Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

iiYama 03.10.2009 11:18

Mój kupon na dziś:

1166187 FC Barcelona - UD Almeria (0:1) (Handicap) 1 1,25 [Otwarte] 03-10-09 20:00
1166343 Inter Mailand - Udinese Calcio (Typ) 1 1,45 [Otwarte] 03-10-09 20:45
1166604 FC Bayern München - 1. FC Köln (Typ) 1 1,20 [Otwarte] 03-10-09 15:30
1166740 Grenoble Foot 38 - HSC Montpellier (Podwójna szansa) X2 1,33 [Otwarte] 03-10-09 19:00
1166799 Bolton Wanderers - Tottenham Hotspur (Podwójna szansa) X2 1,22 [Otwarte] 03-10-09 16:00
1167104 Manchester United - Sunderland AFC (Typ) 1 1,20 [Otwarte] 03-10-09 18:30
1168263 Newcastle United - Bristol City (Typ) 1 1,50 [Otwarte] 03-10-09 16:00
1173956 Australia U20 - Brazylia U20 (Typ) 2 1,20 [Otwarte] 03-10-09 21:30

AKO: 7,92

farciarz 03.10.2009 12:30

działa Wam strona STS-u??

rocco_1906 03.10.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 799905)
działa Wam strona STS-u??

nie:foch:

dzisiaj uwaga na Bayern bo grają bez Robbena i Ribery'ego. van Buyten 50/50

LuKaS TSW 03.10.2009 12:45

Rocco to nam wczoraj nie siadły typy pięknie;) z czeskiej tylko ten Kveton mi nie wszedł,ale dziś też spróbuje Zetterberga i Hosse :D

Rocco dzięki za informację no to do Pera Zetterberga dorzucam "Księcia Aleksandra" :)

rocco_1906 03.10.2009 12:47

LuKaS wczoraj Hossa nie grał i był zwrot:) wiec jak dzis bedzie to nie wiem. ja na noc gram Ovechkina i wespre to ManU i Barcą;]


edit:
"Marian Hossa - przechodzi rehabilitację ramienia po urazie jakiego doznał podczas finalów Pucharu Stanley`a. Absencja potrwa od czterech do sześciu miesięcy." nhl.com.pl informacja z początku serpnia,wiec do konca roku raczej na pewno Maniuś nie zagra;p pytanie tylko czemu buki wystawiły taki zakład?? masakra:D

Vashut 03.10.2009 18:07

Ribery jednak zagrał w Bayernie... cała drużyna jednak bez komentarza, po bardzo dobrym meczu z Juve, gdzie byli bliżej wygranej teraz kolejna kompromitacja u siebie..
kolejny faworyt Mutd u siebie już przegrywa, ciekawe ile osób dziś wtopiło na faworytach

Bordeaux też w plecy, Lugano..
ja wczoraj postawiłem na Anglię z Uzbekistanem i jak zobaczyłem wynik to prawie spadłem z krzesła, Anglicy w jakimkolwiek by nie byli składzie powinni to spokojnie wygrać..

LuKaS TSW 03.10.2009 20:51

Rocco takie coś na jutro:

Cervenka strzeli
Brno-Liberec 2 ew.Liberec zwycięzca

co sądzisz?
kusi mnie jeszcze dać Sykore lub Havlata ale to za drobne:)

rocco_1906 04.10.2009 10:20

no to Carewicz znów nie zawiódł :D $$ choć gdyby nie MU było by jeszcze lepiej. po dwoch meczach Ovca ma 3gole i 3asysty-ładny bilans :)

na dzisiaj dałem Cervenke a drugi strzelec to troche w ciemno-STARY :D
dla mnie dzis PEWNIAK to Klagenfurt(KAC) na wyjezdzie z Jesenicami-kurs około 2,00. mam nadzieje ze nie zawiodą i nie bede swiecic oczami hehe.

Brno - Liberec mam x2

bula1010 04.10.2009 11:38

na południe :P :
Roda-Ajax 1:0 typ 2
Glasgow-Celtic X
FSV Frankfurt-Kaiserslautern 2
St. Pauli-Munich 1860 1

kurs 25.60 za 4zł do wygrania 100zł

farciarz 04.10.2009 20:47

Ja myśle nad czymś takim na jutro. Co sądzicie??

1.Aston Villa - Manch.City 2.50 nr: 3034 typ: 2
2.Xanthi - AEK Ateny ILG 2.5 1.45 nr: 3134 typ: 1

Kurs akumulowany: 3.63x

Co sądzicie o meczach NHL na jutrzejszą noc?

Vancouver - Columbus
New Jersey - NY Rangers

LuKaS TSW 04.10.2009 20:49

zrobiłem sobie dziś taki kupon na overy:
Dynamo-Varteks
Rangers-Celtic
Kecskmet-Nyiregyhaza
i byłoby pięknie gdyby nie mecz
Chelsea-Liverpool
i mam pytanie dla tych co oglądali czy były sytuacje żeby był over w tym meczu:)

na jutro chciałem zagrać na Widzew za 200 zł ale nie wiem czy warto:)

WISŁAZWE 04.10.2009 21:00

A ja się pochwalę bo ostatnim czasem nie grałem w STS'ie w ogóle.
Postanowiłem zagrać polską ligę za 2 zeta i wygrałem 41 zł, nie dużo bo nie dużo ale zawsze coś :D

Na potwierdzenie:
http://i33.tinypic.com/20q1dn7.jpg

KRIS22 04.10.2009 21:01

Miałeś wielkiego pech przy 2-0 dla Chelsea Liverpool miał 1000 % okazje jak sobie gdzieś zobaczy co zrobił zawodnik Liverpoolu to sie złapiesz za głowe. Życzę szczescia przy następnych typach ja też miałem kijowy weekend wczoraj zawalił Manchester a dzisiaj Everton.

farciarz 04.10.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 800446)
A ja się pochwalę bo ostatnim czasem nie grałem w STS'ie w ogóle.
Postanowiłem zagrać polską ligę za 2 zeta i wygrałem 41 zł, nie dużo bo nie dużo ale zawsze coś :D

Na potwierdzenie:
http://i33.tinypic.com/20q1dn7.jpg


No ładnie teraz pewnie żałujesz że tylko za 2 zł:>

kadziolek1906 04.10.2009 21:34

rocco_1906 może jakieś Typy na jutro bo z Cb jest gites bukmacher :P

LuKaS TSW 04.10.2009 21:45

D.Sedin strzeli gola,ale też czekam na ocenę Rocco a 7.10 Philadelphia-Washington to wiadomo co Rocco będzie stawiał:D

rocco_1906 04.10.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 800471)
rocco_1906 może jakieś Typy na jutro bo z Cb jest gites bukmacher :P

Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk

grają o 15,kurs na Magnitke krazy w granicach 1,50 - 1,60.

dla mnie pewniak:D oby sie sprawdziło tak jak dzis Austria


edit:
LuKaS,ja te 2 mecze wtorkowe sobie odpuszcze. tzn na 50% bo nie wiem czy mnie cos nie podkusi :D Daniel Sedin w dwoch meczach 0 goli i tylko 1 asysta;o takze jak chcesz graj na przełamanie.ja czekam na hit o ktorym wspomniales hehehe

Robbie92 04.10.2009 23:02

no i juventus zjebal ;/ , @8.13 poszlo sie jebac

ps.magnitogorsk mowisz pewna 1

LuKaS TSW 05.10.2009 12:31

Rocco potrzebuje jakieś ciekawe typy na jutro z hokeja:)

myślałem nad Cervenką,Oveczkinem,Dynamem Moskwa i Klagenfurtem jak uważasz?

ok to zrobię taki kupon tylko zamienię to Dynamo na JYP i spokój tylko mi powiedz czy to jest Jyvaskyla :D,dziś zagrałem tylko na Widzew za całą resztę oszczędności:P

rocco_1906 05.10.2009 13:00

mysle ze Cervenke mozna zagrac bo Slavia gra z bolkami z Boleslavia wiec powinni im puknąć pare bramek.
Ovce grałem,gram i zawsze bede grac,choć pewne jest iz kiedys przyjdzie mecz w ktorym nie strzeli.poki co jednak Alex swietnie zaczął sezon,a kapitalna bramka z meczu nr.2 to potwierdza.
Dynamo Moskwa... tu jest trudna sprawa.to jest druzyna z kilkoma swietnymi nazwiskami w skladzie:Linus Omark,Mattias Weinhandl,Karel Rachůnek czy Oleg Saprykin.grają jednak w kratke i duzo ponizej oczekiwan na starcie ligi.teraz dostali u siebie łomot od Petersburga a wczesniej na wyjezdzie ograli Atlant.
KAC - czyli mistrz Austrii.słaby poczatek sezonu ale wczoraj sie przebudzili po b.dobrym kur$$$ie;] graja u siebie z ekipa ktora raczej cieniowala w zeszlym sezonie.kurs znow niezly i warto sie zastanowic nad takim typem.

ja bym do tego myslał nad meczem JYP - Assaet,Villach-Jesenice over 5,5 i poki co tyle.nad reszta musze pomyslec:) ale juz widze ze bedzie mocny hokejowy wtorek:D

tak:D JYP to Jyvaskyla hehe. kolejny mistrz kraju ktory dosc wolno sie rozkreca.jednak Assaet to druzyna ktora kolejny sezon bedzie sie bronic przed spadkiem i do tego traci sporo bramek. powinna wejsc 1 raczej spokojnie

1q2 05.10.2009 15:11

W ogóle w Finlandii jest niezły kocioł - potentaci Jyp,Karpat,Blues - grają narazie taką kiche że aż żal patrzeć.Nie wiem czy jest to spowodowane sennym początkiem czy jakimiś roszadami w tych klubach.
Kac też męczy się ,podobnie Koszyce na Słowacji...

Tak na marginesie - jest gdzieś jakaś stronka typu transfermarkt.de - tylko hokejowa?

kadziolek1906 05.10.2009 18:39

Na dzisiaj :
Widzew
BATE

Benfica (-1)
Magnitog.

Jakieś propozycje na jutro ???;]

LuKaS TSW 05.10.2009 18:48

Widzew trochę nerwów mnie kosztował ale wygrał:)

na jutro oprócz tego wcześniejszego chciałem zagrać za grubszą kwotę taki kupon:
Slavia-Ml.Boleslaw - zwyciezca 1
Zurich-Biel - zwyciezca 1
Farjestad-Sodertalje - zwyciezca 1
Levadia Tallin-Narva 1

proszę o opinie :)

martinius028 05.10.2009 18:57

Ja sie zastanawiam czy nie dać na levadie za 20 jutro
/Czekam na wasze propozycje na jutro...

fialo 05.10.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 800734)
Widzew trochę nerwów mnie kosztował ale wygrał:)

na jutro oprócz tego wcześniejszego chciałem zagrać za grubszą kwotę taki kupon:
Slavia-Ml.Boleslaw - zwyciezca 1
Zurich-Biel - zwyciezca 1
Farjestad-Sodertalje - zwyciezca 1
Levadia Tallin-Narva 1

proszę o opinie :)

O nie, Levadia :D
Weź przestań, nie psuj wieczoru :)

LuKaS TSW 05.10.2009 19:01

Fialo to możesz dać inne propozycje byle były trafne:D

WiślakNH 05.10.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 800736)
Ja sie zastanawiam czy nie dać na levadie za 20 jutro
/Czekam na wasze propozycje na jutro...


5 zł zysku chyba nie jest bardzo opłacalne :-D

konrad1991tsw 05.10.2009 19:20

Moim zdaniem nie ma sensu grac Levadii... Kurs niski, rywal solidny(3 miejsce w tabeli ma Trans) a mistrzostwo prawie pewne (10pkt. przewagi nad 2 zespołem). Zamiast tego proponuję dac na Bennetton Treviso w kosza, kurs ok. 1.50

farciarz 05.10.2009 19:56

na dzisiaj coś takiego, za mniejszą kase.

1.Aston Villa - Manch.City 2.40 nr: 3034 typ: 2
2.Xanthi - AEK Ateny ILG 2.5 1.45 nr: 3134 typ: 1 TAK

Stawka na zakład: 7zł Kurs 3.48x Zakładana wygrana: 21.90zł

i drugi

1.Bate Borisov - Naftan 1.45 nr: 3028 typ: 1 TAK
2.Ferreira - Benfica 1.45 nr: 3058 typ: 2
3.IFK Goeteborg - GAIS 1.65 nr: 3061 typ: 1 TAK
4.Fryst./Matkow. - Blake/Ram A. 1.80 nr: 3024 typ: 1

Stawka na zakład: 5zł Kurs 6.24x Zakładana wygrana: 28.10zł

ale nerwówka w Goeteborgu

martinius028 05.10.2009 20:41

konrad1991tsw chodzi ci o wynik meczu Bennetton czyjak konkret jakiś podaj...

LuKaS TSW 05.10.2009 20:43

Chodzi mu o jutrzejszy mecz Euroligi Benetton- Orleans

martinius028 05.10.2009 21:07

jakby ktoś podał na jutro swoje typy byłbym wdzięczny bo musze obstawić a nie znam sie ani na koszykówce ani na hokeju a piłki jutro za wiele nie ma... z góry dzięki

konrad1991tsw 06.10.2009 09:09

Bennetton Treviso - Orleanaise kurs: 1.45
2 runda eliminacji do Fazy Grupowej Euroligi. Solidny włoski zespół z Treviso podejmuje francuskie Entente Orleanaise. Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. W 1 rundzie eliminacji wyeliminował on łotewski Ventspils, przegrywając na wyjezdzie 73-78 i wygrywając na własnym parkiecie 88-76. Francuzi mieli za rywala zespół Charleroi, z którym przegrali na wyjezdzie 55-53 a pózniej rozbili go 81-56. Jak widac oba zespoły preferują grę na własnym parkiecie, dlatego uważam że jeśli Bennetton chce awansowac dalej musi w tym meczu wygrac. W zeszłym sezonie w mocnej lidze włoskiej wygrali na własnym parkiecie 13 z 15 spotkań i dotarli do 1/2 play off gdzie polegli z bardzo mocną Sieną. Entente u siebie gra lepiej niż na wyjazdach co pokazały wyniki z Charleroi. Preferują oni bardziej defensywną koszykówkę, co widac po wynikach jakie osiągali w zeszłym sezonie. Bennetton przed tym sezonem przebudował nieco skład, odeszli m.in. Lorbek, Soragna, Martinioni, Rancik i Wood. W ich miejsce sprowadzono ciekawych graczy, Hukicia, dwóch graczy z NBA Martina i Hacketta oraz Davora Kusa i Motiejunasa. Ciągle o sile tego zespołu stanowią Gary Neal, Sandro Nicevic czy Wallace. Entente swój skład opiera na graczach z USA, wspomaganych przez rodzimych zawodników. Nie są to jednak wybitni gracze. Dlatego liczę że zmobilizowani gracze Bennettonu w tym meczu wygrają .

gris 06.10.2009 12:44

EV Vienna Capitals - KHL Medvescak Zagreb over 5.5 - 1,50

konrad1991tsw 06.10.2009 13:31

Kupon na dzisiaj:
Bennetton Treviso - Entente (zw) 1 1.35
Slavia Praga - Ml.Boleslav (zw) 1 1.28
Dynamo Moskwa - Dinamo Ryga (zw) 1 1.35
Rodovre - Rungsted (zw) 1 1.40
Slovan Bratysława - Zilina 1 1.32
Kurs: 4,31

LuKaS TSW 06.10.2009 16:37

Ci co odradzali grania na Levadię wygrali piwo:D

luki 06.10.2009 18:52

Co myślicie o jutrzejszym meczu PP Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa?

konrad1991tsw 06.10.2009 20:18

Ale się władowałem z tym Bennettonem, pierwsza kwarta jeszcze w miarę wyglądała ale druga to żenada i w tym momencie 24-37. Ciężko będzie, a szkoda bo zamykają mi kupon.
E: Do przerwy Bennetton przegrywa 26-47 :( Drugą kwartę przegrali 6-27)

LuKaS TSW 06.10.2009 20:30

No to niestety jeden kupon zepsuł Klagenfurt(a w dogrywce chyba gola strzelili od razu) a drugi kupon psuje Bennetton ale w koszu różne cuda się dzieją:)

martinius028 06.10.2009 21:17

mi dziś egipt u-20 zajeba.l kupon postawiłem 2 mecze za 20zeta... co radzicie na jutro postawić żeby coś odzyskać?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl