![]() |
A kto z was się przejmuje tym pajacem Smudą? Małecki nawet nie zagrał dłużej niż 1 minutę więc nie wiem jako można go po tym oceniać? Ważne, że ten wielki treneiro sam lobbuje swoich ulubionych kopaczy - byłych i obecnych piłkarzy Lecha (w wyjściowej jedenastce na mecz z Hiszpanią - 5). Ogólnie powinniśmy martwić się o własne tyłki a tą pseudoreprezentacją nie zaprzątać sobie głowy. Następnym razem jak Małecki dostanie powołanie od niego, niech pokarze środkowy palec i odmówi. Po co tracić urlop na tą bandę nierobów?
edit. No dobrze, może i nie spodobała się Smudzie jego reakcja na treningu. Ale można śmiało powiedzieć, że to bzdura. Powołał go na Puchar Króla i tam jakoś mu nie podpadł. Jeden wielki hipokryta z tego Smudy. Powiem szczerze, że jak przeczytałem jego wypowiedź to we mnie zawrzało. |
Cytat:
Tylko od tego czy zagrasz 1 minutę czy 90 minut zależy to jak się prezentujesz na treningach patrząc na fakt że w Wiśle nie miał konkurencji na treningach nie walczył w 100%, tak samo było zapewne w reprezentacji, tylko że kadra to nie to samo co klub tu trzeba dać więcej z siebie jeszcze na treningu a nie tylko w meczu. (Chodzi mi o to że kadrze jest większa konkurencja) Z tego co da się wywnioskować z rozmowy Smudy to Małecki może zapomnieć o powołaniu do czasu kiedy przestanie gwiazdorzyć, stroić fochy a zacznie zapierdzileać na boisku wsczególności treningowym!! Swoją drogą ciekawe czy Małecki na treningach kadry zachowuje się tak samo jak na meczach Wisły, on może spierdzielić a inni już nie. Chłopak niech lepiej zejdzie na ziemie bo E2012 to oglądnie ale z trybun. |
Cytat:
Obejrzyj sobie gole. Hiszpanie zdobywali bramki przy nasze przewadze liczebnej. |
Cytat:
|
Cytat:
Przeciez Smuda został wybrany przez ten beton z PZPN nie dlatego ze jest super tylko dla tego ze przy nim oni i cala reszta bedzie miala super. Troche pogada,pokrzyczy ,i jakos sklad posklada a na pracodawcow i caly system szkolenia zlego slowa nie powie. Zygac mi sie chce jak widze jak skażony jest polski futbol . Na Euro 2012 to bedziemy kwiczec ,bo tak slabi bedziemy ,no ale do tego czasu bedą nam wmawiac ze "jest dobrze".tak jak wczoraj komentatorzy z TVP. A teraz zeby narod zobaczyl ze jednak jestesmy zajebisci czas zagrac z kims slabszym ale w sumie obok Malty, San Marino i Luksemburga z Europy nikt mi do glowy juz nie przychodzi. |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym akurat we wczorajszym meczu straty goli wynikały raczej z tego, że to zawodnicy broniący nie wywiązywali się ze swoich zadań, a nie z tego, że gracze ofensywni dawali im niewystarczające wsparcie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pozostaje nam zagrac mecz z : http://pl.wikipedia.org/wiki/Repreze...ce_no%C5%BCnej
Jedyna chyba druzyna z ktora na 100% wygramy bo.... w sumie w linku jest wszystko ;) Chociaz znajac naszych grajkow to kto wie... 6:0 seniorow, juniorzy przegrywaja z Luksemburgiem... szkoda slow... |
Cytat:
Gdybyśmy wychodzili z jakimiś szaleńczymi atakami, po których obrona była ustawiona zbyt wysoko, Hiszpania przeprowadzała kontry i w ten sposób zdobywała gole, to przyznałbym Ci rację. Rzecz w tym, że bramki dostawaliśmy w sytuacjach, w których nasi mieli przewagę liczebną, ale bronili się nieumiejętnie. Gra nie była ani zbyt ofensywna, ani zbyt defensywna. Zawiodło wykonanie taktyki. |
Założenia taktyczne ustawia się pod zespół a nie odwrotnie. Patrzę, jakich mam piłkarzy patrzę, z kim gram i dopiero dobieram taktykę a nigdy na odwrót to chyba logiczne.
Mówienia ja chcę grać odważnie do przodu ofensywnie, bo tak lubię jest głupotą i kończy się tak jak się skończyło z Hiszpanią. Ja nienawidzę ,,włoskiego” stylu grania ale jak się gra z Barceloną czy z Hiszpanią czy z Brazylią to niestety jedyną szansą na pozytywny rezultat jest murownia bramki i brzydka gra polegająca na wybijaniu przeciwnika z rytmu oraz nadzieja że pójdzie jedna dwie akcje i coś się strzeli. Inter ograniczył możliwości Barcelony i wygrał półfinał, a potem i finał Ligi Mistrzów. Smuda - Ale wszyscy narzekali, że grał brzydko. My mamy się uczyć. Dziś zmienię taktykę, za trzy miesiące znowu zmienię, bo przegram jakiś mecz i efekt będzie taki, że na Euro zostanę bez drużyny i założeń. - tyle w temacie my mamy grać ładnie - no to grajmy |
Cytat:
Tylko niech nie mówią że byli zmęczeni, bo Smuda tak chciał w jakimś stopniu usprawiedliwić kopaczy "" zagraliśmy dobry mecz z Serbią 90 minut w ciężkich warunkach, może stąd brak sił na Hiszpanię. Na to cięta riposta Roman Koseckiego, jak my możemy być zmęczeni jak nasi chłopcy rozegrali 35 meczy a taki Xavi 70, więc ciekawe co teraz powie o swoim synku. Przecież nie mógł być zmęczony... Jesteśmy w dupie ze szkoleniem młodzieży i to wychodzi po takich meczach jak ten z Luksemburgiem staczamy się. Smutne ale prawdziwe, brak baz treningowych, brak pieniędzy na szkolenia lepiej wydawać na kolejne idiotyczne zjazdy PZPN i tam debatować co by tu zmienić i oprócz tego że jedyną zminą jest to że na następnym spotkaniu jets więcej wódki to polska piłka jak z tyłu było to i jest dalej, ale sukcesów się wymaga bo tak i już, nie patrząc na to że powoli kraje wschodnie będą nas ogrywać z palcem w dupie ( w szczególności tyczy się to kadr młodzieżowych), póki nie dojdzie to jakieś zmian pokoleniowych w PZPN leśne dziadki nigdy nie znikną i dalej gnić będziemy w tym gównianym miejscu. Jestem ciekaw jak Smuda przez 2 lata przygotuje tą drużynę do E2012, ja osobiście widzę to kiepsko znów 3 mecze ale tym razem zaoszczędzą na biletach do domu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
My nawet potrafimy wygrać z San Marino wysoko - co prawda na własnym terenie, bo na wyjeździe gdyby ten z San Marino strzelił z karnego Fabiańskiego to mogliby nie dowieźć 3 punktów do końca. |
rzadko już sie zdarzają na poziomie międzynarodowym porażki 0-6 i jeszcze ten wczorajszy blamaż młodzieżówki z Luksemburgiem.Co tu dużo mówic kelnerami jesteśmy w piłke, trzeba poczekac aż te Orliki zaczną za kilka(naście ?) lat procentowac.
Co do Smudy to nie wiem czy jak jeszcze nas ktoś jesienią tak wysoko oklepie to nie będzie come backu Jurka Engela ? |
Cytat:
Mysle, ze zrobil to z premedytacja, to miala byc dla Maleckiego lekcja pokory i jak chce zaistniesc w tej kadrze to musie zacisnac zeby, przyjac to na klate i wziac sie do roboty - jak zacznie znowu narzekac w prasie to w tej kadrze zostanie skreslony. Ogladajac ostatni mecz Wisly z Odra doszedlem to wniosku, ze wg. Maleckiego jedynie sluszne rozegranie taktyczne to pilka do mnie, a jak nie to pretensje, machanie lapami czy krzyk. Szczerze jakbym mial grac z tak irytujacym kolesiem w jednej druzynie to wolalbym przylutowac z dystansu niz mu podac nawet gdybym widzial go na lepszej pozycji. Gdyby byl taki dobry faktycznie to by koledzue do niego grali czesciej tak jak do Kuby kiedys. Mielcarski powiedzial kiedys na temat Iwanskiego, ze nie jest prawdziwym liderem Legii, ze zamiast kogos pochwalic, zmoblizowac za probe jakiegos zagrania nawet nieudanego tylko krzyczy i opieprza, a to wprowadza niepotrzebna nerwowosc na boisku i psuje atmosfere. To samo tyczy sie Maleckiego w Wisle. |
Cytat:
|
Dla mnie najlepszym przykładem jak myśli się w Polsce o piłce są obiekty sportowe na placu na Groblach.
Kiedyś znajdowały się tam dwa betonowe boiska do piłki ręcznej, na których oczywiście grało się w nogę. Potem nieopodal ruszyła budowa Sheratona i obiekt zmieniono na parking dla maszyn budowy. W umowie było jednak iż po zakończeniu prac w zamian za korzystanie z placu wykonawca odnowi wszystkie boiska. Tak też się stało, z tym że po kilku latach, obiekt ten znów zmienił się w plac budowy, kiedy zaczęto tworzyć tam parking podziemny. Kiedy niedawno roboty dobiegły końca, okazało się, że boiska betonowe zamieniła piękna zielona murawa, która już zdążyła zmienić się w błoto. Nie wiem kto za to odpowiada, ale według mnie nie ma to nic wspólnego z zachęcaniem dzieci do sportu. Przecież przy odpowiednio sformułowanej umowie, całość kosztów stworzenia boisk ze sztuczną nawierzchnią mógł ponieść inwestor. Myślę że dużo łatwiej było by przyciągnąć dzieci na boiska ze sztuczną trawą, oświetlone wieczorem, niż na błotne pastwiska. Oczywiście, kiedyś to nie przeszkadzało, człowiek całymi dniami grał w upale, nie zważając na zmęczenie i to, że nieraz boisko trzeba było opłacić kilkoma sińcami, gdy chętnych do gry było więcej, ale jak wszyscy wiemy czasy się zmieniły i dzieci trzeba do piłki zachęcić. |
Smuda dobrym trener nie jest. On jest w porządku na ligę,bardzo słabą dodajmy. Ale na imprezę gdzie trzeba wykazać się wiedzą taktyczną, to facet nie istnieje. Do tego jak zauważymy,że mamy marncyh kopaczy to na Euro nalezy się liczyć z wynikami co najmniej kompromitującymi. To mniej więcej tak jaby Luksemburg dostał organizację Euro.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://demotywatory.pl/1733222/--Pat...hac-na-Mundial
Powinno być: Patrz! on chciał moją koszulkę :lol: |
No ja do końca nie jestm przekonany. Moje dziecka jak tylko mają chwilę biorą piłkę i z kolegami jazda a w miejscowym klubie trzeba czekać w kolejce by się dostać do młodzików.
|
Cytat:
|
[QUOTE=Wojtas;911587]Przeciez Smuda został wybrany przez ten beton z PZPN nie dlatego ze jest super tylko dla tego ze przy nim oni i cala reszta bedzie miala super.
Troche pogada,pokrzyczy ,i jakos sklad posklada a na pracodawcow i caly system szkolenia zlego slowa nie powie. Może i ten beton go wybrał ale zauważ że ciężko o bardzo dobrego trenera. Smuda był najlepszy w tym czasie po sukcesach z Lechem i go wybrano. Poza Smudą, Kasperczakiem i Skorza Nie licząc tych starszysz którzy już pracowali na stanowisku selekcjonera. To pozostaje na trener z zagranicy na którego nas po prostu nie stać! |
Wiadomo, że 6:0 to kompromitacja, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ta reprezentacja jest dopiero w początkowej fazie budowy to raz. Dwa graliśmy z mistrzami Europy, którzy jadą na mistrzostwa świata jako jeden z faworytów, więc jakoś specjalnie ten wynik mnie nie dziwi.
Mecze z Serbią i Finlandią wypadły w miarę dobrze wg mnie. |
Cytat:
PS: Komentarz Trzeciaka był jeszcze gorszy niż Szczęsnego. Po stracie drugiej bramki, średnio co kilka minut mówił, ze Smuda musi w przerwie zebrać zespół i odbyć porządną rozmowę... |
Fakt zagrali fatalnie.
Nie liczyłem na zwycięstwo ale nie spodziewałem się też takiej porażki. Choć ta porażka wiele pokazuje zwłaszcza poziomy gdzie jesteśmy "my" i gdzie Europa. Osobiście uważam że lepiej oglądać kopaczy i coś budować mimo iż możemy nie zdarzyć na ME2012 niż oglądanie wieczne "młodych"... a tak troche z innej beczki Michael Delura - zawodnik który też może ( albo mógł nie wiem dokładnie) grać z orzełkiem na piersi. Co się z nim dzieje? Jest jakieś zainteresowanie PZPN-u jego osobą czy skończyło się to tak jak z Podolskim czy Trochowskim? |
Chciałbym zapytać wszystkich obrońców Smudy z jego debilną taktyką oraz naszych reprezentacyjnych gwiazdeczek, co mają do powiedzenia po meczu Hiszpanii ze Szwajcarią?
Widać, co znaczy na ławce prawdziwy trener, a nie atrapa... |
Widać co znaczy chcieć!!!!!!!!!!!
Ale umknął wszytskim jeden fakt Szwajcaria jest znana z dobrych obrońców gdyż istnieje ogolnokrajowy program szkolenia młodzieży właśnie pod katem pozycji obrońców. Nie piłkarzy, ale włąsśnie obrońców :) Generalnie po każdym meczu na tym mundialu mam wrażenie, że my jestesmy gdzieś na oinnej planecie pod względem taktyki, organizacji gry..Techniki to juz w ogóle. |
Cytat:
Żenada. A najgorsze, że Hiszpania puknęła nas na luzie. |
Wolfy, szukaj światła w tunelu. Ja np. znalazłem.
Jeżeli Leszek wtopi w LM (czego mu życzę) z burakami, a Smuda będzie przegrywać to kibice wymuszą zatrudnienie trenera z zagranicy. Inicjatywa SOS dla Polskiej Piłki wg mnie to jedyna akcja, która wg mnie może cokolwiek zdziałać. Do momentu Euro pewnie ch**a zdziałamy bo UEFA zagrozi nam odbiorem mistrzostw, ale po czemu nie? Pogonić świnie od koryta i zrobić czystkę. Szkoda że śp. Kazimierz Górski tego nie doczekał. Pamiętam jak miałem 11 lat słyszałem o rozdu**eniu całych struktur PZPN po nieudanych kwalifikacjach do EURO 2004 i LM w wykonaniu Wisły. |
Hitzfeld to troche lepszy coach niż Smuda.Wygrał dwa razy lige mistrzów (Borussia,Bayern) a nasz Franio ostatnie poważne sukcesy w pucharach miał z Widzewem 14 lat temu
|
Cytat:
Do poki u nas beda rzadzic kopacze a nie trenerzy to bedzie jak bedzie i nie oszukujmy sie nie ma zadnego planu na euro2012. |
Cytat:
|
Po drugie nasi ostro zajechali Hiszpanów dlatego już na Szwajcarów nie mieli siły:lol:
|
Cytat:
Jedyne co mają na swoje usprawiedliwienie to to, że trenował ich Smuda. |
Ale przynajmniej gorzej już nie będzie. DNO osiągnięte. Teraz można się tylko odbić.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl