![]() |
Wierzę w mistrzostwo, runda trwa. Ale dość już tych upokorzeń, dość tej fatalnej gry bez pomysłu, dość tego mydlenia oczu. Skorża się wypalił z tą drużyną. Za wysokie progi.
Lubię naszego trenera, sympatyczny człowiek i utalentowany trener. Ale nie mogę dalej tolerować takiego stanu rzeczy. Czas na zmiany. Tylko cholera kto? |
Skorzy teraz absolutnie bym nie zwalnial - ma do wykonania zadanie czyli obrone MP - jesli wykona to majac 15 porazek to ok - i tak to sezon przejsciowy, jesli mu sie to nie uda to dziekujemy, jednoczesnie Jarosz jako zaufany człowiek BC powinien zaczac szukac i rozmawiac z ewentualnymi kandydatami. Zmiana teraz oznacza chaotyczne branie kogo popadnie wiec efektem byla by stracona runda co bynajmniej nie jest zacheta do zapelnienia 30tys stadionu.
|
Cytat:
Ja jeszcze w zeszłym tygodniu pisałem, że zmiana trenera ma sens tylko wtedy, jeśli mamy lepszego kandydata. Ale pisałem to, zakładając że Skorża poniżej pewnego poziomu nie spadnie. To znaczy: pod jego kierownictwem Wisła ma problemy z Legią, Amiką - ale mimo to w lidze ciuła punkty i dobrnie do końca sezonu ze sporym dorobkiem punktowym. Dającym europejskie puchary. Reasumując: założenie było następujące. Cupiał tnie wydatki, więc Skorża to najlepsza opcja low-costowa, bo daje pewność na czołowe lokaty w lidze. Tymczasem przegrywamy z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, po fatalnym meczu w którym stworzyliśmy zaledwie 2-3 klarowne sytuacje. To nie przypadek! 3 mecz z rzędu nie strzelamy bramki! No więc założenie było błędne: Skorża utracił kontrolę nad drużyną. Jedziemy do Białegostoku i to Jagiellonia wydaje się być faworytem! W kolejnych meczach trudno będzie o jakieś punkty. Za chwilę może się okazać, że nie tylko przepadła szansa o MP (o tym lepiej zapomnieć) - ale i na europejskie puchary. To jest już pożar, tu trzeba strażaka. Faceta, który wstrząśnie szatnią, zmieni atmosferę w drużynie. Chłopaki chyba już sami w Skorżę nie wierzą, więc z tym trenerem raczej będzie tylko gorzej. |
dziekuje za dwa mistrzostwa ale w pamieci mam Levadia, Lech,Legia, Cracovia i teraz kompletny brak pomyslu na gre. DZIEKUJE I ZEGNAM!!!
|
dynek a jak tak będą grać to myślisz że stadion będzie pełny ????
Proszę Cię nigdy nie byłem za pochopnymi zmianami ale .. na dzien dzisiejszy zmiany zmiany i tylko zmiany moga nas uratować |
Bądź co bądź, dla mnie śmieszny jest argument o błędach na górze po takim spotkaniu jak dzisiaj. O błędach na górze możemy rozmawiać w kontekście europejskich pucharów, a nie po żenujących występach drużyny pełnej gwiazd jak na polskie warunki. Cracovia, Bełchatów czy Arka to drużyny zdecydowanie niżej notowane, o zdecydowanie słabszych piłkarzach. Mimo to Wisła Skorży nie daje rady słabej Arce. A to już jest kwestia odpowiedniego przygotowania, które leży w gestii trenera.
|
Cytat:
Bobo K , Darek W(no ok, ten nie może) może Janusz W, albo Jurek E? - ironizuje oczywiście ale fakty są takie że w Polsce wd mnie nie ma żadnego choćby przyzwoitego WOLNEGO trenera. Wzięcie kogoś z łapanki to większy samobój niż pozostawienie Skorży. Dlatego Skorża powinien zostać do dnia w którym znajdziemy dobrego trenera i ani dnia dłużej. Czy jest realne znalezienie dobrego trenera? - Wątpię, bo takiej olewki na wszystkich frontach, to w Wiśle nie widziałem bardzo dawno. |
Nie myślałem że kiedyś to napiszę. Odbanować i przeprosić pysia.
Czas Skorży ewidentnie minął i nie chodzi nawet o jego umiejętności trenerskie, lecz o widoczną niechęć piłkarzy. Teraz czas na jakiegoś s****ysyna bez litości i hard work do bólu. Nawet kosztem wyników przez 2-3 lata. |
Byłem,jestem za wywaleniem Skorży od dawien dawna. Levadia była dla mnie krytycznym,w który mnależało pozbyć się faceta od razu. Wybronił sie, jego miłośnicy bronili go wszeklimi siłami, ciskając w oponentów,którzy widzieli regeres drużyny wszystkimi epitetami. Zespół gra coraz gorzeej,teraz wręcz fatalnie. Niemniej dogmat o tym,że Skorża jest dobrym trenerem zapewne w głowach co poniktórych ma się dobrze. Dla mnie każdy dzień Skorży w klubie z tą drużyną był i jest dniem straconym. To,że facet jest średnim trenerem było widać od dawna. No i ci jego współpracownicy...
Pytanie teraz, co dalej. Otóż nalezy faceta się pozbyć,aby jest impotencja trenerska nie miała wpływu na nasz zespół,niemniej nie ma na kogo. Ale z drugiej strony zostawienie faceta będzie skutokowało dalszym spadkie mformy w każdym elemencie naszej drużyny. Sytuacja jest patowa. |
Cytat:
Sam jestem rozgoryczony i za zmianami, ale bez przesady :P |
coś czuje że jednak Skorża zostanie bo Cupiał sobie zdaje sprawe że nikogo lepszego (wolnego) w kraju nie znjadzie a trener z zagranicy to zaraz zrobi ciężkie treningi i sie to naszym zawodnikom nie spodoba (jak było z Petrescu) i go zwolnią pozatym zawsze sie może trafic taki magik jak Licka
Myśle że najbardziej realna jest kandydatura Tomka Kulawika w tej sytuacji |
Cytat:
Zapomniales nadmienic Janasa... tego u nas jeszcze nie bylo a podobno przed Skorza jego temat w Wisle byl... |
Cytat:
dzięki gigant! ;) |
tylko taki już jeden był wyznawca hard worku nie jaki Dan Petrescu i nasi piłkarze poszli na skarge do Cupiała ze za cięzkie treningi, nie grali zbytnio dobrze i Dan szybko odszedl
tu trzeba sie zastanowic nad piłkarzami, sa wypalenie co nie ktorzy, zmienic atmosfere, jak karac to wszystkich a nie trenera i jego zaloge niech piłkarze tez za to zaplaca, zamrozic premie im itp. nie ma jednego winnego, sa winni |
Cytat:
Janas jest w Widzewie |
Cytat:
Cytat:
Prosze bardzo. Masz s****iela nie z tej ziemi. Tak się składa, że obecnie bez pracy :D |
Prze.......iliśmy kolejny mecz. Maciej "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorża w tej chwili nie może stracić pracy!!! Niech przepracuje do końca rundy. My tymczasem, o ile jest ktoś w tym klubie z głową na karku i chęciami , powinniśmy starannie przygotować zatrudnienie następcy. Najlepiej kogoś zza granicy. Nie bądźmy śmieszni teraz nie ma żadnych trenerów w Polsce ,którzy gwarantowaliby nam jakościową zmianę na dłuższą metę. Tylko kogoś z Europy. Na pęczki jest takich ludzi tylko trzeba to przygotować. U nas jak znam życie powtórzy się za jakieś dwie kolejki stały scenariusz. Dziękujemy Skorży. Do końca rundy pracuje tymczasowy duet pewnie Kulawik&Moskal Kazimierz. Potem z wielkim tryumfem odtrąbią przyjście kolejnego młodego zdolnego z polskim paszportem. .... I kręci się koło historii.
Skorża to jest trener na pewnym poziomie ,którego zwyczajnie nie przeskoczy. Nie ma ambicji, ale też nie ma zupełnie potrzeby ,żeby się rozwijać. Ubrano go buty wielkiej trenerskiej nadziei białych a realia pokazują ,że kolejny raz obieramy sobie za króla chłopa z fujarą na wierzchu. W tej sytuacji WARTO POSTAWIĆ PYTANIE GDZIE SĄ DZISIAJ WSZYSCY FORUMOWI SKORŻOFILE ,KTÓRZY JEBALI SWOICH OPONENTÓW ZA MYŚLOZBRODNIE O SKORŻY, MODLĄC SIĘ JEDNOCZEŚNIE DO SWOJEGO "ZŁOTEGO" CIELCA.... GDZIE JESTEŚCIE Z PEANAMI ..... TAK ... DAJCIE CZAS TRENEROWI , DAJCIE KREDYT ZAUFANIA A MACIEK WAS ... PRZEPROSI I BĘDZIE KOMPROMITOWAŁ TEN KLUB DALEJ..... Tak. Bądź tu mądry. Zatrudnij chłopa z Zachodu dla którego ciężkie treningi to normalka a nasze "profesjonały" po pierwszym treningu będą rzygać z wysiłku , a na drugim będą już obmyślać strategię jak odjebać swojego prześladowcę i dalej się błogo opierdalać ... Nam potrzeba trenera-bata ,którego bezgranicznie popiera klubowa wierchuszka. A tak to kopacze łażą wylewać żale, że trener zły ,że przez niego nie grają dobrze... W naszym klubie zawsze jak się trafi trener z jajami to się okazuje ,że ogon merda psem. |
Czesio Michniewicz jest bez roboty jeszcze;)
|
tylko w naszej kadrze jest paru zawodnikow którzy dadza rade przy zagranicznym trenerze :)
Marcelo, Alvarez, Cleber, Kirm, Sobol, Głowacki a reszta to już nie za bardzo ;) Skorza pewnie jeszcze wytrzyma do konca kontraktu, coraz bardziej przekonuje Cupiała do nie przedłuzenia kontraktu. |
tofik jesli to prawda,a nie weryfikowałem tego, to tak chcę Zemana w Wiśle i to jak najdłużej.
|
Trafny komentarz z głównej strony:
Cytat:
"Spodziewam się wszystkiego". Co do zmian nie zapominajmy, że budżet nie jest w najlepszej kondycji, do tego w Tele-Fonice nastały trudne czasy, wiec to nie pora żeby szaleć(niestety). jarcze: Czesiu w Angli siedzi, angielskiego sie uczy:D |
Cytat:
Mnie się marzy jakiś solidny Niemiec z warsztatem. |
Cytat:
Pasieka by lepiej ustawił i przygotował zespół niż Skorża. Ten pierwszy fachu uczył się w niemczech a nie u imc Janasa. W niczym Skorża nie jest najlepszy w kraju, dajcie spokój z tym dogmatem i frazesem. Przeciętny trener i tyle. Tyle ile on miał szans,zawodników...zmarnowaliśmy kawał czasi i kasy na tego faceta. A trenera z zagranicy,bo u nas nie ma trenerów. |
No to chyba powitamy Czesława na Reymonta... Bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy. Na zagranicznego nas nie stać. Chyba że Nowak.. ale kim on jest? To że Maciek wyląduje u Cupiała na dywaniku jest oczywiste. Pytanie brzmi, czy zgodnie z zapowiedziami pozwolą mu wypełnić kontrakt, czy już teraz wyleci a my z Kulą za sterami lub, o zgrozo, Rafałem Janasem utkniemy w "czołówce" ale tej niepucharowej.
|
Naprawdę wierzycie w efekt nowej miotły? Sama zmiana trenera na newiele się zda. Wykonawcy zostana ci sami!
|
Niby była coś mowa o Ulatowskim , że do Wisły bo kontrakt wygasa. Moim zdaniem powinien być to trener doświadczony nie czas na ''uczącą się młodzież '' :)
|
pamiętam że konkurentami Skorży do pracy w Wiśle byli właśnie obecni dziś bezrobotni: Wieczorek,Stawowy i Michniewicz
|
Spokojnie, dajmy mu jeszcze 2-3 mecze kazda drużyna ma kiedys słabszy okres.. ta druzyna ma naprawdę duzy potencjał nie zapomiajmy o tym kto doprawdził ja do takiej pozycji ( pozycji lidera ) zwolnienie trenera po 1,2 słabych meczach było by istna głupota... CZy moglibysciemi podac przykład bardzo dobrej, liczacej się druzyna na swiecie ktora wywodzi się z bardzo slabej ligi ( takiej jak Polska ekstrklasa)..
Jaka liga taki lider, mistrz.. Maciek robi co w swojej mocy wierze w Macka i w nasza Wisełke!! |
Dobra to teraz troszke rzeczowo. W****iony jestem masakrycznie po tej porazce, ale widze tez pewne pozytywy w grze Wisly, ale ****a negatywow to w tym meczu bylo od groma. Zastanawia mnie to ze kurde od dobrych 4-5 lat prawie wogole nie ma ruchu bez pilki z przodu. Juz pal szesc te pilke na pale bo to jest jeden ze sposobow szybkiego przejscia z obrony do ataku ale na litosc boska czasami mam wrazenie ze to jest ***** warte bo nikt o ta pilke nie chce walczyc, Brozek zamiast walczyc w powietrzu o nia to staje w miejscu gdy widzi ze obronca ja zbierze zamiast wymusic na nim blad. Wkurzaja wymiany podan obroncow miedzy soba a srodek pola stoi w miejscu i sie patrza jak szpoki w ****e nie wiadomo na co.
Odnosnie trenera. Teraz nie ma sensu zmieniac go bo po prostu nikogo lepszego sie nie znajdzie to raz, a dwa to tylko podziala demotywujaco na pilkarzy i moze sie skonczyc jak pamietny sezon gdy skonczylismy na 8 miejscu w tabeli. I jestem nadal za zostawieniem Skorzy na przyszle sezony. ogolnie to ****a szkoda gadac i jesien idzie. Wracam do ogladania pornoli. Dziekuje za uwage. |
Cytat:
Ja w tym modelu z Cupiałem nie wierzę w żadną poprawę. Tak już będzie i trzeba się przyzwyczaić do wzlotów i upadków. O długotrwałej strategii nie ma sensu wspominać. PS. Szkoda, że Blacha ma zarzuty prokuratorskie. Tego przypakowanego łysola się nasze gwiazdki bały :D A on ich nie. |
Ależ Panowie, przecież trenerów nie trzeba daleko szukać. Pracują... w sztabie skautów. Jeden to ma nawet w CV spuszczenie Wisły do pierwszej ligi, tyle że tej płockiej Wisły.
Smutne to wszystko, ale nawet w przypadku wyrzucenia trenera nie spodziewałbym się poprawy i ten sezon, co z bólem przyznaje, raczej zostanie spisany na straty. |
Bobo Kaczmarek jest wolny, było by zabawnie jak by machał czapką i wychodził ze stadionu przed końcem meczu :)
|
Cytat:
|
Kolejny polski trener to gwarancja, że takie akcje tych gwiazdorów sie powtórzą prędzej czy później, do tego co Ci wyżej wymienieni osiągneli? Lepszym rozwiazaniem byłoby wywalenie np takiego milionera Łobodzińskiego i za jego for$e zatrudnienie jakąś bestie, nawet z 2 bundesligi, byleby nie z Polski.
Podszkolił by tych co zostaną a za każde żale na niego do klubu byłby np kop w d*pe. A ha, przypomniałem sobie, Czesiu zawalczył o potężną Lige Mistrzów ze swoim Zagłębiem ze Steauą z Rumunii która potem dostała baty od BATE |
Cytat:
Jak nie Skorża, to ja bym widział Bobo Kaczmarka, ale Maciej sobie poradzi :) |
Zmiana trenera w takim momencie to najgłupszy pomysł jaki może być. Nie sądzę, że po zmianie J. Diaz nagle dostanie olśnienia i zacznie trafiać z prostej piłki w światło bramki. Problemem wg. mnie jest to że z roku na rok wygrywamy lige tym samym składem,mały nakład finansowy na transfery, branie piłkarzy na ostatnią chwile na pół roku i myślenie "a może ten wypali". Skorża chciał napastnika i dostał,tyle że skład powinno sie zacząć budować od bramki a ta stoi pusta.
|
Panowie, zauważcie jedno. Skorża tylko czasem coś tam mruknie, że potrzebuje piłkarzy w mediach, raz na czas. Trener zagraniczny, musi mieć kontrakt wysoki, pewnie też by chciał mieć jakieś konkretne pieniądze na transfery zapewnione, a u Nas niestety z tym cieniutko .
P.S: Wiadomo co z Singlarem i Gołosiem? |
Cytat:
|
Cytat:
|
I niech mi ktos jeszcze na klapki na oczach i sprobuje bronic tego patalacha Skorzy.....na nasze gwiazdeczki to trzeba bata a nie mieczaka........
Kur....wa Wy to macie klapy faktycznie na oczach...... czego Wam potrzeba aby przestac Go bronic.....spadku z ekstraklasy...czas Pana S. w Wiśle bezpowrotnie minął a przedłużanie tego to tylko agonia...... zresztą jeśli nie poda się sam do dymisji straci już do końca w moich oczach...... pierdzistołek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl