Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

heoij 18.07.2016 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1443503)
Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....

Proszę bardzo, przeróbka użytkownika W.S

http://images.tinypic.pl/i/00804/heuimzs33edy.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7025717066.JPG

W.S 18.07.2016 20:43

1 Załącznik(ów)
Załącznik 2033

Lekka kosmetyka

http://pics.tinypic.pl/i/00805/n6xd79ty58ua.jpg

R33 18.07.2016 20:47

Ale jak z cenami zjechali poprzednich modeli od razu, ta z sezonów 13/14 i 14/15 to już bym powiedział w mocno atrakcyjnej cenie. :)

sayek89 18.07.2016 22:49

Dla mnie koszulka domowa jak i wyjazdowa jest super ;)

Don Donson 19.07.2016 06:45

Świetna koszulka!!
już napaliłem się jak szczerbaty na suchary!!
Biorę jak reksio kość przed kolejnym meczem u siebie!!

St Yabol 19.07.2016 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1443508)

Faktycznie, wygląda to o niebo lepiej. Szkoda, ze o tym nie pomyśleli.

igorek 19.07.2016 09:52

Panowie orientuję się ktoś w rozmiarach koszulek meczowych na sezon 2016/2017 ? Na stronie sklepu Wisły nie ma żadnej tabelki z rozmiarówką, a chciałbym właściwie dobrach rozmiar. Interesują mnie: długość i szerokość koszulki oraz długość rękawa rozmiarów M, L i XL

dzięki za pomoc

malaparte 26.07.2016 07:43

hej...może kogoś zainteresuje: do 29.07 dodatkowe -30% na przecenione koszulki;np. czerwona z długim rękawem za 140,00 pln (dostawa gratis).... krótki rękaw (mniejszy wybór rozmiarówek) za 126 pln ....
http://hurtowniasportowa.net/produkty?q=wis%C5%82a

pozdrawiam,

KuLwIk 26.07.2016 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1444335)
hej...może kogoś zainteresuje: do 29.07 dodatkowe -30% na przecenione koszulki;np. czerwona z długim rękawem za 140,00 pln (dostawa gratis).... krótki rękaw (mniejszy wybór rozmiarówek) za 126 pln ....
http://hurtowniasportowa.net/produkty?q=wis%C5%82a

pozdrawiam,

Ja na tej stronie tylko widzę cenę za krótki rękaw 179zł już po przecenie, chyba że masz jakieś kody rabatowe?

malaparte 26.07.2016 10:37

...są zapisane na głównej stronie: kod wyprzedaz30

wolfu 09.10.2016 21:25

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9245963577.JPG

dlaczego CLJ dalej gra z Telefoniką?

Karherop 09.10.2016 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1454898)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9245963577.JPG

dlaczego CLJ dalej gra z Telefoniką?

może nas po prostu nie stać na zamówienie u Adidasa nowych strojów dla juniorów?

ciężko się domyślić, że chodzi o kasę..

Patryko 09.10.2016 23:20

Pierwszy zespół nie dostał nowych strojów, po prostu zdjęli z nich logo TF. Równie dobrze można to zrobić u juniorów.

ABGwislakABG 10.10.2016 10:10

Jak kurva zdjeli? Naprasowanke? Sladow od uja mialbys...

TSWthedues 10.10.2016 10:29

Patryko ma racje, w spotkaniu z nasza immieniczką z Płocka widac było na zbliżeniach napis "TeleFonika" czyli musieli zrywać, a jaką metodą;) tego nie wiem.

Zobaczcie sami jak to wygląda na koszulce Popovicia.

http://skwk.pl/images/galeria/2016/j...k/DSC_0282.JPG

siemstein 10.10.2016 10:29

są ślady :D widać czasem w TV

Patryko 10.10.2016 14:18

Dokładnie, na zbliżeniach przy powtórkach ślady po literkach widać doskonale. Nie wygląda to zbyt profesjonalnie, ale akurat w tym momencie są pilniejsze wydatki.

mcrap 11.10.2016 06:42

Tu dobrze widać: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._bochni/94219/

ArturBarlinek 11.10.2016 06:46

Przesada, pełen profesjonalizm...

Kaan 11.10.2016 06:59

Nie zdzierali napisu tylko koszulki mają na lewą stronę założone lub każdy z chłopaków Telefonikę ma wytatuowaną na piersi i przebija.

MałyTSW 11.10.2016 08:28

:D
Zdzierali, acetonem to schodzi konkretnie, tylko zostają ślady po kleju.

MaLk 11.10.2016 09:42

Niby minęło już parę tygodni, ale cień Telefoniki ciągle kładzie się na Wiśle... :D

Herbi1303 11.10.2016 09:49

Nie przesadzajmy znowu, że jest aż taka bieda, że nie stać nas na zakup nowych koszulek bo w to nie uwierze

wiesniak842 11.10.2016 09:57

Mi akurat taka polityka oszczednosci bardzo by sie podobala. Lepiej poczekac na nowego sponsora i wtedy klepac nowe koszulki.

St Yabol 11.10.2016 10:53

Oczywiście, że tak. Koszt kilku kompletów dla całej drużyny to pewnie koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

kolarz90 11.10.2016 14:44

A w oficjalnym sklepie też takie sprzedają?

Herbi1303 11.10.2016 16:09

W oficjalnym chyba są jeszcze z TF, przynajmniej takie są reklamowane na oficjalnej stronie.

krzaq12 11.10.2016 16:29

Nie, sprzedają już bez loga sponsora.

Dariook 12.10.2016 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1454931)
Oczywiście, że tak. Koszt kilku kompletów dla całej drużyny to pewnie koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

To jak jest rola naszego sponsora technicznego, czyli firmy Adidas?

szprotson 12.10.2016 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1454951)
To jak jest rola naszego sponsora technicznego, czyli firmy Adidas?

taka jest rola tzn?
Znasz zapisy ze tak twierdzisz? Jeśli tak, to przedstaw na forum publicznym.

p.s. temat kto robi nadruk i kiedy był juz poruszany.

Dariook 12.10.2016 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454962)
taka jest rola tzn?
Znasz zapisy ze tak twierdzisz? Jeśli tak, to przedstaw na forum publicznym.

p.s. temat kto robi nadruk i kiedy był juz poruszany.

Jak bym znal to bym sie nie pytał...czytaj koleś ze zrozumieniem.

szprotson 12.10.2016 12:32

oj widzisz, za mało czasu i za szybko przeczytalem.

Rola sponsora byla opisywana wiele razy.
Sponsor techiniczny dostarcza nam "towaru" na umówioną kwotę. Po przekroczeniu tej kwoty klub płaci normalnie.
Biorąc pod uwage, to kiedy była podpisana umowa, i to, ze oficjalnie było podane ile jesteśmy dłużni adidasowi - sam wywnioskuj dlaczego żelazkami ściagamy reklamy z koszulek....

Dariook 14.10.2016 15:44

Chelsea podpisała kontrakt z Nike na 15 sezonów. Wartosc kontraktu ...900 milionow funtów :shock:

I jak my mamy gonić europę :D

domin_czyzyny 14.10.2016 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1455060)
Chelsea podpisała kontrakt z Nike na 15 sezonów. Wartosc kontraktu ...900 milionow funtów :shock:

I jak my mamy gonić europę :D

piniądz robi piniądz. Gadanie o gonieniu bogatego przez biedaka można włożyć między bajki... ;-)

Dariook 14.10.2016 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1455062)
piniądz robi piniądz. Gadanie o gonieniu bogatego przez biedaka można włożyć między bajki... ;-)

U nas był piniadz i nie zrobil piniądza :lol:

Patryko 15.10.2016 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1455064)
U nas był piniadz i nie zrobil piniądza :lol:

Bo nasz "piniadz" był konsumowany nie inwestowany.

cancer 16.10.2016 17:21

Lyoness chyba nie ma na koszulkach, czekają na głównego, żeby razem dać czy co?

JrQ- 16.10.2016 19:15

Może nie zdążyli koszulek przygotować.

Prezydentowa 16.10.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1455106)
Lyoness chyba nie ma na koszulkach, czekają na głównego, żeby razem dać czy co?

Jeśli i Lyoness i główny sponsor mieliby być nadrukowani, a nie klejeni, to miałoby to sens.

krzaq12 18.10.2016 19:27

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625715085.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625701546.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625696183.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625702766.JPG

Jak widać nie wszyscy piłkarze mają zrywane logo TF z koszulek. Pewnie zostało im kilkanaście sztuk i głupotą byłoby to wyrzucać, w sklepie pewnie sprzedają czyste.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl