![]() |
Cytat:
Poza tym zaraz za NY i Houston miasto to ma największą liczbę najbogatszych przedsiębiorstw w Stanach. I na koniec, miasto jest niby mniejsze bo ma coś ponad 486 tyś mieszkańców, ale obszar metropolitalny to grubo ponad 5 milionów (dla porównania aglomeracja warszawska ma koło 3,4 mln) ;] zatem Atlanta to nie taka wioska i nie ma 4 wieżowców na krzyż tylko w centrum dominuje nowoczesny styl z wieloma wieżowcami na czele projektowanymi przez najlepszych architektów na świecie. polecam przejrzeć http://www.atlantaga.gov/ Pozdrawiam |
No tak ja oczywiscie użyłem gradacji, ale w porównaniu do Chicago, San Francisco, Nowego jorku, Bostonu, LOs Angeles, itd, to jest małe miasto. Aglomeracja NY to blisko 20 mln ludzi .Po 2 przecież igrzyska tam były dawno dawno, przecież w 2007 roku nikt nie przyleciał tam na igrzyska a dane są właśnie z tamtego roku. Ja bym porprostu chciał znać fenomen tego lotniska... dlaczego tak jest ze miasto jest o wiele mniejsze niż inne, mniej ważne biznesowo, turystycznie, a najwieksza ilość ludzi tam lata.
|
Poszukuję jakiś program co przekonwertuje MP3 na WAV, nie interesuję mnie programy gdzie po przekonwertowaniu wav będzie ważył z 5 razy więcej niż mp3.
Z góry dzięki. |
Mam neostradę 1mb/s
Czy tylko ja mam taki feler, że w ostatnich dniach prędkość pobierania spadła mi ze zwyczajowych 120-130 kb/s do ok. 8kb/s?? Może ktoś wie czym jest to spowodowane?? |
wirusy albo przeciazenia na centrali.
Jesli jestes ze masz czysty system zadzwon na 800102102 i zapytaj o przeciazenia, jesli Ci potwierdza to mozesz sobie dzwonic na 9393 z reklamacja, dostaniesz zwrot kosztow |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wiec mojim zdaniem glowny powo to jest ich dosc dobra lokalizacja i polaczenia na poludnie od USA, plus jedno z wiekszych lotnisk wlasnie w obrebie ponad 200 km, nie to co East Coast, New Jork, Boston, Philadelphia czy tez Waszyngton, 100 km jest spore lotnisko a kolo NY jest i ze trz, czy tez West Coast, San Francisco, San Diego, Los Angeles. |
Siema, miał ktoś próby z rzucaniem palenia?
Ewentualnie czy miał styczność z jakimiś specyfikami "pomagającymi"? Daje to coś? a i druga sprawa: Dostałem pismo od skarbówki (z bohaterów września), że zalegam im z opłaconym mandatem i mam wpłacić do 7 dni 101,40zł. Fakt, mandat dostalem w listopadzie 2007 (mecz z Legią chyba?) zapłaciłem w czerwcu 2008 (grupowo razem z kilkoma innymi). Pismo przyszło 22.12.08, a ja nie wiem czy to 101,40zł to kara jakaś, czy te debile sie pomyliły (ew. kasa nie wpłynęła) i mam tylko odsetki karne w wysokosci 1,40zł zapłacić? Mam oczywiście pokwitowanie z poczty (i pomyśleć, że miałem je wyrzucać...) więc w sumie z tym problemu nie ma, pytanie tylko co zrobić, skoro po odebraniu mam czas do 29.12, teraz są święta, a po weekendzie nie ma mnie w kraju na tydzień? Mogę im list wysłać? Zadzwonić? Mają czynne w weekendy? Wie ktoś w ogóle ile odsetki wynoszą? To jakieś procenty? promile od mandatu? Mogłoby to w prawie rok od 100zł urosnąć o 101,40? |
Cytat:
dostałem mandat jakos w pazdzierniku, i teraz zaplacilem 40 zł wiecej mialem 100 z kawałkiem teraz bylo 141 z groszami |
jaki jest najlepszy program p2p pod viste którym mógłbym ściągnąć kilkanaście dyskografii.
|
Jak mi przychodzily mandaty ze skarbowki to o 6,4 zl wiecej. Jest to oplata za wyslanie upomnienia, tylko nie wiem czemu u Ciebie w Krakowie 1,4zl a u mnie w Olkuszu 6,4zl?? Odsetki od mandatow podobno nie rosna (tak mi mowil koles w skarbowce z 3 lata temu) tylko ewentualnie dochodza koszty od nastepnych upomnien. A co do terminu to zadzwon w poniedzialek rano i powiedz jak sprawa wyglada (w weekend nie pracuje skarbowka), ja czasami jak nie mialem kasy to szedlem mowilem ze nie mam, koles sie pytal kiedy bede mial i mi przekladal termin.
|
Cytat:
Kwoty są zdefiniowane gdzieś w ustawie o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Pozdrawiam, LJ |
Dzięki Panowie :)
Pewnie jest tak, że baranom się gdzieś zapodziała moja wpłata i wysłali to wezwanie. Pytanie tylko czy nie będą robić problemów skoro mam czas do 29.12, a wtedy mnie nie ma, ale z drugiej strony jak mają robić problemy, skoro mam dowód uregulowania tego wszystkiego? ;) No chyba, że faktycznie w Polsce jest tak, że za głupotę U.S. winę ponosi człowiek ;p |
Dawno,dawno temu w poniedziałki chodził w telewizji TVP2 jakiś moto magazyn,chyba o 21:30.Ktoś pamięta,jak sie nazywał?
|
Cytat:
Decyzji podejmowanych przez U.S. nawet ludzie tworzący w tym kraju prawo nie są w stanie wytłumaczyć nie mówiąc już o przewidywaniu. Ot Państwo w Państwie Wesołych i pogodnych LJ |
Cytat:
Tak, ja dwa razy byłem na bioprądoch na batorego. Zabieg trwa 15 minut i wyglada w ten sposób, że przed zabiegiem palisz ostatniego papierosa, którego kiepujesz do kieliszka, nastepnie kieliszek oddajesz babce, ona coś tam z nim robi i naklada Ci opaske na głowe i daje dwie kulki do rąk i tak sobie siedzisz. Powoduje to, że zamykają Ci sie kubki smakowe na nikotyne i nie palisz. Jezeli pierwszy zabieg Ci nie pomoże to kosz drugie wynosi juz 30 złotych. Ja oraz mój Ojciec byliśmy na taki zabiegu i nie palimy. Według mnie ta metoda sie sprawdza i jest godna polecenia. |
Cytat:
|
Wie ktoś gdzie są w miarę tanie sklepy z obciążeniami oraz gryfami?? Patrze na allegro ale z przesyłką raczej sie nie oplaca...
|
Jest gdzieś w Czyżynach sklep ortopedyczny (najlepiej w pobliżu carrefoura), potrzebuje opaskę na kolano. Po artroskopii wybieram się na halę bo już ****ica mnie bierze bez piłki.
|
W większości sportowych sklepów kupisz, najlepiej szukaj w Inter-sporcie. Ale nie wiem czy na Czyżynach jest.
|
Jak w Viscie wylaczyc to jebane potwierdzanie, jak chce cos zainstalowac/uruchomic?
|
Cytat:
inter-sport plaza:-p |
Jak w jebanej Viscie usunac cos z menu ? :P To jest nienormalne, za kazdym programem/gra jak ja odinstaluje to zostaje mi syf w starcie i pińcet linijek teraz mam :/
|
Cytat:
limitu danych w neostradzie już nie ma, i to dawno ;] |
Kiedy zaczynaja sie takie porzadne wyprzedaże teraz? Czy wogole są czy to tylko pic?
|
w Polsce to są ****y a nie wyprzedaże... ceny sa tak wyzyłowane w sezonie po to zeby po rzekomej obniżce i tak firmy zarabiały... prawdziwe obnizki to sa na Wyspach ... 70% i wtedy rzeczy wychodzą za grosze... wiec jezeli masz jakiegos znajomego na wyspach (chyba każdy ma :D) to napisz do iego lepiej ...
pozdrawiam |
Jelon: zgadzam sie w 100%, studiuje w Anglii wlasnie 2 dni temu wrocilem na swieta. W Angli to se obnizki, np jeden sklep sportowy Sport World (teraz Sport Direct) wszystko tam ostatnimi czasy na promocjach 10,20,30,50,70 i nawet 90% (oryginalne koszulki Anglii za 4,49 funta) a teraz swiateczna promocja ze jesli cos nie jest na obnizce to przy kasie o 20% poprosic, koszulki niezle Umbro pod 2 funty, bluzy po 5, a ostatnio za spodnie i kurtke na snowboard firmy AIRWALK (jak ktos nie zna to co typu Diverse) dalem niecale 70 funtow z 260 funtow, a u nas patrze kurtka Adidasa z 349zl na 329zl, tragedia
Sensej: nie ma reguly, czasem maja lepsze po swiateczne promocje czasem noworoczne, chyba to juz kwestia produktow.. |
No spoko :] ale ja chce dokupić kilka rzeczy tylko bo przed swietami chcialem uniknac tej walki :p a brzusio rosnie i ubranka sie małe robia :D tylko niewiem czy moge atakowac juz pod koniec tygodnia, bo w poniedziałek w gory wyjazd czy po nowym roku bardziej ;) bo wole mniej zapłacić 2 dni poźniej nawet te 20 zł:D
|
Kojarzy ktoś gre "Wacki? Może ktoś ją ma? http://img.grrr.pl/images/gabor/2007.11/wacki.jpg
|
Wie ktoś czy lodowisko koło Galerii Krakowskiej jest/będzie otwarte lub czy ktoś zna jakieś inne otwarte na obecną chwilę?
|
Cytat:
na błoniach :-p |
Hej chce ba MUUUUSZĘ zobaczyć MŚ w Piłce Ręcznej w Chorwacji..
i tu pytanie jak to zrobić??? bo pokazuje Polsat sport, jak go zdobyć (oprócz oczywiście CyfrowegoP bo antenty za 300stówy zakładać RACZEJ nie będe) lub czy może pokazuje jakaś inna stacja, lub czy może jakieś mecze będą na otwartym Polsacie?? lub ...? co robić bo muszę to zobaczyć !!!:D |
Cytat:
Pojechać tam? Polsat Sport jest też w UPC i chyba w Asterze |
ma ktoś jakieś Wiślackie skórki do nowego gg??
|
Czy telefon do skype np. taki :
http://www.allegro.pl/item508991021_...nstrukcja.html działa jak bezprzewodowa słuchawka bluetooth? Chodzi mi o efekt taki, by jedna osoba mogła bez problemu korzystać z komputera, przegladać internet, słuchać muzyki z głośników, druga natomiast rozmawiać przez skype za pomocą takiej słuchawki. I jeszcze najlepiej by było, żeby to nie była taka słuchawka jak telefoniczna (do której dałem link na allegro) ale słuchawka wkładana do ucha,żeby było wygodniej. |
mam problem ? chcę otworzyć ściągnięty film rmvb z dysku włączam go i ładuje się chwile allplayer a potem wyskakuje,że (brak kodeka video lub zbiór uszkodzony kodek potrzebny to real alternative) najśmieszniejsze jest to że mam tego kodeka bo ściągałem wczoraj co zrobić,żeby szło proszę o pomoc !
|
Cytat:
miałem to samo i wtedy otwierałem w Windows Media Player:evil: |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl