![]() |
http//allegro.pl/atb-sunset-beach-dj-session-2-2cd-bonus-i2718523369.html
http://allegro.pl/atb-sunset-beach-d...718523369.html http://www.http://allegro.pl/atb-sun...718523369.html http://www.allegro.pl/atb-sunset-bea...718523369.html |
Sprzedam !
Koszulka NIKE - MANCHESTER UNITED - XXL
http://allegro.pl/manchester-united-...730766148.html http://i46.tinypic.com/120tr3p.jpg Koszulka ADIDAS - BAYERN MONACHIUM - #8 ScHOLL http://allegro.pl/bayern-monachium-s...730766133.html http://i49.tinypic.com/3480ikl.jpg KOSZULKA NIKE - BRAZYLIA - XL http://allegro.pl/brazylia-brasil-ni...730766163.html http://i48.tinypic.com/32zthg5.jpg |
Bluza czarna, z jednym z najpopularniejszych motywów z naszej oferty - "Patrioci - nie zapomnij skąd jesteś". Bluzy wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów z dbałością o wszelkie szczegóły. Nadruk tak jak ma to miejsce na pierwowzorze, tj. koszulkach wykonany zostanie metodą sitodruku. Bluza z kapturem wyróżnia się czerwonym kolorem sznurków przy kapturze, które nadają jej charakteru.
ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 25.10.2012r. Rozmiarówka na planszy promującej zapisy. REGULAMIN ZAPISÓW: 1. W celu zamówienia bluzy prosimy o dodanie bluzy do koszyka i uzupełnienie formularza zamówienia. 2. Bluzy można zamówić tylko i wyłącznie przy płatności "z góry". Wszystkie zamówienia, za które wpłata nie wpłynie do końca zapisów tj. 25.10.2012r. będą ANULOWANE! 3. Wysyłka odbędzie się najprawdopodobniej 2 tygodnie po zakończeniu zapisów. Wszelkie zmiany terminu wysyłki będą rozsyłane mailowo do zainteresowanych, a także zamieszczane na oficjalnym profilu marki Styl Trybun na Facebooku. 4. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami. Adres email i numer Gadu-Gadu dostępne w zakładce KONTAKT. Więcej informacji na: http://www.styltrybun.pl/?zapisy,25 http://i.imgur.com/jYBG0.jpg |
Witam!
Wrzucam na prośbę siostry. Aukcja charytatywna! http://allegro.pl/oswoiclossynka-pil...689671344.html |
Kupie 2 smyczki Wisła Złoty Wiek w dobrym stanie
pisac pw lub gg; 9166767 |
Instalacja Diesel+LPG
Witam,zachęcam wszystkich kierowców autokarów oraz TIRów:
www.lpghouse.pl |
Do zaoferowania mam kable/przewody. Jak ktoś się buduje czy jest elektrykiem to niech napisze na PRIV, oferuję bardzo atrakcyjne ceny, możliwość również wystawienia faktury.
|
Witam!Poszukuję następujących biletów ligowych:
Sez 09/10r Legia Wa-wa-Wisła Kr Sez 10/11r Górnik Z-Wisła Kr Polonia Wa-wa-Wisła Kr Sez 11/12r Polonia Wa-wa-Wisła Kr Zagłębie L-Wisła Kr Lechia G-Wisła Kr Ruch Chorzów-Wisła Kr Podbeskidzie B-B-Wisła kr Górnik Z-Wisła Kr Sez 12/13r Podbeskidzie-Wisła Kr Pogoń Szcz-Wisła Kr Piast G-Wisła kr Legia Wa-wa-Wisła Kr Puchar Polski Sez 11/12r Ruch Chorzów-Wisła Kr Sez 12/13r Luboński K.S-Wisła Kr Warta Poznań-Wisła Kr. |
Karta MultiSport wazna na rok(od listopada). Konkretne oferty na pw.
|
|
Bilety zdjęcia!
Sprzedam widokówki ze zdjęciami m.in. Tomka Frankowskiego,Radosława Kałużnego,Łukasza Sosina,Kamila Kosowskiego i wiele wiele innych znanych piłkarzy którzy grali w Wiśle od roku 1998.Większość zdjęć z autografami!
Posiadam również do sprzedania unikalne bilety meczowe z udziałem Wisły Kraków. Zapraszam do oglądnięcia i nadsyłania propozycji na priv co do ceny. Pzdr http://www.sendspace.pl/file/90b0907...jecia-i-bilety |
Cytat:
|
Kupie kurtkę Śląska, Wisły, Lechii rozmiar s/m pw gg 1401310
|
http://tips-scores.blogspot.com
Chcesz Zarobić za Niewielką Cenę? Ponad 700 Wejść Dzisiaj,Mnóstwo Chętnych Zapraszam ! w Zakładach Siedzę Około 12 Lat i Dopiero Od 2 Miesięcy Znalazłem Gościa Który Grał w Koszykówę w Czechach i Rosji ! |
|
|
Kupię taką Smycz i taka Bluzę
http://szaleswl.strefa.pl/Smyczki/24...nnaGrubosc.jpg i taka Bluzę roz. L http://i49.tinypic.com/2ngx92a.jpg Oferty na priv lub gg 44011644 |
http://www.urbanflavours.pl/sklep/pr...oration,1.html sprzedam rozmiar 7 3/8 załozoną 2 razy , kolaboracja wyszła jakoś 9 wrzesnia ja ją mam od 17 września z tego 18 września odłożyłem i czeka na nowego właściciela
cena to 125zł |
Sprzedam Xboxa 360 20 gb wersja limitowana Halo3 nie przerobiony nie otwierany plomby są za 390zł.
|
Kupię vlepki
propozycje pisać na gg: 28757873
|
|
KUPIE FIFE 10 NA PC
najlepiej oryginalną. |
sprzedam nowĄ gre w foli left 4 dead 2 na xbox360 oferty priv
|
|
Sonduję możliwość sprzedaży koszulki meczowej Wisły Kraków z sezonu 2004/2005. Oryginał, zakupiony w oficjalnym sklepie Wisły Kraków. Stan bardzo dobry. Ślady użycia widoczne na kołnierzyku (sprane logo nike oraz znaczek 90) oraz na logo TF KABLE (pęknięty napis). Zapewne łakomy kąsek dla kolekcjonerów koszulek piłkarskich.
http://i45.tinypic.com/23j28nl.jpg Ewentualna cena jest kwestią dogadania się prywatnie. |
Mam 1 niepotrzebny voucher na mecz Wisła-Lech sektor E15, jeśli ktoś jest chętny to priv ;)
|
sprzedam nowy softszel The North Face. Puszcze go wiślackiej braci za 130+ koszt wysyłki. rozmiar L
jak cos priv http://tinypic.com/view.php?pic=3149u9x&s=6 |
Witam!
Sprzedam kolekcjonerską wersję gry FIFA 10 na PC - oryginalną w idealnym stanie. Na okładce piłkarze Wisły: Rafał Boguski, Arek Głowacki i Patryk Małecki. Jest to wersja limitowana. Dodatkowo widnieją na okładce podpisy "Głowy" i "Bogusia". Cena 100 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt WYŁĄCZNIE mailowy: [email protected] |
Siema,
Jako, że okres zimowy już "w pełni" postanowiliśmy wydać czapki. Motyw przewodni to "Good night left side". Motyw mówiący to czym się ce.....my, my jako grupa, my jako kibice, my jako patrioci, my jako ultrasi. http://i49.tinypic.com/fo2g7.jpg http://i46.tinypic.com/2dtcbyb.jpg Nigdy nie szliśmy za głównym nurtem i teraz też tego robić nie będziemy! GOOD NIGHT LEFT SIDE! W razie pytań mail lub PW. Pozdro! |
Cytat:
|
Mam do sprzedania gry na Ps3
oto lista gier: - Fight Night Round 3 - Fight Night Round 4 - Infamous - Motorstorm - Assasin's Creed II - Uncharted 2 among thieves - Uncharted: Drake's Fortune - Resistance: Fall of Man - Ratchet & Clank Future: Tools of Destructions - Killzone 3 - Assasin's Creed: Brotherhood - Motorstorm: Pacific Rift - Midnight Club: Los Angeles - Resistance 2 - Metal Gear Solid 4 - Demon's Souls - Ratchet & Clank Future: Quest for Booty oferty na pw |
|
SONY ERICSSON X10 XPERIA BEZ SIM 8GB !JAK NOWY!
http://allegro.pl/sony-ericsson-x10-...729792837.html |
Kupię Kurtkę Śląska, Wisły Lechii rozmiar s/m pw gg 1401310
|
Gdyby miał ktoś dostęp do tańszych biletów MPK to niech pobije na priv.
|
|
Nowa koszulka patriotyczna z naszego sklepu patriotycznego Styl Trybun. Gramatura koszulki to 205g/m2, wykonana została na koszulce Fruit of the Loom. Wysokiej jakości nadruk SITODRUKIEM :)
Cena 40zł wraz z przesyłką (przelew) Zamówienia można składać na stronie http://www.styltrybun.pl http://i50.tinypic.com/1e6s5k.jpg http://i47.tinypic.com/wvy690.jpg |
!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE: -GRY -MONETY -MP4 -KSIĄŻKI -SPORTOWE -PIŁKARSKIE -ELEKTRONICZNE -UBRANIA -GALANTERIA I INNE!! |
Sprzedam CYTOCELL Cytogenixu 675g. Pucha nowa,zafoliowana.
Cena do uzgodnienia foto http://i47.tinypic.com/2mxpymg.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl