Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

leyzer87 21.07.2010 21:59

Stilić odpierdzielił ładny teatr. "Boli, ale twardy jestem."

No i jeszcze "Kotorowski! Nie!" i jęk zawodu. :-D

brylant17 21.07.2010 21:59

Uwaga kotor i ŁOAMJA dawaj bracie :D

klusek106 21.07.2010 21:59

Łomaja !!!!

Jaroo1 21.07.2010 21:59

nie no nie moge, w 10 kolejce strzelaly kaleki uhehehe

wwf 21.07.2010 22:00

A jak bramkarze strzelą to co dalej.

Ofsajd 21.07.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 940528)
A jak bramkarze strzelą to co dalej.

od początku

stawski 21.07.2010 22:01

ładnie Kotorowski strzelił :)

brylant17 21.07.2010 22:01

****a mać :( ale ich Sparta zleje

crazykaro 21.07.2010 22:01

I co z bramkaerzami

wwf 21.07.2010 22:01

Lech w 3 rundzie, gratuluje.

szlaQ 21.07.2010 22:01

szkoda :(....

Syn Kangura z 1984 21.07.2010 22:01

Jebany Kotorowski :(

Pawlolek 21.07.2010 22:01

Tak czy siak kompromitacja :)

szczepek19 21.07.2010 22:01

szkoda... ale Sparta ich rozjedzie...

stawski 21.07.2010 22:01

Kotorowski obronił.... W sumi sięcieszę, bo żeby mistrz Polski odpadał z Azerami....

LukaszK111 21.07.2010 22:01

TAK JEST !!!!!!!!Dobrze Polskie kluby maja wygrywac!

Gargamel 21.07.2010 22:01

I tak ich Sparta pojedzie!

PanPlamka 21.07.2010 22:02

Nietesty Lech wygral :(

Zwitter 21.07.2010 22:02

Bardzo dobrze. Lecha nie lubię, ale w pucharach jestem za polskimi drużynami.

kibic sukcesu 2007 21.07.2010 22:02

Łomaja !!! Ło matko!!!

iiYama 21.07.2010 22:02

I w tym momencie Roman Kołtoń wy*******ił czerepem w sufit....


Ufff, fuksiarze


Jutro media zrobią z nich bohaterów narodowych ...

Wrrrr...

Dobra, pokazali cohones, widocznie im się należało...

Elendil 21.07.2010 22:02

jak zwykle - psim swędem -.-

Wertian 21.07.2010 22:02

no to skończy się na sparcie.. z taką grą jestem tego prawie pewny

gromaders 21.07.2010 22:02

szkoda, ale Sparta nie pozostawi złudzenia, jesteście wielcy hahahahaha pokonaliście wielki INTER

Buziek_LG 21.07.2010 22:02

no i muszę przyznać że Kuchenkorz tragicznie słaby, Sparta na 75% ich odprawi


ps. Wszystko dobrze się skończyło nie zjebali mi karnetu

someonewisp 21.07.2010 22:02

Polskie kluby mają wygrywać! Ale nie Amikorz!

wwf 21.07.2010 22:02

szlaQ czego ci szkoda.

Wolałbyś żeby Azerzy przeszli dalej.

Ofsajd 21.07.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ofsajd (Post 940504)
w 11 kolejce Łamaja wygra z Kotorowskim i tak to się skończy :)

kurde blisko byłem. No to jeszcze sobie zrobią wycieczkę do Czech wrócą tutaj i na tym się ta ich przygoda skończy.

Pan Jotka 21.07.2010 22:02

Buehehhehehhe.... To jakaś groteska :) Mistrz Polski wygrywa w karnych z mistrzem Azerbejdzanu po wystrzelaniu 11 karnych . Po dnie szuruje ta cała piłka hhehe

grzesiek632 21.07.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 940531)
****a mać :( ale ich Sparta zleje

I co nas ( kibiców Wisły ) to obchodzi?


sory ale takie posty to na forum kuchenek.

Marcinklon 21.07.2010 22:02

Awans po Poznańsku

Greeg 21.07.2010 22:02

Niektórzy tutaj dostawali takiego orgazmy przy Amice, że powinni chyba pomyśleć o przeprowadzce na Bułgarską. Ewentualnie druga strona Błoń, Filipiak buduje już drużynę na puchary ...

qchar90 21.07.2010 22:03

szkoda Azerow:(

Kamson 21.07.2010 22:03

Szykować się na najazd połowy Wronek za pare minut :D

SĘDZIA ZGRED 21.07.2010 22:03

No prawdziwa szkoda, myślałem że im nosa Azerowie utrą, męczarnie straszne.... szkoda że myśmy nie mieli takiego szczęścia w zeszłym roku...A tak słabiutki Lech gra dalej. Ale teraz Sparta Praga ich rozjedzie ....

crazykaro 21.07.2010 22:03

Szkoda
Dzieki wszystkim za relacje

Jeremi 21.07.2010 22:03

dobrze się stało, punkty dla Polski, a obciach dla kuchenek ... oby nasi jutro 2,3 bramy strzelili i spokojniej było

julo 21.07.2010 22:03

To Lech chyba żadnego punkciku nie ugrał do rankingu dziś ?
Dobrze, dobrze, przynajmniej sie strachu najedli i nie będą juz tacy pewni. Już wiedzą gdzie ich miejsce i z czym do LM :D

murray 21.07.2010 22:04

Kurde, szkoda...
Kołtoń tam szczytował, gdy Kotorowski obronił ostatnią jedenastkę. Prawie jakby Amica zdobywała LM.

PS. Ten Cervenka z Interu był kiedyś u nas na testach. Bodajże w 2004.

WISŁAZWE 21.07.2010 22:04

Krzysiu będzie na ustach chyba w ustach:rotfl:, Kołtoń wystrzelił jak z armaty Kooooootorowski teraz całą noc podnieta w Polsacie Futbol.

Szkoda Interu, bo w moim odczuciu dziś grali lepiej niż Amica i to im się należał awans.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl