![]() |
nawet nie przypominaj...
|
Dzsiaj 36. urodziny Radka Kałużnego.
Sto lat! |
Cytat:
ten to miał bomby...gdyby nie sodówa to........ kto wie... kto wie... |
Widać jednak się myliłem. Skorża nam ściągnął topowego trenera bramkarz:lol:
Jakie to żenujące, że ten człowiek miał cokolwiek wspólnego z Wisłą... |
A czytaliście to:http://futbolnet.pl/wiadomosci/jacek...z-kogos-szmate
|
A mi sie podoba to ta wypowiedz o Mariuszu Pawelku:
Wie pan, ja jestem od spraw szkoleniowych i treningów. Nie wiem, czy to dobry moment… ale błędy popełnia każdy bramkarz. Tyle, że po pomyłkach Pawełka często padają gole. Hahhahahaha :D Van der Saar tez popelnia bledy ale nie sa kluczowe dla wyniku.I dlatego jest dobrym bramkarzem.A Mariusz Pawelek wrzuca sobie pilki do bramki co 3eci mecz i dlatego jest chujowym . Oczywiste to dla mnie, dla 99% na tym forum ale nie jest to takie jasne dla trenera bramkarzy reprezentacji Polski ;)Chyba dobrze, ze nie trenuje juz bramkarzy w Wisle. |
Cytat:
Cytat:
|
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...transfers_2010
Z tego co widze nasz były zawodnik Beto jest w lidze Chinskiej. |
I jak widzę gra w Wiśle jest przez nich traktowana jako sukces ;) Widać dobrze sobie zdają sprawę jaki jest słaby
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jesli chodzi o Beto podobal mi sie jego mecz z Amica w Krakowie.
|
Przebój pozyskał Chrzanowskiego i Jarosza
Cytat:
Grzegorz Kmiecik uzgodnił warunki kontraktu z Sandecją Cytat:
|
Cytat:
ale przeciez Beto na poczatku byl super zapowiadany... szkoda tyko ze widziano go na DVD a potem przyjechal na trenning i juz został... wtedy prowizorka ,minelo sporo czasu ,czy ktos wyciagnal jakies wnioski?? |
Beto(n) wyjechał z większym brzuchem niz przjechał
|
Cytat:
Nie ma co żałować chłopakowi. |
Kasperczak poprowadzi Nigerie.A w Zabrzu nie poznali sie na jego talencie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna,art...166,1,279.html |
Nic pewnego. Typowe dziennikarskie domysły.
|
Pamiętam ze znanym lat temu kilka obrońcą Taribo Westem, którym nikomu nie życzył posady selekcjonera tej kadry ;]
|
Ruch Chorzów 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łukasz Janoszka 4, Artur Sobiech 15, Andrzej Niedzielan 29, Arkadiusz Piech 62 - Tomasz Górkiewicz 68 walnął brame Wtorek - odnotowane; choć osobiście nigdy go nie lubiłem |
Za chwilę będziecie tu pisać kto ile goli na treningu strzelił...
|
W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji piłkarze Lechii Gdańsk pokonali 6:2 (3:0) drugoligowy OKS Olsztyn.
Dwie bramki dla biało-zielonych strzelił Tomasz Dawidowski, a po jednej Paweł Buzała, Jakub Zabłocki, Paweł Nowak i Piotr Wiśniewski xD |
gdzie mial nasz trener oczy taki diament wypuscic do Lechii skandal hahahaha
|
Cytat:
|
Wszyscy cudownie zdrowieja po opuszczeniu Wisełki. Nawet Dawidowski odrzucił kule. U nas chyba nie najlepiej jest z odbudową zawodników po kontuzjach co ?
|
Cytat:
Również Paweł Nowak to były zawodnik Wisły |
Sparingi sparingami a mecze meczami zobaczymy jak nasz Dawid będzie hukać w oficjalnych meczach. A przecież rywal nie był za bardzo wymagający , to dawny Stomil z dawnej 3 ligi. Nie wierzę aby tak nagle Dawid odzyskał formę za czasów Amici czy reprezentacji
|
Dawidowski strzelił w sparingach Lechii więcej goli niz przez całą kariere w oficjalnych ;D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl