![]() |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=RIL14kgQ32Y |
Arkadiusz Głowacki był na meczu Wisły na Vipie, miał śmieszną czapkę :) a obok niego siedział Konrad Gołoś. Oczywiście musiał się trafić kibic natarczywy(tak zwany Pan Starszy) i zagadnął do Arkadiusza: "Panie wejdź Pan na boisko, bo dramat..." Tenże odparł tylko z uśiechem: " Niemogę, chory jestem..."
|
Cytat:
|
Najskuteczniejsi Polacy z lig zagranicznych w historii (mecze/gole):
1. Krzystof Warzycha (Panathinaikos) - 390/244 2. Andrzej Szarmach (Auxerre, Guingamp) - 212/127 3. Andrzej Juskowiak (Sporting, Olympiakos, Borussia Moenchengladbach, Wolfsburg, Energie Cottbus, NY/NJ MetroStars, Erzgebirge Aue) - 398/127 4. Łukasz Sosin (Apollon Limassol, Anorthosis Famagsta, Kavala) - 199/122 5. Włodzimierz Lubański (Lokeren, Valenciannes, Mechelen) - 228/109 6. Marcin Żewłakow (Beveren, Mouscron, Metz, Gent, Dender, APOEL) - 314/108 7. Tomasz Gruszczyński (F91 Dudelange) - 171/100 8. Artur Wichniarek (Arminia, Hertha) - 239/86 9. Marek Leśniak (Bayer, Wattenscheid, TSV, KFC Uerdingen, Fortuna Dusseldorf) - 297/65 10. Grzegorz Rasiak (Derby, Tottenham, Southampton, Bolton, Watford, Reading, AEL Limassol) - 132/63 |
Wie ktoś może jak się Marcelo spisuje???
Przebił się już na stałe do pierwszej 11 czy z ławki wchodzi?? |
A nasz koń trojański w Legii, czyli Maciek Skorża dobrze realizuje swój plan. Dzięki Maciek!
|
Cytat:
Diaz też w każdym meczu gra. |
całkiem dobrze powodzi sie naszemu byłemu trenerowi Okuce w Kavali.Jego zespól jest na 3 miejscu w tabeli majac tyle samo punktów co drugi Panathinaikos
http://cov.pulse.gr/oi/oi_anamniseis...a_600119_b.jpg |
Okuka wbrew pozorom to dobry trener jest.
Ciężkie treningi jednak dają efekt. |
Prawda jest taka ,ze problemy Skorzy i slabsza gra Wisly ,zaczely sie mniej wiecej wtedy jak wyje*ali trenera Blache za rzekoma korupcje. Wisla Skorzy od tego moemntu pilkarsko i sportowy (pewnie za sprawa Terrizottiego tez) zaczela sie rozlatywac i stracilismy Mistrza.
|
Wczoraj w meczu Górnika Łęczna z Piastem Gliwice ( 1:1 ) w barwach tego pierwszego cały mecz rozegrał Jakub Wierzchowski, puścił bramkę z karnego. W barwach Piasta na ostatnie 15 minut wszedł Bartosz Iwan, ale szału nie zrobił.
|
A Maciej Skorża ciągle robi dobrą pracę w Legii!
|
To prawda, Skorża w Legii dąży do spadku :)
Marcin Zarychta i Krzysztof Radwański 90 minut w Kolejarzu Stróże w przegranym 0:1 meczu z ŁKS. Za to w barwach Niecieczy całe 90 minut zagrał Marcin Szałęga, wynik też 0:1 z Odrą Wodzisław. |
Podziękować tylko Maciusiowi za Niedzielana , którego w Wiśle ewidentnie nie wykorzystał :)
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ibicuje_wisle/
Kur.wa ile ja bym dał, żeby teraz w obronie grali 31-letni Głowacki z 33-letnim Baszczyńskim |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Głowacki: Tęsknię za Wisłą
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isle,id,t.html Dłuższa wersja wywiadu z Głowackim. A ja tyle: Głowa, wróć!! |
Issa Ba kończy 29 lat dzisiaj
|
|
Błaszczykowski moim zdaniem potencjał ma ogromny, mógłby być gwiazdą Bundesligi tylko go w pełni nie wykorzystuje. Błaszczu jest niezwykle ambitny, ale nie gra na miarę swoich możliwości, a wg. mnie ma je na jednego z lepszych skrzydłowych ligi.
|
Petrescu awansował z Kubaniem Krasnodar do ekstraklasy
|
Cytat:
|
Bartosz Iwan w 69 minucie strzela bramkę w meczu Piast-Podbeskidzie a Piast odnosi zwycięstwo
|
Cytat:
w tym samym meczu Łatka grał |
Cytat:
Swoją drogą, od czasu wielkiego kryzysu(3 porażki pod rząd w lidze+ jedna w pucharach), Kuban nie przegrał w kolejnych 15 meczach i zrobił w nich bilans 12-3-0 28-6 w bramkach;) ps. co ciekawe, na razie brak tych wielkich pieniędzy na transfery.Jedyny duży transfer to Bucur za około 1.8 mln euro a co jeszcze ciekawsze Petrescu w swoim stylu, nie waha się go sadzać na ławkę.Tak było p początkowych meczach gdzie niewiele pokazywał, potem miał bardzo udany okres i grał w 1 składzie a ostatnio znów słabiej i znów ława. |
Cytat:
|
Sypniewski zagrał w pożegnalnym meczu Jacka Trzeciaka
i strzelił pierwszą bramkę w tym meczu. |
do tego Juhu, Olek Kwiek i nawet Mario pobronił
|
Ciekawy wywiad z naszym byłym bramkarzem na oficjalnej.
Między wierszami można znaleźć szpileczki wbijane w jego byłego trenera... http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...le_o_krakowie/ |
Cytat:
Ale i tak plan osiagniety,mial byc awans to Dan to wykonal i tyle :)pamietam to niedowierzanie jak ogloszono gdzie poszedl ,majac inne ciekawe oferty teraz napewno wypromuje sie w Ekstraklasie Rosyjskiej,nabiera dosiwadczenia .....to bezcenne dla trenera. |
i ta swoboda pracy pod wzgledem doboru zawodników hmmmmmmm
|
A propos tego wywiadu Cebanu.Kompletnie nie widzę jego przyszłości w Rubinie.Tym kupionym bramkarzem jest Giedrius Arlauskis - jeden z najciekawszy bramkarzy młodego pokolenia.Sprowadził go kilka lat temu do Unirei Petrescu.Gość pozdobywał tam tytuły najlepszego bramkarza, widziałem go wiele razy w akcji i jest na prawdę świetny .
Raczej nie ma szans by Cebanu miał z nim jakiekolwiek szanse a wiadomo że to walka o drugiego bramkarza, bo pozycja peirwszego jest na razie niepodważalna |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda, że przegrał z nałogami. W ostatnim czasie jedyny polski talent na miarę Lubańskiego. Pamiętam jak jako zawodnik PAO "masakrował" obronę ManUtd. Następnie alkohol... Potem nieźle radził sobie w RKS Radomsko i transfer do nas. Ale niestety znów alko, i znów te same problemy. |
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...omem,id,t.html wywiad z Bogdanem Zającem
|
Cytat:
Obaj wysocy, silni,szybcy a przy tym zwrotni nie to co dziś..... |
Pamiętam jak wszyscy na nich narzekali jak grali w Wiśle. Że wyrobnicy, że słabi.
Ale ja wciąż mam w pamięci typową akcję: piłka leci po lini pola karnego, tam przeskakuje nad nią Kulawik/Czerwiec/Bukalski i dopada do niej Marek Zając..i albo piłka leciała za kolumnade, albo mało co rozrywała siatkę :) Piękne czasy...:) |
Cytat:
z Widzewem - 6-0??? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl