![]() |
Fajne, ale to chyba najmniej adidasowe koszulki jakie widziałem. Jak dla mnie to typowe najki, wystarczy tylko zamienić logo ;)
|
Koszulka jak koszulka... powiem szczerze ze liczylem na cos wiecej.
Jak dla mnie skoro mamy złote wstawki na rekawach i logo adidasa jest zlote to nie psujac kolorystyko numery i nazwisko oraz TF powinny byc złote. Natomiast wylacznie Gwaizda na bialo by podkreslic jej wielkosc na koszulce. Ew ze zlota obrodka... no i te cale tmobile i lotta pod szyja... masakra |
Wg mnie pierwszy komplet świetny, zero białych wstawek oprócz Białej Gwiazdy - na taką koszulkę czekałem. Drugi komplet - kwestia gustu (ja konserwa jestem, to mi tak średnio podeszły).
|
Koszulki super, szczególnie białe. Pierwszy komplet powinien być jak najbardziej klasyczny z rezerwomym powinno się eksperymentować i co roku coś innego te są super.
|
Te "szczyty" na białej koszulce to by pasowały Podbeskidziu :)
|
Jak jest ładna pogoda, to widać Tatry spod Wawelu? Widać! :D
|
Cytat:
|
Bo to są kopce :D
|
Ewidentnie się nie znacie to są Skałki Twardowskiego.
A na poważnie to mi się oba wzory bardzo podobają i na pewno dołączą do mojej kolekcji :) |
Mega! mi się podobają, chyba najpiękniejsza koszulka (czerwona) w erze Cupiała, jeśli byłaby tańsza to brałbym już dziś :) Panowie wiadomo, są różne gusta, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
|
Może to nie symbolizuje ani gór ani kopców, a poprostu:
http://i.iplsc.com/w-jak-wisla-pokaz...HQ-C122-F4.jpg |
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą białą koszulką... jak dla mnie kicz.
Natomiast czerwona jest bardzo ładna, aczkolwiek wymagałbym więcej. Naprawdę takim problemem i kosztem byłoby otoczenie białej gwiazdy złotym laurem i napisem pod nim 1906-2016? Szkoda, bo 110 lat to piękna rocznica a koszulki nie wyróżniają się praktycznie niczym... |
Te białe bardzo mi się podobają. Fakt, dość nietypowe, ale w mojej opinii ładne. Natomiast do czerwonych mam mieszane uczucia. Bardzo ładna czerwień z tyłu, fajne te złote wstawki. Ale ten kolor z przodu - nie za bardzo.
|
Dodatkowo, trochę słabo wygląda to logo Impelu na rękawie. Jak widać da się ładnie wkomponować reklamę w tym miejscu, a nie przykleić taki "plaster":
http://www.lechpoznan.pl/files/cache...1468615299.jpg http://soccerpro.scene7.com/is/image...ca_home_jsy_03 |
Koszulki z zeszłego sezonu zdecydowanie bardziej mi się podobają... Domową bym trochę poprawiła, przede wszystkim jeśli chodzi o te złote elementy - tak jak ktoś pisał wyżej, powinno być wszystko złote prócz BG.
A co do wyjazdowych - może budzą kontrowersje, jednak mi się podobają :D Ciekawy wzór, zawsze to coś nowego. Jest git. |
Mogą być. Opatrzą się ;)
|
Jak dla mnie koszulki spoko, tyle, że kiepawo z tymi kolorami, bo koszulka czerwonobordowa, logo adidasa złote, Gwiazda Biała, Lotto Granatowe, TF białe, Impel białe, trochę choinka.
Drugi komplet petarda |
Ostatnio widziałem taką koszulkę Wisły hm... bawełniana, cała czerwona na sercu biała gwiazda po przeciwnej znak adidasa, na rękawach 3 paski białe. Wyglądała podobnie jak koszulka meczowa ale bez sponsora itp. Wie ktoś gdzie coś takiego dostanę?
Podobno do tej http://allegro.pl/koszulka-meczowa-a...299877153.html ale tamta była trochę inna. Jak jest rękawek w koszulce to 3 paski były w okół tego rękawka i takie wypukłe te paski były. |
O to chodzi?
https://www.facebook.com/sklepr22/ph...type=3&theater Jeżeli tak to swego czasu sprzedawane były w sklepie Reymonta 22(jak sam link wskazuje) w starej Hali Wisły (sklep jest w miejscu starego ,,Fanatyka"), ale czy są teraz to nie wiem. |
Cytat:
|
Stroje swietne, białe chyba wszystkim podobaja sie najbardziej bo juz na wielu stronach własnie z takimi komentarzami sie spotykałem
|
Białe ciekawe, ale mnie sie czerwone bardziej podobają. Dobry pomysł adidasa żeby w końcu przenieść paski z ramion na bok koszulki. Nie rzucają się tak w oczy będąc w podobnym kolorze, ogólnie można by teraz wziąć tą koszulkę za nike. Rzeczywiście trochę szpecą ,,nalepki'' ligowe ale bez tego koszulka bardzo fajna i schludna
|
Nowe koszulki nie są brzydkie, zawsze mogliśmy skończyć z projektem ala Lechia Gdańsk ;)
|
Czy koszulki są już dostępne w sklepie?Bo w sprzedaży on-line jeszcze ich nie ma.
|
poprzednie były,są bardzo ładne...te również są udane...obawiam się jedynie że cena będzie równie wysoka +/- 250 pln ... osobiście wybiorę białą... może ktoś z Was się orientuje, ma pewne info jaka jest wysokość sprzedaży meczowych koszulek naszego klubu ? pozdrawiam...
|
Cytat:
Na meczu były tylko czerwone, oczywiście nie wiedzieli kiedy będą inne kolory. |
Cytat:
|
Gdzie wy macie ta cene 259zl za koszulke z tego sezonu?
|
Cytat:
Wczoraj widziałem taką odpowiedź Wisły Kraków na FB. |
Ok, dzieki. Przyjalem do wiadomosci.
|
orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?
|
Cytat:
|
Wiadomo może kiedy wejdą do sprzedaży?
|
Cytat:
A w futurze ktoś widział? |
Footy Headlines w samych superlatywach o naszych nowych strojach :)
|
259 za czerwoną
a wyjazdowa dopiero 1 sierpnia |
Myślę, że z czasem ta czerwona koszulka się opatrzy ;) Nie jest taka najgorsza - o niebo lepsza od strojów Lechii.
|
http://sklep.slaskwroclaw.pl/adidas/...wa-adidas.html
Pal licho to s.......one logo co im zepsulo cała koncepcje stroju. Pal licho, ze ich sklep wyglada gorzej niż nasz! :) Da się! Yeah Pal licho, ze maja koszulke tańszą o 40zł. Ale w koncu jest to czego oczekuje w sklepie....Obczajcie sami |
Dla mnie koszulka domowa to najlepsza koszulka Wisły od lat. Jest przezajebista i do niczego się nie mogę przyczepić. Wyjazdowa mi się mniej podoba ale fajnie że ktoś odważył coś innego wrzucić na trykoty, w końcu jak eksperymentować to na wyjazdowych ;)
I wielki plus za niebieskie wstawki w spodenkach. Ogólnie: 9+/10 |
Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl