Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

63.5 Kg 21.07.2010 22:05

Amico z czym do LM....:foch:

Mielibyscie swoja Levadie...

szlaQ 21.07.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 940550)
szlaQ czego ci szkoda.

Wolałbyś żeby Azerzy przeszli dalej.

Kibicuje oczywiście Wiśle poza tym Jadze, Ruchowi ... poznańskiej "AntyWiśle" nigdy w życiu !!!

gromaders 21.07.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeremi (Post 940560)
dobrze się stało, punkty dla Polski, a obciach dla kuchenek ... oby nasi jutro 2,3 bramy strzelili i spokojniej było

jakie dobrze?! chyba punkty dla kuchenek, maja jak najszybciej odpaść, oni niech wam śpiewają WTSK a wy im kibicujcie, pajace!

szprotson 21.07.2010 22:05

brać tego bramkarza z Baku!

Wiślak178 21.07.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 940553)
I co nas ( kibiców Wisły ) to obchodzi?


sory ale takie posty to na forum kuchenek.

A popatrz na nazwe tego tematu. Co do meczu to i tak sie skompromitowali, tak jak my z Levadią. Gdybysmy grali na R22 to też byśmy wymęczyli zwycięstwo z Levadią...

!!IRIVER!! 21.07.2010 22:05

A ja poproszę administratora, aby oczyścił temat z tego lajfskoru.

Dobrze, że awansowali, aczkolwiek poziom żenujący. Ze Spartą będzie arcyciężko... można to porównać do naszej konfrontacji z Barceloną chyba :lol:

rw88 21.07.2010 22:05

A jednak się myliłem :P Odpadnięcia na tym poziomie polskiej piłce nie życzyłem, bo coś takiego dwa razy pod rząd to byłby nokaut na długie lata dla rozwoju naszej piłki w europie, obojętnie gdzie teraz jest. Teraz niech odpadają do LE, najlepiej już ze Spartą.

sorin320 21.07.2010 22:05

może mi ktoś powiedzieć czemu "najlepsi i najwierniejsi i najliczniejsi i najzajebistsi kibice w Polsce" gwizdali na swoich "najlepszych, najpiękniejszych piłkarzy" mistrza Polski ?

Zieniu1906 21.07.2010 22:06

Niech się Lech cieszy póki może . Bo media ich najbardziej rozjadą jutro . To i tak jest kompromitacja .

Bronex 21.07.2010 22:06

Szkoda Interu :-( Ze Spartą już się ziemniakoidom nie uda...

satori 21.07.2010 22:06

Może ten mecz skonczy płacz poznaniaków na temat Levadii :-)

medyk 21.07.2010 22:06

w Pradze nie bedzie co zbierac z Lecha, a Zielisnki popisal sie kunsztem trenerskim nie ma co.. sciagnac napastnika

mitmichael 21.07.2010 22:06

Prawie dostalem zawału. Z taka gra oni chca do fazy grupowej awansowac? Nie wydaje mi sie

Pablo84 21.07.2010 22:07

Szkoda Interu.

felipe 21.07.2010 22:07

Najgorsze co mogło się nam zdarzyć.
Klepnęliby Azerów 2:0 - było w mediach "Lech dopełnił formalności" itp

A tak to zaraz się zacznie - "Heroiczny bój Kolejorza", "Kotorowski Wielki".


Wyszedł stary Lech - zawsze olewał "słabych". Cos jednak czuję, że ogarną się w tydzień i klepną Spartę...

biała gwiazda 21.07.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 940562)
Kurde, szkoda...
Kołtoń tam szczytował, gdy Kotorowski obronił ostatnią jedenastkę. Prawie jakby Amica zdobywała LM.

PS. Ten Cervenka z Interu był kiedyś u nas na testach. Bodajże w 2004.

Jak chcesz to może jutro szczytować przy naszym Serbie(ja wole nie), emocje niezłe były i nie ma co mu się dziwić. Zieliński jak Skorża przygotował zespół na IV rundę:rotfl:

wonski_eNHa 21.07.2010 22:08

Szkoda, było blisko. Inter pokazał jak się walczy, POZnan* nie zasłużył na awans. Dobrze się ten mecz oglądało.... tylko wynik się nie zgadza.

bakiagh 21.07.2010 22:08

Też nie lubię Lecha, ale dobrze, że awansował.Bo w przeciwnym razie w przyszłym roku musielibyśmy zaczynać od 1 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów jako nowy MISTRZ:)

wwf 21.07.2010 22:08

Lech ma za swoje i okazało się że nie są jacyś wielcy. Przeszli fuksem. Ktoś powie ale my przeszliśmy a wy z Lewadią nie.
Tymczasem ja uważam że rok temu Wisła się skompromitowała a w tym roku Lech. Zadziałała mentalność polskiego piłkarza. Tam wygrali 1-0 to w domu nic nam się nie stanie. Wyszli zagrać sparing. A tu Azerzy mieli więcej motywacji niż polskim piłkarza się wydawało i mamy co mamy.

Myślmy o sobie, a nie o Lechu któremu gratuluję wygranej i przejścia do kolejnej rundy.

gromaders 21.07.2010 22:09

"Kotorowski jeśli obroni karnego zostanie bohaterem na lata" hahahaha co najmniej jak by walczyli o grupę LM

wolfy 21.07.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 940576)
w Pradze nie bedzie co zbierac z Lecha

Mecz meczowi nierówny, ale raczej Knedliki ich pojadą wysoko niż minimalnie wygrają. Tym razem już po pierwszym meczu może być wszystko jasne.

Szkoda Interu, pokazali prawdziwą ambicję, zabrakło niewiele do szczęścia. Na pewno nie można powiedzieć, że byli słabsi od Amiki. I radziłbym o tym pamiętać tym, którzy twierdzą, że Azerów pojedziemy na luzie i bez obrony. Nic z tego, panowie.

!!IRIVER!! 21.07.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bakiagh (Post 940585)
Też nie lubię Lecha, ale dobrze, że awansował.Bo w przeciwnym razie w przyszłym roku musielibyśmy zaczynać od 1 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów jako nowy MISTRZ:)

Skąd takie zajebiste wiadomości z pierwszej ręki? Zacznij myśleć człowieku. Nie jesteśmy na 50.miejscu w rankingu krajowym, a to zespoły z tej okolicy zaczynają od 1.rundy. :foch:

jurukuru 21.07.2010 22:10

Przynajmniej emocje na koniec.
A tak to Amica tragicznie grała..

bakiagh 21.07.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 940588)
"Kotorowski jeśli obroni karnego zostanie bohaterem na lata" hahahaha co najmniej jak by walczyli o grupę LM

Hehe dokładnie. Jakby grali w półfinale LM z Barcelona.

For_FuN_ 21.07.2010 22:10

Lomaia to absolutny bohater i chyba najlepszy pilkarz dwumeczu ;).

Sparta sie przejedzie po Lechu, jak po lysej kobyle. Inny wynik, niz awans Czechow bedzie sensacja.

Z innej beczki: FT Debrecen 3 - 2 Tallinna FC Levadia ;]

Nuitari 21.07.2010 22:10

Przed meczem obstawiałem jak mi się wydawało realne 1:0 dla Lecha i po słabej grze doprowadzenie wyniku do końca.
Dobrze, że przeszli dalej jednak z taką grą to długiej przygody w tych rozgrywkach im nie wróżę...

kreseq 21.07.2010 22:11

Druzyna, ktora zostalaby rozjechana przez mlodziezowe druzyny wiekszosci klubow ktore graja w LM chce do tej LM dojsc z takim skladem i trenerem? Z Pragi chlopaki beda bali sie wracac, wspomnicie moje slowa :)

Ten mecz to PORAZKA calej polskiej pilki....przykre.

PanPlamka 21.07.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 940586)
Lech ma za swoje i okazało się że nie są jacyś wielcy. Przeszli fuksem. Ktoś powie ale my przeszliśmy a wy z Lewadią nie.
Tymczasem ja uważam że rok temu Wisła się skompromitowała a w tym roku Lech. Zadziałała mentalność polskiego piłkarza. Tam wygrali 1-0 to w domu nic nam się nie stanie. Wyszli zagrać sparing. A tu Azerzy mieli więcej motywacji niż polskim piłkarza się wydawało i mamy co mamy.

Myślmy o sobie, a nie o Lechu któremu gratuluję wygranej i przejścia do kolejnej rundy.

No i na nasza obrone mamy to, ze nie gralismy przy Reymonta.

Fuks 21.07.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 940576)
w Pradze nie bedzie co zbierac z Lecha, a Zielisnki popisal sie kunsztem trenerskim nie ma co.. sciagnac napastnika

sciagnal go z tego samego powodu, dla ktorego Zurawski zaczal mecz na Litwie na ławce. Jakby mu przyszlo grac 90 czy 120 minut to by na zawał zszedl :D

qchar90 21.07.2010 22:11

Lech z wielkim taktykiem Zielinski, daleko nie zajda, grac bez napastnika o ja *******e...
ciekawe kogo wystawi na Sparte, przeciez Lech gra jednym napastnikiem

pbciderek 21.07.2010 22:12

fart tych s****ysynów się chyba nie skończy...

For_FuN_ 21.07.2010 22:13

Wichniarek zszedl dlatego, bo Zielinski kazal pilnowac wyniku(nie chodzilo o kwestie kondycyjne, zwlaszcza u faceta, ktory praktycznie cala kariere spedzil w Niemczech).

Zieniu1906 21.07.2010 22:14

Lech po tym zwycięstwie może za bardzo uwierzyć w siebie . Mogą przecenić swoje możliwości . Ale gra ofensywna Kolejorza jest za bardzo uzależniona od Wichniarka.

rw88 21.07.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bakiagh (Post 940592)
Hehe dokładnie. Jakby grali w półfinale LM z Barcelona.

Taki bohater jaka liga...

vip2008 21.07.2010 22:14

chłopaki mimo wszystko wiem że ich nie nawiedzimy ale cieszmy się przynajmniej z tych punktów do rankingu

Mario Nh 21.07.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bakiagh (Post 940592)
Hehe dokładnie. Jakby grali w półfinale LM z Barcelona.

Nawet sobie nie wyobrażasz ile klub m.in. dzięki niemu zarobi. Mają zagwarantowane dodatkowe 4 mecze.
Było się śmiać z Levadi rok temu...
I jeszcze jedno, u nas przy dogrywce, na Reymonta byłoby piekło, a u nich... :)

p1c2u 21.07.2010 22:15

Znowu komentatorzy mówili o zaskoczeniu, szoku i niedowierzaniu, że Azerbejdzan nas jedzie. Jak ja lubie co roku słuchać. Polskie komentarzyny i piłkarzyny nigdy się nie nauczą, że sami są ogórkami i dopóki się nie wezmą do roboty to ich miejsce jest wśród innych ogórków jak Azerbejdzan czy Estonia.

wonski_eNHa 21.07.2010 22:15

DO TYCH CO KIBICUJĄ POZnan* w pucharach europejskich:

Zejdźcie na ziemię. Jeżeli "oni" będą grać jakimś mega-giga fartem w LM to Wisła przez dłuższy czas jak i inne polskie kluby będą finansowo, a co za tym idzie piłkarsko za FC POZnan* kilka lat do tyłu. Jeżeli wytryśnie pyrom ta gigantyczna kasa jak na polskie warunki z LM to balon w mediach i całym piłkarsko nie zorientowanym świecie będzie pompowany 100X bardziej niż w tym roku.

Jedynym słusznym klubem, który ma - i zagra, w lidze mistrzów w nowożytnej erze będzie WISŁA KRAKÓW.
Na szczęście LM kuchenką nie grozi w tym roku, więc armagedon nas nie czeka. :]

pikey 21.07.2010 22:15

Wygląda na to, że przygoda Lecha w LM zakończy się na Sparcie. Nie powiem, że mnie to nie cieszy. W Poznaniu sa mistrzami PR-u, opakowali g.... w sreberko i większość mediów to kupiła. Po tamtym sezonie w mediach była taka atmosfera: dobrze, że Wisła nie zdobyła mistrzostwa, bo wreszcie Lech awansuje do LM. Teraz wszyscy mają okazję trochę ochłonąć....

orzeu 21.07.2010 22:16

Amica nawiazala do tradycji pojedynkow polsko-azerskich. Hutnik wbil 9goli, Widzew 8, i oni znowu 9. Brawo! Tak trzymac.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl