![]() |
nokaut
http://www.maxior.pl/film/131055/Imprezowy_nokaut blondynka opalająca się http://www.maxior.pl/film/130983/Blondynka_sie_opala Idiota na torach http://www.maxior.pl/film/130911/Idiota_na_torach |
http://www.youtube.com/watch?v=cIOsh5efuwg&
nie wiedziałem gdzie to dać, przepiękna bramka z meczu Brondby-Flora :shock: |
posłuchajcie sobie szalonego komentarza Tomasza Zimocha mam cichą nadzieję, że w tym roku rónież usłyszymy podobny :D |
http://www.youtube.com/watch?v=xjFWcdpyHGU
Oksane pozostawię bez komentarza, ale zainteresował mnie gest chłopaka za nią w 35sek.? |
WISŁA!
Nieźle! |
Cytat:
Mistrz drugiego planu:) jeżeli to Ty zauważyłaś to Ci gratuluje spostrzegawczości :) żeby nie OT: Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego: - Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace. Łysy się odwraca, a koleś: - Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam... Łysy: - Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb...e! - i się odwraca. Na to ten pierwszy koleżka do drugiego: - Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace. Łysy zjeżony się odwraca, a koleś: - Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie? Łysy: - Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się nie pozbierasz! Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi: - No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i ogladajmy... Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają. Pierwszy koleś znowu do drugiego: - Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi. Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś: - Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz! |
[quote=dawidTS;764160]Mistrz drugiego planu:) jeżeli to Ty zauważyłaś to Ci gratuluje spostrzegawczości :)
dzięki :) dwoje dzieci trafiło do nieba, jedno jest białe a drugie czarne. św Piotr bierze pierwsze na kolana i mówi "jakie ty masz śliczne białe nóżki, a jakie śliczne białe kolanka, a jakie ładne białe uszka. masz tu skrzydełka będziesz aniołkiem". potem bierze na kolanka czarne dziecko i mówi " jakie ty masz śliczne czarne rączki, a jakie śliczne czarne paluszki a jakie ty masz ładny czarny nosek, masz tu skrzydełka będziesz..... muchą" :) bez napinki :) |
|
Boomcha,
lubie CIe chlopie, ale jestes TAK ****A MONOTEMATYCZNY, ze to dramat. Pozdro. |
Cytat:
|
A tego to ja nie wiem gdzie ten obrazek.
Ale Tusk jako pedal to juz za wiele dla mojej tolerancji dowcipu ! |
Cytat:
|
Boomcha na swoim dysku to już ma chyba kilkaset przeróbek Tuska, Schetyny, Niesiołowskiego, Rokity, Gronkiewicz-waltz, czy Gilowskiej (ją mógł usunąć, bo się nawróciła na jasną strone mocy). :lol:
Mówię, ci jak uważasz się za prawdziwego patriotę, zrób atak samobójczy na nich, a nie katuj nas tymi grafikami... |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
ode mnie: http://www.youtube.com/watch?v=YxtUoje_Bj4 |
Cytat:
Wspolczuje Ci. |
|
Cytat:
jesteś PO.......em? Współczuję Ci. |
Widzę, że panowie z tych co dwa lata temu śmiali się z rządu dziś dla równowagi z opozycji ? "Gratuluję" obiektywizmu. 1000 zdjęcie osmieszające Kaczyńskiego pewnie byłoby OK ...
have a nice day |
|
|
|
Zagrajmy to jeszcze raz...http://wgrywa.pl/pokaz,3815,Sportowe..._3__1997_.html "...i goool 3 do 2-óch dla legii nie nie ma bramki,nie ma bramki..." Laskowski wymiata :rotfl::rotfl::rotfl:
|
bez kitu, mam ten mecz w calosci na dysku, i co go obejrze to mi sie płakać chce :D od 12 lat sie zastanawiam, czy to byl poprostu zwykły pech, czy ktos komus zapłacić... i nie moge dojsc do zadnych sensownych wniosków.
|
Cytat:
Do Prokuratury we Wrocławiu można to podesłać :D |
|
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl