Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MatMario 10.11.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 626145)
wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?

Sadze ze widziales promocje z tej gazetki sony? Bo tam tgaki zestaw kosztuje cos 1599 chyba.

Rainbow 10.11.2008 20:30

Witam! Poszukuję zbioru wszystkich opraw WISŁY... Miałem kiedyś linka ale gdzieś przepadł :-/ Wiem jedynie że wszystkie oprawy BG były na jakiejś stronie o nazwie ULTRAS TIFO jakby ktoś coś miał na ten temat to będe wdzięczny.

Kamil 10.11.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rainbow (Post 626797)
Witam! Poszukuję zbioru wszystkich opraw WISŁY... Miałem kiedyś linka ale gdzieś przepadł :-/ Wiem jedynie że wszystkie oprawy BG były na jakiejś stronie o nazwie ULTRAS TIFO jakby ktoś coś miał na ten temat to będe wdzięczny.

http://z6.invisionfree.com/UltrasTif...p?showtopic=56

Rainbow 10.11.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626801)

Dzięki wielkie!

michu-k 10.11.2008 20:47

http://img438.imageshack.us/img438/1536/po262vg.jpg

Z jakiej okazji była ta oprawa? Ktoś podpowie?

fcz1985 10.11.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 626759)
Poleci mi ktos jakis dobry,sprawdzony GABINET DENTYSTYCZNY ,ktory do tego nie ma cen za swoje uslugi jak niewiadomo za co...??

Bylbym wdzieczny

Pozdrawiam

Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba:D

Musiek1906 10.11.2008 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 626814)
Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba:D

Ja rowniez polecam ten gabinet! Ja chodze do studentow (a raczej studentek :) ) U studentow znacznie taniej niz w zwyklych gabinetach, wiec polecam :) Pozdro

West 11.11.2008 00:27

krakowska jutro otwarta ?

moonga 11.11.2008 00:45

Z tego co wiem to wszystkie większe sklepy (więc galerie też :P) są zamknięte.
Czy może ktoś posiada halówki Nike First Touch II? Jak sie trzymają i czy dobrze sie w nich gra?

P.e.c.h 11.11.2008 10:14

Ile może kosztować całkowite przemalowanie CC? tak pi razy oko, o rzad kwoty mi chodzi ;>

MWK 11.11.2008 11:43

Jakiego laptopa byście polecali do 2500zł i gdzie? Z góry dzięki..

Agnieszka 11.11.2008 12:19

Witam. Potrzebują znaleźć spis wszystkich meczów Wisły od 2006 roku. Wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć? ew może ktoś ma dobrą pamięć i mi każdy mecz z datami wymieni? :-D

zuraw9 11.11.2008 12:32

Poszukuje intuicyjnego programu do tworzenia filmów (edytowanie, łączenie, dodawanie muzyki itp).
Zna ktoś godny polecenia?

impreza 11.11.2008 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MWK (Post 627097)
Jakiego laptopa byście polecali do 2500zł i gdzie? Z góry dzięki..

interesuje Cie odbior osobisty w Krakowie czy przesylka moze byc? i przede wszystkim napisz do czego ten notebook ma byc, do gier czy raczej takie domowe multimedia i internet?
do nowych gier to raczej cos powyzej 2500 PLN, moze cos wybierzesz ale z jakościa moze byc roznie...

Cetnik 11.11.2008 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 627123)
Witam. Potrzebują znaleźć spis wszystkich meczów Wisły od 2006 roku. Wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć? ew może ktoś ma dobrą pamięć i mi każdy mecz z datami wymieni? :-D

http://www.ts-wisla.pl/sezony.htm
http://www.ts-wisla.pl/Liga/index.ph...2a_Krak%C3%B3w

;)

MWK 11.11.2008 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 627141)
interesuje Cie odbior osobisty w Krakowie czy przesylka moze byc? i przede wszystkim napisz do czego ten notebook ma byc, do gier czy raczej takie domowe multimedia i internet?
do nowych gier to raczej cos powyzej 2500 PLN, moze cos wybierzesz ale z jakościa moze byc roznie...

Najlepiej byłoby w Krakowie, ale dostawa też wchodzi w gre.. A notebook raczej do domowego użytku

erikson 11.11.2008 14:17

Gdzie mogę w Krakowie kupić szalik Lechii są w Fanatyku? Bo nie pamiętam ; p

DominoForza 11.11.2008 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez erikson (Post 627210)
Gdzie mogę w Krakowie kupić szalik Lechii są w Fanatyku? Bo nie pamiętam ; p

powinny byc albo w WŚ

jakis dobry prezent na 18 dla dziewczyny (kolezanki) do 120 zl ?? ;>

Musiek1906 11.11.2008 17:43

Gdzie w Krakowie moge kupic tanio akwarium (wieksze niz112l) ??
Pozdro

ogr 11.11.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 627321)
Gdzie w Krakowie moge kupic tanio akwarium (wieksze niz112l) ??
Pozdro

Na giełdzie, na ulicy Balickiej. We wtorki po 16.00

maciek777 11.11.2008 20:01

Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.

wisłaWieczysta 11.11.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 627398)
Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.


nie wiem gdzie dokładnie są najlepsze oferty ale NA PEWNO NIE KORZYSTAJ Z USŁUG PROVIDENTA CZY INNYCH TAKICH FIRM KTÓRE SIĘ REKLAMUJĄ W TELEWIZJI !!! (nie mówię tu oczywiście o znanych bankach)

donPedro23 11.11.2008 21:08

Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

dzięki mic
dzięki dymek_nhs

mic 11.11.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 627469)
Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

issonline.pl

Kobieta_Wislak 11.11.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 627398)
Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.

problem będzie z Twoją umową - po pierwsze umowa zlecenie (bank nie lubi) i jeszcze masz ją od miesiąca, a bank wymaga umowy od minimum 30 dni - więc może być problem.
Ale jeżeli brałeś gdzieś już kredyt to jest duża szansa że dostaniesz na dowód - czyli bez zaświadczenia o zarobkach - ale warunkiem jest dobra historia kredytowa w BIKu.
eurobank, Lukas Bank, Polbank, Aigo - w tego typu bankach powinieneś mieć ofertę na dowód - jeżeli spełniasz te warunki o których napisałam.

dymek_nhs 11.11.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 627469)
Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

dzięki mic

popatrz jeszcze tutaj na forum www.pesleague.pl

maciek777 11.11.2008 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 627513)
problem będzie z Twoją umową - po pierwsze umowa zlecenie (bank nie lubi) i jeszcze masz ją od miesiąca, a bank wymaga umowy od minimum 30 dni - więc może być problem.
Ale jeżeli brałeś gdzieś już kredyt to jest duża szansa że dostaniesz na dowód - czyli bez zaświadczenia o zarobkach - ale warunkiem jest dobra historia kredytowa w BIKu.
eurobank, Lukas Bank, Polbank, Aigo - w tego typu bankach powinieneś mieć ofertę na dowód - jeżeli spełniasz te warunki o których napisałam.


Dzieki wielkie :) Nie brałem jak dotąd żadnego kredytu,także sytuacja sie komplikuje. No ale nic,pobróbuje :)

tsw.michal 11.11.2008 23:27

Archiwalne wyniki Wisły Kraków
 
Witam, mam taką proźbę czy ktoś mógłby napisać wszystkie wyniki meczów II-go Ligowych Wisły z sezonów 1994/1995 i 1995/1996? chodzi mi o wyniki jak również o numery kolejek. Szukałem w necie ale nie moge znaleść.Może ktoś z was ma zapisane w jakimś notatniku itp:-) Z górny dziekuje:-D

mic 11.11.2008 23:48

90minut.pl

nastepnym razem albo poszukaj dokladniej

tsw.michal 11.11.2008 23:55

myślisz że co nie patrzyłem na 90minut.pl. Najpierw sam popatrz czy są wyniki a potem komentuj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl