![]() |
Tego Kapkę to już dawno powinni wykopać z klubu na zbity pysk. To jest skandal, żeby chłop, który zepsuł tak wiele transferów, nadal był w klubie. Masakra.
|
Kapka to szef wszystkich szefów ..... niezatapialny.
|
Kapka to najgorszy chwast w naszym klubie i trzeba go jak najszybciej wyrwać.
|
Cytat:
|
|
Wg tego co mówi rzecznik w pierwszym meczu sezonu, czyli za kilka dni (16 lipca) mamy pierwszy raz ujrzeć nowe koszulki Wisły Kraków. Nie wiem czy on ma pojęcie o czym mówi, ale z tego co przekazuje wynika że w nowym sezonie będziemy mieć nowy model strojów meczowych, raczej dalej z Adidasa. Można z tego wnioskować że umowa z tą firmą została więc przedłużona.
Piłkarze na treningach moja już nowe bluzy treningowe. http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...8823419964.jpg |
wiec zapewne takie będą koszulki
http://media.cdn.totalsports.nl/cata...t-ac5234_2.jpg a takie spodenki https://www.11teamsports.de/Data/Ima...rot-ac5236.jpg jakby zamiast czarnego dali NAM niebieski było by mega. Ale zapewne nie dadzą :) |
Rękawki na bluzach treningowych także powinny mieć niebiesko biały pasek i byłaby bajeczka.
Może jednak będą niebieskie wstawki, o ile trafiłeś z modelem. Choć nie spodziewałem się nowego kompletu, wszak obecny ma dopiero jeden sezon. Do tej pory standardem były koszulki produkowane na 2 lata. |
Ale Boban ucieszony z tej nowej bluzy. Mała rzecz a cieszy :-)
|
Ale za to Krzysiu Drzazga wydaje się nieco zawiedziony.... hehe
Na zdjęciu nowa polówka i bluza treningowa. Meczówki zapewne kwestią czasu. http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8850683171.JPG Tu z kolei przykład jak można chwalić się osiągnięciami, brakuje tego u Nas jednak. https://pbs.twimg.com/media/CmwmanKWEAAVjcG.jpg:large Warto podkreślać swoje dokonania, może to przekuć się na nowych sponsorów. |
My tam mamy miejsce dla sponsora :P
|
Ciekawe, jakby wyglądały te bluzy i koszulki treningowe z białymi lub niebieskimi wstawkami zamiast tego czarnego. Tak czy inaczej nie jest źle, meczówką będzie pewnie Adidas Condivo 16 Jersey.
|
Lechia zaserwowała swoim fanom promocje w związku z nowymi koszulkami od New Balance. Z tego co pamiętam to rabat w wysokości 50 zł przysługuje za zakup karnetu na cały sezon a 25zł za zakup karnetu tylko na runde jesienną.
Drodzy działacze Wisły - tak wyglądają podstawy marketingu i promocji. |
Cytat:
|
Condivo 16 jest o tyle dobre, że jeżeli nie będzie to jakiś dedykowany taki odgórnie to Wisła może go zrobić poprzez miteama tak jak Śląsk zrobił.
|
Tyle, że jeśli rzeczywiscie przedłużymy lub przedłużylismy umowe z adidasem to pewnie tak jak w latach poprzednich to bedzie model dedykowany, w bardzo małym stopniu odmienny od projektu katalogowego, ale jednak.
|
Wątpię czy niebieskie wstawki będą, swego czasu (chyba z 2 lata temu) Bayern miał niebieskie wstawki, a my czarne tak więc na nie niestety bym nie liczył.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
z doszytym logiem/herbem. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do koszulki Ruchu to pytanie czy ta na zdjęciu jest oryginalną Adidasa? Bo równie dobrze może być to replika tej firmy, albo w ogóle zwykła replika bez żadnego loga firmowego. |
Ruch ma katalog dokładnie to model Estro 15, to jest ten sam, który mieli jako wyjazdową w zeszłym sezonie. Z tego co też patrzyłem na ich stronie to wyjazdowa kosztuje 79zł a domowa 99zł (nie wiem skąd te 20zł więcej) w dwóch wersjach, z herbem haftowanym i nadrukowanym, te 139zł też mnie początkowo zdziwiło dlatego sprawdziłem.
|
I tak tez mi sie wudaje ze to jakis no name a nie adidas
|
Cytat:
Teraz jak będzie nowy model cena pewnie też zakręci się w granicach 240-260 zł. https://pbs.twimg.com/media/Cm3V7BfXEAAkWQx.jpg Szczerze mówiąc nie wyglądają imponująco nowe trykoty biało-zielonych ;) |
Ich cena to 179 PLN. Lechia poszła drogą Wisły bo z Lotosem nie przedłużono umowy a ETL to firma właściciela Lechii więc tak jak u Nas widnieje Telefonika tak u nich ETL dopóki nie znajdą sponsora ;)
|
Te koszulki Lechii z całym szacunkiem ale gowno straszne. Zwykła koszulka niczym kipsta - za 39 powinna byc. Dawno nie widziałem słabszych.
|
Faktycznie, słabe te koszulki Lechii.
|
Lechia w tym roku miała podobno stroje robione na łapu-capu, dopiero na przyszły sezon mają dostać coś ekstra.
|
Rzeczywiście Lechia w zeszłym roku miała dużo lepsze stroje, choć i tak szału nie było. To co teraz dostali, to jakieś t-shirty z marnej sieciówki.
|
Oficjalnie: Nowa czcionka Ekstraklasy
https://twitter.com/_Ekstraklasa_/st...62772032475136 |
Nie lubię ich, gardzę amicą wręcz, ale nowe koszulki od NIKE to jest P-E-T-A-R-D-A :)
https://pbs.twimg.com/media/CnAgP9jXEAEET6O.jpg |
To fakt, chyba najładniejsze (zaraz po naszych) koszulki w ekstraklasie :)
|
No jak na moje to są turbochujowe :D
|
Ładne, aż się boję co u nas wymyślili, już mogli zostawić tegoroczne.
|
Cytat:
|
To jest katalog na dodatek nike jeszcze tak zrobiło, że domową (Striped Division II), wyjazdową (Striker IV biało-niebieski) Lecha oraz domową Zagłębia (Striker IV pomarańczowo-czarno-biały) wycofało z Polskiego rynku tak aby były to ekskluzywne stroje dla tych drużyn, czytaj inaczej: czystej takiej koszulki nie dostaniesz (pozostałe kolorystyki tak).
|
katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179.... Ciekawe kiedy u Nas coś ruszy, Ślask ma prezentacje we wtorek. |
U nas, jeśli wierzyć rzecznikowi, pierwszy raz nowy komplet zobaczymy w sobotę na R22.
|
Cytat:
Tak jeszcze w ramach ciekawostki to czysta koszulka tego typu co ma Lech kosztuje od 90 do 110zł, wyjazdowa (i przy okazji domowa Zagłębia) jest jeszcze tańsza bo od 70 do 90zł. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl