![]() |
Koszulki piękne! To jest to!
|
Gratulacje dla Wisły SA za decyzję. Mam nadzieję że kibice , tak jak zapowiedzieli wspomogą kase klubu i kupią koszulki co pozwoli na zatrudnienie np pełnego sztabu trenerskiego.
Pozostaje tylko wybór modelu koszulki, Adidas musi wykonać koszulkę prostą, bez niepotrzebnych bajerów tak aby pasowała wszystkim grupom wiekowym kibiców. Marketing zrobi się samą Biała Gwiazdą. |
na bank model koszulki jest juz dawno wybrany.
|
Też tak uważam:) Byle cena była w miare rozsądna i git:) A co do modelu jeśli rzeczywiście będzie to ten taki do szpica to piękne nie będą ... Ale zobaczymy, mam nadzieję że jednak bardziej się postarają i dostaniemy coś naprawdę ładnego :)
|
Cytat:
|
Obawiam sie ze moze to byc kwota zaporowa dla niektorych wiec koszulka bedzie musiala byc udana.
|
wydaje mi sie, że cena 250-300 zł za "meczówke"
|
Oto moje małe "wizualizację":
1) http://img198.imageshack.us/img198/8343/bykonrado3.png 2) http://img13.imageshack.us/img13/9291/bykonrado2.png 3) http://img823.imageshack.us/img823/6883/bykonrado1.png |
2 CUD! Nad WISŁĄ!
|
Pierwsza i druga propozycja swietne ale ostatecznie widziałbym ta drugą.
|
Gwiazdka nad Białą Gwiazdą ma być złota - bo złota gwiazdka jest dla klubów mających 10 i więcej tytułów MP.
|
Druga koszulka wygląda trochę jak stroje treningowe z logo Herbalife (które de facto podobały mi się o wiele bardziej niż meczowe z kołnierzykiem. Wiadomo, kwestia gustu.)
Trzeci project jest moim zdaniem najciekawszy, bo nie jest przekombinowany. |
O ile dobrze pamiętam to ma być nowy sponsor na koszulkach. 3 projekt ładny ale osobiście wolę koszulki bez udziwnien.
|
Moim zdaniem fajny był model w którym grała drużyna Wisły Krakbet czyli Tabela 11. No ale niestety model jest już dość stary więc napewno go nie będzie.
http://images.prodirectsport.com/v3_...Main/48473.jpg I ciekawe czy adidas zrobiłby dla nas takie stroje jako drugie:) http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-d.jpg Tylko zamiast niebieskich wstawek oczywiście czerwone:) Może ktoś z was zrobi przeróbkę na nasz strój? |
Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:
http://img845.imageshack.us/img845/5273/screenbgbc.png PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych. |
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1796
pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak. jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować. przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko. edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty. |
Czyli który bo nie znalazłem. Swoją drogą w oficjalnym sklepie wyjazdówki z kołnierzykiem już są przecenione a na stronie sklepu R22 widziałem domowe meczówki za 179zł. Jakby tak zamienić herb Wisły na Białą Gwiazdę wyglądałoby to nieźle :) Ktoś wie czy herb na tych koszulkach jest wyszywany czy przyszyty tak, że dałoby się go odpruć? :)
|
|
Voin, nic nie widać. Bellic88 wróć do strony 110. :) Gucio25, jest jeszcze opcja, że adidas weźmie katalogowego Campeona czyli takiego jak u ciebie i po prostu aby zrobić dedyka to przemaluje kołnierz na czerwono jak u Suwon Samsung (ci dostali jeszcze swój wzorek zamiast tych katalogowych V).
|
MAcie trzecią w lepszej jakości:
http://img194.imageshack.us/img194/3...oooooooooo.png |
Zrób koszulkę ze złotą gwiazdką, bo jak się nie mylę zespoły mające powyżej 10 MP mają właśnie złote gwiazdki. Wtedy lepiej się będzie prezentowało.
Ogólnie jestem szczęśliwy, że Biała Gwiazda wraca na koszulki. Już zarezerwowałem środki na ten cel ;) |
Na życzenie moi drodzy:
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png @mario NH: http://img585.imageshack.us/img585/1246/konrado.png @piter to już jutro postaram się:) |
Jakbys mogl wrzucic ze zlota gwiazda i zlotym "1906" pod spodem.
|
Cytat:
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa? Wiem, że taki motyw nie przejdzie, ale ciekaw jestem jakby to wyglądało. |
Cytat:
|
Cytat:
------------------------------ Nawiązując do tematu głównego, czyli przywrócenia Białej Gwiazdy ... Od teraz, "stare" koszulki [z logo Spółki] przechodzą do historii i tym samym przynależą do kategorii "kolekcjonerstwo" :). Własciwie to tylko półżartem a nie całym, mówiąc ... ... aż w końcu staną się unikatowymi, a na samym końcu, poszukiwanymi "białymi krukami" ;) |
http://s10.postimg.org/jt6i7d87d/koszulka_wyjazdowa.jpg
Ja takie coś wymęczyłem :P Pierwsze kroki :P |
@UP
Jednak trzymałbym się wersji kolorystycznej którą ja zapostowałem... Cytat:
|
Cytat:
http://i39.tinypic.com/33f6ssh.png http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png |
Cytat:
Ta koszulka jest świetna, dzięki temu innemu logo T-Mobile..Jeśli taka będzie to ja ją kupuję :-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl