![]() |
Mam pytanie, gdzie zostanie zainstalowana tablica/ekran z wynikiem, składami, itp. Czy przypadkiem nie może być wykorzystany właśnieta "prostokątna część" ?
|
Budowa czegos w rogu w stylu okrąglaka kosztem naroznika bylaby tego warta, gdyby to cos jakos wygladało i pasowało do stadionu. Gdyby zamiast okrąglaka była tam taka 'kostka' czyli budynek na planie kwadratu to jakos by to wygladalo, i pasowalo do reszty. A tak to jest okrągłe cos z wystającym "czymś" w kierunku murawy..Ale to dyskusja jałowa, spozniona jakies 3 lata.
Dobrze ze bedzie stadion i z tego pozostaje sie cieszyc :D |
Cytat:
|
Moim zdaniem elewacja tej ściany z wejściem która jest pod okrąglakiem nie powinna być takiego koloru jak teraz ale niebieska lub ewentualnie jeszcze innego koloru. Bardziej by pasowało.
|
A najlepiej jak by ta ściana była jak cały okrąglak z okien, wtedy by to ładnie wyglądało.
|
Z okien i w dodatku żeby była jak okrąglak OKRĄGŁA... tzn. ćwierć-okrągła ;)
|
Znów to samo, znów o ogrąglaku. Lepszy taki okrąglak niż betonowy bunkier na drugim piętrze na Legii. To co tam się buduje w rogu to dopiero skandal. Ta nasza szklarnia przynajmniej trochę, wizualnie nowoczesności dodaje stadionowi.
|
Cytat:
|
Kolega Gordian chyba stara się za wszelką cenę dowalić stadionowi Legii,i studiu TV które w porównaniu z naszym gównem w kształcie walca-jest mistrzostwem świata architektury
|
??? otóż kolego WILU TS ja nie wypowiadałem się na temat przeznaczenia tego pomieszczenia a jedynie jego wyglądu. "Szklany walec" jak to nazwałeś jest twoim zdaniem gorszy od betonowego kloca umieszczonego, ni stąd ni zowąd na piętrze piętrowej trybunie. Gratuluje "mistrzowskiego" poczucia smaku i estetyki.
Nie mam powodu dowalać jakiemukolwiek stadionowi.Ich wygląd to nie moja sprawa. Porównując jednak Okrąglaka ze studiem TV na Legii to pod względem wyglądu nasz jest lepszy. |
Cytat:
http://img.org.pl/img/cQosakOknGz.jpg http://img.org.pl/obrazek/cQosakOknGz.htmlhttp://img3.imageshack.us/img3/5844/okrglak1.jpg Ten "betonowy kloc" na Legii wygląda zdecydowanie dużo lepiej. I jakkolwiek jak kibic Wisły staram się przychylniej patrzeć na wiślacki stadion, a stadion Legii oceniać krytycznie, tak co do tej jednej rzeczy nie mam niestety żadnych wątpliwości, że u nas jest to znacznie gorzej rozwiązane. http://www.muratorplus.pl/media/imag...tandardowy.jpg |
Rzecz gustu, mnie też się podoba bardziej "okrąglak"
|
Jak tak patrze na to zdjęcie na Legii to u nas należałoby zburzyć ten szary "kanciak" i dobudować trybunę narożną a wejscie do okrąglaka przez nową trybunę. Wówczas ten okrąglak by się jakoś wkomponował. I jakby się tak zastanowić to chyba nie jest taki zły pomysł tylko szkoda że to już musztarda po obiedzie :-/
Nowa galeria ze stadionu: http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...czesc_lxxviii/ |
a nie sądzicie że nasz stadion zdecydowanie ładniej by wyglądał gdyby nad trybunami A/B i C nie budować dachu.. wtedy nie musiałoby być tych dziwnych niebieski sześcianów, a cały stadion prezentowałby się rewelacyjnie!
dwie trybuny za bramkami zadaszone, dwie wzdłuż boiska odkryte! niech ktoś zrobi wizualizacje bo naprawdę uważam że warto :) |
Pysio chyba ci alkohol nie zszedł jeszcze z wczoraj:)
|
Cytat:
|
Pysio z reguły pisze przekornie... :)
który pawilon medialny lepszy ocenimy po zakończeniu budowy obu stadionów. teraz to takie gdybanie. |
Co do okrąglaka i tego studio TV na Legii. Uważam, że kwestią gustu jest co się bardziej podoba. Mi osobiście bardziej podoba się nasz okrąglak, chociaż zarówno u nas jak i na stadionie Legii oba te elementy powinny być zaprojektowane dużo lepiej. U nas zamiast robić tak wysokiego okrąglaka można było zrobić bo niższym i „dać” na górę narożnik lub odwrotnie - na dole narożnik a u góry okrąglak z widokiem na stadion.
pysio - budujemy stadion nowoczesny za duże pieniądze i miałby on w połowie nie mieć dachu? bez jaj... |
Nie widziałem tego "betonowego kloca" który ma być na Legii ale muszę przyznać że w porównaniu z naszym okrąglakiem prezentuje się fatalnie. Jego wygląd na tym projekcie przypomina mi taki zakład pracy z czasów głębokiej komuny który jest u mnie w mieście. Te wielkie okna, wystarczy tylko żeby świeciło przez nie co chwile od spawania albo kucia. Nie wiem z jaich materiałów będzie wybudowany ale mam wrażenie że zaraz spadnie na trybunę pod sobą. U nas wystarczy poprawic tę ścianę przed okraglakiem,jakieś zabiegi estetyczne i jest przynajmniej z wyglądu nowocześniej.
|
Nie można było studiów tv wbudować w ab albo w C. Jakoś na Wembley czy Emirates żadnych dodatkowych pudeł nie potrzebują,.
|
Cytat:
Bo mnie, jak już pisałem, to nasze zafajdane pudło "ni w pięć ni w dziesięć" wygląda na stację trafo, ewentualnie jakiś budowlany składzik, albo miejski szalet. I coś mnie się wydaje, że już lepiej mieć "komunistyczny zakład pracy" z dużymi oknami, niż stację trafo przy samej murawie. Okrąglaka mógłbym tolerować, gdyby nie to prostokątne g**** przy murawie będące jego częścią. Legijne studio to szczyt architektury w porównaniu do tego pudła. |
A wg mnie ta Rap Kanciapa na Legii pasuje tam jak skarpety do sandałow wiec nie narzekajcie tak na ten nasz okrąglak.
Da sie go przezyc :) P.S Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze to zaraz stamtad spadnie :D |
Cytat:
|
mam pytanie... czy zostana zdemontowane te pleksje na skrajach trybuny... mianowicie przy laczeniach z naroznikami... przeciez ktos kto bd siedzial w narozniku najbliizej trybuny E jak i D to bd ogladal mecz przez pleksje...
|
czyżby zaczynali ustawiać wsporniki pod dach na C?
|
Cytat:
|
w sumie racja, ale tak by się za dach zabierali, jak jeszcze trzecia kondygnacja nie zrobiona?
|
Jaka trzecia kondygnacja?! Oco chodzi? Nie ma żadnego trzeciego piętra! Będą stawiać jeszcze słupy, aby właśnie miało co trzymać dach i oświetlenie!
|
tam ma być jeszcze taki mini daszek który był już tutaj omawiany który będzie stropem ostatniego piętra.
|
no to trudno to nazwać piętrem, raczek konstrukcją wsporczą dachu, szczególnie że jeżeli przy stadionie mówimy o piętrach, to mi od razu kojarzy się trybuny, pomijając fakt że pięter na stadionie to już jest znacznie więcej niż trzy;-)
|
Cytat:
Gdzieś tu wyczytałem też taki "zarzut" w stronę pawilonu medialnego, a mianowicie że nie będzie on połączony z pozostałymi trybunami. Przypomnę tylko że już w tym momencie okrąglak jest połączony z trybuną południową i myślę że tak samo przejście z pawilonu medialnego będzie do powstającej trybuny zachodniej. |
ja tam się cieszę z naszego okrąglaka.. widzieliście go wewnątrz.. jaka przestrzeń.. rewelacyjnie to wygląda! człowiek w środku się nie dusi jak w ciasnych i niskich pokojach! a na Legii to powstaje największy kicz XXI wieku! u nas jest nowocześnie (szkło + kształt walca)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja nie mowie ze okraglak sam w sobie jest ladny bo mozna to bylo zrobic o wiele lepiej. Ale jak by mieli zrobic taka budke na szpaki jak na stadionie Legii to ja dziekuje. A nasz stadion w porownaniu do stadionu Legi to jest cudo, no sorry ale jezeli sie komus stadion na Lazienkowskiej podoba a nasz nie to ja nie mam wiecej pytan. |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4039704932.jpg
jest mi ktos w stanie powiedziec w ktorym miejscu jest ta dziura w trybunie patrzac od strony A/B ? Bo chyba na wyjscie jest to za niskie, chyba ze są tutaj schody jakos schowane i ich nie widac... |
powiedzmy sobie szczerze, cieple slowa pod adresem okraglaka wynikaja po czesci z tego ze jest u nas. w innym przypadku bylby jechany jak lysa kobyla
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl