![]() |
Mój kupon na dziś:
1166187 FC Barcelona - UD Almeria (0:1) (Handicap) 1 1,25 [Otwarte] 03-10-09 20:00 1166343 Inter Mailand - Udinese Calcio (Typ) 1 1,45 [Otwarte] 03-10-09 20:45 1166604 FC Bayern München - 1. FC Köln (Typ) 1 1,20 [Otwarte] 03-10-09 15:30 1166740 Grenoble Foot 38 - HSC Montpellier (Podwójna szansa) X2 1,33 [Otwarte] 03-10-09 19:00 1166799 Bolton Wanderers - Tottenham Hotspur (Podwójna szansa) X2 1,22 [Otwarte] 03-10-09 16:00 1167104 Manchester United - Sunderland AFC (Typ) 1 1,20 [Otwarte] 03-10-09 18:30 1168263 Newcastle United - Bristol City (Typ) 1 1,50 [Otwarte] 03-10-09 16:00 1173956 Australia U20 - Brazylia U20 (Typ) 2 1,20 [Otwarte] 03-10-09 21:30 AKO: 7,92 |
działa Wam strona STS-u??
|
Cytat:
dzisiaj uwaga na Bayern bo grają bez Robbena i Ribery'ego. van Buyten 50/50 |
Rocco to nam wczoraj nie siadły typy pięknie;) z czeskiej tylko ten Kveton mi nie wszedł,ale dziś też spróbuje Zetterberga i Hosse :D
Rocco dzięki za informację no to do Pera Zetterberga dorzucam "Księcia Aleksandra" :) |
LuKaS wczoraj Hossa nie grał i był zwrot:) wiec jak dzis bedzie to nie wiem. ja na noc gram Ovechkina i wespre to ManU i Barcą;]
edit: "Marian Hossa - przechodzi rehabilitację ramienia po urazie jakiego doznał podczas finalów Pucharu Stanley`a. Absencja potrwa od czterech do sześciu miesięcy." nhl.com.pl informacja z początku serpnia,wiec do konca roku raczej na pewno Maniuś nie zagra;p pytanie tylko czemu buki wystawiły taki zakład?? masakra:D |
Ribery jednak zagrał w Bayernie... cała drużyna jednak bez komentarza, po bardzo dobrym meczu z Juve, gdzie byli bliżej wygranej teraz kolejna kompromitacja u siebie..
kolejny faworyt Mutd u siebie już przegrywa, ciekawe ile osób dziś wtopiło na faworytach Bordeaux też w plecy, Lugano.. ja wczoraj postawiłem na Anglię z Uzbekistanem i jak zobaczyłem wynik to prawie spadłem z krzesła, Anglicy w jakimkolwiek by nie byli składzie powinni to spokojnie wygrać.. |
Rocco takie coś na jutro:
Cervenka strzeli Brno-Liberec 2 ew.Liberec zwycięzca co sądzisz? kusi mnie jeszcze dać Sykore lub Havlata ale to za drobne:) |
no to Carewicz znów nie zawiódł :D $$ choć gdyby nie MU było by jeszcze lepiej. po dwoch meczach Ovca ma 3gole i 3asysty-ładny bilans :)
na dzisiaj dałem Cervenke a drugi strzelec to troche w ciemno-STARY :D dla mnie dzis PEWNIAK to Klagenfurt(KAC) na wyjezdzie z Jesenicami-kurs około 2,00. mam nadzieje ze nie zawiodą i nie bede swiecic oczami hehe. Brno - Liberec mam x2 |
na południe :P :
Roda-Ajax 1:0 typ 2 Glasgow-Celtic X FSV Frankfurt-Kaiserslautern 2 St. Pauli-Munich 1860 1 kurs 25.60 za 4zł do wygrania 100zł |
Ja myśle nad czymś takim na jutro. Co sądzicie??
1.Aston Villa - Manch.City 2.50 nr: 3034 typ: 2 2.Xanthi - AEK Ateny ILG 2.5 1.45 nr: 3134 typ: 1 Kurs akumulowany: 3.63x Co sądzicie o meczach NHL na jutrzejszą noc? Vancouver - Columbus New Jersey - NY Rangers |
zrobiłem sobie dziś taki kupon na overy:
Dynamo-Varteks Rangers-Celtic Kecskmet-Nyiregyhaza i byłoby pięknie gdyby nie mecz Chelsea-Liverpool i mam pytanie dla tych co oglądali czy były sytuacje żeby był over w tym meczu:) na jutro chciałem zagrać na Widzew za 200 zł ale nie wiem czy warto:) |
A ja się pochwalę bo ostatnim czasem nie grałem w STS'ie w ogóle.
Postanowiłem zagrać polską ligę za 2 zeta i wygrałem 41 zł, nie dużo bo nie dużo ale zawsze coś :D Na potwierdzenie: http://i33.tinypic.com/20q1dn7.jpg |
Miałeś wielkiego pech przy 2-0 dla Chelsea Liverpool miał 1000 % okazje jak sobie gdzieś zobaczy co zrobił zawodnik Liverpoolu to sie złapiesz za głowe. Życzę szczescia przy następnych typach ja też miałem kijowy weekend wczoraj zawalił Manchester a dzisiaj Everton.
|
Cytat:
No ładnie teraz pewnie żałujesz że tylko za 2 zł:> |
rocco_1906 może jakieś Typy na jutro bo z Cb jest gites bukmacher :P
|
D.Sedin strzeli gola,ale też czekam na ocenę Rocco a 7.10 Philadelphia-Washington to wiadomo co Rocco będzie stawiał:D
|
Cytat:
grają o 15,kurs na Magnitke krazy w granicach 1,50 - 1,60. dla mnie pewniak:D oby sie sprawdziło tak jak dzis Austria edit: LuKaS,ja te 2 mecze wtorkowe sobie odpuszcze. tzn na 50% bo nie wiem czy mnie cos nie podkusi :D Daniel Sedin w dwoch meczach 0 goli i tylko 1 asysta;o takze jak chcesz graj na przełamanie.ja czekam na hit o ktorym wspomniales hehehe |
no i juventus zjebal ;/ , @8.13 poszlo sie jebac
ps.magnitogorsk mowisz pewna 1 |
Rocco potrzebuje jakieś ciekawe typy na jutro z hokeja:)
myślałem nad Cervenką,Oveczkinem,Dynamem Moskwa i Klagenfurtem jak uważasz? ok to zrobię taki kupon tylko zamienię to Dynamo na JYP i spokój tylko mi powiedz czy to jest Jyvaskyla :D,dziś zagrałem tylko na Widzew za całą resztę oszczędności:P |
mysle ze Cervenke mozna zagrac bo Slavia gra z bolkami z Boleslavia wiec powinni im puknąć pare bramek.
Ovce grałem,gram i zawsze bede grac,choć pewne jest iz kiedys przyjdzie mecz w ktorym nie strzeli.poki co jednak Alex swietnie zaczął sezon,a kapitalna bramka z meczu nr.2 to potwierdza. Dynamo Moskwa... tu jest trudna sprawa.to jest druzyna z kilkoma swietnymi nazwiskami w skladzie:Linus Omark,Mattias Weinhandl,Karel Rachůnek czy Oleg Saprykin.grają jednak w kratke i duzo ponizej oczekiwan na starcie ligi.teraz dostali u siebie łomot od Petersburga a wczesniej na wyjezdzie ograli Atlant. KAC - czyli mistrz Austrii.słaby poczatek sezonu ale wczoraj sie przebudzili po b.dobrym kur$$$ie;] graja u siebie z ekipa ktora raczej cieniowala w zeszlym sezonie.kurs znow niezly i warto sie zastanowic nad takim typem. ja bym do tego myslał nad meczem JYP - Assaet,Villach-Jesenice over 5,5 i poki co tyle.nad reszta musze pomyslec:) ale juz widze ze bedzie mocny hokejowy wtorek:D tak:D JYP to Jyvaskyla hehe. kolejny mistrz kraju ktory dosc wolno sie rozkreca.jednak Assaet to druzyna ktora kolejny sezon bedzie sie bronic przed spadkiem i do tego traci sporo bramek. powinna wejsc 1 raczej spokojnie |
W ogóle w Finlandii jest niezły kocioł - potentaci Jyp,Karpat,Blues - grają narazie taką kiche że aż żal patrzeć.Nie wiem czy jest to spowodowane sennym początkiem czy jakimiś roszadami w tych klubach.
Kac też męczy się ,podobnie Koszyce na Słowacji... Tak na marginesie - jest gdzieś jakaś stronka typu transfermarkt.de - tylko hokejowa? |
Na dzisiaj :
Widzew BATE Benfica (-1) Magnitog. Jakieś propozycje na jutro ???;] |
Widzew trochę nerwów mnie kosztował ale wygrał:)
na jutro oprócz tego wcześniejszego chciałem zagrać za grubszą kwotę taki kupon: Slavia-Ml.Boleslaw - zwyciezca 1 Zurich-Biel - zwyciezca 1 Farjestad-Sodertalje - zwyciezca 1 Levadia Tallin-Narva 1 proszę o opinie :) |
Ja sie zastanawiam czy nie dać na levadie za 20 jutro
/Czekam na wasze propozycje na jutro... |
Cytat:
Weź przestań, nie psuj wieczoru :) |
Fialo to możesz dać inne propozycje byle były trafne:D
|
Cytat:
5 zł zysku chyba nie jest bardzo opłacalne :-D |
Moim zdaniem nie ma sensu grac Levadii... Kurs niski, rywal solidny(3 miejsce w tabeli ma Trans) a mistrzostwo prawie pewne (10pkt. przewagi nad 2 zespołem). Zamiast tego proponuję dac na Bennetton Treviso w kosza, kurs ok. 1.50
|
na dzisiaj coś takiego, za mniejszą kase.
1.Aston Villa - Manch.City 2.40 nr: 3034 typ: 2 2.Xanthi - AEK Ateny ILG 2.5 1.45 nr: 3134 typ: 1 TAK Stawka na zakład: 7zł Kurs 3.48x Zakładana wygrana: 21.90zł i drugi 1.Bate Borisov - Naftan 1.45 nr: 3028 typ: 1 TAK 2.Ferreira - Benfica 1.45 nr: 3058 typ: 2 3.IFK Goeteborg - GAIS 1.65 nr: 3061 typ: 1 TAK 4.Fryst./Matkow. - Blake/Ram A. 1.80 nr: 3024 typ: 1 Stawka na zakład: 5zł Kurs 6.24x Zakładana wygrana: 28.10zł ale nerwówka w Goeteborgu |
konrad1991tsw chodzi ci o wynik meczu Bennetton czyjak konkret jakiś podaj...
|
Chodzi mu o jutrzejszy mecz Euroligi Benetton- Orleans
|
jakby ktoś podał na jutro swoje typy byłbym wdzięczny bo musze obstawić a nie znam sie ani na koszykówce ani na hokeju a piłki jutro za wiele nie ma... z góry dzięki
|
Bennetton Treviso - Orleanaise kurs: 1.45
2 runda eliminacji do Fazy Grupowej Euroligi. Solidny włoski zespół z Treviso podejmuje francuskie Entente Orleanaise. Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. W 1 rundzie eliminacji wyeliminował on łotewski Ventspils, przegrywając na wyjezdzie 73-78 i wygrywając na własnym parkiecie 88-76. Francuzi mieli za rywala zespół Charleroi, z którym przegrali na wyjezdzie 55-53 a pózniej rozbili go 81-56. Jak widac oba zespoły preferują grę na własnym parkiecie, dlatego uważam że jeśli Bennetton chce awansowac dalej musi w tym meczu wygrac. W zeszłym sezonie w mocnej lidze włoskiej wygrali na własnym parkiecie 13 z 15 spotkań i dotarli do 1/2 play off gdzie polegli z bardzo mocną Sieną. Entente u siebie gra lepiej niż na wyjazdach co pokazały wyniki z Charleroi. Preferują oni bardziej defensywną koszykówkę, co widac po wynikach jakie osiągali w zeszłym sezonie. Bennetton przed tym sezonem przebudował nieco skład, odeszli m.in. Lorbek, Soragna, Martinioni, Rancik i Wood. W ich miejsce sprowadzono ciekawych graczy, Hukicia, dwóch graczy z NBA Martina i Hacketta oraz Davora Kusa i Motiejunasa. Ciągle o sile tego zespołu stanowią Gary Neal, Sandro Nicevic czy Wallace. Entente swój skład opiera na graczach z USA, wspomaganych przez rodzimych zawodników. Nie są to jednak wybitni gracze. Dlatego liczę że zmobilizowani gracze Bennettonu w tym meczu wygrają . |
EV Vienna Capitals - KHL Medvescak Zagreb over 5.5 - 1,50
|
Kupon na dzisiaj:
Bennetton Treviso - Entente (zw) 1 1.35 Slavia Praga - Ml.Boleslav (zw) 1 1.28 Dynamo Moskwa - Dinamo Ryga (zw) 1 1.35 Rodovre - Rungsted (zw) 1 1.40 Slovan Bratysława - Zilina 1 1.32 Kurs: 4,31 |
Ci co odradzali grania na Levadię wygrali piwo:D
|
Co myślicie o jutrzejszym meczu PP Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa?
|
Ale się władowałem z tym Bennettonem, pierwsza kwarta jeszcze w miarę wyglądała ale druga to żenada i w tym momencie 24-37. Ciężko będzie, a szkoda bo zamykają mi kupon.
E: Do przerwy Bennetton przegrywa 26-47 :( Drugą kwartę przegrali 6-27) |
No to niestety jeden kupon zepsuł Klagenfurt(a w dogrywce chyba gola strzelili od razu) a drugi kupon psuje Bennetton ale w koszu różne cuda się dzieją:)
|
mi dziś egipt u-20 zajeba.l kupon postawiłem 2 mecze za 20zeta... co radzicie na jutro postawić żeby coś odzyskać?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl