Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Dariook 11.06.2013 13:06

Koszulki piękne! To jest to!

PlayLikeAPro 11.06.2013 13:12

Gratulacje dla Wisły SA za decyzję. Mam nadzieję że kibice , tak jak zapowiedzieli wspomogą kase klubu i kupią koszulki co pozwoli na zatrudnienie np pełnego sztabu trenerskiego.
Pozostaje tylko wybór modelu koszulki, Adidas musi wykonać koszulkę prostą, bez niepotrzebnych bajerów tak aby pasowała wszystkim grupom wiekowym kibiców. Marketing zrobi się samą Biała Gwiazdą.

szprotson 11.06.2013 13:17

na bank model koszulki jest juz dawno wybrany.

Kon®ado 11.06.2013 13:17

Też tak uważam:) Byle cena była w miare rozsądna i git:) A co do modelu jeśli rzeczywiście będzie to ten taki do szpica to piękne nie będą ... Ale zobaczymy, mam nadzieję że jednak bardziej się postarają i dostaniemy coś naprawdę ładnego :)

heoij 11.06.2013 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1317172)
Byle cena była w miare rozsądna i git:)

Cena będzie taka sama jak obecnego modelu czyli około 250 zł, nie spodziewałbym się obniżki ...

bellic88 11.06.2013 13:32

Obawiam sie ze moze to byc kwota zaporowa dla niektorych wiec koszulka bedzie musiala byc udana.

St Yabol 11.06.2013 14:05

wydaje mi sie, że cena 250-300 zł za "meczówke"

Kon®ado 11.06.2013 14:36

Oto moje małe "wizualizację":
1)
http://img198.imageshack.us/img198/8343/bykonrado3.png
2)
http://img13.imageshack.us/img13/9291/bykonrado2.png
3)
http://img823.imageshack.us/img823/6883/bykonrado1.png

WiślakMyślenice 11.06.2013 14:48

2 CUD! Nad WISŁĄ!

mitmichael 11.06.2013 17:36

Pierwsza i druga propozycja swietne ale ostatecznie widziałbym ta drugą.

Jazon 11.06.2013 17:44

Gwiazdka nad Białą Gwiazdą ma być złota - bo złota gwiazdka jest dla klubów mających 10 i więcej tytułów MP.

Revolver 11.06.2013 18:35

Druga koszulka wygląda trochę jak stroje treningowe z logo Herbalife (które de facto podobały mi się o wiele bardziej niż meczowe z kołnierzykiem. Wiadomo, kwestia gustu.)

Trzeci project jest moim zdaniem najciekawszy, bo nie jest przekombinowany.

arth_ur 11.06.2013 18:43

O ile dobrze pamiętam to ma być nowy sponsor na koszulkach. 3 projekt ładny ale osobiście wolę koszulki bez udziwnien.

bellic88 11.06.2013 20:22

Moim zdaniem fajny był model w którym grała drużyna Wisły Krakbet czyli Tabela 11. No ale niestety model jest już dość stary więc napewno go nie będzie.

http://images.prodirectsport.com/v3_...Main/48473.jpg

I ciekawe czy adidas zrobiłby dla nas takie stroje jako drugie:)

http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-d.jpg

Tylko zamiast niebieskich wstawek oczywiście czerwone:) Może ktoś z was zrobi przeróbkę na nasz strój?

Alonso19 11.06.2013 20:45

Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:
http://img845.imageshack.us/img845/5273/screenbgbc.png

PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych.

Gucio25 11.06.2013 20:59

1 Załącznik(ów)
Załącznik 1796

pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak.
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.

przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.

edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty.

bellic88 11.06.2013 21:03

Czyli który bo nie znalazłem. Swoją drogą w oficjalnym sklepie wyjazdówki z kołnierzykiem już są przecenione a na stronie sklepu R22 widziałem domowe meczówki za 179zł. Jakby tak zamienić herb Wisły na Białą Gwiazdę wyglądałoby to nieźle :) Ktoś wie czy herb na tych koszulkach jest wyszywany czy przyszyty tak, że dałoby się go odpruć? :)

Voin 11.06.2013 21:14

Takie tam na szybko:

https://pbs.twimg.com/media/BMgUai9CMAEyEtE.jpg

Alonso19 11.06.2013 21:16

Voin, nic nie widać. Bellic88 wróć do strony 110. :) Gucio25, jest jeszcze opcja, że adidas weźmie katalogowego Campeona czyli takiego jak u ciebie i po prostu aby zrobić dedyka to przemaluje kołnierz na czerwono jak u Suwon Samsung (ci dostali jeszcze swój wzorek zamiast tych katalogowych V).

Kon®ado 11.06.2013 21:16

MAcie trzecią w lepszej jakości:
http://img194.imageshack.us/img194/3...oooooooooo.png

WISŁAZWE 11.06.2013 21:30

Zrób koszulkę ze złotą gwiazdką, bo jak się nie mylę zespoły mające powyżej 10 MP mają właśnie złote gwiazdki. Wtedy lepiej się będzie prezentowało.

Ogólnie jestem szczęśliwy, że Biała Gwiazda wraca na koszulki.
Już zarezerwowałem środki na ten cel ;)

Kon®ado 11.06.2013 21:41

Na życzenie moi drodzy:
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png
@mario NH:
http://img585.imageshack.us/img585/1246/konrado.png

@piter to już jutro postaram się:)

Mario Nh 11.06.2013 21:43

Jakbys mogl wrzucic ze zlota gwiazda i zlotym "1906" pod spodem.

piter116 11.06.2013 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1317200)
Oto moje małe "wizualizację":

Mistrzu, te koszulki są śliczne !
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa? Wiem, że taki motyw nie przejdzie, ale ciekaw jestem jakby to wyglądało.

Dariook 11.06.2013 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1317290)
Mistrzu, te koszulki są śliczne !
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa?

I małego rekinka na kołnierzyku, jeśli to nie problem.

yarow 11.06.2013 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1317291)
I małego rekinka na kołnierzyku, jeśli to nie problem.

:D

------------------------------

Nawiązując do tematu głównego,
czyli przywrócenia Białej Gwiazdy ...

Od teraz, "stare" koszulki [z logo Spółki] przechodzą do historii i tym samym przynależą do kategorii "kolekcjonerstwo" :). Własciwie to tylko półżartem a nie całym, mówiąc ...


... aż w końcu staną się unikatowymi, a na samym końcu, poszukiwanymi "białymi krukami" ;)

bellic88 11.06.2013 21:59

http://s10.postimg.org/jt6i7d87d/koszulka_wyjazdowa.jpg

Ja takie coś wymęczyłem :P Pierwsze kroki :P

Voin 11.06.2013 22:05

@UP
Jednak trzymałbym się wersji kolorystycznej którą ja zapostowałem...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1317278)


Gucio25 11.06.2013 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1317273)
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.

przy okazji wrzucam też wersję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.

nie wiem czemu w poprzednim moim poście tak popsuło jakość, więc wrzucam tu w lepszej, wersje na Ekstraklasę:

http://i39.tinypic.com/33f6ssh.png

http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png

jaszczur90 12.06.2013 05:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1317306)
nie wiem czemu w poprzednim moim poście tak popsuło jakość, więc wrzucam tu w lepszej, wersje na Ekstraklasę:



http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png


Ta koszulka jest świetna, dzięki temu innemu logo T-Mobile..Jeśli taka będzie to ja ją kupuję :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl