strata Legi dzisiaj 3 pkt, powoli oddala ich marzenia o mistrzostwie Polski,

piotrek chicago 26.02.2010 20:34

w tym meczu napewno cel minimum zostanie osiagniety ktos z nich straci pkt :) ale jak narazie pejsy minimalnie przyblizaja nas do majstra hahaha jak kolwiek to brzmi

Ivory1906 26.02.2010 20:35

Hahaha prze jaja ten mecz :D nie wiem za co ta kartka...jak dla mnie to max zolta kartka a nie czerwien odrazu...ale niewazne, wazne ze lajzy z drugiej strony blon wygrywaja ;) wazne ze my mozemy odskoczyc :D

Jaroo1 26.02.2010 20:35

Fajnie ze Choto dostał czerwona kartke. Nie lubie go bo to rzeznik :D Co do MP to Panowie nie rozpedzajcie sie po jednym meczu nie mozna nic przesadzac. Oczywiscie prawdopodobienstwo ze Legia nie zdobedzie MP sie zwiekszy ale z tygodnia na tydzien moga Warszawiacy zlapac forme a My np ją stracic. Sezon ma 30 kolejek i nie ma co przesadzac w trakcie rozgrywania 18 serii spotkan :)

Kocur 26.02.2010 20:37

pejsy i tak nie spadną w tym sezonie bo za wysoko wyszli jesienią (chyba że ich w końcu za przekręty udupią) więc już niech sobie wygrają - przynajmniej Legia powiększy stratę

harthausen 26.02.2010 20:39

ta czerwona kartka to dwie żółte jedna po drugiej, więc Choto tak szybko w odstawkę nie pójdzie :)
Fakt, dziś już on wiele nie nawywija, no trudno.

dawidex44 26.02.2010 20:45

Chociaż raz się żydki przydają:)

tofik 26.02.2010 20:47

Oglądalność przed meczem 30 milionów. Po podaniu składów i rezerwowych ok 10k. :) (żart ha ha...;/)
Czemu Donga Wonga nie ma ? Coś komentator baknął o certyfikacie...żeby naszemu Hristo chociaż wysłali na czas.

DeadOrAlive 26.02.2010 20:48

Mówcie, co chcecie, ale Cracovia w tym meczu wydaje się być znacznie lepsza. Umiejętnie rozgrywają piłkę.
Trener Lenczyk odwalił kawał dobrej roboty.
Mimo wszystko remis mógłby siąść :]

klusek106 26.02.2010 20:48

Znacie taki klub jak "Pasy Krakow" ciagle spiewaja a ja nei kojarze :D:D

panew 26.02.2010 20:49

papiery nie doszły z chin

Maciuś 26.02.2010 20:51

Cos czuje ze jesli Legia przegra ten mecz to z klubu wyleci Urban.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl