![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Przy tym co wyprawia Cikos zdrowy i w formie Singlar byłby prawdziwym zbawieniem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Jasiek" Paulista strzelił bramkę w meczu z Omonią, narazie jego drużyna przegrywa 2-1....
Przydałby się taki jasiek teraz, razem z Kosą i Kubą... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Sezon 2007/08 LIGA 24 Kolejka (28 min) 25 Kolejka (14 min) 27 Kolejka (46 min) 29 Kolejka (46 min) 30 Kolejka (24 min) Puchar Polski 1/4 finalu (19 minut) Puchar Ekstraklasy 1/2 finalu (46 minut) ============ 2008/09 LIGA 1 Kolejka (46 min) 2 Kolejka (12 min) 3 Kolejka (14 min) 4 Kolejka (3 min) 5 Kolejka (21 min) 6 Kolejka (12 min) 7 Kolejka (16 min) 8 Kolejka (31 min) 9 Kolejka (6 min) 10 Kolejka (19 min) 11 Kolejka (61 min) 12 Kolejka (46 min) 16 Kolejka (12 min) 21 Kolejka (3 min) 22 Kolejka (1 min) 28 Kolejka (6 min) Puchar Polski 1/16 finalu (90 minut) 1/8 finalu (46 minut) 1/4 finalu (46 minut) Puchar Ekstraklasy 1 kolejka (90 minut) 2 kolejka (46 minut) 3 kolejka (90 minut) 4 kolejka (74 minuty) 6 kolejka (61 minut) Jako, ze wiele razy wchodzil z lawki, wykaz nie obejmuje doliczonego czasu gry. |
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...3_429431_n.jpg
Kamil ma dzisiaj urodziny (33) . Wczoraj Apollon wygrał z Doxą 4:0 , Kamil miał swój udział w tym zwycięstwie. grał cały mecz i zaliczył asystę. Filmik z bramkami : http://www.youtube.com/watch?v=cYn-sv0O9E8. |
Cytat:
Poza tym w meczach PP i PE grały zlepki niezgranych rezerwowych i juniorów, więc one również się nie liczą, bo niby z kim miał tam grać? O ME też nie ma sensu wspominać. |
Cytat:
Poza tym zarzut Skorzy (moim zdaniem sluszny) po meczu PP w Poznaniu, jakoby Andrzej nie szukal sobie sytuacji i nie wychodzil na pozycje, byl dosyc wymowny. Oczywiscie kazdy bedzie mial tutaj swoje zdanie i moze sie ze mna nie zgodzic, ale ja uwazam ze Niedzielanowi w Wisle nie tyle zabraklo minut (choc nie przecze, ze i tego rowniez), co odrobine wiecej ambicji i determinacji. Mysle tez, ze swoisty kop jakim bylo przedwczesne i wymuszone opuszczenie Wisly, podzialalo na Andrzeja wyjatkowo mobilizujaco i motywujaco. |
Zewlakow w Lidze Plus na pytanie po czyich wrzutkach najlpiej mu sie bramki strzela(pytanie bylo w kontekscie jego 2 goli na Legii) odpowiedzial ze po wrzutkach Kamila Kosowskiego.
To tez pokazuje ile ten zawodnik znaczy/znaczy dla partnerow z ktorymi gra........... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzieki Peter!! za bramke z Amicą i wszytskie Twoje mecze!! Powodzenia.
|
Szkoda Petera, bo gdyby nie kontuzje to byłby z niego wielki pożytek.
|
Dzieki Ci Peter za podniesienie nerwa fanom Amiki..
http://www.youtube.com/watch?v=wJu-xPZoYOo I powodzenia |
Peter Singlar odchodzi...
Jak dla mnie to jest piłkarz profesjonalista których w kadrze Wisły jest tylko kilku. Zawsze gdy wychodził na boisko wkładał całe serce w grę, nigdy nie odstawiał nogi. Szkoda że nas opuszcza.. ale taka jest kolej rzeczy niestety.. Ja zapamiętam Petera ze wspaniałego meczu z Barca w Krakowie gdzie Singlar dzielnie walczył z Henrym i z wymownego celebrowania strzelonej bramki Amice. Powodzenia Peter! |
Co do wspomnianego wyżej Mauro Cantoro.
http://www.juventudantoniana.com/des...%20010%201.htm Jest od dwóch tygodni piłkarzem Juventud Antoniana Salta - III liga argentyńska Cytat:
|
|
|
Mauro wrócił do ojczyzny
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18440 |
|
Singlar w MFK Koszyce
http://sport.aktuality.sk/clanok/995...do-mfk-kosice/ |
Kontuzjowanego gracza podpisali?
|
No to jak Holendrzy będą takie interesy robić to ja dziekuję. Ktoś ich wypuścił czy co? Szczyt frajerstwa.
|
Wiecie kto dzisiaj prowadził konferencję prasową Wisły? Na pewno nie był to Ochalik :)
|
Cytat:
|
przecież chyba ostatnio Singlar wracał do treningów
|
Cytat:
Już go nie ma, i choćby skały srały nie wróci. |
Cytat:
|
Gol Marcelo dla PSV
http://www.psv.com.pl/index.php?func...ow_all&no=3006 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Były obrońca Wisły Kraków Marcelo przerwę na mecze reprezentacji wykorzystał na wizytę w Krakowie.
Zapowiada, że na pewno obejrzy kiedyś mecz Białej Gwiazdy z trybun R22. Jeszcze w niedzielę sympatyczny defensor udał się w podróż powrotną do Holandii. No zaskoczył mnie widać że Wisła nie była tylko dla niego przystankiem o którym można szybko zapomnieć. Bardzo fajny gest |
Włączać nszrot kto ma zaraz wywiad live z Kubą Błaszczykowskim, jak ktoś chce i ma ;P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl