![]() |
@terje
Po pierwsze nie logo SSA tylko SA jak już chcesz być dokładny. Po drugie jak sam zauważyłeś klub (czy wydział nie wiem dokładnie jak to jest oficjalnie) piłkarski jest własnością p. Bogusława Cupiała (przez TF czy nie ale jest) a nie jest to część Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków więc czemu klub miałby używać herbu Towarzystwa? Po trzecie jak już jeden z moich przedmówców uważam, że logo(czy herb - jak zwał tak zwał) Wisły Kraków SA nie jest taki zły. Mnie tylko troche drażni właśnie napis w po okręgu SPÓŁKA AKCYJNA. Po kolejne mając na uwadze wcześniejsze dokonania naszego Klubu jeszcze za czasów TS-u to odkąd właścicielem jest BC było trochę sukcesów z którymi napewno większość kibiców się utorzsamia, a miały one miejsce za czasów "loga" SA (i wcześniej SSA :P ) Po następne kolejne jestem przekonany, że spora część kibiców nie interesuje się takimi sprawami jak herb itp (nazwiesz i gimbusami ich nieprawdziwymi kibicami Wisełki ale uwierz że są też tacy kibice którzy kibicują Wiśle ale nie są fanatykami). Sam będąc dziecięciem myślałem że Wisła jest jedna w sensie że "logo" SA to po prostu herb piłkarski i dowiedziałem się o różnicach dopiero później. Myślę, że sporo maluchów dzisiaj też tak ma (jeśli nie ma ojca lub rodziców fanatyków którzy od najmłodszych lat życia wytłumaczą mu różnicę). I tak jeszcze na dokładkę a propos ostatniego "punktu". Przy wprowadzeniu Białej Gwiazdy na koszulki trzeba koniecznie zorganizowąć akcję edukacyjną (albo z klubem albo samo SKWK) aby właśnie tę część kibiców i "widowni" uświadomić o co chodzi z Białą Gwiazdą. No i to było tyle ode mnie. PS. Jeśli Biała Gwiazda... tfu KIEDY Biała Gwiazda powróci na koszulki mam nadzieję, że będzie wyszyta bezpośrednio na koszulce a nie będzie naszywką o okrągłym kształcie tak jak to było na koszulce Nike'a bodajże. Taki mały szczegół ;) |
Cytat:
|
Wówczas to było chyba tak, że korzystaliśmy z modelu z poprzedniego sezonu z logiem SSA, na który na stulecie po prostu doszyto gwiazdę na herb SSA.
|
Cytat:
edit: http://image.ceneo.pl/data/products/...bet-krakow.jpg |
Cytat:
Jeśli bierzemy pod uwagę, organizowanie akcji uświadamiających w tej kwestii, jest to jeszcze jeden argument za tym, że "rozdwojenie" herbowe nie jest dobrym pomysłem. (Nie ma tutaj znaczenia, że nominalnie, jeden element to logo a drugi jest faktycznie herbem). Nie może moim zdaniem być tak, iż Wiślak (nawet maluch) ma w głowie galimatias i problemy z odpowiedzią, jak właściwie wygląda herb jego ukochanej Drużyny (w świadomości np. malucha, nie będzie rozróżnienia na Towarzystwo i Spółkę, bo dla niego "klub to klub" i tyle ...). (Nawiasem mówiąc podoba mi się element korony i nie miałbym nic przeciwko gdyby taka kiedyś zawitała nad tarczę herbową TS Wisła). |
Myślę, że zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy w tej sprawie zrobić. Na razie to na ostatnim meczu możemy śpiewać
o powrocie BG na koszulki. Wszystko w rękach władz (niestety) |
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...74990760_n.jpg
Oni z kibiców robią aż takich debili ? http://www.kraksport.com/6074,adidas...sko-bialy.html |
Te koszulki to prawdziwa porażka. W życiu nie kupię czegoś takiego...
Je**ć ADIDASA! |
Nie sądzę aby to była nawet 3. koszulka.
Inna sprawa, że dzięki popisom naszych grajków mogliśmy w oczach szefostwa adidasa stracić status flagowego klubu; zamiast dedykowanego modelu spodziewam się raczej dostosowanego do naszych barw szablonu, czyli coś a la Piast, Ruch czy Bełchatów. |
To jest model Tiro 13, który jeśli będzie to będzie alternatywnym strojem (obecnie jest nim jego poprzednik czyli Tiro 11). Domowy i wyjazdowy pewnie będzie dedykowany.
|
nie nie będzie.
to juz mozna kupić wiec nie ma JEŚLI tylko JEST a brak nadruku sponsora moze sie wiązac (oby) z tym jak pisał macios ze na meczu z FCB ma sie pojawic nazwa sponsora a jeśli 1 i 2 maja byc dedykowane jak ostatnio to wole by juz nie dedykowali. |
Ten, kto wpadł na pomysł, żeby do koszulki kosztującej 109 zł doszyć logo S.A. i sprzedawać po 259 zł, powinien od jutra dostać posadę skauta na Syberii.
|
Kto kupi tą koszulkę powinien być w *należyty sposób potraktowany na stadionie! Udowodnijmy klubowi, że bujać to nie nas.
* należyty sposób - info dla kumatych. |
Niby taka sama, ale ma takie przeszycie pod herbem, którego w tej tiro 13 nie ma, ale to mały szczegoł, ogólem jeśli to na prawdę nasz model na ten sezon to masakra ;/ pomijając to iż według mnie jest po prostu brzydka, to jeśli Biała Gwiazda nadal nie wróci na koszulki, to chyba trzeba będzie znowu na wojne pójść, bo pokojowo nic się nie da w tym klubie załątwić :|
|
http://www.sport-greifenberg.de/bild...-13-Trikot.jpg
http://www.allsports.ie/uploadedfile...1364988240.jpg http://www.sport-greifenberg.de/blog...-13-trikot.jpg co do przeszycia to nie sugeruj sie photoshopowym zdjeciem z kraksportu :D |
hmmm tak czy siak lipa ... Ale z drugiej strony nasze teraźniejsze niebieskie też mega piękne nie są, a co do tych niby dedykowanych ;p W sumie to nie oczekuje cudów, ale ku*wa jeśli nas tak wyruc*ają i Białej Gwiazdy na sercu nie będzie to kolejny krok do degrengolady w tym klubie ...
|
|
tak watts to to
wystarczy poczytac komentarze :) (imho te wycinki na rekawach przechujowe) |
Jak dla mnie w tej chwili najfajniejsze koszulki robi nike, takie minimalistyczne wręcz odlschoolowe, wygladają kapitalnie.
Np ten model: http://cdn13.se.smcloud.net/t/photos...ji_640x480.jpg Adidas mnie nie przekonuję, ale teraz to i tak bez znaczenia, skoro koszulki nowe już są ... i w dodatku bez Białej Gwiazdy :| A tego kto zgodził się na froncie koszulek w meczach ekstraklasy(kto za to odpowiada w ekstraklasie?) dać to pedalskie logo t-mobile jest dla mnie skończonym idiotą, jakby nie było lepszych miejsc, jak można tak zeszpecić koszulki ... |
Cytat:
|
Najlepsze jest to że oni w Bundeslidze płacą chyba 20x więcej(wiem wiem że inny poziom, ale jednak) i tam nigdzie takich beznadziejnych emblematów nie ma ...Tylko logo Bundesligi na ramieniu
http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos...tandardowy.jpg a unas ... http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie....1118luk087.jpg W takim razie nie wiem po co na ramieniu jest jeszcze to gówno ;p któe zresztą też wygląda jak żart przy porównaniu do loga bundesligi ... Jaka liga, takie wszystko |
http://maillotfoot10.11.over-blog.co...117735005.html
Taka Marsylia to chyba ma wtyki w Adidasie, bo co sezon mają jakieś genialne koszulki... Jak oni to robią? |
Co w nich takiego genialnego?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Louis-Dreyfus |
Cytat:
Póki Biała Gwiazda nie wróci na koszulki w tradycyjnej, pożądanej przez wszystkich formie, to taka koszulka w naszych barwach wyglądałaby przyzwoicie. |
Tak, dokładnie ten model ;)
|
1. Biała gwiazda na koszulce.
2. Znika w końcu ten durny kołnierzyk. 3. Na żadnej koszulce nie jest napisane w przyszłym sezonie "Garguła." Just sayin'... |
Cieszmy się że nie dostaniemy takiego czegoś :rotfl:
http://img.over-blog.com/604x710/3/8...2013-2014.jpeg Z tego co zauważyłem wiele drużyn od adidasa dostaje taki model: http://img.over-blog.com/604x786/3/8...kot-2014-.jpeg Mi osobiście niezbyt on się widzi, ale jaka będzie domówka dla nas, tego nie wie nikt ;p Kołnierzyk wygląda spoko, ale nie taki wielki ... Nike potrafi to zrobić ... http://img.over-blog.com/605x835/3/8...ance-photo.jpg Minimalizm jest piękny |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl