Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

konrad1991tsw 06.10.2009 21:26

Ja na jutro szykuję dubla Kiel (-5,5gola) + Melsungen. Jutro po południu opiszę oba mecze. W obu przypadkach grają ze słabszymi od siebie rywalami, nękanymi przez kontuzje. Ale tak jak mówiłem, jutro napiszę dokładną analizę.

ciesla1991 06.10.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 801068)
Co myślicie o jutrzejszym meczu PP Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa?

ja obstawiłem na Pogoń :P Może się uda :P

felipe 06.10.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 801152)
mi dziś egipt u-20 zajeba.l kupon postawiłem 2 mecze za 20zeta... co radzicie na jutro postawić żeby coś odzyskać?

Jest tak uboga oferta, że radzę poczekać np na weekend...


W ogóle jak czytam regularnie ten temat to dziwię się niektórym - obstawiają totalnie abstrakcyjne wydarzenia tylko po kursach i potem wylewają żale, że buk zrobił ich w ciula za przeproszeniem. Nie tędy droga - bukmacherka to nie totolotek, gdzie mamy 100% czynnik losowy. Tutaj grając z głową mamy spore szanse na zarobek. Ale podkreślam - Z GŁOWĄ.

Taka "głowa" każe np trzymać się od meczu Pogoń-Polonia z daleka - absolutna zagadka, na każdy argument na daną drużyne mogę przedstawić dwa przeciw niej. Po co zatem ryzykować?

LuKaS TSW 07.10.2009 07:54

Pittsburgh-Phoenix 1
Tabor-Chomutov 2
Toruń-Pruszków 1x


Pogoń-Polonia X do przerwy,ale to typ tylko tutaj a nie do stawiania:)

Rocco a ja mam KAC-a po moim kuponie,więc wiesz już co nie weszło:),co sądzisz o tych typach z hokeja co dałem?

rocco_1906 07.10.2009 09:11

D.Sedin w 4.meczu musi sie przełamać
Crosby

i tyle :)

w nocy The Great 8 dał kolejny popis(2G i 1A) :D niestety WSH po dogrywce przegrali

Pingwiny jak sie rozkrecily w pol. ubieglego sezonu,tak cały czas idą mocno.liderzy nie zawodzą więc mozna zagrac-kurs jak na NHL niziutki,ale w standardach europejskich dobry:D
rzucilem okiem na ten cały Tabor i Chomutov i wedle tabeli powinna być dwója ale ja wole zagrać chyba Baseball,w którym zaczął sie postseason czyli play-offy z udzialem 8 najlepszych ekip.

konrad1991tsw 07.10.2009 09:39

No więc tak jak pisałem wczoraj, gram dzisiaj dubla Kiel (-5,5) + Melsungen. Poniżej krótka analiza obu meczów:
THW Kiel (-5,5) - TBV Lemgo kurs: 1.80
Lider Toyota Handball Bundesligi zespół THW Kiel podejmuje we własnej hali 4 aktualnie zespół ligi Lemgo. Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy, który wygrał jak dotąd wszystkie 5 meczów w tym sezonie. Kiel ograło narazie Melsungen (35-25, wyjazd), Rhein Neckar (36-29, dom), Dormagen (34-22, wyjazd), Gummersbach (36-29, dom) i Minden (32-25). Jak widac w każdym meczu wygrywali bardzo zdecydowanie, regularnie rzucając ponad 30 bramek. Dzisiaj zmierzą się z Lemgo, które w Kiel nie potrafi grac. Bo w ostatnich latach przegrywali tam mecz za meczem, (ostatnie wyniki to 33-23, 32-27, 37-30, 37-29). W tym sezonie Lemgo wygrało narazie 4 z 5 rozegranych meczów, jednak klasa rywali jest mówiąc krótko żenująca (Magdeburg, Fuchse, Lubeck, Dusseldorf i Wetzlar, z którym przegrali). Dużym minusem dla Lemgo (i jednym z faktów które skłoniły mnie do postawienia na handi) są kontuzje które przetrzebiły ten zespół. Bo przeciwko Kiel z różnych powodów nie mogą zagrac Binder, Betchloff, Geirsson, Svavarsson a występ Kehrmanna i Preisa jest mało prawdopodobny (nie grali w ostatnim meczu). W Kiel trener da raczej odpocząc tylko Narcisse'owi, reszta składu jest pełna. Liczę że się zmobilizują i pewnie ograją osłabionego rywala.

Hannover Burgdorf - MT Melsungen kurs: 2.10
Od razu chcę zastrzec że to jest mecz podwyższonego ryzyka. Oba zespoły jak dotąd okupują dolne rejony tabeli, oba odniosły po 1 wygranej w 4 meczach. Tak więc dla obu jest to ważne spotkanie. Stawiam na goście z Melsungen ponieważ jest to moim zdaniem zespół o większym potencjale niż to pokazują wyniki. Dotychczas mieli dosyc trudny terminarz bo grali głównie z zespołami z czołówki (Kiel 25-35, Hamburg 26-38, Grosswalstadt 24-26 i Balingen z którym wygrali 28-25). Jak widac oprócz średniaka z Baligen były to zespoły mające wysokie cele i to mocno pokrzyżowało plany szybkiego zgrania przebudowanego zespołu. Ale już z rywalami nieco niższego poziomu radzili sobie przyzwoicie. Dużo w grze Melsungen będzie zależec od Kelentrica i Vasilakisa, wspieranych przez Vuckovica, Tzimourtasa, Karipidisa (on akurat dzisiaj nie jest pewny występu). Są to świetni gracze i jeśli tylko będą dzisiaj w przyzwoitej dyspozycji to są w stanie rozstrzygnąc to spotkanie na korzyśc gości. Trener Melsungen zapowiada dzisiaj walkę o zwycięstwo, bo w następnej kolejce o punkty będzie o wiele ciężej bo rywalem będzie Rhein Neckar. Dlatego dzisiejsze spotkanie trzeba wygrac żeby się podbudowac psychicznie. A rywal jest jak najbardziej do ogrania, Hannover to beniaminek który po wygraniu 1 meczu sezonu z Balingen 28-27 w kolejnych 3 nie ugrał nawet punktu. A za rywali miał Grosswalstadt, Goppingen i Magdeburg. W dzisiejszym meczu zagrają osłabieni brakiem Będzikowskiego i Habbe. Ich skład opiera się na graczach bez większego doświadczenia w Bundeslidze, a to może dzisiaj miec opłakane skutki. SPodziewam się wyrównanego meczu, jednak bardziej doświadczeni goście powinni wywiezc z Hannoveru 2 pkt.

T-michal-S 07.10.2009 11:16

Armenia - Hiszpania X
Armenia jak zwykle o honor, ale u siebie z mocną Hiszpanią będą gryźli trawe jak z Belgią (2:1)
Hiszpanie mają pewny awans z pierwszego więc nie wydaje mi się żeby grali na maximum swych możliwości.
Skład też zapewne nie będzie wystawiony ten najsilniejszy więc wynik moim zdaniem będzie oscylował w granicach 0:0 bądź 1:1 . Wiadomo że Hiszpania to Hiszpania, nie przegrała meczu już bardzo dawnoo i mogą zrobić jedną akcje i strzelić bramkę i po meczu. Ale dziwne przeczucie że będzie remis. ;)
życzę 'siadania' meczy ;)

Zwierze 07.10.2009 11:59

Konrad ufam ci co do 2go meczu:)
Nie mam o tym zielonego pojęcia ale twoja analiza mnie przekonała i 25zł poszło na ten cały Melsungen:)
Trzeba gdzieś te 2100 postawić po kursie min 2,0 to po takiej analizie nie mogłem się powstrzymać

LuKaS TSW 07.10.2009 15:32

Gdzie znajdę wyniki na żywo z 2 ligi czeskiego hokeja?

rocco_1906 07.10.2009 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 801292)
Gdzie znajdę wyniki na żywo z 2 ligi czeskiego hokeja?

jak mozesz onlajnow nie znac:p

http://onlajny.cz/hokej.php

klikasz na podrobnosti przy meczu ktory Cie interesuje i jest relacja;)

pan Dudi 07.10.2009 16:05

Ja gram na dziś Pogoń i Wigry Suwałki na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.

LuKaS TSW 07.10.2009 16:58

A ja dziś dałem zabawowo 3 remisy w polskich meczach i jak na razie jest pozytywnie :) Rocco ,dziękować za linka,oby się przydał :)

gris 07.10.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 800914)
EV Vienna Capitals - KHL Medvescak Zagreb over 5.5 - 1,50 :hura::hura::hura:

Lycksele - Kalix 1 1,35
Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 1X 1,28

kadziolek1906 07.10.2009 18:47

Jakieś typy na jutro ??? mozna było dzisaj na Wisłe Overa zagrac ^^

Robbie92 07.10.2009 18:57

ja juz sie powoli po malej przerwie koncentruje na sobotnie el.MS
jutro ide poslac i nie wiem co tam jeszcze wcis do tego
Portugalia - Wegry
1.15 typ: 1
Belgia - Turcja
1.24 typ: X2
Izrael - Moldawia
1.20 typ: 1
Argentyna - Peru
1.12 typ: 1

@1.92

farciarz 07.10.2009 20:11

jedna podpowiedź nie stawiaj Argentyny - niski kurs i niepewny mecz już lepiej dać Brazylie

Cetnik 07.10.2009 20:23

Na weekend:

Zambia-Egipt 2
Honduras-USA 2
Serbia-Rumunia 1
Górnik-ŁKS 1
Malawi-WKS 2
Kamerun-Togo 1

kurs:19.90
stawka:10zł
do wyjęcia:179 zł

Zwierze 07.10.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 801221)
Hannover Burgdorf - MT Melsungen kurs: 2.10

Panie Konrad masz Pan browara:)

fialo 07.10.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 801388)
Na weekend:

Zambia-Egipt 2
Honduras-USA 2
Serbia-Rumunia 1
Górnik-ŁKS 1
Malawi-WKS 2
Kamerun-Togo 1

kurs:19.90
stawka:10zł
do wyjęcia:179 zł

Tak tylko ostrzegam, że mecz Górnik - Łks jest cholernie niepewny. ŁKS łapie ostatnio wiatr w żagle - 2 mecze wygrane z rzędu, i to nie z byle kim - z Pogonią i Zniczem Pruszków, i to w dobrym stylu. Poza tym Górnik gra ostatnio tak, że ciężko ich oglądać - widziałem ich kilka ostatnich meczy w TVP Sport - wygrywaja, bo wygrywaja(ale remisy tez sie zdarzają), ale w ogromnych bólach. Jeżeli jeszcze nie puściłeś, radzę Ci się 2 razy zastanowić jeszcze:)

konrad1991tsw 07.10.2009 20:53

Niestety, Kiel zawiodło na całej linii, dodatkowo okazało się że osłabienia Lemgo to była ściema, większośc z tych graczy zagrała :/ No ale chociaż Melsungen wygrało :)

ramon01 07.10.2009 21:02

Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing
akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14
Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz
akumulacyjne ATP Tour 1 1.45
Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton
akumulacyjne ATP Tour 2 1.13
Zhang Shuai - Bartoli Marion
akumulacyjne WTA Tour 2 1.20
Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose
akumulacyjne WTA Tour 1 1.30
@ 2.91

Robbie92 07.10.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 801383)
jedna podpowiedź nie stawiaj Argentyny - niski kurs i niepewny mecz już lepiej dać Brazylie

nie dziw sie ze niski kurs bo argentyna teoretycznie jest druzyna lepsza,gra u siebie z przedostatnim zespolem tabeli i jeszcze musi wygrac by miec realne szanse awansu na mundial, ale dzieq za odp.:D

moze cypr-bulgaria 2 ? i austria-litwa 1 ?:-P

LuKaS TSW 08.10.2009 10:08

Rocco z Rangersami Oveczkin chyba nie strzeli :P ja próbuje Zetterberga i Małkina bo chyba drugi mecz Pingwinów bez gola się nie zdarzy,jutro Slavia w plecy:D

dajcie jakieś typy na dziś najlepiej z hokeja:)

rocco_1906 08.10.2009 10:54

ja ponawiam Crosbyego i standardowo Ovce.obaw o niego nie mam :D mysle jeszcze nad Kovalchukiem.

dzis z hokeja jak zwykle Magnitogorsk.
w finalndii kuszą mnie dwa mecze: HPK - Karpat lub x2 po kursach 2,70 i 1,64
Lukko - Blues lub x2 po kursach 3,45 i 1,91

z tym ze to sa mecze "podwyzszonego ryzyka"

pan Dudi 08.10.2009 11:14

Który buk ma w ofercie tych strzelców bramek w nhl?

LuKaS TSW 08.10.2009 11:19

Panie Dudi w Fortunie są ale chyba tylko z NHL i ligi czeskiej.
Netowych niestety nie wiem,niech specjalista w tym temacie Rocco się wypowie
co myślicie Boliwia-Brazylia 1x? Brazylia ma pewny awans,a na tym górzystym terenie nie jeden już poległ
Rocco ale kurs na Mignitogorsk mizerny:)

pan Dudi 08.10.2009 11:28

Ło, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, bo w zasadzie nie gram już na naziemnych :D Może któryś z netowych?

rocco_1906 08.10.2009 11:57

swego czasu natknąłem sie na cos takiego....
https://www.vixbet.sk/
Słowacki buk internetowy :D nie mialem czasu tego rozkminiac ale jezyk polski jest i oferta na strzelcow bramek kompletna!!

takze jak by sie ktos tam zdecydował grać to niech sie podzieli koniecznie opinią:)

ramon01 08.10.2009 11:57

Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing
akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14
Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz
akumulacyjne ATP Tour 1 1.45
Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton
akumulacyjne ATP Tour 2 1.13
Zhang Shuai - Bartoli Marion
akumulacyjne WTA Tour 2 1.20
Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose
akumulacyjne WTA Tour 1 1.30
@ 2.91

miod malina

ramon01 08.10.2009 14:34

Kamikaze nad czyms takim sie zastanawiam

Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45

Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45

rocco_1906 08.10.2009 18:54

no to oplacało sie zagrac Karpat x2 za 1,64 i Blues x2 za 1,91 :D

za 40minut w MLB mysle ze mozna zagrac 1 na Philadelphie.

bula1010 08.10.2009 20:10

macie cos na nhl ?

Zwierze 08.10.2009 20:16

No właśnie też bym prosił:)

pawelwp9 08.10.2009 20:29

San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets /Typ1
Ottawa Senators - New York Islanders /Typ1

rocco_1906 08.10.2009 20:39

San Jose 1 lub koncowe zwyciestwo
Washington to samo
St.Louis-Atlanta over 5,5
Philadelphia-Pittsburgh over 5,5

to tak na szybko;) cos sobie wybierzcie

ramon01 08.10.2009 21:19

Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45

Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45

wlazlo zagralem tez handi +7,5 na vive kielce po kursie 2,10 :)

na nocke gram palmeiras 1.40 + davydenke 1.39

LuKaS TSW 09.10.2009 07:52

Rocco no i wyszło na moje Oveczkin nie strzelił a Rangersi górą:P
ja wczoraj postawiłem Małkina,D. Heatleyego, i Zetterberga i jedno pudło.
Ten Heatley 3 gole trafił może warto go grać częściej?

no to na dzisiaj chyba daje Trinec -Slavia 1 i koniec strzeleckiej passy Cervenki :)
i myślałem nad takim czymś:
Pilzno-Brno 1
Graz-Szekesfehervar 1
Jyvaskyla-SaiPa 1
Chomutov-Chrudim 1

No i brawo dla ISKRY KIELCE za wczorajszy remis z Lwami w LM:D

rocco_1906 09.10.2009 08:10

no niestety po raz kolejny wyszło ze NYR nie za bardzo leżą stołecznym;/ a poza tym nie w kazdym meczu da sie strzelać:P

LuKaS z zeszłego sezonu powinieneś pamiętać,ze Heatley dla Ottawy strzelał mnóstwo bramek.także teraz w jeszcze lepszym zespołem powinien razem z Marleau i Setoguchim ładnie punktować.

dla mnie na szczescie nie zzawiodł drugi "Turbo Rosjanin" Ilya Kovalchuk(2G) wiec nie ma tragedii;]

ja z hokeja interesuje sie takowymi meczami:

Sanok -Cracovia
Toruń - Tychy
Janów - Oświęcim 1 lub 1x
Jesenice - Zagrzeb over 5,5
JYP
Servette
Mannheim
Eisbaren
Spisska nova Ves over 5,5

z tego bede wybierac;]

a Twoj CHOMUTOV gra JUTRO :)

ramon01 09.10.2009 09:55

Palmeiras i Davydenka niestety minus :/

Dementieva Elena - Radwanska Agnieszka 1 1,28

S. Stakhovsky - E. Korolev 2 1,55


to puscimy na teraz - znowu minus <wnerw>

Garbaż1906 09.10.2009 10:31

jakieś typy na eliminacje ? ja póki co myślę nad: Estonia - Bośnia 2 1,4zł , Serbia - Rumunia 1 1,52zł i nad overem w meczu Luxemburgu ze Szwajcarią , nie wiem jaki kurs bo nie znalazłem w ofercie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl