![]() |
Przypominam sobie cos, ze w zeszlym roku gdy amika grala w fazie grupowej LE wnioskowali, by pierwsze dwa mecze gali na wyjezdzie, gdyz w pelni gotowy stadion mieliby na 3. mecz fazy grupowej.
Moze u nas tez przeszłoby coś takiego? |
zidane jaja sobie chyba robisz, LE to nie LM, zreszta masz dowod w postaci wymogow stadionu
przypominasz sobie w ostatnich 10-ciu powiedzmy latach taka historie w LM? bo ja nie. KUR... mac najpierw AWANSUJMY a potem sie martwmy o stadion.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie o czym wy mówicie , jeżeli Wisła awansuje do LM nie ma innej opcji niz gra przy R 22 .Już wolałbym , żeby Wisła się wycofała z rozgrywek niż grała na jakiejś Dialog Arenie .Po to czekamy tyle lat na LM żeby grać ją poza Krakowem , poza Reymonta .To jest skandal co robią urzędasy ,parchaty prezydent i polimex . Rok temu było to samo ale Wisła sama niestety rozwiązała kłopot.Minął rok i ta sama sytuacja a na trybunie przez ten rok wkręcono krzesełka i pomalowano kilka ścian .To jest ewenement na skalę światową żeby budować stadion 8 lat .Pamiętam jak majcher naśmiewał się , że w Gdańsku i Wrocławiu mają wirtualne stadiony na Euro 2012 a u na w Krakowie stadion już dawno się buduje i co panie prezydencie ?Lechia za tydzien gra pierwszy mecz na PGE arenie a WKS lada dzień na swoim nowym stadionie .Natomiast w Krakowie przez rok (!) nie potrafili wykończyć jednej trybuny .Nie zbudować ale wykończyć ! Oddawanie już czynnej trybuny piętrowej też odbywało się w niemiłosiernych bólach i gdyby nieśmiałe naciski Basałaja pewnie do dzisiaj raczylibyśmy się socrealistyczna architektura stadionu na Suchych Stawach .
Jaki prezydent taka budowa . |
Cytat:
|
Panowie, bądźmy poważni, ja tam jestem spokojny, że jak awansujemy do LM to będziemy grali przy Reymonta.
Myśle, że nawet nieprzychylny nam Majchrowski dla zdobycia paru punktów w wyborach przy blasku fleszy powiedziałby, że będziemy pracowali dniami i nocami ale on gwarantuje, że Liga Mistrzów będzie przy Reymonta. Później przy pierwszym meczu sam przeciąłby wstęge uśmiechając się do aparatów. |
Cytat:
Mam nadzieję , że kibice mu odpowiednio podziękują .Zapewne jak stanie się tak jak mówisz majcher nie omieszka pokazać się w loży prezydenckiej na meczu LM .Dobrze byłoby wtedy pocisnąć mu tak dopingiem żeby wyszedł ze stadionu po 5 minutach czerwony jak burak . |
Będzie Liga Mistrzów, będzie stadion.
|
Ciekawi mnie w razie awansu do LM czyja będzie koszulka na trybunach.Kiedyś była duża koszulka z napisem Cupiał. A teraz koszulka z nazwiskiem Maaskanta czy Valckxa??
|
http://www.youtube.com/watch?v=IqB_H...eature=related
mecz Werder - Tottenham w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2010/11 Zobaczcie sobie w jakim stanie był stadion Werderu. Najnormalniej w świecie dźwig stoi na trybunie! I w dodatku ta trybuna (przynajmniej dolne piętro) jest normalnie zajęta przez kibiców! Nie wiem specjalnie do czego UEFA ma zastrzeżenia względem naszego stadionu, ale nie popadajmy w paranoję że wszystko musi być idealne bo to Liga Mistrzów i w ogóle. Można było zagrać z dźwigiem na trybunach to można i u nas. |
Cytat:
|
Cytat:
A tak z innej bajki. Spas Delev grał w tym sezonie w eliminacjach do LE, czy gdybysmy go kupili mogłby zagrać w 4 rundzie? Teoretycznie, zakładając, że transfer dopnie sie przed zgłaszaniem składów. |
Cytat:
Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. |
Dobrze mówicie. Dlaczego mielibyśmy nie grać na R22, nawet bez tej jednej trybuny. Stadion wygląda znakomicie, nie ma tam dźwigów, w kaskach grać nie trzeba. Więc nie rozumiem dlaczego mielibyśmy się przenieść? To, że nie jest w pełni oddany to nie znaczy, że jest gorszy i mniej pojemny!
|
Tak samo Marsylia ma zamkniętą jedną trybunę w tym sezonie i wątpię , że jej Uefa nie pozwoli grać LM na walsnym obiekcie
|
Wydaje mi się, że to Dziennik Polski troszkę panikuje. Bo to oni podali pierwsi tę informację.
|
Też bym nie siał paniki, taki Apoel ma gorszy stadion od naszego licząc z zamkniętą trybuną.
|
Trza zrobić akcję, każdy kto się zna na budowlance bierze swoją skrzynkę z narzędziami i działa z tym zasranym oddymianiem. Kto się nie zna to "dopinguje" roboli do żwawszej pracy i wtedy się wyrobimy.
|
A ja będę projektantem ,Kierownikiem Budowy i inspektorem nadzoru w jednym.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Do fazy grupowej można zgłosić zawodnika grającego w innym klubie w rozgrywkach pucharowych, jeśli grał on tylko w meczach do trzeciej rundy eliminacyjnej włącznie i jego była drużyna nie zakwalifikowała się do fazy grupowej (niezależnie, czy CL czy EL)
Temat jednego "wyjątkowego" zawodnika tyczy fazy pucharowej (wyjście z grupy - wtedy można dorejestrować trzech nowych) - w dużym uproszczeniu taki zawodnik nie mógł grać wcześniej dla innego klubu w tych samych rozgrywkach pucharowych. |
Cytat:
|
Tak zgadza się Delev nie grał jeszcze.
Co do stadionu. To kiedyś było pisane, że wymagania dotyczące fazy grupowej LM są praktycznie takie same jak fazy play-off, więc jak zagramy z APOEL-em to i zagramy w fazie grupowej LM jeśli się tam zakwalifikujemy. Ale oczywiście Basałaj dobrze kombinuje i warto miasto pogonić. |
Cytat:
Dlatego mogę się założyć o grubą kasę, że w ew. lm będziemy grać przy Reymonta... |
Cytat:
|
Cytat:
Do tej pory Wisła nie poganiała bo to co było to wystarczało a miasto...jak nie zdążą to będzie to gigantyczna niegospodarność bo i mniejsze wpływy dla klubu i dla miasta a nie ma żadnych powodów by ta budowa już nie została ukończona - nie jest ukończona nie że jest tyle roboty tylko że od roku ona po prostu stoi(zamiast budować to dłubią sobie) |
|
Niech nam to rozrysuje
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby sie udalo awansować ,to może do czegoś przydałyby sie dojścia Grzesia Lato. Zna sie dobrze z Platinim to moze by jakos pozwoliliby grac Wiśle przy 3 trybunach. 8 lat podejść do LM i gdyby sie w końcu udalo,trzeba by bylo grac poza Krakowem, to bylaby paranoja i katastrofa w jednym. Pare lat temu jak w LM grala Steaua Bukareszt ,to stadion jesli chodzi o infrastrukture przypominał stadion Hutnika , i tez jakos grali .
|
Cytat:
|
Cytat:
FACEPALM:-/:-P |
Jak Jacuś mówi że naszą siłą jest gra obronna to na Babińskiego powinien się zgłosić
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Patrząc na Lecha w tamtym sezonie to ceny na Manchester wahały się w przedziale 80-170 wiec myśle że u nas będzie podobnie.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl