Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 13.06.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 744488)

musiałem.... :D Penguins <3

ZŁOŚLIWIEC !!!!!!!!! :foch: :p


jest tu jakis spec od żużla?? bo planuje postawic na Saifudinova ze bedzie na podium lub extremalnie za grosze ze wygra:) jakies opinie znawcow??

LuKaS TSW 13.06.2009 10:59

Zapytaj sędziego od GP czy znowu będzie wałki robić:D a tak serio to mnie on jeszcze nie przekonuje do wygrania całego GP no ale daj za drobne że będzie w finale i już:)

konrad1991tsw 13.06.2009 11:21

Haas T. - Kohlschreiber P. 1.65
Tommy Haas w ostatnim okresie znajduje się w świetnej dyspozycji. We French Open dotarł do 1/16 gdzie był o krok od wyeliminowania pózniejszego triumfatora Rogera Federera. W Halle gra jeszcze lepiej, pokonał już Koubeka 2-0, pózniej ograł Tsongę 2-0 a wczoraj pokonał 2-0 rewelacyjnego Zvereva. W każdym meczu bardzo dobrze serwował, dawał niewiele szans na przełamanie i nawet raz nie dał się przełamac ! Na trawie w poprzednich latach radził sobie niezle, w całej karierze ma bilans 35-20. W Halle kilka razy docierał do półfinału, gdzie zazwyczaj stawał mu na drodze Roger Federer. Dzisiaj rywal jest słabszy, jest nim jego rodak Phillip Kohlschreiber. Kohli też niezle sobie radził dawniej w Halle, był nawet w finale. W tym sezonie dotarł już i tak bardzo daleko patrząc jakie miał problemy w meczach z Tursunovem i Beckiem. W obydwu tych meczach przechodził wielkie męki, o meczu z Beckiem powiedział: "Udało mi się siebie wyciągnąć z nieciekawej sytuacji". Jednak Beck miał szanse żeby po wygraniu seta przełamac go także w drugim secie. Pózniej Kohli złapał rytm i wygrał. Jego statystyki są słabsze od Haasa. Bilans H2H jest korzystny dla Kohliego, który w zeszłym roku wygrał właśnie w Halle 7-5,5-7,7-6. Tommy dzisiaj pomści tamtą porażkę. Ewentualnie dobrym rozwiązaniem może byc over 22,5 gema http://www.1x2.pun.pl/_fora/1x2/smilies/[dblpt])

dexxaa 13.06.2009 11:25

Rubin Kazan - Rostov
1 1.35
Spartak Moskva - Khimki
handicap
1 (-1.0) 1.80
2.4

spinnaker 13.06.2009 12:25

Spartak Moscow - FK Khimki (Typ) 1 1,20
Haas T. - Kohlschreiber P. (Typ) 1 1,50
Hiszpania - Polska (-15.5/+15.5) (Spread) 1 1,85

jacek67 13.06.2009 13:24

co sadzicie o tym na poniedziałek
Piłka nożna Puchar Konfederacji RPA - eliminacje

Brazylia - Egipt 1
Wlochy - USA 1

Piłka nożna do lat 21 M.Europy

Anglia U21 - Finlandia U21 1
Hiszpania U21 - Niemcy U21 1

simon1906 13.06.2009 13:57

Koledzy czy to prawda ze w promocji betclicka w cashbacku mozna postawic kupon wielokrotny i w nim zdarzenia ktore maja dwa rozwiazania np siatkowka??

LuKaS TSW 13.06.2009 14:09

no to po zabawie przez Kazań trzeba grać dalej:
Girona-Tenerife 2
Sevilla II-Vigo 2
Gollob-Lindgren 1

batix 13.06.2009 14:58

Washington DC United - Chicago Fire (Typ) X3,00
Barcelona Guayaquil - Club Sport Emelec (Typ) X3,20
Los Andes - Atletico de Rafaela (Typ) X3,20
ABC RN - Vila Nova GO (Typ) X3,15
Tralee Dynamos - Salthill Devon (Typ) X3,15

za duzo remisow mnie ostatnio wykancza :) to postanowilem dac i te ixy oczywiscie kupon dla zabawy za niska stawke
(nie radze stawiac bo ja nigdy nie podaje trafnych typow) :)
http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

matti220 13.06.2009 15:03

Bjerre - Iversen 1 1,55 (żużel) - Iversen w finale ... cuda
N.Pedersen - A.Jonsson 1 1,50 (żużel) + 10 : 7
Xerez - Huesca 1 1,32 (piłka n.) + 2:1
Hiszpania - Polska (H 0-15) 1 1,90 (koszykówka) -
Włochy - Chiny (H 0-2,5) 1 1,35 (siatkówka) - 0 : 5,5 ... wczoraj Chiny zagrały padake ,a dzisiaj taka odmiana...

65 zl -> 7,87 -> 460 zl
TOTO-MIX
/już dawno tak słabego dnia nie miałem , po serii wygranych teraz takie błędy w typach.../

goly78 13.06.2009 15:19

zpóznilem sie dzis postawic na Rubin-Rostov hehe dobry fart . Ciekawe ilu osobom zawalił kupon

Robbie92 13.06.2009 15:47

week na minus ;/

Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 36.60
1793 Levadia Tallinn - Tulevik Vilj. 1 1.15
1826 Dynamo M. - Kuban 1 1.45 1;1
1846 Los Angeles - Salt Lake 1x 1.16
1847 Seattle - San Jose 1x 1.10
2050 Polska - Szwecja 1 1.35
2055 Niemcy - Slowenia 1 1.22
2093 Portugalia - Slowacja (1m.) 2 1.75
2288 Alaves - Alicante 1 1.45
2290 Girona - Tenerife x2 1.13
2298 Xerez - Huesca 1 1.35

batix 13.06.2009 17:55

Wielka Brytania - Chorwacja
Typ - Typ: 11,45http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
Argentyna - Anglia
Typ - Typ: 11,65http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
Hiszpania - Szwajcaria
Typ - Typ: 11,55http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
wartio postawic na szybko

konrad1991tsw 13.06.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 744517)
Haas T. - Kohlschreiber P. 1.65
Tommy Haas w ostatnim okresie znajduje się w świetnej dyspozycji. We French Open dotarł do 1/16 gdzie był o krok od wyeliminowania pózniejszego triumfatora Rogera Federera. W Halle gra jeszcze lepiej, pokonał już Koubeka 2-0, pózniej ograł Tsongę 2-0 a wczoraj pokonał 2-0 rewelacyjnego Zvereva. W każdym meczu bardzo dobrze serwował, dawał niewiele szans na przełamanie i nawet raz nie dał się przełamac ! Na trawie w poprzednich latach radził sobie niezle, w całej karierze ma bilans 35-20. W Halle kilka razy docierał do półfinału, gdzie zazwyczaj stawał mu na drodze Roger Federer. Dzisiaj rywal jest słabszy, jest nim jego rodak Phillip Kohlschreiber. Kohli też niezle sobie radził dawniej w Halle, był nawet w finale. W tym sezonie dotarł już i tak bardzo daleko patrząc jakie miał problemy w meczach z Tursunovem i Beckiem. W obydwu tych meczach przechodził wielkie męki, o meczu z Beckiem powiedział: "Udało mi się siebie wyciągnąć z nieciekawej sytuacji". Jednak Beck miał szanse żeby po wygraniu seta przełamac go także w drugim secie. Pózniej Kohli złapał rytm i wygrał. Jego statystyki są słabsze od Haasa. Bilans H2H jest korzystny dla Kohliego, który w zeszłym roku wygrał właśnie w Halle 7-5,5-7,7-6. Tommy dzisiaj pomści tamtą porażkę. Ewentualnie dobrym rozwiązaniem może byc over 22,5 gema http://www.1x2.pun.pl/_fora/1x2/smilies/[dblpt])

2-1 WESZŁO
OVER 22,5 gema WESZŁO

www.1x2.pun.pl - zapraszam na forum, właśnie wystartował konkurs związany z Pucharem Konfederacji

quaresma88 14.06.2009 08:24

Elo. Jest ktoś z typybukmacherskie.org??

quaresma88 14.06.2009 10:18

Kuponiki na 14.06.09:


Cytat:

Goias GO - Corinthians SP 1 1,85

Club Sportivo Cienciano - Jose Galvez Chimbote X2 1,85

Brann - Lyn 1 1,80

Spartak Nalchik - FC Zenit St. Petersburg +2,5 2,10

Skive - Kolding FC +2,5 1,47

South Africa - Irak 1 1,62

ako: 30,81
buk: tobet
Po krótce o każdym spotkaniu. Corinthians gra w tygodniu spotkanie pucharowe, na którym bardzo im zależy i dzisiaj wystąpią osłabieni brakiem kilku bardzo ważnych zawodników. Co do meczu z Peru. Gospodarze od ponad dwóch miesięcy nie dostają wypłat, dodatkowo na znak prostestu w tym tygodniu nie trenowali, doszło nawet do jakieś przepychanki z prezesem, tak więc atmosfera bardzo gęsta. Goście to niezły zespół i remis spokojnie jest w ich zasięgu. W meczu Brann-Lyn prześledźcie sobie H2H. 8 kolejnych zwycięstw Brann nad Lyn na własnym boisku, może patent, okaże się czy będzie 9 kolejne zwyciętwo. Typy na overy są na podstawie statystyk, dodatkowo bardzo dobrzy typerzy z zagranicznych zamkniętych for polecają oba nawet +3,5. RPA gładko powinna pokonac Irak, który nawet w meczu z naszą kadrą nie zaprezentował się zbyt dobrze, a RPA będzie miała za sobą doping fanatycznej publiczności i dodatkowo będą zdeterminowani aby wyjść z grupy na tym turnieju. Dodatkowo gram ten kuponik w systemie 5/6 ora podzielony na 2 ako składające się z 3 spotkań. Powodzenia :-D

konrad1991tsw 14.06.2009 10:48

Dzisiaj dyscyplina nieco egzotyczna
Hiszpania - Rosja 1.90
Finał eliminacji do MŚ w beach soccerze, eliminacje odbywają się w hiszpańskim Castellon. Gospodarze, jeden z najlepszych zespołów świata, dotarli do finału bez większych problemów. Zespoły pokroju Łotwy (3-0), Rumunii (9-3) czy Czech (11-6) nie sprawiały im problemów. Kolejni rywale nie stawili się zbyt bardzo rozpędzonym Hiszpanom, Izrael (6-2), Azerbejdżan (6-1) i wreszcie w półfinale pokonali solidnych i niezłych w tym sezonie Szwajcarów (4-2). Hiszpanie dysponują jednym z najmocniejszych personalnie składów, w bramce mają najlepszego bramkarza na świecie Roberto, w obronie (mimo liczby padających bramek jest taka formacja) Nico, Cristian T. czy Beiro są świetnie zgrani. A atak to niesamowity, jeden z 4,5 najlepszych zawodników beach soccera Amarelle. Dla gry tego zawodnika warto oglądac tą dyscyplinę. Hiszpanie w tym sezonie zanotowali już kilka dobrych wyników, m.in. wygrali turniej Pucharu Europy w Rzymie. Rosjanie to solidny zespół jednak od Hiszpanów są wiele słabsi. Ten zespół nabiera doświadczenia i sprawia coraz większe problemy najlepszym. W bramce stoi świetny Andrey Bukhlitskiy, w obronie są niezli Gorchinskiy, Shishin, Shkarin czy Leonov. Atak to przede wszystkim Shakhmelyan i Shaykov. Rosjanie w Castellon prezentują niezłą formę. Jednak nie sądzę żeby byli w stanie ograc Hiszpanów na ich terenie.

Zapomniałbym, zapraszam do udziału w konkursie Puchar Konfederacji na forum www.1x2.pun.pl !

bula1010 14.06.2009 10:51

Skive - Kolding FC +2,5 1,47 quaresma88 jaka to liga ??

quaresma88 14.06.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 744952)
Skive - Kolding FC +2,5 1,47 quaresma88 jaka to liga ??

dania 2 liga :P

quaresma88 14.06.2009 10:55

I jeszcze jeden kupon grany za dużą stawkę:

Cytat:

Falkenberg - Jönköpings Södra 1X 1,22

Odd Grenland - Bodø Glimt 1X 1,19

FK Haugesund - Løv Ham 1X 1,17

Mjøndalen - Stavanger IF 1X 1,20

ako: 2,04
buk: tobet
stawka: 7/10
Do kogo mam napisać jeśli chciałbym zmienić nick na forum? Z góry dzięki za odpowiedź

quaresma88 14.06.2009 19:01

Cytat:

I jeszcze jeden kupon grany za dużą stawkę:

Falkenberg - Jönköpings Södra 1X 1,22

Odd Grenland - Bodø Glimt 1X 1,19

FK Haugesund - Løv Ham 1X 1,17

Mjøndalen - Stavanger IF 1X 1,20

ako: 2,04
buk: tobet
stawka: 7/10
Wszystko weszło na dużym luzie :hura:

ramon01 14.06.2009 19:07

ladnie a ten drugi ci pewnie rpa tylko zesralo

quaresma88 14.06.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 745257)
ladnie a ten drugi ci pewnie rpa tylko zesralo

no narazie niestety tak to wygląda, ale naszczęście mam jeszcze 5/6 i 2 ako z tamtych meczy, więc szansa na powiększenie zarobku jest duża :D

quaresma88 14.06.2009 19:31

Valerenga - Stabaek /LIVE 28' 0:1/

Typ: Valerenga DNB
Kurs: 3,75
Buk: bet365
Stawka: 2/10

Oglądam mecz i Valerenga ostro ciśnie od samego początku. W głupi sposób stracili bramkę, ale jak będą tak grac dalej to jest duża szansa, że wygrają. Value bardzo dobre jak na DNB, więc próbuję.

ramon01 14.06.2009 19:46

ja mam na expekcie teraz 5.50 kurs jest super ale myslisz ze stac ich na wsadzenie 2 bramek ?

quaresma88 14.06.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 745283)
ja mam na expekcie teraz 5.50 kurs jest super ale myslisz ze stac ich na wsadzenie 2 bramek ?

stać ich napewno bo są lepsi, ale czy strzelą tego obiecać nie mogę. Ja zagrałem DNB, bo w przypadku remisu dostanę zwrot stawki. Decyzja należy do Ciebie...

ramon01 14.06.2009 19:47

17 min hiszpania jedzie nowa zelandie 0-3 klasyczny hattrick torresa

quaresma88 14.06.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 745286)
17 min hiszpania jedzie nowa zelandie 0-3 klasyczny hattrick torresa

ja w tym meczu mam over 3,5; 4,5 i 5,5 więc niech jeszcze postrzelają :D

ramon01 14.06.2009 19:50

ja mialem powyzej 1,5 w pierwszej polowie :)

ramon01 14.06.2009 20:08

jak tam cisnie dalej valerenga ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl