Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Wojtas 08.06.2010 22:35

Trzeciak musi miec cos z głową :)

on caly czas liczy ze Polska jeszcze cos pokaze :)

For_FuN_ 08.06.2010 22:36

Nie chce nawet wymieniac nazwisk reprezentantow, ktorzy grali w latach '90 i na poczatki XXIw., gdzie ich nastepcy? Gdzie nastepcy Krzynowka(ogromnego twardziela, faceta z jajami), Kosowskiego(wielkie serce i wielka przebojowosc, odwaga), Zurawskiego?? To jest poprostu masakra...

flamengista 08.06.2010 22:36

Gdyby Hiszpanie grali dzisiaj na 100%, to nie byłoby dwucyfrówki. Oni po prostu przekręciliby licznik.

Ale podobnie wygląda ten mecz jak nasz pierwszy z Barcą.

medyk 08.06.2010 22:36

wazne ze z san marino nam poszło i była dwucyfrówka!

dj_ibutti 08.06.2010 22:37

Boże tylko nie kupujmy tego Sadloka... ja bym zagrał podobnie.

Kluvi 08.06.2010 22:37

ogladam mecz na iraqGoals i nawet naszej falgo poprawnie nie dali ;/ kwa to przez te zasrane rekawki ;/ nie ma to jak miec flage Monako ;/

_ukoL 08.06.2010 22:38

No ale wyjdzie Jaca i powie, że jestem antypolski i wszystkich i wszystko krytykuję. A co tu chwalić? To, że nie bali się wyjść? Wstydu tylko narobili. Szkoda tych chłopców, bo co mieli zrobić? Nie umieją lepiej grać...ale nie zwalnia to z krytyki. :-)

irman 08.06.2010 22:40

Ja wiem, że Hiszpania, że Iniesta, że Mistrzowie Europy, ale takiej kompromitacji w wykonaniu naszej repry sobie nie przypominam. Wstyd i hańba. W sumie bardzo udana seria meczy towarzyskich. Zero zwycięstw, zero goli, pogrom z Hiszpanią.

A Kuszczak na tej bramce to chyba tylko do wyciągania piłek z siatki służy.

ToTylkoJa 08.06.2010 22:40

Polska jak Pudzian, za wcześnie porwali się z motyką na słońce

pawelwislak 08.06.2010 22:40

Mam nadzieje że ten mecz jednoznacznie pokazuję że SUPER piłkarze jak Sadlok to nie jest żadne wzmocnieni on jest mega przeciętny tu nie chodzi nawet o umięjetności co o jakiś zmysł taktyczny, przecież on nam nigdy Głowy, czy Marcelo nie zastąpi śmiem twierdzić że gdyby tam Cleber był to byśmy przegrali może 3 bramkami to jest chyba najsłabsza obrona jaką widziałem w reprezentacji.

iiYama 08.06.2010 22:40

Jasna dupa ...

Na hiszpańskiej TVE nawet naszą flagę z odwróconymi barwami prezentują :/

jurukuru 08.06.2010 22:41

Zastanówmy się kogo wystawiliśmy na obronie w dzisiejszym meczu. Z takim rywalem potrzeba kolesi z jajami i dużym ograniem.

stawski 08.06.2010 22:42

O! Sobiech sobie strzelił. Szkoda że po gwizdku. Czekam na złote myśli Smudy po meczu.
A Trzeciak właśnie mówi że Hiszpańskie media mają manięwielkości, nie doceniająrywali i nas też nie doceniali :D k*r*a leżę i kwiczę....

Arturo Qr2nów 08.06.2010 22:44

11 światowej klasy graczy, przeciwko jednemu solidnemu, acz wyróżniającemu się średniakowi (na chwile obecną). Wynik do przewidzenia. To, co jednak najbardziej wkur-wia to to, że to zwykli goście (może trochę ciemniejsi) wywodzący się od pasterzy owiec i arabów - żadni bogowie. Gdyby Hiszpanie musieli, to bez problemu klepnęli by nam dwucyfrówkę.

harthausen 08.06.2010 22:44

jeden tekst Trzeciaka fajny:
Cytat:

to dzieje się za prędko, nasi nie są przyzwyczajeni, by w meczach akcje rozgrywały się tak szybko

Pan Jotka 08.06.2010 22:45

Uuuuuups. Pomyliłem sie o jednego gola. Marca zmieni tytuły: 6-0 Graaaaande Espana :)

JacaTS 08.06.2010 22:45

Ale ja Ci, synek, nigdy nie probowalem odebrac prawa do krytyki. Wrecz przeciwnie, smiej sie ile tylko wejdzie z nieudolnosci i *******owatosci Wojtkowiaka, Sadloka, Glika, Smolarka, Krzynowka czy kogokolwiek tylko chcesz. Nie godze sie tylko na jakiekolwiek kiepskiej masci docinki nt. naszego kraju i nieracjonalnych podniet z kazdej kolejnej bramki Hiszpanow.

stawski 08.06.2010 22:45

Trzeciak ma same fajn teksty!

KoPer 08.06.2010 22:45

po co Smuda brał na to zgrupowanie Małeckiego? Ile w sumie zagrał? 5 minut ?

Kluvi 08.06.2010 22:45

Spójrzcie jak nasi się poruszają.. im się nie chce grać i to ma być postawa reprezentanta Polski? ;/;/

Wojtas 08.06.2010 22:47

Nasi widac "cwiczyli forme na basenie albo na plazy,to sie nazywa plan przygotowan na Euro :)

szkoda mi tych co ludzą sie ze w 2012 bedzie dobrze.....

arth_ur 08.06.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 910996)
Jednym z tych jak to nazwałeś debilnych komentatorów jest Jarek Krzoska z TVP Kraków, który był naszym rzecznikiem 2003 roku czy jakoś tak, także trochę szacunku, swój chłop.:-P

Ups to przypał z mojej strony, sorry nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu że słuchać się ich nie da. No a wynik marzenie :/

jurukuru 08.06.2010 22:47

No pan Trzeciak to zdrowo pierd*li farmazony. Przecież momentami mam wrażenie, że w reprezentacji mamy nie zawodowych piłkarzy tylko kolesi, którzy w piłkę kopią dla dorywczego zarobku, a dodając jeszcze ten komentarz Trzeciaka.....

Koniec żenady:)

stawski 08.06.2010 22:49

O koniec! piłkaże sobie dziękują... Polacy głównie za to, że tylko tyle bramek dostali.

ToTylkoJa 08.06.2010 22:50

Mnie to zawsze rozbraja ta reklama po każdym meczu. Orange- sponsor naszej kadry a w tle słychać ''dziękujemy, dziekujemy'' :D dziękujemy za 6-0

stawski 08.06.2010 22:51

Dokładnie!

MaG* 08.06.2010 22:51

Jeszcze tylko walka o koszulki i do domu :)

For_FuN_ 08.06.2010 22:51

I taka jest prawda...nie ma co inwestowac w pilkarzy z polskiej ligii, to jest chyba jasne i dobitne po tym spotkaniu. Trzeciak dobrze, to podsumowal. Legia robi zaciag zagraniczny i ja tez jestem za tym...wole profesjonalistow, ktorzy beda sie przykladac do tego co robia, niz amatarow, ktorzy beda za to mowili o wielkiej milosci do klubu.

CO mowilem przed spotkaniem o tej obronie? Smuda, to samobojca, ze powolal takich pilkarzy.

Donki 08.06.2010 22:53

Po tym meczu są tez pozytywy:
-wiemy że można sie poniecać grą przeciwnika przez 93 minuty(Trzeciak)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

koyoot 08.06.2010 22:54

Hiszpania pokazala nam w ktorej lidze jestesmy.

Najbardziej smiesza mnie ci ktorzy uwazaja ze Kupno sadloka do Wisly nic nie da bo dzisiaj zagral slabo. Blagam was. Mierzmy sily na zamiary, zeby kupic kogokolwiek na poziomie tych pilkarzy ktorym dzisiaj probowalismy stawic colo musielibysmy miec budzet porownywalny z budzetem ManCity.

Żmijka 08.06.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 911070)
Po tym meczu są tez pozytywy:
-wiemy że można sie poniecać grą przeciwnika przez 93 minuty(Trzeciak)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

Cos przegapiłam? :D

BTW, widzę że Wisłę uważasz za słaby zespół ... ciekawie.

Vashut 08.06.2010 22:55

heh, to polowanie na koszulki to naprawdę śmieszne było- kamera pokazała jak do Fabregasa podbiegło od razu trzech naszych- m.in Sobiech i Rybus

KOMINEK 08.06.2010 22:56

Mimo wszysko obciach tyle dostać
a Smuda chyba Małego nie lubi

flamengista 08.06.2010 22:56

Moim zdaniem brakuje w studiu Skorży i jego kultowego zdania:

Cytat:

Wypada tylko przeprosić kibiców
Ale i tak Engel z Gmochem leją miód na moje zbolałe, polskie serce:-D

PS. "odwrotna Samosierra" - szacun, Panie Jacku.

wolfy 08.06.2010 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 911070)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

Że co?
Z dobrym zespołem? Dobry zespół nie dostaje 0:6 na luzie.

szlaQ 08.06.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 911074)
heh, to polowanie na koszulki to naprawdę śmieszne było- kamera pokazała jak do Fabregasa podbiegło od razu trzech naszych- m.in Sobiech i Rybus

W sumie się im nie dziwie .... młode chłopaki...chcą mieć koszulkę jakiegos prawdziwego piłkarza ...

dynek.pl 08.06.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 911069)
I taka jest prawda...nie ma co inwestowac w pilkarzy z polskiej ligii, to jest chyba jasne i dobitne po tym spotkaniu. Trzeciak dobrze, to podsumowal. Legia robi zaciag zagraniczny i ja tez jestem za tym...wole profesjonalistow, ktorzy beda sie przykladac do tego co robia, niz amatarow, ktorzy beda za to mowili o wielkiej milosci do klubu.

CO mowilem przed spotkaniem o tej obronie? Smuda, to samobojca, ze powolal takich pilkarzy.

Nie bardzo rozumiem co i kogo proponujesz ?
Arbolede ? Choto ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 911075)
Mimo wszysko obciach tyle dostać
a Smuda chyba Małego nie lubi

mysle, ze Maleckiego nie da sie lubic

Vashut 08.06.2010 23:00

uważam podobnie jak kilka osób powyżej, to był dla Hiszpanów generalny sprawdzian, należało spodziewać się, że będą w formie, ale taki wynik to jednak może nie kompromitacja ale wielka klęska

medyk 08.06.2010 23:00

najgorszy wynik od 50lat.. obraz tego gdzie jestesmy a rybus reszta chłopcow bedzie co miala powrzucac na fotke

Donki 08.06.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 911077)
Że co?
Z dobrym zespołem? Dobry zespół nie dostaje 0:6 na luzie.

O sorki:P
Lewandowski wkoncu strzelił gola w meczu z dobrym rywalem :-p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl