Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

msn 07.06.2013 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1316253)
predko ne bedziemy miec tak udanego wzoru jak mamy obecnie (juz niedlugo :( )

Zgadzam się, że obecny model strojów jest bardzo udany - prosty, nowoczesny ale z nawiązaniem do stylu retro i tradycji. Jedyne co powoduje, że jest NIEAKCEPTOWALNY, to oczywiście nieestetyczne logo SSA zamiast białej gwiazdy...

Dziecku kupiłem kilka rzeczy z tym nieudanym logiem, w tym obecny model koszulki (bo poza logiem jest super), ale sam nie kupię / nie ubiorę nic co zamiast białej gwiazdy ma logo SSA.

Klub zamiast przedstawiać nowy model strojów, powinien pozostać przy dotychczasowym, tylko z przywróconą białą gwiazdą - ale to oczywiście takie marzenia, bo wiadomo, że w klubie mają to gdzieś, a ich stan świadomości w tej kwestii jest zupełnie odmienny.

Nat_alia 08.06.2013 15:48

http://i40.tinypic.com/2ywzd75.jpg


Adidas przygotował jeszcze coś takiego. Wg mnie to chyba najlepsza wersja koszulek, ale to tylko moja opinia.
Mam nadzieje, że i w tym sezonie Adidas przygotował/przygotuje nam dedykowane koszulki, oczywiście z BG na piersi.

WiślakMyślenice 08.06.2013 15:53

Tragiczne te modele adidasa na nadchodzący sezon.

foxtrot_green 09.06.2013 20:06

Swoją drogą, wiadomo w ogóle kiedy zostaną przedstawione nowe wzory koszulek Wisły? Jak tak przeglądam te strony i blogi związane z koszulkami, z których wrzucamy tutaj screeny, to wychodzi na to, że ogromna rzesza europejskich klubów pochwaliła się już swoimi nowymi modelami. A co z nami? :neutral:

Watts 09.06.2013 20:25

W Polsce nie ma kultury związanej ze strojami piłkarskimi, więc traktuje się to tutaj po macoszemu, nie spodziewaj się fajerwerków :)

Tominho 09.06.2013 21:11

Przy wyborze obecnych koszulek umowa była podpisana na 2 lata? Może ktoś ją przedłużył, żeby zaoszczędzić na myśleniu i dodatkowym kłopocie :)

edit: Mam nawet cichego kandydata, który mógłby zręcznie pozbyć się kłopotu...

westersyl 09.06.2013 21:51

Z tymi strojami regularnie co jakiś czas jest jazda bo każdy w klubie olewa temat i zwykle jest za późno na to aby zrobić co kol wiek, dostajemy lipę bo nie chcę się dopilnować tematu i przycisnąć adidasa czy innego sponsora. Widziałem tylko komentarz Bednarza w tej sprawie, tylko podstawowe pytanie czy tym powinein zajmowac się JB ? Czy pracują jeszcze inni ludzie w klubie ? JB pownien dostac gotowca z przeanalizowanymi korzyściami i sposobami wprowadzenia Białej Giwazdy na koszulki. Czy to nie jest tak że jakby pod Białą Gwiazdą dodać np "1906' to można byłoby to spokojnie zastrzec ? Nie trafia też do mnie argument o podrabianiu strojów, niby kto miałby to robić ? Koszulki Wisly nie są dystrybuowane na cała Polskę i ludzie się o nie nie zabijają aby opłacalne było ich podrabianie. O takie rzeczy to może się martwić Barcelona, a nawet jakby znalazł się taki geniusz to przecież tak łatwo "wytropić" że nie ma sensu się tym przejmować.

Najważniejsze jednak aby piłkarzom w strojach się dobrze grało, myślę że nie zależnie od wzoru tych koszulek i tak sprzedaż będzie lipna z racji tego że klub nie ma do zaoferowania produktu jakim jest gra piłkarzy.

foxtrot_green 09.06.2013 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1316924)
W Polsce nie ma kultury związanej ze strojami piłkarskimi, więc traktuje się to tutaj po macoszemu, nie spodziewaj się fajerwerków :)

Przy okazji wprowadzenia obecnego modelu była taka impreza:
http://ekstraklasa.net/wisla-zapreze...aeddaf18000000

R33 10.06.2013 10:23

My narzekamy, a co dopiero mają powiedzieć kibice Pogoni:
wis.la/zm9qw

Tu jeszcze oświadczenia, Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin, odpowiedź zarządu i znowu odpowiedź kibicówi:
http://www.portowcy.org/news-983
wis.la/md5um
http://www.portowcy.org/news-984

kolarz90 10.06.2013 12:07

A ja myśle że nie ma co narzekać na adidasa. Nike też potrafi bardzo pojechać jak wyjazdowe koszulki Barcelony z zeszłego sezonu czy pare lat temu jak zrobili Evertonowi różowe. Obecne koszulki są bardzo fajne, nowe to na razie zagadka, ale cieszcie się że nie dostajemy strojów z np. warriora:

http://3.bp.blogspot.com/-MGflUQdfRB...r-Away-Kit.jpg

Musimy też pamiętać o tym, ze kiedy podpisywano pierwszą umowę z adidasem byliśmy jeszcze na szczycie. Teraz już nie jesteśmy dla nich głównym klubem w Polsce, tylko takim na równi z Lechią, Ruchem, Górnikiem, itp. Smiem twierdzić, że takiej jak nasza obecna koszulka czyli typowo dedykowanej nie będziemy mieć przez dłuższy czas

Kon®ado 10.06.2013 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1316965)
My narzekamy, a co dopiero mają powiedzieć kibice Pogoni:
wis.la/zm9qw

Tu jeszcze oświadczenia, Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin, odpowiedź zarządu i znowu odpowiedź kibicówi:
http://www.portowcy.org/news-983
wis.la/md5um
http://www.portowcy.org/news-984

Ja tam o niczym innym nie marze, jak o tym aby to nike był naszym sponsorem technicznym a koszulka wyżej pokazana jest świetna( http://i43.tinypic.com/2v8rbc8.png ) :) Wiem że barwy się nie zgadzają, ale chodzi mi o sam model ;p Czyli patrząc po prezentacji tamtego modelu będziemy czekać do wrzesnia?:D fajnieeeee, profeska

Alonso19 10.06.2013 13:48

Ciekawe czy Weszło stać by było na dedykowane stroje dla Pogoni gdzie na dodatek Pogoń ma taką umowę z nikem jak Zagłębie czyli nie bezpośrednio z firmą jak ma Wisła, Lechia, Legia, Lech, Śląsk czy też Widzew a nazwijmy to pośrednikiem czyli ambersport i kraksport. Co do nike jak się postara to potrafi zrobić coś dobrego, ale w ostatnich latach są raczej krytykowani niż chwaleni. Przykład z tego roku gdy nike "wykupiło" od umbro większość ich drużyn (w tym Anglików co woła o pomstę do nieba) i już pokazuje jak dba o nowo nabyte zespoły np Athletic Bilbao, klub który jeszcze niedawno grał w finale LE, ma ogromne tradycje dostali zwykłe stroje z katalogu (domowy taki sam jak ma cracovia) podczas gdy od Umbro (to jest sponsor dla Wisły) rok w rok dostawali dedyki. Podobnie będzie pewnie z Blackburn, z Lille i wieloma innymi. Dlatego Wisła będą w Nike'u też by dostawała katalogowe np o takie coś: wis.la/z2836 (Nike Precision II) lub takie coś: wis.la/rnpgo (Nike Revolution II) ew to wis.la/mj9fw (Nike Revolution, notabene takie coś mogła sobie Pogoń wziąć).

Kon®ado 10.06.2013 16:11

Wiem że by takie dostawała, ale jednak katalogowe stroje od nike, to według mnie lepsza opcja od takich samych z katalogu adidasa, dwa ostatnie modele które pokazałeś moim zdaniem byłyby świetne, w połączeniu z BG wyglądałoby kapitalnie i minimalistycznie:) Chyba że lubicie mieć jakieś wygibasy na koszulkach niczym dla dzieciaków z gimnazjum ... Taką koszulkę pierwszy bym kupił :) Ale coż, niestety zostało nam pomarzyć sobie ;p
EDIT: o tak:
http://img844.imageshack.us/img844/9458/werte.png
http://imageshack.us/a/img534/8686/sdcfddfdf.png
http://img341.imageshack.us/img341/8067/sasaddsdds.png
Dla mnie ideały :) Swoją drogą można samemu sobie taką zrobić, kupić zwykły model, na to BG, i koszulka cacy:)

heoij 11.06.2013 11:11

Cytat:

Jak poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej prezes Jacek Bednarz, na koszulki Wisły Kraków od najbliższego sezonu powraca Biała Gwiazda jako samodzielny symbol, nie tylko jako element wkomponowany w herb.
Odkładać kasę na koszulki ! :D

Kon®ado 11.06.2013 11:26

Franek przyszedł i od razu cuda się dzieją w tym klubie ;o xD

kornd 11.06.2013 11:30

To przynajmniej jedna dobra wiadomość dzisiaj. Czekamy na oficjalny projekt koszulki.

Bartosz 11.06.2013 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1311783)
Mała podpowiedź, celujcie w ten projekt:

http://www.soccerjerseyshirt.com/med..._jersey_1_.jpg

Podbijam, celujcie w ten projekt.

R33 11.06.2013 11:37

Ale ciekawe w które miejsce bo o tym nic nie powiedzieli. :( Ale bądźmy dobrej myśli.

Dariook 11.06.2013 11:39

W końcu...

kolarz90 11.06.2013 11:40

Z tego co słyszałem to mówił, że jako odrębny i jedyny symbol, więc na sercu:)

Byle tylko jak przyjdzie do kupienia koszulki już z BG nie było żadnych fochów

Bóg Trybun (objawion) 11.06.2013 11:41

Jako abstynent walnę łiskacza jeśli to prawda!

comek 11.06.2013 11:43

Wie ktoś, kiedy koszulki mają zostać zaprezentowane?

Kuba_TS 11.06.2013 11:50

Ja mam tylko nadzieje że biała gwiazda wraca na stałe , a nie tylko na ten sezon.

Kon®ado 11.06.2013 11:53

@up koszulki mamy na 2 lata, więc minimum na 2 ;p

Mario Nh 11.06.2013 12:01

Super wiadomość, trzeba uwzględnić w swoim budżecie zakup koszulki na nowy sezon.

buczo1985 11.06.2013 12:07

Pięknie :D Chciałbym jeszcze tylko, aby w nowym projekcie zrezygnowano z tych kołnierzyków.

Vuko 11.06.2013 12:15

Luckie pany. Czekają nas naprawdę ciężkie czasy, skoro Cupiał zezwolił przywrócić Białą Gwiazdę.

Dzideek 11.06.2013 12:19

Zajebiście, przynajmniej jakiś pozytyw tej konferencji w formie fizycznej a nie jakiś bajek. Już wiem na co odłożyć kasę

blanco 11.06.2013 12:24

Wie ktoś może kiedy będzie można kupić nową koszulkę ? :)

msn 11.06.2013 12:31

Jak dla mnie wiadomość sezonu :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl