Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

bonawentura 06.07.2016 20:35

Tego Kapkę to już dawno powinni wykopać z klubu na zbity pysk. To jest skandal, żeby chłop, który zepsuł tak wiele transferów, nadal był w klubie. Masakra.

radek2323 06.07.2016 20:41

Kapka to szef wszystkich szefów ..... niezatapialny.

bonawentura 06.07.2016 20:48

Kapka to najgorszy chwast w naszym klubie i trzeba go jak najszybciej wyrwać.

kicur 06.07.2016 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1442615)
Kapka to najgorszy chwast w naszym klubie i trzeba go jak najszybciej wyrwać.

Nie wyrwać, tylko spryskać Randapem. :D

Levis88 06.07.2016 20:58

http://pics.tinypic.pl/i/00801/nnc379hi5acf_t.jpg
Po ostatnich wydarzeniach tak to widzę.

krzaq12 07.07.2016 10:38

Wg tego co mówi rzecznik w pierwszym meczu sezonu, czyli za kilka dni (16 lipca) mamy pierwszy raz ujrzeć nowe koszulki Wisły Kraków. Nie wiem czy on ma pojęcie o czym mówi, ale z tego co przekazuje wynika że w nowym sezonie będziemy mieć nowy model strojów meczowych, raczej dalej z Adidasa. Można z tego wnioskować że umowa z tą firmą została więc przedłużona.
Piłkarze na treningach moja już nowe bluzy treningowe.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...8823419964.jpg

szprotson 07.07.2016 11:27

wiec zapewne takie będą koszulki
http://media.cdn.totalsports.nl/cata...t-ac5234_2.jpg
a takie spodenki
https://www.11teamsports.de/Data/Ima...rot-ac5236.jpg

jakby zamiast czarnego dali NAM niebieski było by mega. Ale zapewne nie dadzą :)

krzaq12 07.07.2016 11:36

Rękawki na bluzach treningowych także powinny mieć niebiesko biały pasek i byłaby bajeczka.

Może jednak będą niebieskie wstawki, o ile trafiłeś z modelem.
Choć nie spodziewałem się nowego kompletu, wszak obecny ma dopiero jeden sezon.
Do tej pory standardem były koszulki produkowane na 2 lata.

Pero 07.07.2016 12:00

Ale Boban ucieszony z tej nowej bluzy. Mała rzecz a cieszy :-)

krzaq12 07.07.2016 14:29

Ale za to Krzysiu Drzazga wydaje się nieco zawiedziony.... hehe

Na zdjęciu nowa polówka i bluza treningowa. Meczówki zapewne kwestią czasu.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8850683171.JPG

Tu z kolei przykład jak można chwalić się osiągnięciami, brakuje tego u Nas jednak.
https://pbs.twimg.com/media/CmwmanKWEAAVjcG.jpg:large

Warto podkreślać swoje dokonania, może to przekuć się na nowych sponsorów.

Pero 07.07.2016 14:36

My tam mamy miejsce dla sponsora :P

Rustin 07.07.2016 14:40

Ciekawe, jakby wyglądały te bluzy i koszulki treningowe z białymi lub niebieskimi wstawkami zamiast tego czarnego. Tak czy inaczej nie jest źle, meczówką będzie pewnie Adidas Condivo 16 Jersey.

bellic88 07.07.2016 14:53

Lechia zaserwowała swoim fanom promocje w związku z nowymi koszulkami od New Balance. Z tego co pamiętam to rabat w wysokości 50 zł przysługuje za zakup karnetu na cały sezon a 25zł za zakup karnetu tylko na runde jesienną.

Drodzy działacze Wisły - tak wyglądają podstawy marketingu i promocji.

msn 07.07.2016 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1442682)
Lechia zaserwowała swoim fanom promocje w związku z nowymi koszulkami od New Balance. Z tego co pamiętam to rabat w wysokości 50 zł przysługuje za zakup karnetu na cały sezon a 25zł za zakup karnetu tylko na runde jesienną.

Drodzy działacze Wisły - tak wyglądają podstawy marketingu i promocji.

Tak samo było u nas w zeszłym roku. Jak kupowałeś karnet na cały sezon to dostawałeś zniżkę (nie pamiętam czy 50 czy 40 zł) na koszulkę meczową - nawet skorzystałem.

Alonso19 07.07.2016 16:34

Condivo 16 jest o tyle dobre, że jeżeli nie będzie to jakiś dedykowany taki odgórnie to Wisła może go zrobić poprzez miteama tak jak Śląsk zrobił.

krzaq12 07.07.2016 16:38

Tyle, że jeśli rzeczywiscie przedłużymy lub przedłużylismy umowe z adidasem to pewnie tak jak w latach poprzednich to bedzie model dedykowany, w bardzo małym stopniu odmienny od projektu katalogowego, ale jednak.

R33 07.07.2016 18:38

Wątpię czy niebieskie wstawki będą, swego czasu (chyba z 2 lata temu) Bayern miał niebieskie wstawki, a my czarne tak więc na nie niestety bym nie liczył.

bonawentura 07.07.2016 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1442616)
Nie wyrwać, tylko spryskać Randapem. :D

może być randap

Franeklowcabramek 07.07.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442678)
Ale za to Krzysiu Drzazga wydaje się nieco zawiedziony.... hehe


Tu z kolei przykład jak można chwalić się osiągnięciami, brakuje tego u Nas jednak.
https://pbs.twimg.com/media/CmwmanKWEAAVjcG.jpg:large

Warto podkreślać swoje dokonania, może to przekuć się na nowych sponsorów.

Fajnie prezentują się te nowe czcionki Ekstraklasy. Poza tym Ruch ma Adidasa i skąd się wzięła taka niska cena koszulki? Tylko 139 PLN?

krzaq12 07.07.2016 20:24

Cytat:

Fajnie prezentują się te nowe czcionki Ekstraklasy. Poza tym Ruch ma Adidasa i skąd się wzięła taka niska cena koszulki? Tylko 139 PLN?
Prawdopodobnie różnica cenowa wynika z tego, że Ruch nie ma dedykowanych modeli, tylko stroje z katalogu
z doszytym logiem/herbem.

kaczmar13 07.07.2016 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1442299)
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.

http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017

moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo bardziej podobała mi się poprzednia

R33 07.07.2016 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442712)
Prawdopodobnie różnica cenowa wynika z tego, że Ruch nie ma dedykowanych modeli, tylko stroje z katalogu
z doszytym logiem/herbem.

Wątpie za czasów Umbro jeszcze w sezonie 06/07 i 07/08 też nie mieliśmy dedykowanych modeli a cena wynosiła 199 zł. za meczówkę. Zresztą w przypadku Adidasa też był jeden sezon (10/11) co nie mieliśmy dedykowanych i cena była ponad 200 zł.

Co do koszulki Ruchu to pytanie czy ta na zdjęciu jest oryginalną Adidasa? Bo równie dobrze może być to replika tej firmy, albo w ogóle zwykła replika bez żadnego loga firmowego.

Alonso19 07.07.2016 21:42

Ruch ma katalog dokładnie to model Estro 15, to jest ten sam, który mieli jako wyjazdową w zeszłym sezonie. Z tego co też patrzyłem na ich stronie to wyjazdowa kosztuje 79zł a domowa 99zł (nie wiem skąd te 20zł więcej) w dwóch wersjach, z herbem haftowanym i nadrukowanym, te 139zł też mnie początkowo zdziwiło dlatego sprawdziłem.

wiertar 07.07.2016 21:55

I tak tez mi sie wudaje ze to jakis no name a nie adidas

krzaq12 07.07.2016 22:11

Cytat:

Wątpie za czasów Umbro jeszcze w sezonie 06/07 i 07/08 też nie mieliśmy dedykowanych modeli a cena wynosiła 199 zł. za meczówkę. Zresztą w przypadku Adidasa też był jeden sezon (10/11) co nie mieliśmy dedykowanych i cena była ponad 200 zł.
Racja ale wówczas te koszulki z Adidasa kosztowały albo 199 zł, albo 219, nie pamiętam. A te które były z dedykacją poszły o kilkadziesiąt zł do góry i kosztowały 259 zł. Z Umbro masz rację. Sam nie wiem, jedno jest pewne obok Legii mamy najdroższe koszulki w lidze, nawet Lech sprzedaje taniej, obecnie po przecenie za 119 zł, wcześniej kosztowały 199 zł.
Teraz jak będzie nowy model cena pewnie też zakręci się w granicach 240-260 zł.


https://pbs.twimg.com/media/Cm3V7BfXEAAkWQx.jpg

Szczerze mówiąc nie wyglądają imponująco nowe trykoty biało-zielonych ;)

Franeklowcabramek 08.07.2016 22:10

Ich cena to 179 PLN. Lechia poszła drogą Wisły bo z Lotosem nie przedłużono umowy a ETL to firma właściciela Lechii więc tak jak u Nas widnieje Telefonika tak u nich ETL dopóki nie znajdą sponsora ;)

szprotson 09.07.2016 05:12

Te koszulki Lechii z całym szacunkiem ale gowno straszne. Zwykła koszulka niczym kipsta - za 39 powinna byc. Dawno nie widziałem słabszych.

Ogryzek 09.07.2016 08:19

Faktycznie, słabe te koszulki Lechii.

Alonso19 09.07.2016 12:19

Lechia w tym roku miała podobno stroje robione na łapu-capu, dopiero na przyszły sezon mają dostać coś ekstra.

gypsy 09.07.2016 15:55

Rzeczywiście Lechia w zeszłym roku miała dużo lepsze stroje, choć i tak szału nie było. To co teraz dostali, to jakieś t-shirty z marnej sieciówki.

Franeklowcabramek 09.07.2016 21:57

Oficjalnie: Nowa czcionka Ekstraklasy
https://twitter.com/_Ekstraklasa_/st...62772032475136

krzaq12 10.07.2016 14:59

Nie lubię ich, gardzę amicą wręcz, ale nowe koszulki od NIKE to jest P-E-T-A-R-D-A :)


https://pbs.twimg.com/media/CnAgP9jXEAEET6O.jpg

Franeklowcabramek 10.07.2016 15:22

To fakt, chyba najładniejsze (zaraz po naszych) koszulki w ekstraklasie :)

fialo 10.07.2016 17:31

No jak na moje to są turbochujowe :D

Rustin 10.07.2016 17:36

Ładne, aż się boję co u nas wymyślili, już mogli zostawić tegoroczne.

R33 10.07.2016 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1442837)
No jak na moje to są turbochujowe :D

Dla mnie jak wyżej, tandeta straszna.

Alonso19 10.07.2016 19:39

To jest katalog na dodatek nike jeszcze tak zrobiło, że domową (Striped Division II), wyjazdową (Striker IV biało-niebieski) Lecha oraz domową Zagłębia (Striker IV pomarańczowo-czarno-biały) wycofało z Polskiego rynku tak aby były to ekskluzywne stroje dla tych drużyn, czytaj inaczej: czystej takiej koszulki nie dostaniesz (pozostałe kolorystyki tak).

szprotson 10.07.2016 22:01

katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179....
Ciekawe kiedy u Nas coś ruszy, Ślask ma prezentacje we wtorek.

krzaq12 10.07.2016 22:38

U nas, jeśli wierzyć rzecznikowi, pierwszy raz nowy komplet zobaczymy w sobotę na R22.

Alonso19 11.07.2016 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1442863)
katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179...

Jest ładna to się zgodzę, ładniejsza od Lechii to też się zgodzę. Swoją drogą to trochę dziwne, że Lech ma ponoć jedną z najlepszych umów tego typu w Polsce a mimo to po dwóch sezonach nadal dostają czysty katalog zamiast dedyka.
Tak jeszcze w ramach ciekawostki to czysta koszulka tego typu co ma Lech kosztuje od 90 do 110zł, wyjazdowa (i przy okazji domowa Zagłębia) jest jeszcze tańsza bo od 70 do 90zł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl