![]() |
wie ktos jak zainstalować aspella żeby działało w Operze ? ;)
|
http://www.wisla.krakow.pl/foto.php?...ce&plik=82.jpg z jakiego meczu to zdjęcie? Sosnowiec?
|
potrzebuje zdjecie tatuazu Paatryka Małeckiego, ma ktos moze w miare dobrej rozdzielczosci??
|
Cytat:
Cytat:
|
jak sie trafi "4" w Totolotka to ile kasy sie dostanie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo chciałbym być w temacie "Forumowe Łapu Capu" bo mnie tam jeszcze nie ma i czuje się z tego (moge nawet błąd zrobić )---->powodó bardzo urarzony !!!
i to jest moje pytanie - może mi ktoś zrobić taki prezent noworoczny i mnie w nim umieścić ?:D |
Bana temu nade mną:D
|
kurde, jeszcze jakbyś był urażony to może bym coś dała radę... ale urarzony to cholera nie wiem co zaradzić... :>
:P :D |
czyli dwa błędy się nie kwalifikują ?:(
:D:D bana to trzeba dać na cały Zabierzów :D:D!!!! |
Jak dojechać z Akademi Rolniczej przy Wileńskiej do M1 w Czyżynach tam gdzie są pamiątki??
|
Cytat:
a) autobus b) rower c) auto d) poprosic kogos zeby Cie zawiózł. a Tak na serio, to google nie gryza, tak samo jak strona Mpk: http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154 |
Cytat:
Bi@ły89: Wsiadasz w 129 (kierunek Dworzec Czyzyny) i jedziesz do przystanku Stella-Sawickiego. Tam przechodzisz przez rondo i albo czekasz na 178, albo z buta jeden przystanek. Druga opcja to podjechac czyms pod Dworzec Gl. (105,129) i potem 14 albo poszukaj tutaj http://mpkoogle.rox.pl/ |
wielkie dzięki:)
|
Witam.
Ktoś się orientuje czy dzisiaj jest otwarty fanatyk? |
tak, jest otwarty ;]
|
jest jakiś bukmacher internetowy, który nie wymaga pełnoletniości?
Dzięki za odp. |
Mam aparat canon A530, i nie działa mi do ońca tak jak powinien - robi zdjęcia bez lampy, ale z lampą już nie chce :/ Można to naprawić jakimś domowym sposobem czy trzeba oddać komuś bardziej kumatemu w tych sprawach ? pzdr
|
Cytat:
NIE. według prawa polskiego musisz mieć 18 lat żeby móc uprawiać hazard |
ozesz w morde.jak zawsze z reka w nocniku:-P
jakis sklep z alko otwarty do 20 dzisiaj bedzie?!:shock: carrefour w galerii czy cos? |
Cytat:
|
żabki otwarte do 23. ;)
|
Cytat:
Cytat:
w dwóch z tego co wiem nie wymagają potwierdzenia tożsamości - w BETGUNIE i BET-AT-HOME w innych przy wypłacie przesyłasz skan dowodu |
kody jednorazowe przychodzą pocztą w papierze...listem poleconym chyba.
a chcąc przez sms, to trzeba w banku nr. telefonu podać i na ten nr. dostajesz smsa z kodem jednorazowym. |
Wie ktoś może z Was skąd ściągnąć derby stulecia?
|
Na DC jest hub z Wiślackimi multimediami tam napewno znajdziesz bo kiedyś widziałem.
|
Durne pytanie mam :D
Pamiętam sprzed lat taką prostą gierkę komputerową. Widok z lotu ptaka, jechało się pierońsko szybko takim ludzikiem na nartach w dół stoku (ekranu) omijało drzewka, chyba były te czerwone i niebieskie bramki, były też skocznie z jakichś pieńków czy coś. Jeździli tam inni narciarze czasami albo łaziły i sikały psy, można ich było przejechać:D No i każdy zjazd kończył się tym, że wyskakiwał Yeti i nas zjadał:D A no i sterowało się chyba myszką. Albo myszką i klawiaturą, nie pamiętam. Pamięta ktoś taką grę? Będę niezmiernie wdzięczna za linka do niej albo chociaż nazwę :) |
Ski or die może ?
|
Nie, to nie to. Tamten narciarz był sto razy mniejszy i jeździł sto razy szybciej:)
|
Można po jakimś czasie zmieniać swoją nazwę konta w różnego typu photoblogach lub w fotologach ?
|
Od jakiś paru dni gdy chce otworzyć powiększeie jakiejś fotki na stronie lub np. wklejam linka z tinypic w pasek adresu to zdjęcie zamiast mi się wyświetlić - wyskakuje mi okienko do wyboru miejsca do zapisania na dysku tegoż zdjęcia. Jak dam anuluj to poprostu mam iałą kartę ... używam Opery. Co zrobić ? Bo nie powiem, że jest to uciążliwe troche ...
http://i42.tinypic.com/r93oyx.jpg Tak wyskoczyło gdy kliknełam na foto. A normalnie otwiera się większe. |
Cytat:
|
jak pomniejszyć rozmiar zdjęcia?
|
Ja mam takie pytanie czy jest jakiś program żeby filmiki z formatu MP4 przerobic na format AVI czy tam DIVX ;P ??
|
chodzi ci o to żeby miało mniej mb? Polecam program Irfan View. Jest w nim opcja do zmniejszenia wagi przy utracie jakości ale nie jest to jakoś mocno widoczne przy zmniejszaniu jakości o kilkanaście procent
pawelwp9: wpisz w google konwerter mp4 na avi i napewno jakiś ci się znajdzie :P |
Cytat:
Np prosty IrfanView. Otwierasz foto, kikasz ctrl+r i wpisujesz rozmiar który chcesz. Jeśli chodzi o kb to dając zapisz (s) na tym pasku przesuwasz pasek na jakies 90. |
Cytat:
10 znakow |
Witam mam pytanie po zainstalowanu gry z pliku ISO pisze komunikat aby wlozyc CD do stacji dyskow ... wszystko jest zmontowane w daemon tools wiec nie wiem jak sobie z tym poradzic
Cytat:
http://narciarstwo.grajteraz.pl/ |
Cytat:
do kolegi niżej: nie pchałbym sie w jakies peiyngi, mediony itd. osobiście mogę polecić Ci sprzęt JVC albo Blaupunkta. Z tym że blaupunkty są trochę droższe. ale taki fajny sprzęcik od JVC możesz dostać juz od ok 200zł. :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl