Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

wolfy 10.12.2017 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489209)
Będą... Historia lubi się powtarzać.

W końcu to będzie debil, wuefista, z takim składem to minimum puchary.
Ale i tak miałem trochę śmiechu przy uzasadnieniu że tych wszystkich słabych Hiszpanów to Kiko ściągnął :> I czemu znowu wrzuca się Sobolewskiego na minę w postaci derbów?

ashkeczup 10.12.2017 20:12

"Teraz mogę iść do przodu, a gdy byłem w Wiśle Kraków, to moja kariera szła do tyłu. Cieszę się, że wygraliśmy, a czy Kiko Ramírez się cieszy, że mnie w Wiśle nie ma, to mnie nie interesuje. Dzięki Bogu, to nie takie osoby decydują o mojej karierze, tylko ja sam. Równie dobrze, że takie osoby nie pojawiły się na początku mojej kariery, kiedy ważne było, żeby iść do przodu. Wiśle Kraków życzę natomiast żeby wygrała derby" - Stilić po dzisiejszym meczu. Może i słusznie go puściliśmy, ale bez powodu nie mówi się takich słów na gościa, którego znałeś pół roku i nic nie zawinił.

Kurz
https://twitter.com/knuram/status/939901976753725440

Nie chodzi o 'gniewanie się', tylko jako piłkarz wiesz co lubisz i co umiesz grać, a to, co narzucał im Kiko można śmiało nazwać antyfutbolem. Ogromne odległości między formacjami, brak jakiegokolwiek ruchu, pokazywania się do gry, gra zachowawczo, niepodejmowanie ryzyka, bardzo dużo długich piłek, gdzie nas atak to Carlitos, Małecki/Imaz, Boguski- ~173cm wzrostu? Do Piasta to może i by się on nadał, ale nie do krakowskiej piłki, a moim zdaniem do takiej mamy grajków.

Bene Nati 10.12.2017 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1489213)
Zarzad (czytaj Junco) jest przekonany o zajebistosci posciaganych zawodnikow wiec wine musial ktos poniesc najblizej to trener - Kiko.

Mam nadzieje ze nie bede swiadkiem kolejnej gwiazdy trenerskiej pokroju Skorzy, Rumaka, Stokowca czy innego zakutego lba z PMS.

Zgadzam się z pierwszym zdaniem.
Co do drugiego...
Stokowiec wykonał kawał dobrej roboty w Zagłębiu.
Wisła Skorży grała najpiękniejszą piłkę od czasów Henia Kasperczaka

Barti 10.12.2017 20:18

@Koalik
Przegiąłeś z tym zarządem Wisły. Jeśli Twój post nie jest zwykłą prowokacją, to bądź proszę obiektywny.

AgresywnyChomik 10.12.2017 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1489218)
Zgadzam się z pierwszym zdaniem.
Co do drugiego...
Stokowiec wykonał kawał dobrej roboty w Zagłębiu.
Wisła Skorży grała najpiękniejszą piłkę od czasów Henia Kasperczaka

A w 1683 rozdupcylismy Turkow pod Wiedniem wczesniej Krzyzakow pod Grunwaldem a pozniej jeszcze Ruskich pod Warszawa.

Samograja Skorzy nie bede komemtowal.

Natomiast co do Stokowca to drogi kolego w Zaglebiu jest troche inna sytuacja finansowa, przypominam ze taki Czerwinski wybral gre tam a nie u nas. Dlatego biorac pod uwage w jakich warunkach Stokowiec pracowal w Lubinie naprawde nie rozumiem jakim cudem utrzymal sie tam tak dlugo, nie wierze ze poradzi sobie w Wisle.

edit Stokowiec, Srokowiec, potejto potato ;)

Bene Nati 10.12.2017 20:19

Ok, rozumiem Twoje argumenty.
Kto w takim razie? Na kogo nas stać?

Kurz 10.12.2017 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489217)
"Teraz mogę iść do przodu, a gdy byłem w Wiśle Kraków, to moja kariera szła do tyłu. Cieszę się, że wygraliśmy, a czy Kiko Ramírez się cieszy, że mnie w Wiśle nie ma, to mnie nie interesuje. Dzięki Bogu, to nie takie osoby decydują o mojej karierze, tylko ja sam. Równie dobrze, że takie osoby nie pojawiły się na początku mojej kariery, kiedy ważne było, żeby iść do przodu. Wiśle Kraków życzę natomiast żeby wygrała derby" - Stilić po dzisiejszym meczu. Może i słusznie go puściliśmy, ale bez powodu nie mówi się takich słów na gościa, którego znałeś pół roku i nic nie zawinił.

Sprawa ze Stiliciem oczywista. Ma ambicję i słusznie, ale gdy odchodził w drużynie był Brlek i Semir przegrał z nim rywalizację. Domyślam się, że nie marzyła się mu rola wiecznego zmiennika, wiec zmienił klub. Nie ma sensu dorabiać do tego żadnych teorii.

Kurz 10.12.2017 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1489224)
Ok, rozumiem Twoje argumenty.
Kto w takim razie? Na kogo nas stać?

Wybraliśmy już trenera, wiec chyba nie trzeba sobie zaprzątać tym głowy.

AgresywnyChomik 10.12.2017 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1489224)
Ok, rozumiem Twoje argumenty.
Kto w takim razie? Na kogo nas stać?

Nie wiem ale mam nadzieje ze osoby decyzyjne maja liste z doglebnie przemyslanymi nazwiskami.

wolfy 10.12.2017 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1489224)
Ok, rozumiem Twoje argumenty.
Kto w takim razie? Na kogo nas stać?

:>

Rumak?

AgresywnyChomik 10.12.2017 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489228)
:>

Rumak?

Daj spokoj, nie prowokuj

szprotson 10.12.2017 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489228)
:>

Rumak?

nie.ten Hiszpan co byl w Splicie

AgresywnyChomik 10.12.2017 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1489231)
nie.ten Hiszpan co byl w Splicie

Ja bym sie wstrzymal z pewnymi info do czasu az gosc podpisze, Jurcic juz byl na parkingu w Myslenicach.

Problemem dla kazdego sensownego nowego trenera bedzie brak mozliwosci zatrudnienia swojego sztabu, mamy Kmiecika, Sobola, Feio i uj wie kogo jeszcze.

teo 10.12.2017 20:37

Mnie ten "nowy" Hiszpan ani troche nie przekonuje... Taki Ramirez vol. 2.0

wolfy 10.12.2017 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1489237)
Mnie ten "nowy" Hiszpan ani troche nie przekonuje... Taki Ramirez vol. 2.0

A kogo się spodziewałeś? Dobry trener chce dużych pieniędzy, transferów, zatrudnienia sztabu i odszkodowania za zwolnienie. Czyli wszystkiego tego na co nas nie stać.

Maciek17 10.12.2017 20:43

Feio i Jodar zostają?

teo 10.12.2017 20:47

wolfy
Sa w nizszych ligach na prawde dobrzy trenerzy, ktorzy daliby sie pokroic za taka szanse :-) Przyklad? Papszun i Rakow Czestochowa. Ze srednim skladem awansowal do 1 ligi a teraz jako beniaminem 3 miejsce.
Ale to trzeba chciec dojrzec takiego trenera i dac mu szanse...

brylant17 10.12.2017 20:51

Ja bym tu wdział Marcina Brosza,ale nie do ruszenia i nie do wyciągnięcia

szprotson 10.12.2017 20:52

Jodar nie

234327589345

Pepinho 10.12.2017 20:55

Biorąc pod uwagę co Junco mówił o Ramirezie przedstawiając go na konferencji prasowej (taktyk, świetna organizacja gry etc) to aż boję się kolejnych wyborów naszego zarządu na stanowisko nowego trenera.
Problem w tym że Junco nie za dobrze obraca się na krajowym podwórku, nie mając tu zbyt dobrego rozeznania.

teo 10.12.2017 20:57

Pepinho, podzielam Twoje obawy.

RZA 10.12.2017 21:01

Piotrek Mandrysz

pepe72 10.12.2017 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1489251)
Biorąc pod uwagę co Junco mówił o Ramirezie przedstawiając go na konferencji prasowej (taktyk, świetna organizacja gry etc) to aż boję się kolejnych wyborów naszego zarządu na stanowisko nowego trenera.
Problem w tym że Junco nie za dobrze obraca się na krajowym podwórku, nie mając tu zbyt dobrego rozeznania.

Nie wiem co miał powiedzieć.

Z drugiej strony patrząc na wyniki historyczne to ilość punktów nie uzasadniała zwolnienia Kiko. Być może poziom hejtu był zbyt wysoki, a tak będzie, że kazaliście zwolnić trenera to teraz mordy w kubeł.

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2017 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1489009)
Przeczytalem... specjalnie dla Ciebie.
Nawiazywac nie bede bo do czego niby mam nawiazywac skoro generalnie sie z wiekszoscia zgadzam. Roznica tylko taka, ze autor tego posta sadzi, ze nadszedl odpowiedni czas do rozliczania Kiko z jego pracy. Ja osobiscie uwazam, ze taki czas przyjdzie po 30 kolejkach o czym w sumie pisze od samego poczatku. Tylko tyle i az tyle;)


wspaniała volta :alleluja: , teraz wypadałoby napisać parę postów krytykujących zarząd za pochopną decyzję :P

Wojtas 10.12.2017 21:11

Ale serio.....jeden przyzwoity mecz we Wroclawiu i moze z Sandecją......a co z resztą? jak to wygladało?

Pierwsze mecze to fuksy ,rajdy po omacku i szceście Carlitosa ....debry ...do dzis dawajcie za ten wynik na tacę.
Pozniej szczescie zaczelo sie konczyc,Carlitos byl juz coraz bardziej czytany.
Trener ktory ani nie potrafil ustawić obrony zeby chciac meczów nie przegrywać (chocby Legia,Gornik)
ani ofensywy ,bo w sumie taktyki to tu nie bylo zadnej.
Bylismy slabi fizycznie,dwu mecz w Kielcach to bylo podsuwanie pracy "motorycznej " Kiko.
I byc moze po dwumeczu w Kielcach juz powien wyleciec.

pepe72 10.12.2017 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1489261)
Ale serio.....jeden przyzwoity mecz we Wroclawiu i moze z Sandecją......a co z resztą? jak to wygladało?
...

Tak to wyglądało. Dopasuj sobie trenerów do poszczególnych sezonów.

2017/18 - 19 kolejek 28 punków
2016/17 - 19 k - 25
2015/16 - 19 k - 23
2014/15 - 19 k - 32
2013/14 - 19 k - 34
2012/13 - 19 k - 26
2011/12 - 19 k - 28
2010/11 - 19 k - 37

brylant17 10.12.2017 21:23

Arkadiusz.Czerepach a ty dalej swoje wypieprzmy zarząd za zwolnienie twojego pupilka

jova 10.12.2017 21:25

Zwolnienie Kiko ani mnie jakoś szczególnie nie smuci, ani nie cieszy. Wyniki, jak na potencjał składu, robiliśmy zupełnie przeciętne, przyzwoite. Problemem było to, że zespół się nie rozwijał. Taktycznie tkwimy w tym samym miejscu już od kilku ładnych miesięcy. Choć mamy zawodników niezłych technicznie, nie potrafimy grać kombinacyjnej piłki. Notorycznie jesteśmy za daleko od siebie w środku pola i gramy długimi piłkami, choć nie mamy ani jednego zawodnika, który dobrze czuje się w takiej taktyce.

Zniknęła też gdzieś wola walki do ostatnich minut meczu. Te nasze zwycięstwa w końcówkach, "Kiko time", z perspektywy czasu wydają się być głównie uzależnione od formy Brleka, który potrafił samodzielnie pociągnąć grę i zrobić różnicę. Indywidualnie piłkarze też zdają się utrzymywać ten sam poziom. Przy Kiko rozwinął się Petar, Perez przestał być katastrofalny i zrobił się przeciętny i... to by było chyba na tyle jeśli idzie o postępy. Z drugiej strony Małecki jeszcze przed kontuzją zupełnie zgubił wysoką formę i zgasł Bartosz, który potrafił regularnie dawać dobre zmiany. Biorąc pod uwagę ile szans dostał Ze Manuel, wcale nie mam przekonania, że Ramirez optymalnie dobierał skład i wycisnął maksimum możliwości ze swoich piłkarzy. Nie sądzę też by ich jakoś szczególnie dobrze wprowadzał do składu (np. Wojtkowski, Halilović) lub doprowadzał do formy po kontuzjach (np. Małecki, Llonch).

Ogólnie, Wisła pod wodzą Kiko reprezentowała pewną bezpieczną przeciętność. W tej chwili ani nie mamy katastrofy, ani drużyny, który choćby w pojedynczym meczu potrafiłaby powalczyć z Legią, czy tam innym Lechem. To, że następca ma być przedstawiony tak szybko, pokazuje że klub od dłuższego czasu chciał wymienić szkoleniowca. Oby z perspektywy czasu to była dobra, przemyślana decyzja.

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2017 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1489264)
Arkadiusz.Czerepach a ty dalej swoje wypieprzmy zarząd za zwolnienie twojego pupilka

czasem śmiesznie coś napiszesz , ale nie wpieprzaj się w rozmowy ludzi inteligentnych

żebyś zrozumiał KONTEKST musiałbyś przeczytać post MaLK , potem Wieśniaka , potem mój , potem jeszcze raz Wieśniaka...

szkoda na to czasu , lepiej sobie idź marzyć o Guilerme



mi dzisiaj np nie jest do śmiechu , i nie z powodu "pupilka" bynajmniej

Dive Pirate 10.12.2017 21:30

Mam nadzieję że Feio mistrz stałych fragmentów poleci razem z Kiko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl