Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kuken 28.08.2009 09:02

O wyniku meczu zadecydowała słaba druga linia. Tracąca piły w najprostszych sytuacjach. A to co w takim zespole robi Kikut jest dla mnie największą zagadką- koleś jest totalnym beztalenciem. Poza tym myślałem, że jak ktoś kosztuje 7 milionów to potrafi przyjąć piłkę, czasem nawet się z nią odwrócić...

arti 28.08.2009 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raphael (Post 785782)
Jak widać czasami nie ma sensu zmieniać tego , co zapewniło ogromny postęp (Lech 2007/08 a Lech 2008/09) choć nie osiągnęło najważniejszego celu (mistrzostwa). Smuda jednak potrafił nadać temu zespołowi wyrazisty styl i natchnąć go tak, że mógł grać ze średniakami europejskimi jak równy z równym.
Mimo wszystko nie tragizowałbym i nie użala się nad polską piłką. Cała czołówka gra obecnie poza swoim stadionem lub u siebie tylko w kiepskich warunkach (Legia). W przyszłym sezonie będą pojemne, nowoczesne stadiony, będzie też i większa kasa na zbudowanie silniejszych zespołów z lepszymi piłkarzami i trenerami.

Dodam że przed 2008/2009 Smuda dostał kilku dobrych, głodnych gry i sukcesów grajków do pierwszej jedenastki (Arboleda, Peszko, Stilic, Lewy). I oni orali w puefa bo chcieli się pokazać. Plus szczęście - 120min i Murawski z Austrią w Poznaniu. A dziś - Stilic i Lewy grają w Amice bo ich nie puszczono, Arboleda też by uciekł, ale to profi więc gra swoje. Z tych czterech tylko Peszko gra lepiej, a to m.in. dzięki 4-4-2.
Więc ten styl Smudy to też zasługa sytuacji (spory zastrzyk świeżej, dobrej krwi) moim zdaniem.

Badyl1999 28.08.2009 09:44

Cytat:

Co do meczu jakoś od 20 minuty było widac, ze tak sie to skończy, Lech zagrał jak wszysktie polskie drużyny z lepszymi w pucharach, czyli bez odwagi, kunktatorsko.
Brugia była tez słaba, jak żywo przypominał ten dwómecz pojedynki Wisła-Tottenham.
no nic jesteśmy w czarnej dupie.
Cały sezon do kitu. To pokazuje siłe naszelj Ligi, Lech, Legia, Wisła mają po 9-11 zawodników pewnych a ławki zero, ale to na psełdolige wystarcza.
Dopóki nie zmniejszą ligi do 10 druzyn czyli 36 kolejek to dalej będze marazm.

Cytat:

Witek i koledzy będa znów cały rok liczyć współczynniki a wszystko sie skończy przed rokiem szkolnym :)

Dzieci będa teraz pamietac, że w wakacje jest słonce, długi dzieńi coś takiego jak europejskie puchary :lol:
Witek już nie ma kolegów,bo został moderatorem, stworzył w temacie rankingi swój prywatny folwark i wszystko usuwa, edytuje .
Powinen zmnienić nazwe tematu na Rankingi według Witka!!

saklak1906 28.08.2009 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 785869)
Dodam że przed 2008/2009 Smuda dostał kilku dobrych, głodnych gry i sukcesów grajków do pierwszej jedenastki (Arboleda, Peszko, Stilic, Lewy). I oni orali w puefa bo chcieli się pokazać. Plus szczęście - 120min i Murawski z Austrią w Poznaniu. A dziś - Stilic i Lewy grają w Amice bo ich nie puszczono, Arboleda też by uciekł, ale to profi więc gra swoje. Z tych czterech tylko Peszko gra lepiej, a to m.in. dzięki 4-4-2.
Więc ten styl Smudy to też zasługa sytuacji (spory zastrzyk świeżej, dobrej krwi) moim zdaniem.

Dokladnie, Lech teraz odrabia lekcje pt" z niewolnika nie ma pracownika" w przerwie zimowej bo juz raczej w tymm okienku nie zdaza zrobia hurtowa wyprzedaz.
Niestety taka jest metalnosc naszych zawodnikow i jeszcze dlugo tego nie zmienimy chyba ze zaczniemy placic przecietnym zawodnikom po 500 tys euro a gwiazdeczka po 1 mln to wtedy ich przewodnia mysla nie bedzie ucieczka z naszej ligi w celu nachapania sie poki jeszcze cos graja.

Jak pisalem przed sezonem ze polskie kluby nic nie ugraja w Europie to chciano mnie zjesc ze pisze glupoty, jak powiedzialem ze zawodnicy ktorzy chca wymusic transfery zla gra w pucharach

ToTylkoJa 28.08.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alov (Post 785819)
Swoja droga zawsze sie zastanawiałem nad tym fenomenem jak drużyna która przyzwyczajona jest do taktyki ofensywnej (bo taka stosuje prze wiekszosc meczów w lidze polskiej ) moze nagle z sukcesem zagrac dwa razy murujac bramke i grajac z kontry (przeciez wogole nie ma w tym automatyzmu) Zreszta w ostatnich 20 latach było może ze trzech trenerów Wójcik (Barcelona 92), Kasperczak (Wisła) i Smuda którzy nie bali sie grac agresywnie i ofensywnie w Europie - nawet z druzynami troche lepszymi od siebie. A reszta to słyszac ze bedzie grała w Europie juz zaczyna kombinowac jak tu sie bronic.

do tego grona dodałbym również Pawła Janasa. Prowadzona przez niego Legia grała ofensywnie, miała charakter. Potem swoje zamiłowanie ofensywne potwierdził, gdy prowadził kadrę (w el do MŚ strzeliliśmy w grupie najwięcej goli)

7 kotów 28.08.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 785843)
Ale awansowali i taka jest różnica między Smudą w pucharach, a Jackiem Zielińskim. :-)

Do grup awansowal tez Okuka,w podobnych okolicznosciach co Smuda z Amika.
Nie awansowal natomiast Skorza.
A chyba sie zgodzimy ze Skorza jest lepszy niz Serb ?

Maciuś 28.08.2009 10:00

Najwiekszym bledem bylo pozostawienie pilkarzy ktorzy juz nie chcieli grac w Amice: Lewandowskiego, Rengifo i Stilicia. Kto obecnie najbardziej zawodzi w grze? Oczywiscie wyzej wymienione trio. Za nami dopiero 4 kolejki ale juz teraz twierdze ze Amika nie zdobedzie mistrza, wogole nie ucza sie na swoich i innych bledach.

Pan Jotka 28.08.2009 10:00

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Autor troche przesadzil porownojac go do Torresa. Zmarnować taką sytuacje moglby nawet Maradona, tylko rożnica jest taka , że Maradona zacisnalby zęby i stworzył sobie kolejne sytuacje sam. A Lewus podreptał chwilke i tyle. I te jego notoryczne spalone :/ Talk jakby wczoraj nauczycł sie ustawiać na boisku.

snyrting 28.08.2009 10:00

W ramach podsumowania proponuje ten tekst. Dość trafna analiza wczorajszego "meczu".

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...dysiejszy.html

Cinek1906 28.08.2009 10:02

Lewandowski jak Rasiak =drewno :D

najlepszy komentarz heh..:)

kicu 28.08.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 785884)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Autor troche przesadzil porownojac go do Torresa. Zmarnować taką sytuacje moglby nawet Maradona, tylko rożnica jest taka , że Maradona zacisnalby zęby i stworzył sobie kolejne sytuacje sam. A Lewus podreptał chwilke i tyle. I te jego notoryczne spalone :/ Talk jakby wczoraj nauczycł sie ustawiać na boisku.

Spalone były moim zdaniem wynikiem braku chęci do gry. Gdyby chciało mu się walczyć, biegać to na pewno pilnowałby też linii spalonego. Ale to wszystko pokazuje jak wielką bzdurą była plotka o transferze do Szachtara za 7 mln euro.

wisl@k_TS 28.08.2009 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 785884)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Autor troche przesadzil porownojac go do Torresa. Zmarnować taką sytuacje moglby nawet Maradona, tylko rożnica jest taka , że Maradona zacisnalby zęby i stworzył sobie kolejne sytuacje sam. A Lewus podreptał chwilke i tyle. I te jego notoryczne spalone :/ Talk jakby wczoraj nauczycł sie ustawiać na boisku.

Porównywać go do van Bastena? :foch:

GemHZR 28.08.2009 10:13

Ten Chrapek w jednej akcji zrobił więcej zamieszania, niż Lewandowski przez większość meczu. A to, że Lewy miał setkę to jeszcze na jego niekorzyść. Moim zdaniem bardzo złe zmiany, Stilic>Wilk , widzieliśmy jak Wilk rozgrywał, no i ta strata, już lepiej jakiegoś obrońcę trzeba było wstawić. Golik i Chrapek - bez sensu zupełnie, na 5 ostatnich minut dogrywki, do strzelania karnych daje debiutantów zamiast zostawić doświadczonych. Jeśli już to powinien dać ich od początku dogrywki. Obie drużyny oddychały rękawami i jeśli mieliby pół godziny wypoczęci mogliby coś namieszać i by wpadło.
Nie wiem czy Murawski robi taką różnicę, ale w zeszłym sezonie naprawdę ta drużyna mogła zajść za skórę faworytom i to nie samym wybijaniem piłki. Z czystym sumieniem można było pisać, że w Moskwie Lech zagrał dobrze, a tu 210 minut obrony Częstochowy.

Ikki 28.08.2009 10:18

Nagle Lewy stał się pośmiewiskiem, a nie dawno każdy płakał czemu go w Wiśle nie ma..., ludzie on ma dopiero 21 lat, drugi sezon w poważnej piłce. Fakt, nie udały mu się te spotkania, lecz czy już trzeba go spisywać na straty. Szkoda mi go bo dziennikarze na ubóstwiali, a po jednym meczu jadą po nim...
Co do Lecha..., gwiazdki im się zbuntowały to i forma mniejsza. Lech podobno z głową budowany, lecz co robią tam Kikut i Wilk (reprezentant!), każdy ich kontakt z piłką bym zagrożeniem dla Lecha...

wolfy 28.08.2009 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 785899)
Ten Chrapek w jednej akcji zrobił więcej zamieszania, niż Lewandowski przez większość meczu. A to, że Lewy miał setkę to jeszcze na jego niekorzyść.

To "zamieszanie" wyglądało tak, że dostał przypadkową piłkę i wybiegł z nią za linię. Gość jest za cienki na ekstraklasę, a miaby niby zabłysnąć w pucharach? Bez jaj.
Fakt, że Lewandowski miał setkę znaczy tyle, że umie wyjść na pozycję. I to na razie tyle - czego dzieciarnia forumowa jakoś nie potrafiła ogarnąć to fakt, że jeszcze mnóstwo pracy przed nim. To jest właśnie najśmieszniejsze - nie zauważanie subtelnej różnicy między dobrym piłkarzem, a kandydatem na takowego. Ja takich, co to mogli a nie chcieli mogę z pamięci wymienić kilkunastu.
Tak więc dziennikarze na odwyk, Lewandowski do pracy. I bez bredni o jakiś zagranicznych transferach, bo gość ledwo wybija sie w naszej lidze, a od siedzenia na ławce jeszcze nikt lepszym piłkarzem się nie stał.

AYALA 28.08.2009 10:43

poprostu Franek Smuda czyni cuda i potrafi z tych naszych kopaczy wycisnąc 120 %.
Widac że Polacy potrzebują nad sobą kogoś w stylu kaprala a nie kolegi.

Lemoniadowy Joe 28.08.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 785883)
Najwiekszym bledem bylo pozostawienie pilkarzy ktorzy juz nie chcieli grac w Amice: Lewandowskiego, Rengifo i Stilicia. Kto obecnie najbardziej zawodzi w grze? Oczywiscie wyzej wymienione trio. Za nami dopiero 4 kolejki ale juz teraz twierdze ze Amika nie zdobedzie mistrza, wogole nie ucza sie na swoich i innych bledach.

i ciekawe kim by ich zastąpili ?

Gancarczyk bardzo dobry transfer Lecha

_ukoL 28.08.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 785882)
Do grup awansowal tez Okuka,w podobnych okolicznosciach co Smuda z Amika.
Nie awansowal natomiast Skorza.
A chyba sie zgodzimy ze Skorza jest lepszy niz Serb ?

Wiesz na upartego to Okuka awansował, a Skorża nie. Różnicę widać gołym okiem, nieprawdaż? :-)
Natomiast co do tego, że Skorża jest lepszy od Okuki nie mam wątpliwości. Mi ten gościu pasuje.

Lemoniadowy Joe 28.08.2009 11:22

a tu mamy kolejny powód dlaczego Cypryjskie kluby sobie radzą

http://www.weszlo.com/news/3550

jak oglądałem Engela w TVP po awansie APOELU do LM to sie zastanawiałem czy to on pracuje w CypryjskimZPN czy w PZPN, jak sie cieszył że Mistrz polski nie miałby szans z Mistrzem Cypru jakby to był powód do chwały jednego z najważniejszych ludzi w naszej piłce

Pan Jotka 28.08.2009 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ikki (Post 785906)
Nagle Lewy stał się pośmiewiskiem, a nie dawno każdy płakał czemu go w Wiśle nie ma..., ludzie on ma dopiero 21 lat, drugi sezon w poważnej piłce. Fakt, nie udały mu się te spotkania, lecz czy już trzeba go spisywać na straty. Szkoda mi go bo dziennikarze na ubóstwiali, a po jednym meczu jadą po nim...
Co do Lecha..., gwiazdki im się zbuntowały to i forma mniejsza. Lech podobno z głową budowany, lecz co robią tam Kikut i Wilk (reprezentant!), każdy ich kontakt z piłką bym zagrożeniem dla Lecha...

Nie no spokojnie..Wszyscy wiemy ze ma 21 lat. Ale on sam zapomniał chyba, że do piłkarza droga daleka. Borussia Dortmund? Moze Serie A? A moze Milionerzy Achmetowa?
A moze tak panie LEwandowski załozyc korki, pobiegać, poprzyjmować piłke, pokopać ja, porobić sobie ćwiczenia na drybling? Moze wieczorkiem zamiast durnych wywiadów do PS mozna sobie pobiegać i poćwiczyc kondycje?
Beckham był znany z tego ze po treningach zostawał i kopał wolne na bramke z zawieszonymi oponami. Ryan Giggs biegał z futbolówka po treningach. Nawet nasz Broziu zostawal po treningach i szkolił skuteczność. Ale trzeba chciec...Chcieć być dobrym piłkarzem, a nie dobrze opłaconym rezerwowym na ławce w Bundeslidze.

sandomingo 28.08.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 785939)
Nawet nasz Broziu zostawal po treningach i szkolił skuteczność. Ale trzeba chciec...Chcieć być dobrym piłkarzem, a nie dobrze opłaconym rezerwowym na ławce w Bundeslidze.

Całkiem poważnie, widziałeś to kiedyś??

arti 28.08.2009 11:36

Moim zdaniem Lewy ma najwiekszy potencjał ze wszystkich napastników w Polsce. To że gra kichę od 2 tygodni to moze być wynik ostatniej kontuzji, może nie wyleczył do końca albo coś. Przyznacie, że w Superpucharze i potem w 1 i 2 kolejce mieszał zdrowo...
Reasumując to ja bym go nie gnoił po 2-3 cienkich meczach i nie wyśmiewał, choć to że praca, praca, praca, pokora itd. to oczywiscie 100% racji.

flamengista 28.08.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 785869)
Dodam że przed 2008/2009 Smuda dostał kilku dobrych, głodnych gry i sukcesów grajków do pierwszej jedenastki (Arboleda, Peszko, Stilic, Lewy). I oni orali w puefa bo chcieli się pokazać. Plus szczęście - 120min i Murawski z Austrią w Poznaniu. A dziś - Stilic i Lewy grają w Amice bo ich nie puszczono, Arboleda też by uciekł, ale to profi więc gra swoje. Z tych czterech tylko Peszko gra lepiej, a to m.in. dzięki 4-4-2.
Więc ten styl Smudy to też zasługa sytuacji (spory zastrzyk świeżej, dobrej krwi) moim zdaniem.

Ale chwileczkę - przecież Amica się wzmocniła...

Owszem, stracili Murawskiego który odszedł za duże pieniądze. Ale mają Golika, Zapotoka, Chrapka, Gancarczyka i Kasprzika. A na celowniku byli jeszcze Glik i Jodłowiec.

Więc moim zdaniem Zieliński dysponuje troszkę silniejszym składem niż Smuda. Na ławce ma kilku ciekawych zawodników, którzy po wejściu na boisko wnoszą coś do gry. To już nie ta sama Amika, która grała 12-13 graczami. Teraz mają równorzędną 18tkę.

For_FuN_ 28.08.2009 12:22

Jak czytam takie brednie, ze Lewandowski to beztalencie, to przecieram oczy ze zdumienia. Chlopak ma 21 lat i cala kariera przed nim. To moze byc i wszystko narazie ku temu zmierza, pilkarz wielkiej klasy(w koncu Blaszczykowski mialby jakiegos partnera w druzynie na swoim poziomie). Niechec, a wlasciwie nienawisc do Amici niektorym przeslania oczy. A to ze pilkarze juz nie maja motywacji do gry w naszej lidze? Czemu tu sie dziwic, skoro ta liga jest ogorkowa(i to jest wlasnie kolejny powod dla ktorego musimy odnosic sukcesy...inaczej pilkarze nie beda tu chcieli grac dluzej niz 2 lata). Nie mam pojecia, czemu nie puszczono Lewandowskiego do Borussi. Swietny klub dla dalszego rozwoju tego pilkarza.
Pilkarze w Lechu, ktorzy reprezentuja europejski poziom: Arboleda, Peszko, Gancarczyk,Stilic i Lewandowski, a od biedy Rengifo i Bosacki ... reszta to statysci w europejskich pucharach. Ja tu nie widze 11 pilkarzy, a tym bardziej 18. Podobno sytuacja jest u nas zreszta, jak i w Legii. Trudno cokolwiek zawojowac, kiedy nie ma sie przynajmniej 15 pilkarzy prezentujacych jakis poziom.

Jaroo1 28.08.2009 12:28

Cytat:

A to ze pilkarze juz nie maja motywacji do gry w naszej lidze?
Jak nie maja motywacji to chyba powinni isc do przedszkola i sie wyedukowac od podstaw.
Przeciez te grajki Lecha osiagneły w lidze jedynie 3 miejsce, czyli co za mocni sa na ta lige? Jeszcze nic w lidze nie udowodnili wiec jesli ich ambicje i motywacja spadly to sa durniami do kwadratu i nigdy w zyciu wiekszych sukcesow nie osiagna

Skoro taki mlodzieniaszek ambitny jak Lewandowski snuje sie po boisku, nie przejawia woli do walki, wystarczy ze go kilka razy ktos ostrzej potraktuje na boisku to co z niego za gwiazda. Nasz Patryk Małecki to jest walczak, ambitny czlowiek a nie gwiazdka jednego sezonu jak Lewy. Zycze obu jak najlepiej, niech graja w dobrych zachodnich klubach i cigna nasza reprezentacje jak najwyzej ale na chwile obecna to dla mnie Maly jest 100 razy lepszy od Lewandowskiego, bo obaj sa "kotami" tyle ze Mały troche gwiazdorzy i troche za bardzo w siebie wierzy lecz na boisku wie ze musi dawac z siebie 100% i tylko ciezka praca cos osiagnie a ten Robercik to po 1 sezonie widac ze spoczał na laurach, 0 zaangazowania, wystarczy go troche w meczu przycisnac to jzu placze i do sedziego idzie, po co? Niech walczy i daje z siebie 100% a nikt nie powie ze jest zły

Lemoniadowy Joe 28.08.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 785971)
Nie mam pojecia, czemu nie puszczono Lewandowskiego do Borussi. Swietny klub dla dalszego rozwoju tego pilkarza.
Pilkarze w Lechu, ktorzy reprezentuja europejski poziom: Arboleda, Peszko, Gancarczyk,Stilic i Lewandowski, a od biedy Rengifo i Bosacki ... reszta to statysci w europejskich pucharach. Ja tu nie widze 11 pilkarzy, a tym bardziej 18. Podobno sytuacja jest u nas zreszta, jak i w Legii. Trudno cokolwiek zawojowac, kiedy nie ma sie przynajmniej 15 pilkarzy prezentujacych jakis poziom.

najpierw narzekasz słusznie że nie ma u nas dobrych piłkarzy, że potrzeba 15 w kadrze a potem zastanawiasz sie czemu Amika nie puściła Lewandowskiego :)

a tak poza tym to jesteś kibicem Wisły,wszystkich polskich klubów czy piłkarzy ?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 785975)
Jak nie maja motywacji to chyba powinni isc do przedszkola i sie wyedukowac od podstaw.
Przeciez te grajki Lecha osiagneły w lidze jedynie 3 miejsce, czyli co za mocni sa na ta lige? Jeszcze nic w lidze nie udowodnili wiec jesli ich ambicje i motywacja spadly to sa durniami do kwadratu i nigdy w zyciu wiekszych sukcesow nie osiagna

:) dokładnie

For_FuN_ 28.08.2009 12:52

[QUOTE=Lemoniadowy Joe;785978]najpierw narzekasz słusznie że nie ma u nas dobrych piłkarzy, że potrzeba 15 w kadrze a potem zastanawiasz sie czemu Amika nie puściła Lewandowskiego :)

a tak poza tym to jesteś kibicem Wisły,wszystkich polskich klubów czy piłkarzy ?

Bo trzeba kupic dobrych pilkarzy, czyli trzeba zainwestowac, potem odniesc jakis sukces...sprzedac pilkarzy z odpowiednia przebitka i znalezc kolejnych. Tak to funkcjonuje na calym swiecie. Trudno sie dziwic Lewandowskiemu, ktory mial kilka ofert(takze bardzo dobrych dla klubu) i ktorego zatrzymano na sile. Gdyby sprowadzono kolejnych 4-5 pilkarzy podobnej klasy, to pewnie chlopak nie mialby takich pretensji. Jak tu podnosic swoj poziom? Zreszta podobnie bylo w Wisle, gdzie zwodzono zawodnikow przez wiele miesiecy, ze beda wzmocnienia, a przy kolejnych el. do LM nikt klasy reprezentacyjnej sie nie pojawial.

Przede wszystkim jestem Polakiem i w europejskich pucharach trzymam kciuki za wszystkie polskie zespoly.

Kandzior 28.08.2009 13:07

Tylko teraz ciekawe, ile pociągnie jeszcze Zieliński w Poznaniu i z jakimi skutkami. I coś mi się wydaje, że teraz Lech skupiając się tylko na lidze będzie grał trochę lepiej, a już na pewno z przeciwnikami rangi Cracovii. Chociaż wątpię, żeby tym samym Lech był teraz głównym kandydatem do mistrza Polski.

arti 28.08.2009 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 785968)
Ale chwileczkę - przecież Amica się wzmocniła...

Owszem, stracili Murawskiego który odszedł za duże pieniądze. Ale mają Golika, Zapotoka, Chrapka, Gancarczyka i Kasprzika. A na celowniku byli jeszcze Glik i Jodłowiec.

Więc moim zdaniem Zieliński dysponuje troszkę silniejszym składem niż Smuda. Na ławce ma kilku ciekawych zawodników, którzy po wejściu na boisko wnoszą coś do gry. To już nie ta sama Amika, która grała 12-13 graczami. Teraz mają równorzędną 18tkę.

Z tych których wymieniłeś, tylko Gancarczyk i Kasprzik (moim zdaniem trochę lepszy do Kotora i Turiny aczkolwiek parę klopsów już wpuścił jesienią - choćby z nami czy wczoraj) to wzmocnienia. Za to stracili gościa, który pełnił sportowo i mentalnie taką rolę jak Sobol u nas.
Hipotetycznie - dochodzi taki Bąk na bramkę i Gancarczyk, tracimy Sobola plus trzech nieogranych gości na ławę. Czy to byłoby wzmocnienie?
Chrapek, Golik - co dotąd pokazali? Zapotok (-a?) leczy się.
W dodatku dwóch kluczowych grajków (SS,RL) już się widziało na Zachodzie, a trzeci (HR) nie chce podpisać kontraktu, więc najważniejsza sprawa - nie zrobić sobie krzywdy przed odejściem.
Zresztą to ich problemy, my mamy swoje.

Lemoniadowy Joe 28.08.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 785996)
Bo trzeba kupic dobrych pilkarzy, czyli trzeba zainwestowac, potem odniesc jakis sukces...sprzedac pilkarzy z odpowiednia przebitka i znalezc kolejnych. Tak to funkcjonuje na calym swiecie.


a czemu sprzedać a nie zarobić w lidze i pucharach na dobrej grze


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl