![]() |
Firma adidas pozostanie sponsorem technicznym Wisły Kraków. Nowa umowa Białej Gwiazdy z polskim i światowym liderem rynku futbolowego dotyczy zarówno pierwszej drużyny, jak i zespołu rezerw oraz ekipy juniorów starszych krakowskiego klubu.
.... O kolejnych efektach współpracy tych dwóch uznanych piłkarskich marek kibice Wisły Kraków przekonają się już przy okazji pierwszego meczu Białej Gwiazdy na stadionie przy Reymonta. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA |
Trochę tego żałuję, że klub nie ogarnął jakiejś prezentacji nowych strojów, tak jak to powinno być robione. Z wizerunkowego i marketingowego punktu widzenia byłoby to bardzo na plus. Wrzucenie nowych koszulek cichaczem na piłkarzy jest słabe. Ale to tylko pokazuje, w jakim momencie się teraz Wisełka znajduje, niestety.
|
może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek. Co się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)
|
Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.
|
Cytat:
|
Imho, Wks najfajniejsze koszulki stan na dzis ;)
|
Cytat:
... |
nie, ale jak można wytłumaczyć brak prezentacji? :D
|
Np. że po prostu się jej nie opłaca robić co pokazały wcześniejsze. (w sensie nie przyniosły klubowi zysków)
|
Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.
|
Cytat:
|
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)
http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1 |
Cytat:
|
Ta, biało-czerwony szlaczek do jaj...
|
oj tam do jaj - to jest czepialstwo biorąc pod uwage ze piłkarz wchodząc na boisko ma obowiązek włożyć koszulke do spodenek. No chyba ze spodenki masz na jajach a nie na biodrach.
To 70 lecie to na pierwszy rzut oka myślałem ze znak wodny na zdjeciu, ale juz rzecznik zapowiedział że mają poprawić. Jak nie poprawią to żenada i każda w lidze lepsza, nawet Lechii. |
Cytat:
|
Skąd pewność, że będą nowe koszulki?
|
Zostało to potwierdzone przez naszego rzecznika.
|
No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.
|
Cytat:
|
http://iv.pl/images/81656180877834436765.jpg
Potwierdzenie jak byk ;) |
to tutaj rzeczywiście jest stwierdzenie wprost, wcześniej widziałem nie wprost i już myślałem, że chcą nam jakiegoś wała zrobić ;)
|
Cytat:
|
No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)
|
Z oficjalnego na fb Wisły:
Nam się bardzo podobają, ocenić będzie można już w sobotę. ;) Pozdrawiamy |
Cytat:
https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/27/5f/4...jpg?1420066800 |
Wiesz, kiedyś to było kiedyś, nawet reklama na koszulkach Unimila była a smok wawelski wyglądał jak Velociraptor :D
|
Cytat:
Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się: http://www.designfootball.com/design...xterieur-26939 BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem :D http://www.designfootball.com/design...os=2&width=200 |
Ten smok to chyba straszył dzieci w przerwie :-D:-D:-D
|
Przez ostatnią godzinę robiłem szpiegostwo na google szukając nowego wzoru, kilka moich informacji i opinii:
*wzór pewnie będzie nowy, gdyż zagraniczne sklepy wysprzedają po dobrych pieniądzach model 2015/2016 - około 30 euro, swoją drogą chyba się skuszę *te sklepy wysprzedają te koszulki jako model (w tytule) 2016/2017, różnic żadnych w koszulkach nie dostrzegłem a i opis wskazuje że to stary model - taki se "chłyt marketingowy" *z drugiej strony dziwi mnie, że jeszcze nowego wzoru nie będzie na necie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że podobno koszulki mają być od razu w sprzedaży. Coś mi tu się dziwne wydaje, żaden azjata jeszcze ich nie sprzedaje, kompletnie nikt, a nie ukrywajmy że nowy wzór w tajemnicy to sobie może Real czy inny Manchester trzymać, nikt by z Wisły nikogo nie ciągał za "przedwczesną publikację". *większość koszulek europejskich drużyn dupy nie urywa w mojej ocenie, więc pewnie będzie coś typu koszulki Benfici *jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 110 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D |
Cytat:
|
^^ gdyby tak było to aż by się prosiło o prezentację. Nie mówię o jakieś wielkiej, kosztownej. Ale chociaż takiej elitarnej dla dziennikarzy w pawilonie medialnym. Tak żebym idąc na mecz w sobotę już wiedział jaki produkt mogę kupić...
|
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...GHito6vIek.jpg
bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake) |
I na przykład do tego niebieskie getry.
|
Cytat:
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy |
kończąc temat przypuszczeń co do koszulek z mojej strony taka ciekawa teoria.
w 2015/16 w 99% koszulki mieliśmy zgodne z Aberdeen - idąc tym samym tokiem myślenia w tym roku będziemy mieli takie coś :): http://www.footballkitnews.com/wp-co...ip-2016-17.jpg |
Biało- czerwone paski- chyba jajca se robisz.
|
Przecież nie muszą być biało-czerwone paski. Koszulka może być cała czerwona. Btw. koszulka wygląda bardzo dobrze.
|
Cytat:
Pan od Jomy nic nie wie? W dupie był i gówno widział? |
Brawo, wyładowałeś swoje emocje. To możesz być z siebie dumny, zaliczyłeś kolejny wpis, obrazujący swój poziom.
Nowe koszulki to koszt 259 zl, potwierdzone przez rzecznika, czyli zostaje po staremu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl