![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.
Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D |
Cytat:
|
Kipsta ma tanie stroje, a jakościowo złe nie są.
a plakatów nie trzeba, w końcu są fanpejdźe na fb :) Prezesa tez nie trzeba, pilkarze grają a nie prezes :) a tak na temat, to aktualne stroje sa jak dla mnie mega zajefajne |
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy. http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017 |
Ludzie , jaki marketing ?! Jestesmy w dupie . Nasz asortyment jest tragiczny, a marketing ponizej krytyki.
|
Fakt, czcionka lepsza, aczkolwiek ja ciągle będę się upierać, że kluby powinny mieć dowolność wyboru czcionki - byle by była czytelna.
|
Jedną z drużyn, które w tym sezonie zamienią Adidasa na Jomę jest m.in. Swansea. W sumie nawet ciekawe te projekty.
https://1.bp.blogspot.com/-KiFitpBSl...25281%2529.jpg |
1 Czcionka może fajna ale numery masakra Ciekawe jak jest w innych ligach np. w lidze angielskiej Championship motyw czcionki rozwiązany??? 2 Co do strojów to raczej żadnych zmian co do sponsora technicznego raczej nie będzie i raczej za bardzo się nie zmieni w temacie koszulek. W temacie koszulek jeśli się coś zmieni to czcionka i jak Wisła będzie miała farta jak kilka sezonów temu to na koszulki może zawita jakiś bukmacher albo markowy browar .Oczywiście mogę się mylić 3 Ktoś wie do kiedy Wisła ma umowę z Adidas????
|
Dlaczego skazana?
|
Championship jak i League One i League Two mają tą samą czcionkę, wygląda ona tak:
https://3.bp.blogspot.com/-9dj0dn3NN...25282%2529.jpg Podobnie jedną czcionkę masz również w Ligue 1 (wraz z Ligue 2), Premier League czy MLS. |
|
brylant17 mogę się mylić ale podobno jednak mają być jakieś nowości jeśli chodzi o koszulki
|
Mają być jakieś nowości, tylko trzeba poczekać.
|
Koszulki treningowe piłkarzy też się zmieniły. Arek ma paski na ramionach, Paweł już ma te paski pod pachą tak jak większość koszulek Adidasa na sezon 2016/17.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6405403651.JPG |
Będziemy mieć nowe koszulki od adidasa. Podobno ładne, osobiście nie widziałem.
|
Cytat:
|
właśnie miałem wam wkleić linka z którego wynika że być może nie będzie nowych koszulek - tak jak w tamtym roku przed prezentacją już były na neciei teraz jest sprzedawany jako 16/17 ten sam wzór, a tu Juszczyk mi odpisał na twitterze- dla tych co nie mają cytuję : "w kwestii koszulek szczegóły już wkrótce. Mam nadzieję, że okaże się, iż warto było czekać"
|
widziałem te o których mówisz. Chodzi o to?
http://www.prodirectsoccer.com/pl/se...2a+krak%C3%B3w |
Czyli pewnie będzie coś w ten deseń:
http://media.cdn.totalsports.nl/cata...t-ac5234_2.jpg albo w ten: https://i1.adis.ws/i/jpl/jd_192874_c...=656&h=656&v=1 Bardziej bym obstawiał drugi design i któryś z trzech tegorocznych wzorów na nim czyli piknik, v-ka lub gradientowy pas. Miteama raczej nie dadzą. |
bardziej obstawiam coś tego rodzaju: http://oi64.tinypic.com/a8my8.jpg
|
Cytat:
|
Skoro rzecznik prasowy napisał, że szczegóły wkrótce, to mam nadzieje, że jednak będzie, to całkowicie nowy model. Mam zamiar w końcu kupić sobie koszulkę Wisły (oryginalną ze sklepu). Pytanie, jaka będzie jej cena :D
|
w taki sposób właśnie Wisła powinna napędzać swoją sprzedaż koszulek tak jak robiła to kilka lat temu gdzie co sezon były nowe komplety. Wiem, że nie każdego stać na 250-320PLN na wydanie co roku na koszulkę ale tych co stać by takie podejście przyciągnęło bo większość chciałaby mieć aktualne stroje zawodników w swojej kolekcji.
|
|
Ciekawe czy na nowych koszulkach będzie nowy sponsor???może w końcu Wisła bynajmniej będzie miała farta do sponsora na koszulkach. Dla odmiany mogło by być nawet Tyskie na koszulkach Wiślaków. Biała Gwiazda raczej tradycyjnie zawita na nowe koszulki kumak10 zbyt piękne by było prawdziwe.
|
Cytat:
Gdyby miał być, jakiś sponsor, to jakieś przecieki by się już pojawiały. Ale może ja się mylę. OBY ! |
jeszcze w to wierzycie ? :P
|
maciekkk z miłą chęcią zobaczyłbym retro w nowym wydaniu czyli koszulkę Wisły z białą gwiazdą i i logo Tyskie jak w latach 2005 -2007 w nowym stylu tym razem nie w stylu umbro tylko w stylu adidasa
|
Mam super tajny przeciek prosto od Adidasa - na koszulkach BĘDZIE sponsor.
Lokalna firma, duża, z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, w Serbii i na Ukrainie. Totalnie nie dorobili się na układach z PZPR. |
Cytat:
|
Hehe ahhahah
|
Cytat:
|
Co nowe koszulki to "a będzie sponsor??", ludzie, weźcie się przyzwyczajcie, że w tym klubie długo długo nic się nie będzie zmieniać a już na pewno nie pozytywnie, nie napalajcie się na sponsorów, inwestorów czy transfery bo wszystko koniec końców jak zawsze NIE WYPALI.
|
Ja to się nawet na sponsora nie nastawiam... Szkoda, że nie ma na to szans, bo w naszej sytuacji sprzedaż miejsca na koszulce nawet za stosunkowo niewielką kasę byłaby przydatna. W tej chwili nie mamy takiej pozycji, by krzyknąć sobie nie wiadomo jaki hajs, ale jakiś grosz zawsze mógłby wpaść.
|
to są te koszulki o których pisałem.
a teeeraz podgrzeje emocje do czerwonej czerwoności- widzicie że na wyjazdowych jest sponsor a na domowych nie? Przypadek? Nie sądze :D http://www.merchandisingplaza.ca/Mer...Jersey/5401_26 |
Dajcie spokój z tymi sponsorami. To bardziej podchodzi pod temat polityki finansowej.
|
sponsor jest był i będzie.
Tfu. Reklama firmy na klatce piersiowej była jest i będzie. Zawsze taka sama. Ale dziecom które liczą na nowego sponsora co poł sezonu trzeba wybaczyć. Też kiedyś wierzyliśmy... |
Cytat:
Chociaż MOŻE: http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1467829955 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl