Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

vote-for-mikey 17.07.2016 02:37

Fajne, ale to chyba najmniej adidasowe koszulki jakie widziałem. Jak dla mnie to typowe najki, wystarczy tylko zamienić logo ;)

Neo1221 17.07.2016 05:58

Koszulka jak koszulka... powiem szczerze ze liczylem na cos wiecej.

Jak dla mnie skoro mamy złote wstawki na rekawach i logo adidasa jest zlote to nie psujac kolorystyko numery i nazwisko oraz TF powinny byc złote. Natomiast wylacznie Gwaizda na bialo by podkreslic jej wielkosc na koszulce. Ew ze zlota obrodka... no i te cale tmobile i lotta pod szyja... masakra

serek.c2 17.07.2016 07:23

Wg mnie pierwszy komplet świetny, zero białych wstawek oprócz Białej Gwiazdy - na taką koszulkę czekałem. Drugi komplet - kwestia gustu (ja konserwa jestem, to mi tak średnio podeszły).

manolo1906 17.07.2016 11:06

Koszulki super, szczególnie białe. Pierwszy komplet powinien być jak najbardziej klasyczny z rezerwomym powinno się eksperymentować i co roku coś innego te są super.

LuKaS TSW 17.07.2016 11:16

Te "szczyty" na białej koszulce to by pasowały Podbeskidziu :)

serek.c2 17.07.2016 11:17

Jak jest ładna pogoda, to widać Tatry spod Wawelu? Widać! :D

Dariook 17.07.2016 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1443368)
Te "szczyty" na białej koszulce to by pasowały Podbeskidziu :)

Mysle, ze Beskid Andrychow prezentowal by sie o niebo lepiej ;)

Paweł 17.07.2016 11:31

Bo to są kopce :D

fialo 17.07.2016 11:40

Ewidentnie się nie znacie to są Skałki Twardowskiego.

A na poważnie to mi się oba wzory bardzo podobają i na pewno dołączą do mojej kolekcji :)

TSWthedues 17.07.2016 11:57

Mega! mi się podobają, chyba najpiękniejsza koszulka (czerwona) w erze Cupiała, jeśli byłaby tańsza to brałbym już dziś :) Panowie wiadomo, są różne gusta, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Matejas_ 17.07.2016 12:05

Może to nie symbolizuje ani gór ani kopców, a poprostu:
http://i.iplsc.com/w-jak-wisla-pokaz...HQ-C122-F4.jpg

Quaresma 17.07.2016 12:27

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą białą koszulką... jak dla mnie kicz.


Natomiast czerwona jest bardzo ładna, aczkolwiek wymagałbym więcej. Naprawdę takim problemem i kosztem byłoby otoczenie białej gwiazdy złotym laurem i napisem pod nim 1906-2016?

Szkoda, bo 110 lat to piękna rocznica a koszulki nie wyróżniają się praktycznie niczym...

Prezydentowa 17.07.2016 12:38

Te białe bardzo mi się podobają. Fakt, dość nietypowe, ale w mojej opinii ładne. Natomiast do czerwonych mam mieszane uczucia. Bardzo ładna czerwień z tyłu, fajne te złote wstawki. Ale ten kolor z przodu - nie za bardzo.

Paweł 17.07.2016 13:20

Dodatkowo, trochę słabo wygląda to logo Impelu na rękawie. Jak widać da się ładnie wkomponować reklamę w tym miejscu, a nie przykleić taki "plaster":
http://www.lechpoznan.pl/files/cache...1468615299.jpg
http://soccerpro.scene7.com/is/image...ca_home_jsy_03

gypsy 17.07.2016 14:01

Koszulki z zeszłego sezonu zdecydowanie bardziej mi się podobają... Domową bym trochę poprawiła, przede wszystkim jeśli chodzi o te złote elementy - tak jak ktoś pisał wyżej, powinno być wszystko złote prócz BG.

A co do wyjazdowych - może budzą kontrowersje, jednak mi się podobają :D Ciekawy wzór, zawsze to coś nowego. Jest git.

!!IRIVER!! 17.07.2016 14:08

Mogą być. Opatrzą się ;)

filoo 17.07.2016 14:36

Jak dla mnie koszulki spoko, tyle, że kiepawo z tymi kolorami, bo koszulka czerwonobordowa, logo adidasa złote, Gwiazda Biała, Lotto Granatowe, TF białe, Impel białe, trochę choinka.

Drugi komplet petarda

nero 17.07.2016 14:45

Ostatnio widziałem taką koszulkę Wisły hm... bawełniana, cała czerwona na sercu biała gwiazda po przeciwnej znak adidasa, na rękawach 3 paski białe. Wyglądała podobnie jak koszulka meczowa ale bez sponsora itp. Wie ktoś gdzie coś takiego dostanę?

Podobno do tej http://allegro.pl/koszulka-meczowa-a...299877153.html ale tamta była trochę inna. Jak jest rękawek w koszulce to 3 paski były w okół tego rękawka i takie wypukłe te paski były.

R33 17.07.2016 14:59

O to chodzi?
https://www.facebook.com/sklepr22/ph...type=3&theater

Jeżeli tak to swego czasu sprzedawane były w sklepie Reymonta 22(jak sam link wskazuje) w starej Hali Wisły (sklep jest w miejscu starego ,,Fanatyka"), ale czy są teraz to nie wiem.

nero 17.07.2016 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1443406)
O to chodzi?
https://www.facebook.com/sklepr22/ph...type=3&theater

Jeżeli tak to swego czasu sprzedawane były w sklepie Reymonta 22(jak sam link wskazuje) w starej Hali Wisły (sklep jest w miejscu starego ,,Fanatyka"), ale czy są teraz to nie wiem.

Tak o tą koszulkę mi chodziło, dzięki wielkie!

mitmichael 17.07.2016 16:16

Stroje swietne, białe chyba wszystkim podobaja sie najbardziej bo juz na wielu stronach własnie z takimi komentarzami sie spotykałem

kolarz90 17.07.2016 17:05

Białe ciekawe, ale mnie sie czerwone bardziej podobają. Dobry pomysł adidasa żeby w końcu przenieść paski z ramion na bok koszulki. Nie rzucają się tak w oczy będąc w podobnym kolorze, ogólnie można by teraz wziąć tą koszulkę za nike. Rzeczywiście trochę szpecą ,,nalepki'' ligowe ale bez tego koszulka bardzo fajna i schludna

Patryko 17.07.2016 18:24

Nowe koszulki nie są brzydkie, zawsze mogliśmy skończyć z projektem ala Lechia Gdańsk ;)

normalny 1906 17.07.2016 20:12

Czy koszulki są już dostępne w sklepie?Bo w sprzedaży on-line jeszcze ich nie ma.

malaparte 17.07.2016 20:15

poprzednie były,są bardzo ładne...te również są udane...obawiam się jedynie że cena będzie równie wysoka +/- 250 pln ... osobiście wybiorę białą... może ktoś z Was się orientuje, ma pewne info jaka jest wysokość sprzedaży meczowych koszulek naszego klubu ? pozdrawiam...

Coglin 17.07.2016 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1443429)
poprzednie były,są bardzo ładne...te również są udane...obawiam się jedynie że cena będzie równie wysoka +/- 250 pln ... osobiście wybiorę białą... może ktoś z Was się orientuje, ma pewne info jaka jest wysokość sprzedaży meczowych koszulek naszego klubu ? pozdrawiam...

Cena - 259 zł.
Na meczu były tylko czerwone, oczywiście nie wiedzieli kiedy będą inne kolory.

falat 17.07.2016 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1443429)
poprzednie były,są bardzo ładne...te również są udane...obawiam się jedynie że cena będzie równie wysoka +/- 250 pln ... osobiście wybiorę białą... może ktoś z Was się orientuje, ma pewne info jaka jest wysokość sprzedaży meczowych koszulek naszego klubu ? pozdrawiam...

Nie dramatyzujmy. 259 zł to mniej niż cena koszulki klubów na zachodzie. Po drugie nie jesteśmy jakimś Bruk-Betem czy innym Podbeskidziem, a w znaczący sposób możemy podreperować budżet klubu :) mniej fajek i browarów i znajdzie się na koszulkę ;) :p

wiesniak842 17.07.2016 20:54

Gdzie wy macie ta cene 259zl za koszulke z tego sezonu?

kicur 17.07.2016 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1443437)
Gdzie wy macie ta cene 259zl za koszulke z tego sezonu?


Wczoraj widziałem taką odpowiedź Wisły Kraków na FB.

wiesniak842 17.07.2016 21:04

Ok, dzieki. Przyjalem do wiadomosci.

mgła 17.07.2016 21:25

orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?

wiesniak842 17.07.2016 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgła (Post 1443445)
orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?

http://pl.sportsdirect.com/SearchRes...onFilter=wisla

JaworTSW 17.07.2016 21:40

Wiadomo może kiedy wejdą do sprzedaży?

mgła 17.07.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1443447)

Dzieki.

A w futurze ktoś widział?

cancer 18.07.2016 10:20

Footy Headlines w samych superlatywach o naszych nowych strojach :)

szprotson 18.07.2016 11:33

259 za czerwoną
a wyjazdowa dopiero 1 sierpnia

gypsy 18.07.2016 11:46

Myślę, że z czasem ta czerwona koszulka się opatrzy ;) Nie jest taka najgorsza - o niebo lepsza od strojów Lechii.

szprotson 18.07.2016 12:42

http://sklep.slaskwroclaw.pl/adidas/...wa-adidas.html

Pal licho to s.......one logo co im zepsulo cała koncepcje stroju.
Pal licho, ze ich sklep wyglada gorzej niż nasz! :) Da się! Yeah
Pal licho, ze maja koszulke tańszą o 40zł.

Ale w koncu jest to czego oczekuje w sklepie....Obczajcie sami

Mixu 18.07.2016 17:50

Dla mnie koszulka domowa to najlepsza koszulka Wisły od lat. Jest przezajebista i do niczego się nie mogę przyczepić. Wyjazdowa mi się mniej podoba ale fajnie że ktoś odważył coś innego wrzucić na trykoty, w końcu jak eksperymentować to na wyjazdowych ;)
I wielki plus za niebieskie wstawki w spodenkach. Ogólnie: 9+/10

Pero 18.07.2016 20:29

Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl