Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

żuraw_9 01.01.2009 19:38

Jaki polecacie [tak do 250 zł] radioodtwarzacz do samochodu? Chodzi o CD/MP3 z wejściem na kartę pamięci i USB. Przeglądałem na allegro te sprzęciorki . Są jakieś nieznane firmy w miarę atrakcyjnych cenach i niby fajnym sprzętem tylko ciężko się jest zdecydować co by się nie przejechać ;-), ale może ktoś z Was coś takowego zakupił ostatnio i jest zadowolony.
np: http://www.allegro.pl/item514917815_...5_w_pilot.html
Poradźcie coś :-)

w0lno. 01.01.2009 19:52

Do 250 zł nie kupisz dobrego radia z wejściem na kartę pamięci i USB. Ostatnio zakupiłem sobie TO radyjko. Na moje potrzeby w zupełności starcza. Radio posiada wejście AUX, możliwe, że to Cię zadowoli :)

AOT 01.01.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 650439)
Do 250 zł nie kupisz dobrego radia z wejściem na kartę pamięci i USB. Ostatnio zakupiłem sobie TO radyjko. Na moje potrzeby w zupełności starcza. Radio posiada wejście AUX, możliwe, że to Cię zadowoli :)

Też mam takie, jest bardzo ok, a jak lepiej poszukasz na allegro, to może nawet kupisz je taniej niż te 200 zł.
Za 250 zł ciężko ci bedzie kupić dobre radio z tymi wszystkimi opcjami jakie chcesz, a te mniej znane marki jakoś do mnie nie przemawiają.

pawelwp9 01.01.2009 21:13

Potrzebuję program do oczyszczenia dźwięku z filmików ;D :) może ktoś podac nazwę programu ;)
Z góry dzięki ;]

Martinho 01.01.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 650422)
Witam mam pytanie po zainstalowanu gry z pliku ISO pisze komunikat aby wlozyc CD do stacji dyskow ... wszystko jest zmontowane w daemon tools wiec nie wiem jak sobie z tym poradzic




moze tutaj to znajdziesz :

http://narciarstwo.grajteraz.pl/

crack a jak to nie pomoże to coś maskujące wirtualny napęd, np sd4hide

WiselkaMLP 01.01.2009 21:51

dzieki wam za pomoc

Zarko42 01.01.2009 21:55

Próbował ktoś omijac sim locka bez jego ściagania z telefonu za pomocą takich urządzeń? http://www.allegro.pl/53970_karty_x_...view=gtext&p=0

Jeremi 02.01.2009 00:12

Cześć, wiem że to temat filmowy ale czy nie znacie może jakiejś stronki z audiobookami ? Kiedyś była ale teraz nie mogę się nigdzie tego doszukać. Jeśli ktoś coś wie to z góry dzięki.

Sebo_TS 02.01.2009 10:30

Mam pytanie : Co zrobić jeśli nagle na Cyfrze+ nie działa obraz.... Tzn kanały kodowane takie jak TVP1,TVP2,TVN itd nie działają, głos idzie, a obrazu nie ma. Natomiast kanały niekodowane tzn jakieś tam TVP Polonia, Fashiony i tym podobne bzdety normalnie działają.... Co robić i co może być przyczyną. Wstrzymałem się od dzwonienia na sekcje wsparcia technicznego Cyfry+ bo mnie ..... strzela jak trzeba czekac na polaczenie z konultantem

wislak_92 02.01.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeremi (Post 650526)
Cześć, wiem że to temat filmowy ale czy nie znacie może jakiejś stronki z audiobookami ? Kiedyś była ale teraz nie mogę się nigdzie tego doszukać. Jeśli ktoś coś wie to z góry dzięki.

Mam pytanie temat filmowy? Ciekawe...


http://peb.pl/dokumenty/23597-audiobooki-pl.html

edit: Prezydentowa nie wpadłem na to..

DYRU 02.01.2009 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 650433)
Jaki polecacie [tak do 250 zł] radioodtwarzacz do samochodu? Chodzi o CD/MP3 z wejściem na kartę pamięci i USB. Przeglądałem na allegro te sprzęciorki . Są jakieś nieznane firmy w miarę atrakcyjnych cenach i niby fajnym sprzętem tylko ciężko się jest zdecydować co by się nie przejechać ;-), ale może ktoś z Was coś takowego zakupił ostatnio i jest zadowolony.
np: http://www.allegro.pl/item514917815_...5_w_pilot.html
Poradźcie coś :-)

nie kupuj takiego gówna. wydasz niepotrzebnie pieniadze. lepiej kup tak jak już wyżej Ci doradzali albo odłóż wiecej kasy i kup porzadną firmę. odracam Firsty, sirsty, badziewirsty i inne pionieeery oraz panasoniki.
Chyba że na siłe chcesz z auta zrobić wioskę ze świecącym radiem, do którego możesz podpiąc nawet lampki choinkowe :)
przemyśl sprawę :)
udanego zakupu

ja mam w dwóch samochodach od ponad roku JVC KD-G332 i jestem bardzo zadowolony
pozdrawiam

Prezydentowa 02.01.2009 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 650564)
Mam pytanie temat filmowy? Ciekawe...



A nie pomyślałeś, że mu moderatorzy przenieśli tu posta z filmowego?:>



A żeby nie było OT: Jak tam kolego Martinho? Znalazłeś może tę gierkę z narciarzem? -> PW:)

Kamson 02.01.2009 11:58

Mam nesotrade i zawsze uruchamiałem ją programikiem, w którym poprostu klikało się "połącz" i programik znikał. Wczoraj moi kumple połączyli przez ten standardowy neostradowy programik, który nie znika po połączeniu sie z internetem i jak teraz włączam ten program którym wcześniej łączyłem sie z netem to wyskakuje ten neostradowy. Co zrobić żeby spowrotem uruchamiał sie tamten?

Serwatkus 02.01.2009 12:16

Interesowałaby mnie oferta internetu "neostrada + tv" za 59zł miesiecznie. Czy ponosze jakies dodatkowe koszty za rozdzielenie netu na 2 kompy i rozdzieleniu tv na 2 telewizory?

Szymek_R22 02.01.2009 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 650595)
Mam nesotrade i zawsze uruchamiałem ją programikiem, w którym poprostu klikało się "połącz" i programik znikał. Wczoraj moi kumple połączyli przez ten standardowy neostradowy programik, który nie znika po połączeniu sie z internetem i jak teraz włączam ten program którym wcześniej łączyłem sie z netem to wyskakuje ten neostradowy. Co zrobić żeby spowrotem uruchamiał sie tamten?

A ja mam pytanie, jak się nazywa ten program, bo chętnie bym z niego skorzystał?

Zarko42 02.01.2009 15:59

Czy jeśli zdejme sim locka z Nokii kodem to powoduje to utratę gwarancji na telefon? W umowie w Tak Tak Fonie, pisze tylko że jeśli chcę zdjąć to kosztuje to sporo i powinnienem zrobić to w salonie, ale nic więcej. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym, bo słyszałem że jeśli nawet zdejmę i oddam na do serwisu Nokii to nie powinno być problemu

Nitrox 02.01.2009 16:07

Jak usunąć farbe ze jeansów ?? ??

Blacha92 02.01.2009 16:31

Mam pytanie.
Chciałbym znowu zacząć pisać felietony sportowe. I tu pytanie , wiem , że z tego grubej kasy nie ma , ale zawsze coś wpadnie , gdzie lepiej , czy wysłać swoje cv to redakcji portali ( słyszałem , że niektóre w ogóle nie płacą) czy też założyć swój blog? Gdzie można założyć blog sportowy i dostawać z reklam kasiore?
Jak to działa?

Sebo_TS 02.01.2009 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 650562)
Mam pytanie : Co zrobić jeśli nagle na Cyfrze+ nie działa obraz.... Tzn kanały kodowane takie jak TVP1,TVP2,TVN itd nie działają, głos idzie, a obrazu nie ma. Natomiast kanały niekodowane tzn jakieś tam TVP Polonia, Fashiony i tym podobne bzdety normalnie działają.... Co robić i co może być przyczyną. Wstrzymałem się od dzwonienia na sekcje wsparcia technicznego Cyfry+ bo mnie ..... strzela jak trzeba czekac na polaczenie z konultantem

Podbijam , bo mnie już szlag trafia ;/

Edit: Gdzie kupię buty w Krakowie Nike Shox Explodine koniecznie czarne ( ew. ciemny kolor, NIE biały ), na Allegro nie ma :(

jurukuru 02.01.2009 17:17

Witam, powiedźcie mi kto prowadził doping na meczu Wisła- Real Saragossa oraz Wisła- Real Madryt :]
A Drugie pytanie to w jakim meczu zadebiutował Guli, nasz obecny?

zuraw9 02.01.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 650595)
Mam nesotrade i zawsze uruchamiałem ją programikiem, w którym poprostu klikało się "połącz" i programik znikał. Wczoraj moi kumple połączyli przez ten standardowy neostradowy programik, który nie znika po połączeniu sie z internetem i jak teraz włączam ten program którym wcześniej łączyłem sie z netem to wyskakuje ten neostradowy. Co zrobić żeby spowrotem uruchamiał sie tamten?

AutoConnect

pawelwp9 02.01.2009 17:21

jak obrucic film w aresie zeby nie byl do gory nogami ???
z GOry dziekuje

tomek_TSW 02.01.2009 17:26

Sebo_TS najlepiej zarejestruj sie na ica cyfry i napisz im maila. W miare szybko odpisuja, bo z dzwonieniem to jedno wielkie gowno. Co do problemu to jak sam zakladales cyfre to moze wejdz w ustawieniach i sprawdz czy masz odpowiedni sygnal pobierany z anteny.

kriz69 02.01.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 650471)
Próbował ktoś omijac sim locka bez jego ściagania z telefonu za pomocą takich urządzeń? http://www.allegro.pl/53970_karty_x_...view=gtext&p=0

miałem to kiedys musiałem naciąć karte sim zeby zmieścić w telefonie działało wszystko super ale trzeba być ostrozny bo ten caly xsim bardzo delikatny jest

vote-for-mikey 02.01.2009 17:33

Wiselka_mlp

nie wiem czy aktualne ale znajdź starego deamon toolsa ( tak z połowy zeszłego roku) zainstaluj, do folderu z deamonem wrzuć YASU (wpisz w gugle, wyskoczy od razu link). powinno być okej.

gris 02.01.2009 18:18

Ile kosztuje bukiet powiedzmy róż w zwykłej kwiaciarni? Taki nie duży ale dużo oddający.

Arkas 02.01.2009 18:21

Ma ktoś może jakąś bazę dancyh z accessa wolną na dysku? Potrzebuje zrobic do szkoły bazę danych na dowolny temat tylko wogóle tego nie kminie :/. Więc jakby ktos był tak dobry i mi wysłał to byłbym bardzo wdzięczny...
Pomóźcie w tym nowym roku... Stawiam browarka na inauguracje ligi.

Nitrox 02.01.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 650755)
Ile kosztuje bukiet powiedzmy róż w zwykłej kwiaciarni? Taki nie duży ale dużo oddający.

Ja kupowałem za 20- 30 złotych w kwiaciarni na placu na stawach.

Kyno 02.01.2009 18:46

Potrzebuję w miarę prosty program najlepiej po polsku do obróbki głosu oraz do zniekształcenia twarzy, coś w tym stylu
http://photos.nasza-klasa.pl/1163308...d0ae14171.jpeg

polecicie coś ?


PS. Przeszukiwałem strony typu nowe.pl i instalki.pl i nic specjalnego nie znalazłem.

gris 02.01.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650757)
Ja kupowałem za 20- 30 złotych w kwiaciarni na placu na stawach.

I ile było róż w nim? :)

Nitrox 02.01.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 650769)
I ile było róż w nim? :)


Szczerze to nie pamiętam, mówiłem ile chce zapłacić i za tyle babka robiła bukiet.

maTyS. 02.01.2009 19:42

szukam fajnego łatwego w obsłudze i darmowego programu do zabawy w dj miksowanie muzyki itp.

zna ktoś coś takiego :) ?

dzięki Kyno.

FraMat 02.01.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 650602)
Interesowałaby mnie oferta internetu "neostrada + tv" za 59zł miesiecznie. Czy ponosze jakies dodatkowe koszty za rozdzielenie netu na 2 kompy i rozdzieleniu tv na 2 telewizory?

neta możesz rozdzielić nawet na trzy kompy: przez usb, przez kabel sieciowy i radiowo.
natomiast sygnał tv idzie z liveboxa do dekodera, z dekodera po av na tv, więc mozesz rozdzielić z dekodera na 2, albo i więcej tv ale z tym samym programem

Kyno 02.01.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 650781)
szukam fajnego łatwego w obsłudze i darmowego programu do zabawy w dj miksowanie muzyki itp.

zna ktoś coś takiego :) ?

Atomix Virtual Dj

Al_29 02.01.2009 22:29

Witam :)
Mam pytanie dot. PES 2009...czy pojdzie mi na laptopie z vista :
pamiec : 2 gb
procesor : Intel Pentium Dual-Sore 1,6 GHz ??
http://www.wislakrakow.com/forum/ima...lies/smile.gif
prosze o szybka odp.:)

maTyS. 02.01.2009 23:09

poleci mi ktoś jakąś fajną łątkę systemu na Xp troszkę mi się znudziło i chciałbym coś zmienić w jego wyglądzie,fajnie jakby była to łatka upodabniająca się do Visty bezpieczna i żeby w razie czego dało się ją łatwo od instalować bez reinstalacji systemu itp.

co sądzicie o tej ?
http://www.tnp.net.pl/torrent,156017....html#komStart

dymek_nhs 03.01.2009 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 650873)
Witam :)
Mam pytanie dot. PES 2009...czy pojdzie mi na laptopie z vista :
pamiec : 2 gb
procesor : Intel Pentium Dual-Sore 1,6 GHz ??
:)
prosze o szybka odp.:)

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

DominoForza 03.01.2009 01:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 650895)
poleci mi ktoś jakąś fajną łątkę systemu na Xp troszkę mi się znudziło i chciałbym coś zmienić w jego wyglądzie,fajnie jakby była to łatka upodabniająca się do Visty bezpieczna i żeby w razie czego dało się ją łatwo od instalować bez reinstalacji systemu itp.

co sądzicie o tej ?
http://www.tnp.net.pl/torrent,156017....html#komStart

ja ja mam :) i jeszcze mi sie nie znudzila :P

Precel z makiem 03.01.2009 09:49

w jakich godzinach jest Fanatyk dzisiaj otwarty?

M@kiti 03.01.2009 09:50

Ile barw Cracovi bylo na plocie palonych na derbach w 2006r i czy w 2005 i 2004 byl dywan , jak tak to z ilu barw
Pozdro


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl