![]() |
Najlepiej to wypowiadajcie się na forum SKWK, bo nie wiem czy ktoś z decyzyjnych to forum przegląda.
|
Cytat:
Z forum SKWK także podpowiedź. Oczywiście zawsze "najlepiej" rozłożyć ręce i wystękać "no nie da się po prostu". Nie Jesteś przypadkiem marketingowcem w SSA?? |
Cytat:
Zawsze można zgłaszać swoje życzenia a i tak rzeczywistość to rzeczywistość i czasem trzeba kogoś sprowadzić na ziemię... |
Cytat:
Argument o niemożności zastrzeżenia wzoru, to po prostu wygodna wymówka. |
Cytat:
|
A Warszawa ma zastrzeżoną (L)?
|
Taki oldschool byłby zajebistyhttp://farm8.staticflickr.com/7375/8...ccd0c008_b.jpg
|
Jak już tak proponujemy, to ja bym sugerował takie stroje :
http://maillotfoot10.11.over-blog.co...117673430.html Garguła by sobie kilka gum mógł wsadzić w kieszonkę |
przez ta niby kieszonka koszulka wyglada jak sędziowska
West Hamu za to kocur w .... |
A propos Białej Gwiazdy, dlaczego by jej trochę nie zmodyfikować? Bardzo mi się podoba Biała Gwiazda z wieńcem, jaka pojawiła się na koszulkach polo sprzedawanych przez sklep R22. Umieścimy pod Gwiazdą i wieńcem czerwony okrąg, taki jak mają sekcje TS Wisła i wiślacki odpowiednik "eLki" (czyli inny symbol niż herb klubu na lewej piersi) gotowy. Herb SA można pozostawić na spodenkach, strojach treningowych, kurtkach, etc. Ciekaw jestem, czy SA kiedykolwiek rozważała taki ruch.
http://skwk.pl/sklep/r22/image/cache...wy-800x800.jpg |
Biała Gwiazda być musi. To, że do tej pory się nie pojawiła na koszulkach naszych kopaxzy oznacza, że władze klubu nie mają pojęcia o prowadzeniu tego biznesu, bo gdyby BG znów wróciła, sprzedaż koszulek skoczyłaby jak oszalała.
|
szymek - masz koszulke NIKE z Biała Gwiazda?
E: ta... juz chce wiedzice ten oszalały skok w sprzedazy... |
Miałem, ale wyrosłem.
|
Z fb SKWK:
Cytat:
|
szprotson
Jak wyjdą koszulki z Białą Gwiazdą, to w tym roku sprzedaz była by minimum dwa razy wieksza niż rok temu :) spokojnie... sam napewno bym taką kupił choćby z powodu pokazania klubowi, że Nam na takich koszulkach z BG zależy. |
nie wydaje mi sie ze sprzedaz aż tak drastycznie skoczy do góry. Dlaczego? bo pewnie dla 2/3 potencjalnych kibiców którzy kupują koszulki jest obojętne czy bedzie logo spolki czy biała gwiazda. skok pewnie będzie ale nie byłbym aż takim hura optymistą
|
Cytat:
|
Cytat:
ja się tylko przypomnę co pisałem w tamtym roku, zaczyna się :| pisane to było 1 września, |
Cytat:
|
Kraków jest ostatnim miejscem na ziemi w którym dało by się zarobić na koszulce klubowej.
Inter Mediolan rok 2010,tylko pozazdrościć... http://www.footballkitnews.com/wp-co...ack-Jacket.jpg |
Cytat:
lepiej powiedz jaki nowy model dostaniemy! |
Cytat:
|
List otwarty ws. powrotu Białej Gwiazdy na koszulki piłkarzy:
Cytat:
|
Fajnie prezentują się nowe stroje Olympique Lyonnais na sezon 13/14. Link: wis.la/n7t1x
Moją uwagę najbardziej przykuł ten model: http://www.footballkitnews.com/wp-co...ersey-2014.jpgMoże będziemy mieli podobny model? |
Prawda jest taka, że dopóki klub nie będzie spójny z kibicami pod względem symboliki i postrzegania tradycji, dopóty będzie z tego wszystkiego wielka lipa!
Klub, pomimo bycia oddzielną spółką, nie powinien używać nieakceptowanego przez kibiców logo firmy SSA, nie wiem jak, ale powinni się dogadać z TS i zacząć używać HERBU Wisły w prawidłowej formie. Znak towarowy Wisła SSA nie ma racji bytu, nie jest to logo, która niesie za sobą jakąś markę samą w sobie, Wisła jest postrzegana jak ponad 100-letni klub sportowy i to jest MARKA rozpoznawalna. Tylko w ten sposób na mecze będzie będzie chodzić więcej ludzi, będą czuć większą przynależność do klubu, klub solidarność z kibicami. Podobnie piłkarze, nie mają się czuć jakby grali k... w firmie SSA, tylko dla ponad 100-letniego klubu z fanatyczną widownią, skandującą TS WISŁA (a nie Wisła SSA - sic!)! Krótko - BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI/SPODENKI/wszędzie - żadnego LOGO SSA na strojach i odzieży klubowej + powrót i używanie HERBU TS WISŁA w mediach etc. = sukces marketingowy, większa spójność Wisły Kraków jako całości i identyfikacja środowiska! Przykład macie na Legii i Lechu, skoro tam się dało, to i na Wiśle się da!!! Jeżeli Zarząd SSA nie wprowadzi takich zmian (wówczas naprawdę idioci muszą być zatrudniani w strukturach marketingowych), nie kupujcie tych szmat z firmowym LOGO SSA - nawet jeżeli obok logo widnieć będzie biała gwiazda - była by to chyba jakaś KPINA, biała gwiazda i obok SSA - niezła beka (niestety taką opcję dopuściło w liście otwartym SKWK)!!! WISŁA TO TRADYCJA!!!!! |
Jak to w ogóle wygląda?
http://wislakrakowszale.com/wp-conte..._herb_ssa1.gif JAK MOŻNA SIĘ Z CZYMŚ TAKIM IDENTYFIKOWAĆ??? JEDYNY SŁUSZNY HERB: http://www.seeklogo.com/images/T/TS_...eklogo.com.gif !!! |
Nie przesadzajmy herb Wisły ssa nie jest brzydki, ale Biała Gwiazda powinna znaleźć się na koszulkach, co istotne na sercu, jak historia nakazuję, tyle że nadal wątpie czy nasza akcja przyniesie jakikolwiek rezultat ... /Skoro oni i tak pewnie mają to w dupie, liczy się tylko hajs.
|
Cytat:
|
@konRado - nie jest brzydkie dla kibiców spółki akcyjnej, widzę, że nawet w awatarze wielbisz ten PRODUKT :) Ja kibicuję Wiśle, Towarzystwu Sportowemu, Tradycji, Historii, Ludziom, wstyd nosić jakieś gówno z LOGO (jak k... Apple) SSA.
Poza tym jaki hajs się liczy jak kibice mają w dupie produkty z SSA? To jaki hajs na tym zrobić można? Hahaha. Przejrzyjcie na oczy gimbusy, mniej grzywki i żelu, więcej charakteru. @piotrek06 - no tak, szarfa, trzeba się przyp... zamiast złapać głębszy sens, prawda? |
Zluzuj majty chłopcze, nie jestem Twoim kolega więc wywody z gimbusami możesz sobie do lustra prawić. Twoje pieprzenie akurat nic nie daje, rusz dupe zajmij się zbieraniem podpisów pod tą akcją naszą a nie strugaj mądrzejszego niż jesteś. Ale widzę że nie jesteś zbyt rozgarnięty, więc nie będe z Tobą prowadził dyskusji, więcej robienia, mniej gadania.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl