Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

olek0 12.07.2016 14:11

Firma adidas pozostanie sponsorem technicznym Wisły Kraków. Nowa umowa Białej Gwiazdy z polskim i światowym liderem rynku futbolowego dotyczy zarówno pierwszej drużyny, jak i zespołu rezerw oraz ekipy juniorów starszych krakowskiego klubu.

....

O kolejnych efektach współpracy tych dwóch uznanych piłkarskich marek kibice Wisły Kraków przekonają się już przy okazji pierwszego meczu Białej Gwiazdy na stadionie przy Reymonta.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

gypsy 12.07.2016 14:26

Trochę tego żałuję, że klub nie ogarnął jakiejś prezentacji nowych strojów, tak jak to powinno być robione. Z wizerunkowego i marketingowego punktu widzenia byłoby to bardzo na plus. Wrzucenie nowych koszulek cichaczem na piłkarzy jest słabe. Ale to tylko pokazuje, w jakim momencie się teraz Wisełka znajduje, niestety.

Franeklowcabramek 12.07.2016 14:32

może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek. Co się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)

Kac 12.07.2016 15:06

Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.

cinekw 12.07.2016 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1442963)
Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.

Zgoda, zazwyczaj koszulki mieliśmy zmieniane co 2 sezony, zdziwiłem się, że w tym dostaniemy nowe, być może nowa polityka adidasa? Tak czy inaczej ciężko będzie o ładniejsze niż były w tym sezonie.

szprotson 12.07.2016 20:20

Imho, Wks najfajniejsze koszulki stan na dzis ;)

heoij 12.07.2016 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1442958)
może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek

Ty tak na serio?

...

Franeklowcabramek 12.07.2016 20:53

nie, ale jak można wytłumaczyć brak prezentacji? :D

R33 12.07.2016 21:13

Np. że po prostu się jej nie opłaca robić co pokazały wcześniejsze. (w sensie nie przyniosły klubowi zysków)

krzaq12 12.07.2016 21:36

Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.

cancer 13.07.2016 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442986)
Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.

Lech dodatkowo fajnie je zaprezentował na filmiku. WKS też spoko opcja, całkiem fajne mieli te koszulki do wyboru, ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Wg mnie to jak już mają się zmienić nasze koszulki do dostaniemy coś jak United (ciemniejszy i jaśniejszy czerwony), ale pewnie inaczej ułożone i na bank z pasami z boku, a nie na rękawie.

rafguz 13.07.2016 15:19

Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Alonso19 13.07.2016 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1443013)
Lech dodatkowo fajnie je zaprezentował na filmiku. WKS też spoko opcja, całkiem fajne mieli te koszulki do wyboru, ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Proszę bardzo: https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/fc/c9...jpg?1468358230 wygląda świetnie poza położeniem loga na 70-lecie (które jest podyktowane dziwami miteama). W sumie z tych wszystkich koszulek, które mieli do wyboru to wybrali najładniejsze.

dj_ibutti 13.07.2016 16:25

Ta, biało-czerwony szlaczek do jaj...

szprotson 13.07.2016 17:29

oj tam do jaj - to jest czepialstwo biorąc pod uwage ze piłkarz wchodząc na boisko ma obowiązek włożyć koszulke do spodenek. No chyba ze spodenki masz na jajach a nie na biodrach.
To 70 lecie to na pierwszy rzut oka myślałem ze znak wodny na zdjeciu, ale juz rzecznik zapowiedział że mają poprawić.
Jak nie poprawią to żenada i każda w lidze lepsza, nawet Lechii.

Franeklowcabramek 13.07.2016 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Wow! Gdyby takie były to byłoby mistrzostwo świata! Nawet ten niebieski pasek by pasował na rękawie no i to logo Telefonika także bo dobrze się kojarzy (Umbro i dwa razy mistrzostwo Polski) Narobiłeś mi smaka.

bonawentura 13.07.2016 18:33

Skąd pewność, że będą nowe koszulki?

krzaq12 13.07.2016 18:43

Zostało to potwierdzone przez naszego rzecznika.

bonawentura 13.07.2016 19:06

No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.

Patryk_185 13.07.2016 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1443051)
No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.

Tak :D Będą będą

Franeklowcabramek 13.07.2016 19:48

http://iv.pl/images/81656180877834436765.jpg
Potwierdzenie jak byk ;)

bonawentura 13.07.2016 21:55

to tutaj rzeczywiście jest stwierdzenie wprost, wcześniej widziałem nie wprost i już myślałem, że chcą nam jakiegoś wała zrobić ;)

Stelio 13.07.2016 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Szczerze mówiąc to z niebieskimi wstawkami byłby kocur, a co byście powiedzieli gdybyśmy dostali podobny projekt do śląska tylko z niebieskim paskiem na środku? ;)

Franeklowcabramek 13.07.2016 23:29

No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)

sayek89 14.07.2016 01:04

Z oficjalnego na fb Wisły:

Nam się bardzo podobają, ocenić będzie można już w sobotę. ;)
Pozdrawiamy

Stelio 14.07.2016 02:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1443065)
No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)

Niby tak, ale z drugiej strony nie zawsze tak było :D

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/27/5f/4...jpg?1420066800

Franeklowcabramek 14.07.2016 08:20

Wiesz, kiedyś to było kiedyś, nawet reklama na koszulkach Unimila była a smok wawelski wyglądał jak Velociraptor :D

cancer 14.07.2016 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

A mnie nie przekonuje ten niebieski pasek, jakoś jak już mają być mega proste i estetyczne to bym wolał białe paski z boku, nawet bez białego paska na końcu rękawa :)

Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się:

http://www.designfootball.com/design...xterieur-26939

BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem :D

http://www.designfootball.com/design...os=2&width=200

Pero 14.07.2016 09:43

Ten smok to chyba straszył dzieci w przerwie :-D:-D:-D

Marcinkrakwoj 14.07.2016 10:12

Przez ostatnią godzinę robiłem szpiegostwo na google szukając nowego wzoru, kilka moich informacji i opinii:

*wzór pewnie będzie nowy, gdyż zagraniczne sklepy wysprzedają po dobrych pieniądzach model 2015/2016 - około 30 euro, swoją drogą chyba się skuszę

*te sklepy wysprzedają te koszulki jako model (w tytule) 2016/2017, różnic żadnych w koszulkach nie dostrzegłem a i opis wskazuje że to stary model - taki se "chłyt marketingowy"

*z drugiej strony dziwi mnie, że jeszcze nowego wzoru nie będzie na necie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że podobno koszulki mają być od razu w sprzedaży. Coś mi tu się dziwne wydaje, żaden azjata jeszcze ich nie sprzedaje, kompletnie nikt, a nie ukrywajmy że nowy wzór w tajemnicy to sobie może Real czy inny Manchester trzymać, nikt by z Wisły nikogo nie ciągał za "przedwczesną publikację".

*większość koszulek europejskich drużyn dupy nie urywa w mojej ocenie, więc pewnie będzie coś typu koszulki Benfici

*jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 110 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D

Revolver 14.07.2016 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1443087)

*jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 100 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D

Tak, ale czekają jeszcze na fax, a sprawa ma się rozwiązać do meczu z Pogonią.

Pero 14.07.2016 11:21

^^ gdyby tak było to aż by się prosiło o prezentację. Nie mówię o jakieś wielkiej, kosztownej. Ale chociaż takiej elitarnej dla dziennikarzy w pawilonie medialnym. Tak żebym idąc na mecz w sobotę już wiedział jaki produkt mogę kupić...

inspektor erektor 14.07.2016 11:40

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...GHito6vIek.jpg




bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake)

sayek89 14.07.2016 11:43

I na przykład do tego niebieskie getry.

krzaq12 14.07.2016 12:21

Cytat:

bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake)
To tylko przypuszczenia, nikt z nas nie zna wyglądu nowy koszulek, ponieważ nie ma żadnych przecieków.
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy

Marcinkrakwoj 14.07.2016 12:42

kończąc temat przypuszczeń co do koszulek z mojej strony taka ciekawa teoria.

w 2015/16 w 99% koszulki mieliśmy zgodne z Aberdeen - idąc tym samym tokiem myślenia w tym roku będziemy mieli takie coś :):

http://www.footballkitnews.com/wp-co...ip-2016-17.jpg

kornd 14.07.2016 12:59

Biało- czerwone paski- chyba jajca se robisz.

hawaiisurfer 14.07.2016 13:43

Przecież nie muszą być biało-czerwone paski. Koszulka może być cała czerwona. Btw. koszulka wygląda bardzo dobrze.

ABGwislakABG 14.07.2016 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1443100)
To tylko przypuszczenia, nikt z nas nie zna wyglądu nowy koszulek, ponieważ nie ma żadnych przecieków.
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy

Jak to nie ma?

Pan od Jomy nic nie wie?

W dupie był i gówno widział?

krzaq12 14.07.2016 14:14

Brawo, wyładowałeś swoje emocje. To możesz być z siebie dumny, zaliczyłeś kolejny wpis, obrazujący swój poziom.

Nowe koszulki to koszt 259 zl, potwierdzone przez rzecznika, czyli zostaje po staremu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl