![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Są też na etapie pozyskiwania dużego sponsora i jakoś nie widzi mi się żeby ten podmiot akceptował taki poziom organizacji i przygotowania murawy. Nie każdy chce firmować zmagania w parafutbolu. |
Cytat:
|
Jakby Puszcza chciała odpuścić, to by to zrobiła co najmniej kilka kolejek temu, a nie teraz, gdzie i tak będzie grać w barażach. Mniejsze miasteczka widziała ekstraklasa.
Tak czy inaczej uważam że o awansie w barażach zadecyduje mecz TBB vs Puszcza i tu naprawdę ciężko typować, kto wygra. Ruch wejdzie od razu, a my to... wiadomo. |
Wielu dziennikarzy mówiło że mecz Puszczy z Chrobrym to musi być pewna wygrana gospodarzy i jak się okazuje i na nich przyszła presja...
Trochę szkoda że BBT wyrwał wygrana z Arka. Byłoby jednak idealnie jak na tak patowa sytuację przed ostatnią kolejką. |
Karherop Puszcza miala 2 nieuznane gole +mase sytuacji.I przegrała mecz ...
szkoda tylko ze arka dala sobie strzelic gola w 90+4 ,bo tak mielibysmy 2 pewne mecze na r22. ale cos w tym jest ze finał moze byc Wisła -Stal i to na R22 :) |
Dołączę się do mojego przedmówcy. Oglądałem Puszczę i wcale tak łatwo to my we wtorek nie będziemy mieć.
Żebyśmy się czasem z tym naszym brakiem pokory i myśleniem o finale i jakimi my asami nie jesteśmy, nie wydupcyli się na nich we wtorek.. |
Paradoksalnie 2 porażki z nimi w tym sezonie, a szczególnie ta ostatnia to może nam pomóc przed tym meczem.
Piłkarze nie powinni lekceważyć Puszczy, a i chęć zemsty również będzie obecna. Mecz też jest jeden i będzie zupełnie inaczej wyglądał niż w lidze. Obie drużyny bedą się badać, Puszcza raczej mocno defensywnie zacznie z nastawienie na kontry, ale przy wyniku niekorzystnym będą musieli postawić wszystko i się otworzyć. Wiadomo jak gramy w obronie, ale też wiadomo co sie dzieje jak druzyna przeciwna przestaje się murować :) |
Cytat:
Presja dotyka każdego. Puszcza nawet jak ma ciśnienie na awans to podświadomie im dłużej z Chrobrym nie wygrywała, tak podcinalo to jej skrzydła |
Trzeci mecz w tym sezonie z Puszczą u siebie... była porażka, był remis, czas na zwycięstwo.
|
Nie ma co porównywać tych meczów, ostatni wiadomo na zaoranym polu, z początku rundy puszcza mogła sobie przyjechać bez presji, jeden z 34 spotkań o punkty, teraz maksymalnie 120' o jedną stawkę gdzie nie ma podziału, presja na obu zespołach, a nawet tym razem większa na nich.my po kuble zimnej wody.Umiarkowany optymista!!!
|
Cytat:
|
Też nam dwóch bramek nie uznano?O sytuacje nie będę się kłócił bo wiem 20 strzałów i ten...no rożnych więcej mieliśmy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie przeceniałbym też atutu własnego boiska. Żeby go mieć to trzeba się najpierw nie zesrać ze strachu przed rozpoczęciem meczu. Jedyny atut to brak wilczych dołów, w miarę OK murawa i szerokość boiska - co ma znaczenie, ale nie wygra nam meczu. Puszcza zagra ostro, postawią na SFG i kontry, będą bronić całym zespołem. Jeśli Sobolewski jak zwykle oleje grę przeciwnika i "skupi się na sobie" to raczej przegramy, chyba że Hiszpanie włączą tryb turbo i rozstrzelają Puszczę. Co może się zdarzyć, ale nie może być naszą jedyną taktyką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Puszcza być może stoi przed pierwszą w życiu i być może jedyną szansą na grę w esa. Jak to są mecze na luziku to ja dziękuję.
Miejmy nadzieję że to co najgorsze wylało się w meczu z Sosnowcem. Lepszego przepisu na to jak nie zagrać meczu o tej stawce nie można napisać. |
Gadać to sobie można, my musimy więc mamy presję wielką, a Puszcza jak strzeli na 1:0 to dopiero będzie miała presje.
Jak się jest zawodowcem to się nie patrzy czy presja, czy noga boli czy śnieg pada, tylko się zapierdala bo to "wyuczony" zawód. Także mecze takie musimy wygrywać i tyle. Jak przegramy bo presja, czy słońce nam po oczach świeciło albo nieskuteczni byliśmy, to po prostu te chłopy co są w Wiśle nie nadają się do takiego klubu. CV mają lepsze niż gracze Puszczy, kariery bogatsze, klub lepszy, zarobki większe więc albo na to się zasługuje albo wypad. |
Cytat:
Puszcza to jednak nie ten poziom oczekiwań i nie ta skala oczekujących. |
Ta mityczna presja na szczeblu pierwszej ligi :rotfl:
|
Cytat:
A to są piłkarze którzy nigdy o nic nie grali, może za wyjątkiem Żyro i Sapały, czyli graczy raczej drugoplanowych. Dowcipniś się znalazł... |
Cytat:
|
Cytat:
I rolą trenera jest nad tym zapanować. To jest mit o zawodowcach i profesjonalistach którzy powinni być jak maszyny - wielu trafia na ten poziom bo głowa nie dojeżdżała. To jest pierwsza liga. Tu wszyscy mają braki. Większość nigdy o nic nie grała i nie zagra. Nie mogą się oprzeć na doświadczeniu z wcześniejszych walk o trofea, pucharów i awansów bo ich nie mają. Wielu za to nosi w głowie garb porażek i przegranych szans. I trener musi nad tym zapanować - sam albo z psychologiem. Na razie mu to nie wychodziło - delikatnie rzecz ujmując. |
Cytat:
Myślę, że większość nie spełnia nawet tego pierwszego warunku. To może akurat i dobrze, bo presja związana z tym, że grają o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i przy tak reagującej publiczności (przy której kilku nigdy jeszcze nie grało) już pewnie jest spora. |
Cytat:
Jakby mieli wywalone to mecz z Sosnowcem inaczej by wyglądał, ale dla nich to też wielka szansa. To nie są goście po których ustawiają się kolejki. |
Nie no, to jest jasne. Nie wątpię, że umieją policzyć pieniądze, przekalkulować jaki to będzie miało wpływ na ich dalsze kariery, a także jestem nawet pewien że po ostatnim gwizdku zdecydowanie woleliby być fetowani przez ten tłum, niż stać że spuszczonymi głowami.
Ale Ty napisałeś o czymś więcej: o presji wynikającej ze świadomości, że brak awansu może oznaczać nasz koniec. I to wiemy my, na pewno Sobol, tego mu trudno odmówić, a pewnie najbardziej ze wszystkich osób na stadionie Królewski. Dobrze że chłop jest młody i ma zapewne zdrowe serducho. Oj, nie chciałbym być w jego skórze w te dni, przynajmniej do oby pozytywnego końca tych baraży. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl