![]() |
Cytat:
Nasi działacze utwierdzą się w przekonaniu, że już w ogóle nie muszą się starać podczas renegocjacji kontraktów? |
Co osiągnie Wisła?
Nasi piłkarze utwierdzą się w przekonaniu, że muszą respektować podpisane kontrakty. |
Cytat:
|
No niestety, kontrakt obowiązuje obie strony i też mam nadzieje że nie rozejdzie się to po kościach.A Leszczak łamie swoją karierę sam , bez niczyjej pomocy już od jakiegoś czasu.
|
Leszczak sam sobie łamie karierę. Młody zawodnik musi się od początku uczyć respektowania warunków kontraktu, który stanowi podstawę jego zatrudnienia. Jeśli kręci i kombinuje już teraz, to co będzie robił jak będzie dorosły? Stare przysłowie mówi "Czym Leszczak za młodu nasiąknie tym na starość trąci". Wisła musi dbać o swoje interesy, dobre imię itd. I tak jak napisali przedmówcy będzie to nauczka dla młodziaka. Ale nie tylko dla niego. Jest to wyraźny sygnał dla innych (poza Polonią Bytom) klubów, ze nie opłaca się prowadzić gierek za plecami naszego klubu.
|
Cytat:
http://wyborcza.pl/Welch/10,99710,69...zy_reguly.html |
Cytat:
|
Na ile PZPN zawiesi Leszczaka i jak ukarze Polonię B. to jest inna sprawa. Ważne jest, że Wisła zareagowała adekwatnie. Taki przykład musi dać do myślenia kolejnym piłkarzom, którzy będą chcieli kombinować. A tego chciał pan Leszczak. Polonia już wycofuje się rakiem. Oczywiście jest rzeczą jasną, że tego typu kombinacje będą zawsze ale łatwiej jest ich uniknąć reagując energicznie, niż odpuszczać i zachęcać pośrednio tym samym do tego typu zachowań.
|
|
Ogląda ktoś bundesligę i wie dlaczego Kuba zszedł w 22. minucie meczu z VfB?
|
ja nie ogladam, ale na strone bvb pisali wczoraj ze Kuby wystep niepewny, ze wciaz jakies tam problemy ma,wiec moze sie odnowiło
|
Podobno odnowiła mu się jakaś kontuzja pleców, więc pewnie dlatego.
|
Niedobrze. Gdyby nie kontuzje, to kto wie, gdzie chłopak by teraz był. Dzięki za informacje w każdym razie.
|
Cytat:
|
Jak narazie treningi z Łaciakiem sa bardzo ciekawe i wyglądające na dobre. To co robili z nim bramkarze na sali naprawdę zacne!
|
Brazylijski piłkarz: tęskniłem za Polską i wróciłem
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Jako, ze dobrze go wspominam, chetnie widzialbym go z Biala Gwiazda na piersi, chociaz na koncowki... |
on raczej był załataj dziura zawsze .......
|
Cytat:
Gdyby w Atenach uznano jego gola mielibyśmy za sobą już debiut w LM. Fajny zawodnik, ale on ma już 37 lat, więc nie wiem czy byłby wzmocnieniem naszego zespołu.. Ja bym go widział w roli scauta pracującego dla nas na Słowacji : ) |
Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem Turbokrasnala, skoro juz sprowadzamy szrot w postaci Juszczyka to Penksa tez nie zaszkodzi.
|
podejrzewam, że 37=letni Penksa nie schodziłby z boiska mówiąc: jestem zaje...y
|
Coś czuje że jeśli naprawdę chce wrócić do Polski to wyląduje w Odrze :D
|
Cytat:
|
Pewnie Odra zaraz go ściągnie :D Do Wisły? Hmmm... na pół roku czemu nie ,pozbyliśmy się przecież Ćwielonga, a nowego napastnika jak nie było, tak nie ma :)
|
no góra na pół roku , na tą rundę , bo potem jak będzie LM trzeba nam trochę młodszej krwi. Ale i tak by się nie łapał do 11
|
Kazimierski: Dowhań miał szczęście trafiając na Muchę
Bodziach, źródło: Futbol News Jacek Kazimierski jest obecnie trenerem bramkarzy w reprezentacji Polski. Wcześniej pracował z bramkarzami w Legii, a później w Wiśle. Kazimierski w rozmowie z Futbol News zauważa, że nawet jego wychowanków przypisuje się pracującemu w Legii, Krzysztofowi Dowhaniowi. "To ja ściągnąłem do Legii Artura Boruca i to ja z nim pracowałem przez pierwsze dwa lata. Tak samo z Wojtkiem Kowalewskim. To moi wychowankowie. Nie chwaliłem się tym, bo i po co?" - mówi Kazimierski, który zapewnia, że nie zazdrości popularności Dowhaniowi. Jego zdaniem trener bramkarzy Legii, w przypadku Jana Muchy miał wiele szczęścia. Tym bardziej, że Legia początkowo wcale nie chciała Słowaka. "Co do Muchy, wie Pan jaka jest prawda? Że to Dowhań miał szczęście trafiając na Janka, a nie na odwrót! I to wielkie szczęście, bo w Legii początkowo Muchy nie chciano. Mówiono, że jest średni. Nie udało się ściągnąć nikogo lepszego, więc zatrudniono Słowaka, bo był tani w utrzymaniu. Okazało się, że chłopak ma talent, dano mu szansę i dziś Legia ma z Janka pociechę. Ale powtarzam raz jeszcze, to Dowhań miał szczęście, że trafił na Muchę" - mówi. Kazimierski przypomina, że pośrednio jemu Dowhań zawdzięcza pracę w Legii. "Gdyby nie ja, Krzyśka w tym klubie by... nie było! Nie podobała mi się współpraca z trenerem Drogomirem Okuką, dlatego odszedłem z Legii. I na moje miejsce przyszedł... Dowhań" - przypomina były bramkarz Legii i trener bramkarzy w naszym klubie. legialive Ten pan naprawde ma coś z głową |
riposta weszło :http://www.weszlo.com/news/4425
komentarz pod art. zreszta wszystkie komenty świetne Walter Zenga (01.02.2010 20:50:13) Gdyby nie senior Jacek to nie zostal bym bramkarzem tylko zajal bym se obrobka skrawaniem :) ale straciliśmy fachowca |
Trzymanie tego błazna pokazało "kompetencje" Skorzy. Obaj sie powinni wyniesc.
|
Jacek teraz ma dobrą i ciepłą posadę u Smudy, pojeździ po świecie, ostatnio był na wakacjach w Tajlandi
wczoraj ogladajac sportowa niedziele, Franciszka Smudy nie poznałem, zawsze taki wyszczekany a teraz cichutko siedzi nic na PZPN nie powie, wcisneli mu Jacka Zielinskiego i Furtoka ktory zna zapach skarpetek, zna boisko, Smuda zmienił sie... |
Nie gadajcie bo Penksa stal by sie jednym z bohaterow tego klubu jesli tylko taki łyso glowy Angol uznaly by mu bramke w Atenach..
Co do wypowiedzi Kaziemriskiego to gośc juz nie wie co mówi.I taki ludzmi otaczał sie nasz trener. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl