Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Dariook 01.07.2016 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1442232)
A co to ma wspólnego z tematem?

No Lechia i Boom!, chyba ma?

Rustin 01.07.2016 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1442259)
Bo umowa został rozwiązana. Nie wiem, czemu takie info się nie pokazało, ale wg moich informacji tak jest.
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp ;)

Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy.

Słyszałem, że obecnie liczba osób w dziale marketingu wynosi dokładnie 0. Zgadza się to z reszta patrząc na kompletny brak plakatów, choćby minimalnej promocji pierwszego meczu i ogólnym brakiem zainteresowania pozyskaniem nowych kibiców.

serek.c2 01.07.2016 17:34

Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.

Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D

Rustin 01.07.2016 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1442269)
Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.

Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D

Chyba w klubie myślą podobnie bo pod stadionem śmieci porozrzucane a stali bywalcy są przyzwyczajeni do różnych "atrakcji". A co do plakatów, jeśli one nic nie dają to dziwne ze inne kluby jeszcze na to nie wpadły. To może, skoro temat o strojach,grajmy w zwykłych z Auchana? Pytanie,żeby zachować zgodność z tematem :D

szprotson 01.07.2016 19:08

Kipsta ma tanie stroje, a jakościowo złe nie są.
a plakatów nie trzeba, w końcu są fanpejdźe na fb :)
Prezesa tez nie trzeba, pilkarze grają a nie prezes :)

a tak na temat, to aktualne stroje sa jak dla mnie mega zajefajne

Franeklowcabramek 02.07.2016 01:20

To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.

http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017

fantom chicago 02.07.2016 04:41

Ludzie , jaki marketing ?! Jestesmy w dupie . Nasz asortyment jest tragiczny, a marketing ponizej krytyki.

gypsy 02.07.2016 08:31

Fakt, czcionka lepsza, aczkolwiek ja ciągle będę się upierać, że kluby powinny mieć dowolność wyboru czcionki - byle by była czytelna.

Revolver 02.07.2016 09:15

Jedną z drużyn, które w tym sezonie zamienią Adidasa na Jomę jest m.in. Swansea. W sumie nawet ciekawe te projekty.

https://1.bp.blogspot.com/-KiFitpBSl...25281%2529.jpg

SMOKE 8541 02.07.2016 19:14

1 Czcionka może fajna ale numery masakra Ciekawe jak jest w innych ligach np. w lidze angielskiej Championship motyw czcionki rozwiązany??? 2 Co do strojów to raczej żadnych zmian co do sponsora technicznego raczej nie będzie i raczej za bardzo się nie zmieni w temacie koszulek. W temacie koszulek jeśli się coś zmieni to czcionka i jak Wisła będzie miała farta jak kilka sezonów temu to na koszulki może zawita jakiś bukmacher albo markowy browar .Oczywiście mogę się mylić 3 Ktoś wie do kiedy Wisła ma umowę z Adidas????

Dariook 02.07.2016 19:29

Dlaczego skazana?

Alonso19 04.07.2016 13:49

Championship jak i League One i League Two mają tą samą czcionkę, wygląda ona tak:
https://3.bp.blogspot.com/-9dj0dn3NN...25282%2529.jpg
Podobnie jedną czcionkę masz również w Ligue 1 (wraz z Ligue 2), Premier League czy MLS.

brylant17 04.07.2016 19:55

Nowe koszulki dla sztabu ?


http://images77.fotosik.pl/726/87dd37aad35c7c43gen.jpg

SMOKE 8541 04.07.2016 20:39

brylant17 mogę się mylić ale podobno jednak mają być jakieś nowości jeśli chodzi o koszulki

sayek89 04.07.2016 22:45

Mają być jakieś nowości, tylko trzeba poczekać.

Franeklowcabramek 04.07.2016 22:49

Koszulki treningowe piłkarzy też się zmieniły. Arek ma paski na ramionach, Paweł już ma te paski pod pachą tak jak większość koszulek Adidasa na sezon 2016/17.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6405403651.JPG

kubamusial 05.07.2016 00:59

Będziemy mieć nowe koszulki od adidasa. Podobno ładne, osobiście nie widziałem.

kornd 05.07.2016 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubamusial (Post 1442453)
Będziemy mieć nowe koszulki od adidasa. Podobno ładne, osobiście nie widziałem.

Te obecne dobre, nie wiem czy jest potrzeba zmieniać.

Marcinkrakwoj 05.07.2016 11:53

właśnie miałem wam wkleić linka z którego wynika że być może nie będzie nowych koszulek - tak jak w tamtym roku przed prezentacją już były na neciei teraz jest sprzedawany jako 16/17 ten sam wzór, a tu Juszczyk mi odpisał na twitterze- dla tych co nie mają cytuję : "w kwestii koszulek szczegóły już wkrótce. Mam nadzieję, że okaże się, iż warto było czekać"

Franeklowcabramek 05.07.2016 13:20

widziałem te o których mówisz. Chodzi o to?
http://www.prodirectsoccer.com/pl/se...2a+krak%C3%B3w

Alonso19 05.07.2016 13:50

Czyli pewnie będzie coś w ten deseń:
http://media.cdn.totalsports.nl/cata...t-ac5234_2.jpg
albo w ten:
https://i1.adis.ws/i/jpl/jd_192874_c...=656&h=656&v=1
Bardziej bym obstawiał drugi design i któryś z trzech tegorocznych wzorów na nim czyli piknik, v-ka lub gradientowy pas.

Miteama raczej nie dadzą.

Franeklowcabramek 05.07.2016 14:25

bardziej obstawiam coś tego rodzaju: http://oi64.tinypic.com/a8my8.jpg

gypsy 05.07.2016 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1442477)
bardziej obstawiam coś tego rodzaju: http://oi64.tinypic.com/a8my8.jpg

Takie to by mogły być, ale jeakby zostały obecne, to bym się nie pogniewała.

kicur 05.07.2016 15:02

Skoro rzecznik prasowy napisał, że szczegóły wkrótce, to mam nadzieje, że jednak będzie, to całkowicie nowy model. Mam zamiar w końcu kupić sobie koszulkę Wisły (oryginalną ze sklepu). Pytanie, jaka będzie jej cena :D

Franeklowcabramek 05.07.2016 15:03

w taki sposób właśnie Wisła powinna napędzać swoją sprzedaż koszulek tak jak robiła to kilka lat temu gdzie co sezon były nowe komplety. Wiem, że nie każdego stać na 250-320PLN na wydanie co roku na koszulkę ale tych co stać by takie podejście przyciągnęło bo większość chciałaby mieć aktualne stroje zawodników w swojej kolekcji.

kumak10 05.07.2016 15:16

takie będą tak obstawiam http://www.perfectsports.com.my/inde...roduct_id=2021https://www.google.pl/search?q=stroj...uUg0s7Nli2M%3A

SMOKE 8541 05.07.2016 15:19

Ciekawe czy na nowych koszulkach będzie nowy sponsor???może w końcu Wisła bynajmniej będzie miała farta do sponsora na koszulkach. Dla odmiany mogło by być nawet Tyskie na koszulkach Wiślaków. Biała Gwiazda raczej tradycyjnie zawita na nowe koszulki kumak10 zbyt piękne by było prawdziwe.

kicur 05.07.2016 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SMOKE 8541 (Post 1442482)
Ciekawe czy na nowych koszulkach będzie nowy sponsor???może w końcu Wisła bynajmniej będzie miała farta do sponsora na koszulkach. Dla odmiany mogło by być nawet Tyskie na koszulkach Wiślaków. Biała Gwiazda raczej tradycyjnie zawita na nowe koszulki kumak10 zbyt piękne by było prawdziwe.


Gdyby miał być, jakiś sponsor, to jakieś przecieki by się już pojawiały. Ale może ja się mylę. OBY !

maciekkk 05.07.2016 18:50

jeszcze w to wierzycie ? :P

SMOKE 8541 05.07.2016 19:07

maciekkk z miłą chęcią zobaczyłbym retro w nowym wydaniu czyli koszulkę Wisły z białą gwiazdą i i logo Tyskie jak w latach 2005 -2007 w nowym stylu tym razem nie w stylu umbro tylko w stylu adidasa

vote-for-mikey 05.07.2016 20:55

Mam super tajny przeciek prosto od Adidasa - na koszulkach BĘDZIE sponsor.

Lokalna firma, duża, z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, w Serbii i na Ukrainie.

Totalnie nie dorobili się na układach z PZPR.

St Yabol 05.07.2016 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1442507)
Mam super tajny przeciek prosto od Adidasa - na koszulkach BĘDZIE sponsor.

Lokalna firma, duża, z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, w Serbii i na Ukrainie.

Totalnie nie dorobili się na układach z PZPR.

Telefonika?

wiertar 05.07.2016 21:46

Hehe ahhahah

vote-for-mikey 05.07.2016 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1442513)
Telefonika?

Lepiej nic nie mówić, bo jeszcze się wycofają. Totalnie tak było z Ferrari i Biedronką.

Stelio 05.07.2016 23:50

Co nowe koszulki to "a będzie sponsor??", ludzie, weźcie się przyzwyczajcie, że w tym klubie długo długo nic się nie będzie zmieniać a już na pewno nie pozytywnie, nie napalajcie się na sponsorów, inwestorów czy transfery bo wszystko koniec końców jak zawsze NIE WYPALI.

gypsy 06.07.2016 10:41

Ja to się nawet na sponsora nie nastawiam... Szkoda, że nie ma na to szans, bo w naszej sytuacji sprzedaż miejsca na koszulce nawet za stosunkowo niewielką kasę byłaby przydatna. W tej chwili nie mamy takiej pozycji, by krzyknąć sobie nie wiadomo jaki hajs, ale jakiś grosz zawsze mógłby wpaść.

Marcinkrakwoj 06.07.2016 12:20

to są te koszulki o których pisałem.
a teeeraz podgrzeje emocje do czerwonej czerwoności- widzicie że na wyjazdowych jest sponsor a na domowych nie? Przypadek? Nie sądze :D

http://www.merchandisingplaza.ca/Mer...Jersey/5401_26

siemstein 06.07.2016 12:23

Dajcie spokój z tymi sponsorami. To bardziej podchodzi pod temat polityki finansowej.

szprotson 06.07.2016 13:44

sponsor jest był i będzie.
Tfu.
Reklama firmy na klatce piersiowej była jest i będzie. Zawsze taka sama.
Ale dziecom które liczą na nowego sponsora co poł sezonu trzeba wybaczyć. Też kiedyś wierzyliśmy...

Revolver 06.07.2016 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1442551)
to są te koszulki o których pisałem.
a teeeraz podgrzeje emocje do czerwonej czerwoności- widzicie że na wyjazdowych jest sponsor a na domowych nie? Przypadek? Nie sądze :D

http://www.merchandisingplaza.ca/Mer...Jersey/5401_26

Masz rację, tylko PRZYPADKIEM nie dali tam Telefoniki. Niczego innego się nie spodziewaj.

Chociaż MOŻE:

http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1467829955


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl