Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Arek10 01.02.2010 23:20

nawet nie przypominaj...

KoPer 02.02.2010 10:16

Dzsiaj 36. urodziny Radka Kałużnego.

Sto lat!

Danton 02.02.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 849905)
Dzsiaj 36. urodziny Radka Kałużnego.

Sto lat!


ten to miał bomby...gdyby nie sodówa to........ kto wie... kto wie...

wolfy 02.02.2010 15:46

Widać jednak się myliłem. Skorża nam ściągnął topowego trenera bramkarz:lol:

Jakie to żenujące, że ten człowiek miał cokolwiek wspólnego z Wisłą...

donecki 03.02.2010 17:49

A czytaliście to:http://futbolnet.pl/wiadomosci/jacek...z-kogos-szmate

Pan Jotka 03.02.2010 19:42

A mi sie podoba to ta wypowiedz o Mariuszu Pawelku:
Wie pan, ja jestem od spraw szkoleniowych i treningów. Nie wiem, czy to dobry moment… ale błędy popełnia każdy bramkarz. Tyle, że po pomyłkach Pawełka często padają gole.
Hahhahahaha :D Van der Saar tez popelnia bledy ale nie sa kluczowe dla wyniku.I dlatego jest dobrym bramkarzem.A Mariusz Pawelek wrzuca sobie pilki do bramki co 3eci mecz i dlatego jest chujowym . Oczywiste to dla mnie, dla 99% na tym forum ale nie jest to takie jasne dla trenera bramkarzy reprezentacji Polski ;)Chyba dobrze, ze nie trenuje juz bramkarzy w Wisle.

wolfy 03.02.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 850461)

Zabił mnie fragment:

Cytat:

- Nie tęskni Pan za „Białą Gwiazdą”?
- Tęsknię za każdym miejscem, w którym osiągnąłem sukces. Ale takie już jest życie zawodowego sportowca i trenera.
Grunt to pozytywne myślenie.

BRTS39 03.02.2010 21:42

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...transfers_2010

Z tego co widze nasz były zawodnik Beto jest w lidze Chinskiej.

WILU TS 03.02.2010 21:44

I jak widzę gra w Wiśle jest przez nich traktowana jako sukces ;) Widać dobrze sobie zdają sprawę jaki jest słaby

Natkan 03.02.2010 22:12

http://www.futbol.org.pl/news,21180.html

tofik 04.02.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 850542)
I jak widzę gra w Wiśle jest przez nich traktowana jako sukces ;) Widać dobrze sobie zdają sprawę jaki jest słaby

Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D

arti 04.02.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 850658)
Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D

Może miał alternatywę albo Beto albo nikt. Facet mimo wszystko był nie do przepchania... i niestety nic ponadto...:(

7 kotów 04.02.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 850554)

Jonczyk... Kominiak... tiaa.....

BRTS39 04.02.2010 15:07

Jesli chodzi o Beto podobal mi sie jego mecz z Amica w Krakowie.

Żmijka 04.02.2010 18:41

Przebój pozyskał Chrzanowskiego i Jarosza

Cytat:

Przebój Wolbrom wygrał wczoraj w sparingu 3-0 (0-0) z drużyną Młodej Ekstraklasy Ruchu Chorzów. Przed tym spotkaniem II-ligowiec podpisał kontrakty z zawodnikami Wisły Kraków Łukaszem Chrzanowskim i Tomaszem Jaroszem. Obaj piłkarze do tej pory występowali w Młodej Wiśle.


Grzegorz Kmiecik uzgodnił warunki kontraktu z Sandecją

Cytat:

Grzegorz Kmiecik uzgodnił warunki swojego kontraktu z I-ligową Sandecja Nowy Sącz - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Umowa 25-letnie napastnika będzie obowiązywać przez pół roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.
- Jeśli wszystko z moją formą będzie w porządku, to chciałbym przedłużyć umowę z Sandecją. Może zbierze się tu ekipa, która powalczy o awans? - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Kmiecik.

Wychowanek Wisły Kraków grał ostatnio w austriackim SV Würmla. - Pojechałem tam w konkretnym celu - powiedział Kmiecik. - Długo leczyłem kontuzję ścięgna Achillesa. Dlatego możliwość pewnej gry po 90 minut i tym samym dochodzenia do formy była dla mnie ważna. Mogłem tam zostać, ale nie był to szczyt moich marzeń.
90minut.pl

Wojtas 04.02.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 850658)
Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D



ale przeciez Beto na poczatku byl super zapowiadany...

szkoda tyko ze widziano go na DVD a potem przyjechal na trenning i juz został...

wtedy prowizorka ,minelo sporo czasu ,czy ktos wyciagnal jakies wnioski??

Maciejj 05.02.2010 23:58

Beto(n) wyjechał z większym brzuchem niz przjechał

wolfy 06.02.2010 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 851315)
Beto(n) wyjechał z większym brzuchem niz przjechał

Bo u nas dobrze karmią.
Nie ma co żałować chłopakowi.

AYALA 06.02.2010 11:10

Kasperczak poprowadzi Nigerie.A w Zabrzu nie poznali sie na jego talencie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna,art...166,1,279.html

tofik 06.02.2010 13:06

Nic pewnego. Typowe dziennikarskie domysły.

IncognitoTSW 06.02.2010 13:24

Pamiętam ze znanym lat temu kilka obrońcą Taribo Westem, którym nikomu nie życzył posady selekcjonera tej kadry ;]

Maciejj 06.02.2010 13:29

Ruch Chorzów 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łukasz Janoszka 4, Artur Sobiech 15, Andrzej Niedzielan 29, Arkadiusz Piech 62 - Tomasz Górkiewicz 68


walnął brame Wtorek - odnotowane; choć osobiście nigdy go nie lubiłem

grogoriogreg 06.02.2010 13:40

Za chwilę będziecie tu pisać kto ile goli na treningu strzelił...

CelticusABG 06.02.2010 17:12

W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji piłkarze Lechii Gdańsk pokonali 6:2 (3:0) drugoligowy OKS Olsztyn.

Dwie bramki dla biało-zielonych strzelił Tomasz Dawidowski, a po jednej Paweł Buzała, Jakub Zabłocki, Paweł Nowak i Piotr Wiśniewski

xD

piotrek chicago 06.02.2010 17:21

gdzie mial nasz trener oczy taki diament wypuscic do Lechii skandal hahahaha

wolfy 06.02.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 851492)
gdzie mial nasz trener oczy taki diament wypuscic do Lechii skandal hahahaha

Śmiesznie będzie, jak się Dawidowski przez pół roku nie rozsypie (bo o tym, że umie grać wiemy od dawna). Wtedy będzie można zacząć się zastanawiać nad naszym sztabem medycznym.

tofik 06.02.2010 17:59

Wszyscy cudownie zdrowieja po opuszczeniu Wisełki. Nawet Dawidowski odrzucił kule. U nas chyba nie najlepiej jest z odbudową zawodników po kontuzjach co ?

siara 06.02.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CelticusABG (Post 851489)
W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji piłkarze Lechii Gdańsk pokonali 6:2 (3:0) drugoligowy OKS Olsztyn.

Dwie bramki dla biało-zielonych strzelił Tomasz Dawidowski, a po jednej Paweł Buzała, Jakub Zabłocki, Paweł Nowak i Piotr Wiśniewski

xD



Również Paweł Nowak to były zawodnik Wisły

szczepanwislak 06.02.2010 19:29

Sparingi sparingami a mecze meczami zobaczymy jak nasz Dawid będzie hukać w oficjalnych meczach. A przecież rywal nie był za bardzo wymagający , to dawny Stomil z dawnej 3 ligi. Nie wierzę aby tak nagle Dawid odzyskał formę za czasów Amici czy reprezentacji

korzychxp 07.02.2010 11:30

Dawidowski strzelił w sparingach Lechii więcej goli niz przez całą kariere w oficjalnych ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl