![]() |
Pozostaje liczyc na to,ze jutro Franek skarci Amice
ojjjj kracz ,kracz więcej !!!!! to będzie naj;epiej wydane 150 zeta w moim życiu !!!!! (zakład z żona -wielką fanką Franka :D ) P.S bramki Franka muszą dać wygraną Jadze :) |
ależ się ciasno w dolnej grupie tabeli zrobiło. Na upartego można powiedzieć, że siódma Arka w miarę bezpieczna. A od ósmego Ruchu do szesnastego Górnika sześć punktów dystansu, to tylko dwa mecze.
Dobrze, że Lechia wygrała , bo gdyby została 19 punktami to strach by już na całego na Traugutta wlazł. Chociaż dalej nieprzyjemnie. Ciekawa będzie walka o utrzymanie, tym bardziej, że dużo cudotwórców przeniosło się do przepięknej stolicy Śląska, choć raczej uroków miasta nie podziwiają. Przed ich przeprowadzką sprawa prostsza była: kto geld miał i nie skąpił ten krzywdy nie miał. Jak też będzie tej wiosny ? |
Lechia prezentuje się lepiej niż w pierwszej części sezonu. Transfery wyszły nam na dobre i tera spokojnie realizujemy swój cel którym jest utrzymanie. Kandydaci do spadku na chwilę obecną to Ruch, Jaga (korupcja) licze też na craxe ;)!
|
Cytat:
A Górnik znów na dnie... |
Cytat:
Nie wyglada to zbyt ciekawie, zwlaszcza ze Cracovia jest w przywoitej formie i moze wygrac praktycznie z kazdym, a i Piast pokazal, ze punkty potrafi ciułać. |
Cytat:
Wazne jest to zeby nasza druzyna nie znalazla sie w tym gronie!!! |
parszywie się może skończyć dla Górnika fakt,że nie ma środka tabeli. Jest tylko czołówka albo grupa spadkowa. I z tej i z tej grupy nie będzie zmiłuj.
A punktów mają najmniej. Jak nie wyszarpią choćby jednego punktu z Lechem (a i to będzie mało na potrzeby) to można iść do buka. Przed nimi pionowa ściana będzie. |
|
Cytat:
Szczerze mowiac, nie zdziwie sie jesli w Poznaniu Franek nie odda nawet strzalu na bramke. Chociaz nie mialbym nic przeciwko, zeby bylo inaczej :> |
Cytat:
"Walczyć z Arboledą" - ludzie... |
taa, Franek nie takim "tuzom" bramy walił...więc spokojnie...choć to nie zmienia faktu że będzie Jadze niezwykle ciężko coś ugrać. Liczę na jakaś szybką kontrę :)
|
ależ bym chciał by Jadźka sobie spokojie wygrała
skończyło by sie biadolenie o tym strasznie mocnym Lechu. W środe wrażenia na mnie nie zrobili |
Cytat:
Nie mówiąc już o paru innych klubowych ekipach i ich obrońcach. |
A ja cos czuje ze jednak Jaga coś ugra dzisiaj :) i też licze na Franka :D A co do Arboledy to wcale nie jest taki wspaniały.
|
Cytat:
Biorac pod uwage, ze Jagiellonia to nie reprezentacja i Franek ma juz najlepsze lata za soba, sadze ze moze miec zdecydowanie trudniej niz przeciwko obronie reprezentacji Walii. |
Cytat:
Amica to dobry zespół, zagrał kilka dobrych meczów w pucharach(do tego stopnia, że nie można mu było niczego zarzucić, co nie zdarza się u nas często), jest aktualnym liderem, ale nie góruje nad resztą ligi tak bardzo, jak chciałyby to widzieć media(i paru "naszych" kibiców). Jeżeli "Kuchenkorz" uwierzy w swoją wielkość, to może skończyć nawet poza pucharami. Dotyczy to zresztą każdej z drużyn z czołówki - w tym sezonie i na górze, i na dole trwa walka na noże i nikt nikomu punktów bez walki nie odda. Przed rozpoczęciem rundy ŁKS i Piast były stawiane w gronie "outsiderów" ligi, ale rezygnować z walki jak widać nie zamierzają. |
Cytat:
Liga w tym sezonie jest arcyciekawa ,bo podzielona jest tych co walcza -O mistrza(miejsca 1-3) o puchary (4-7) -i utrzymanie (8-16) Praktycznie nie bedzie nikogo dla kogo sezon bedzie "nudny" .:) W tej grupie walczacycho utrzymanie jest tez arcyciekawie,nie ma nikogo "pewnego" do spadku,bo jak tak np wziasc LKS-ktorzy wiekszosc spisywali na straty to to co widzialem ich w w meczu z Cracovia to naprawde grali fajną pilłe.Na pytanie kto spadnie nie ma odpowiedzi,zdecyduja mecze typu Piast-Gornik ,juz niedlugo ,czyli spotkania pomiedzy samymi "zainteresowanymi " |
No ja powiem szczerze ze wytypowac spadkowiczow to jak przewidziec kiedy skonczy sie recesja :)
Piast chyba najgorzej stoi ale dla mnie to Ruch jest powaznym kandydatem do spadku. Gornik i zydy wszelkiej masci(typu Cracovia i ŁKS) sie utrzymaj. I w ten sposob zamiast Wielkich Derbow Slaska bedziemy miec Wielki Derby Łodzi |
Legia 1-0 Paluchowski
|
Rybus a nie Paluchowski :P
|
Kuchenkorz ciśnie ale Jagusia poki co ma wiecej szczescia jak rozumu :)
Legia poki co prowadzi , ale widac ze bez formy sa chlopaki. Kwiecien zapowiada sie jako miesiac prawdy dfla wszytskich druzyn.Po tym co zobaczylem wczoraj i dzisiaj to uwazam, ze jednak nie wszytsko stracone:D |
Lech do przerwy 0-0 z Jagiellonią, może nie jest to porywające widowisko, ale Pyry miały dwie niezłe sytuacje a Jaga trochę szczęścia.
Legia z Odrą 1-0 po strzale Rybusa. Nic nie jest jeszcze stracone, jeśli Lechowi nie udałoby się strzelić bramki do końca meczu byłoby cudnie :D Nie śmiem już nawet marzyć o nagłym zrywie Odry Wodzisław. |
A tam ciśnie :)
Jak dla mnie to grają cienko. Mają przewagę optyczną, posiadanie piłki lepsze, ale na dobrą sprawę co mają z gry? Rengifo w spojenie i Wilk wprost w bramkarza Jagi. Oby tak samo w drugiej połowie, remis Kuchenkorza byłby nam bardzo na rękę. Ale znając ich farta pewnie coś strzelą w 87 minucie i będzie po meczu. Jagiellonia niestety w ofensywnie zupełnie bezproduktywna więc na cokolwiek dobrego w ich wykonaniu bym nie liczył. |
Wejdzie Stilic i zrobi gre.
|
Cytat:
EDIT: Rezerwowi: Jasmin Burić (1) Dawid Kucharski (4) Zlatko Tanevski (18) Luis Alfonso Henriquez Ledezma (25) Marcin Kikut (23) Anderson Denyro Cueto Sanchez (20) [oficjalna strona Lecha Poznań] |
nie jarajmy sie za bardzo. Zeby myslec o czymkolwiek trzeba liczyc na siebie.
Pojedziemy do Poznania pykniemy ich 3-0 i bedzie dobrze tak na serio to gdyby jaga dowiozla remis 0-0, bo na bramke z ich strony nie licze to byloby swietnie. |
Amica 1:0 Lewandowski ;/
|
no i po zabawie, 1-0 Lewandowski.
|
nie po zabawie mecz trwa 90 minut a nie 60 może coś ustrzelą Jaga i Odra
|
Szanse na to ze Jaga i Odra urwą punkty minimalne....
ale chcialbym sie mylić... |
Legia - Odra 2-0.
Iwański 63 min. (karny). |
3-0 Giza, po balu.
__ Deportivo strzeliło w 17 min 4 bramki także wszystko jest możliwe |
JUż 4:0 Roger. Może jakiś strzał rozpaczy Jagi i rmis w Poznanniu? Oglądam mecz i niestety się na to nie zanosi .
|
Legia - Odra 4-0. 83 min. Roger
|
jak na dłoni widać, że niestety remis w Bytomiu to było frajerstwo i strata dwóch punktów. Przy takiej mocnej czołówce strata punktów ze słabeuszami to wynik dla rywala.
Dobrze, że się chłopaki i trener ostrząsnęli i pierwszy mecz za 6 punktów dla nas. Ale na inne wyniki niż wygrane to sobie Wisełka będzie mogła pozwolić dopiero po 30 maja. W sparingach lub występach ku czci. Ewentualne wpadki pierwszej szóstki (bo Bełchatów i Śląsk też niejedno wywiną) należy traktować jako miły i niespodziewany prezencik od losu. A swoje trzeba będzie walką i zaangażowaniem wywalczać. Bo ci rywale to takie łobuzy, że się podkładać nie chcą , choć mogliby :D A może Lech zrobi nam grzeczność już dziś i da sobie coś Frankowi wpylić by się na remisie skończyło? :) |
Wyszlo na to, ze sie nie pomylilem. Franiu nie oddal nawet strzalu w kierunku bramki.
Natomiast Rysiu Wieczorek czego nie zdarzyl dokonac w Zabrzu, byc moze wcieli w zycie w Wodzislawiu. Odra wydaje sie byc na dobrej drodze do spadku i to w kiepskim stylu. Na koniec ciekawe, czy Lewandowski zostanie przez komisje ligi potraktowany podobnie do Boguskiego ? Pamietajac o tym, ze komisja niemal w calosci sklada sie z Warszawiakow, chyba nie jest to niemozliwe. |
Lech wygrywa pewnie 1-0 i gdyby Rengifo i Lewandowski mieli lepiej nastrojone celowniki skończyłoby się 5-0.
Jagiellonia nie miała żadnej sytuacji a Frankowski pilnowany przez najlepszego obrońce naszej ligi - Arbolede, nie stwarzał żadnego zagrożenia. (Nie wygrał z Kolumbijczykiem ani jednego pojedynku!) No cóż - naiwnością było liczyć że Odra i Jaga coś zagrają dla nas. W następnej kolejce Lech gra w Zabrzu (może coś Henio wymyśli na Kuchenkorza) a Legia w Białymstoku (Frankowski, Grosicki?)... ale to tylko marzenia:) |
Cytat:
|
to, że inni tez tam się pogubili to owszem dobrze o Polonii i Motyce świadczy ale całkiem źle o tych silniejszych.
A frajerstwo dlatego, że nasz mecz był do wygrania, tylko celowniki nie były z Krakowa zabrane. Nic, mam nadzieję że to były te pierwsze koty za płoty:) |
no jednak Cie myli ta pamiec ..
taki z Ciebie kibic, ze nie wiesz kiedy Twoja Wisełka wygrywała .. co nawet było wspominane na ostatnim meczu z 10 razy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl