![]() |
Jaki polecacie [tak do 250 zł] radioodtwarzacz do samochodu? Chodzi o CD/MP3 z wejściem na kartę pamięci i USB. Przeglądałem na allegro te sprzęciorki . Są jakieś nieznane firmy w miarę atrakcyjnych cenach i niby fajnym sprzętem tylko ciężko się jest zdecydować co by się nie przejechać ;-), ale może ktoś z Was coś takowego zakupił ostatnio i jest zadowolony.
np: http://www.allegro.pl/item514917815_...5_w_pilot.html Poradźcie coś :-) |
Do 250 zł nie kupisz dobrego radia z wejściem na kartę pamięci i USB. Ostatnio zakupiłem sobie TO radyjko. Na moje potrzeby w zupełności starcza. Radio posiada wejście AUX, możliwe, że to Cię zadowoli :)
|
Cytat:
Za 250 zł ciężko ci bedzie kupić dobre radio z tymi wszystkimi opcjami jakie chcesz, a te mniej znane marki jakoś do mnie nie przemawiają. |
Potrzebuję program do oczyszczenia dźwięku z filmików ;D :) może ktoś podac nazwę programu ;)
Z góry dzięki ;] |
Cytat:
|
dzieki wam za pomoc
|
Próbował ktoś omijac sim locka bez jego ściagania z telefonu za pomocą takich urządzeń? http://www.allegro.pl/53970_karty_x_...view=gtext&p=0
|
Cześć, wiem że to temat filmowy ale czy nie znacie może jakiejś stronki z audiobookami ? Kiedyś była ale teraz nie mogę się nigdzie tego doszukać. Jeśli ktoś coś wie to z góry dzięki.
|
Mam pytanie : Co zrobić jeśli nagle na Cyfrze+ nie działa obraz.... Tzn kanały kodowane takie jak TVP1,TVP2,TVN itd nie działają, głos idzie, a obrazu nie ma. Natomiast kanały niekodowane tzn jakieś tam TVP Polonia, Fashiony i tym podobne bzdety normalnie działają.... Co robić i co może być przyczyną. Wstrzymałem się od dzwonienia na sekcje wsparcia technicznego Cyfry+ bo mnie ..... strzela jak trzeba czekac na polaczenie z konultantem
|
Cytat:
http://peb.pl/dokumenty/23597-audiobooki-pl.html edit: Prezydentowa nie wpadłem na to.. |
Cytat:
Chyba że na siłe chcesz z auta zrobić wioskę ze świecącym radiem, do którego możesz podpiąc nawet lampki choinkowe :) przemyśl sprawę :) udanego zakupu ja mam w dwóch samochodach od ponad roku JVC KD-G332 i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam |
Cytat:
A nie pomyślałeś, że mu moderatorzy przenieśli tu posta z filmowego?:> A żeby nie było OT: Jak tam kolego Martinho? Znalazłeś może tę gierkę z narciarzem? -> PW:) |
Mam nesotrade i zawsze uruchamiałem ją programikiem, w którym poprostu klikało się "połącz" i programik znikał. Wczoraj moi kumple połączyli przez ten standardowy neostradowy programik, który nie znika po połączeniu sie z internetem i jak teraz włączam ten program którym wcześniej łączyłem sie z netem to wyskakuje ten neostradowy. Co zrobić żeby spowrotem uruchamiał sie tamten?
|
Interesowałaby mnie oferta internetu "neostrada + tv" za 59zł miesiecznie. Czy ponosze jakies dodatkowe koszty za rozdzielenie netu na 2 kompy i rozdzieleniu tv na 2 telewizory?
|
Cytat:
|
Czy jeśli zdejme sim locka z Nokii kodem to powoduje to utratę gwarancji na telefon? W umowie w Tak Tak Fonie, pisze tylko że jeśli chcę zdjąć to kosztuje to sporo i powinnienem zrobić to w salonie, ale nic więcej. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym, bo słyszałem że jeśli nawet zdejmę i oddam na do serwisu Nokii to nie powinno być problemu
|
Jak usunąć farbe ze jeansów ?? ??
|
Mam pytanie.
Chciałbym znowu zacząć pisać felietony sportowe. I tu pytanie , wiem , że z tego grubej kasy nie ma , ale zawsze coś wpadnie , gdzie lepiej , czy wysłać swoje cv to redakcji portali ( słyszałem , że niektóre w ogóle nie płacą) czy też założyć swój blog? Gdzie można założyć blog sportowy i dostawać z reklam kasiore? Jak to działa? |
Cytat:
Edit: Gdzie kupię buty w Krakowie Nike Shox Explodine koniecznie czarne ( ew. ciemny kolor, NIE biały ), na Allegro nie ma :( |
Witam, powiedźcie mi kto prowadził doping na meczu Wisła- Real Saragossa oraz Wisła- Real Madryt :]
A Drugie pytanie to w jakim meczu zadebiutował Guli, nasz obecny? |
Cytat:
|
jak obrucic film w aresie zeby nie byl do gory nogami ???
z GOry dziekuje |
Sebo_TS najlepiej zarejestruj sie na ica cyfry i napisz im maila. W miare szybko odpisuja, bo z dzwonieniem to jedno wielkie gowno. Co do problemu to jak sam zakladales cyfre to moze wejdz w ustawieniach i sprawdz czy masz odpowiedni sygnal pobierany z anteny.
|
Cytat:
|
Wiselka_mlp
nie wiem czy aktualne ale znajdź starego deamon toolsa ( tak z połowy zeszłego roku) zainstaluj, do folderu z deamonem wrzuć YASU (wpisz w gugle, wyskoczy od razu link). powinno być okej. |
Ile kosztuje bukiet powiedzmy róż w zwykłej kwiaciarni? Taki nie duży ale dużo oddający.
|
Ma ktoś może jakąś bazę dancyh z accessa wolną na dysku? Potrzebuje zrobic do szkoły bazę danych na dowolny temat tylko wogóle tego nie kminie :/. Więc jakby ktos był tak dobry i mi wysłał to byłbym bardzo wdzięczny...
Pomóźcie w tym nowym roku... Stawiam browarka na inauguracje ligi. |
Cytat:
|
Potrzebuję w miarę prosty program najlepiej po polsku do obróbki głosu oraz do zniekształcenia twarzy, coś w tym stylu
http://photos.nasza-klasa.pl/1163308...d0ae14171.jpeg polecicie coś ? PS. Przeszukiwałem strony typu nowe.pl i instalki.pl i nic specjalnego nie znalazłem. |
Cytat:
|
Cytat:
Szczerze to nie pamiętam, mówiłem ile chce zapłacić i za tyle babka robiła bukiet. |
szukam fajnego łatwego w obsłudze i darmowego programu do zabawy w dj miksowanie muzyki itp.
zna ktoś coś takiego :) ? dzięki Kyno. |
Cytat:
natomiast sygnał tv idzie z liveboxa do dekodera, z dekodera po av na tv, więc mozesz rozdzielić z dekodera na 2, albo i więcej tv ale z tym samym programem |
Cytat:
|
Witam :)
Mam pytanie dot. PES 2009...czy pojdzie mi na laptopie z vista : pamiec : 2 gb procesor : Intel Pentium Dual-Sore 1,6 GHz ?? http://www.wislakrakow.com/forum/ima...lies/smile.gif prosze o szybka odp.:) |
poleci mi ktoś jakąś fajną łątkę systemu na Xp troszkę mi się znudziło i chciałbym coś zmienić w jego wyglądzie,fajnie jakby była to łatka upodabniająca się do Visty bezpieczna i żeby w razie czego dało się ją łatwo od instalować bez reinstalacji systemu itp.
co sądzicie o tej ? http://www.tnp.net.pl/torrent,156017....html#komStart |
Cytat:
|
Cytat:
|
w jakich godzinach jest Fanatyk dzisiaj otwarty?
|
Ile barw Cracovi bylo na plocie palonych na derbach w 2006r i czy w 2005 i 2004 byl dywan , jak tak to z ilu barw
Pozdro |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl