Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

donecki 28.12.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 835254)
Kosa wraca? to super ,jaki oni to zrobili:-D

Kosa kiedyś wrócił i tak napisałem ale nie użyłem czasu przeszłego.Zapomnij że teraz.

Robek 28.12.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 835267)
Kosa kiedyś wrócił i tak napisałem ale nie użyłem czasu przeszłego.Zapomnij że teraz.

Sorry napinka ale by miło było:rotfl::rotfl::rotfl:
tylko chyba na pampersy nie mamy

spartan 28.12.2009 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 835265)
Tyle że efekty inne - policz sobie bilans wygranych-remisów i porażek a potem napisz że był chujowy.

Utrzymując się w Twoim tonie to był właśnie taki bo bez Mistrzostwa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 835265)
.......enie o szopenie za przeproszeniem.Może i gadali ale pokaż mi choć 1 mecz obok którego przeszli?

Jeśli zapierdalali to dlaczego było tak źle skoro było tak super?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 835265)
Rozumiem że ful profesjonalizm i mega doświadczenie to milczeć gdy masz doczynienia ze złodziejami.

Profesjonalizmem nie jest wrzeszczenie bez dowodów bo nie trener jest od ich zbierania. Umiejętność formułowania myśli w sposób zdroworozsądkowy jest zaletą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 835265)
Ma Framat zacząć ściągać mecze z przed 3 czy 4 lat i robić wykresy by Cię zadowolić.Jeśli w takim stylu chcesz dyskutować to proszę ,cofnijmy się wstecz i z chęcią poznam metody Kasperczaka, nakreśli ilość sposobów rozwiązywania wydarzeń boiskowych,zagrywek z rzutów rożnych,wolnych, kontrataków itp.A jeśli ma być teraźniejszość to z chęcią poznam warsztat Skorży w tych kwestiach.

No właśnie. Ni chu..logiki nie było i nie ma. Tam graliśmy na aferę teraz na Marcelo....

KOMINEK 29.12.2009 00:47

Były bramkarz Wisły Kraków, Marcin Juszczyk, opuścił ostatnią drużynę cypryjskiej ekstraklasy. Miejscowe media poinformowały, że obie strony doszły do porozumienia w sprawie opuszczenia przez polskiego bramkarza klubu Nea Salamina Famagusta.Media spekulują, że Polak poprosił o rozwiązanie kontraktu z powodów osobistych. Z pewnością jednak znalazł się już na celowniku Odry Wodzisław, która zamierza sprowadzić kilku piłkarzy mających pomóc drużynie utrzymać się w polskiej Ekstraklasie.
.
http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html

i jeszcze jedno ostatnio nie chce mi się otwierać żadnej wiślackiej strony bo się boję że zaraz zobaczę FraMat i jego adwersarzy dyskutujących o Petrescu - liiiiiiiitości ile można??????????????????

1q2 29.12.2009 00:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 835280)
Utrzymując się w Twoim tonie to był właśnie taki bo bez Mistrzostwa.

Tyle że tego mistrzostwa najpewniej żaden inny trener by nie zdobył, bo musiał by wygrać praktycznie wszystkie mecze.Jak Legia w przyszłej rundzie wygra 10 meczów pod rząd to mistrza też nie zdobędziemy, tak jak byśmy nie zdobyli gdyby wygrała 10 meczy pod rząd poprzedniej wiosny.Tyle że nie ma już Dariusza W więc taki wariant nam nie grozi.

I ja wcale nie twierdze że wszystko było cacy bo gdyby tak było to intryga Kapki, Nawałki i spółki by się nie powiodła, natomiast nigdy się z tym nie zgodzę że graliśmy bez składu i ładu a hard work to była jakaś abstrakcja/puste słowa bądź oprócz tego nic pozytywnego w drużynie nie było.I najchętniej do czasów odległych bym już w ogóle nie wracał bo nie ma to najmniejszego sensu

TSW06 29.12.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 835212)
to mógł iść z nimi na piwo,grila i gokardy to do dzisiaj siedziałby w Krakowie

nie. mógłby po prostu zdobyć mistrzostwo =]

AYALA 30.12.2009 00:08

Cantoro jednak w Odrze.Maurycy ma zarabiac 40 tyś miesiecznie.Myśle z Argentyńczykiem Odra spokojnie sie utzryma.
http://www.futbol.pl/artykul/72331.html

Wojtas 30.12.2009 00:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 835647)
Cantoro jednak w Odrze.Maurycy ma zarabiac 40 tyś miesiecznie.Myśle z Argentyńczykiem Odra spokojnie sie utzryma.
http://www.futbol.pl/artykul/72331.html




I oto mamy całą :"wiernosc" Wisle Mauro-wartą 40 tys zl miesiecznie.

wislak68 30.12.2009 01:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 835647)
Cantoro jednak w Odrze.Maurycy ma zarabiac 40 tyś miesiecznie.Myśle z Argentyńczykiem Odra spokojnie sie utzryma.
http://www.futbol.pl/artykul/72331.html

Ciekawe. 40k PLN miesięcznie to około 10k EUR. Daje to rocznie kontrakt 120k EUR. A od Wisły chciał podobno tyle samo ile dostawał dotychczas (prasa pisała o 250k EUR). Czyżby obniżył swoje oczekiwania o 50%? Coś się to wszystko kupy nie trzyma.

Marszałek 30.12.2009 11:22

Nie ma nigdzie napisane,że Cantoro by podpisał cokolwiek ani,że oni chcą go podpisać. Równie dobrze zamiast Cantoro można by napisać,że rozmawiali z Juszczykiem i tez by pasowało. Pisanie dla samego pisania tak oceniam tą informację. Poza tym oni potrzebują zawodnikó co mają inklinacje ofensywne i cos grali a nie "kółeczkach" co siedział na ławie.

Miro 30.12.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 835657)
I oto mamy całą :"wiernosc" Wisle Mauro-wartą 40 tys zl miesiecznie.

?? piszesz poważnie czy prowokujesz?

pracujesz już czy jeszcze się uczysz ?, gimnazjum?, liceum?


przykład pracujesz w jakiejś firmie, zwalniaja Cię. Oczywiscie robisz wszystko żeby nie pracować w konkurencji?

szprotson 30.12.2009 12:28

spokoloko. Jak go zobacze w tej super fajnej koszulce Odry, to uwierze
a tak to jest .......enie o dupie marynie. Szukaja w Wodzisławiu naziwsk narazie.
Okienko rusza 1 stycznia.

AYALA 01.01.2010 21:02

Petrescu w Krasnodarze.
http://fckuban.ru/images/stories/fot...0456-3edit.jpg

brylant17 01.01.2010 21:24

Łukasz Sosin w AÓ Kavála

Cytat:

Napastnik AS Anórthossis Ammochóstou Łukasz Sosin związał się dziś dwuletnim kontraktem z AÓ Kavála - poinformowały greckie media.

Zawodnikiem Kaváli jest także inny polski napastnik - Euzebiusz Smolarek. Sosin jest już jedenastym Polakiem w barwach tego greckiego klubu w historii.

Były napastnik m.in. Hutnika Kraków, Wisły i Odry ostatnie siedem lat spędził na Cyprze - w Apóllonie i Anórthossisie. W polskiej ekstraklasie rozegrał 69 meczów i zdobył 27 bramek. Na Cyprze strzelił natomiast aż 122 gole w 188 spotkaniach! W swoim dorobku ma tytuł mistrza Polski i dwa tytuły mistrza Cypru. Czterokrotnie był królem strzelców ekstraklasy cypryjskiej. Z Anórthossisem występował w Lidze Mistrzów.

Po 15 kolejkach Kavála zajmuje piąte miejsce w greckiej ekstraklasie z 22 punktami na koncie.

90minut.pl

szczepanwislak 01.01.2010 21:34

Oooo!Dwoch Polaków razem. Transfer Łukasza mnie zdziwił. No no ciekawie będzie :), strasznie jestem także ciekaw tego Petrescu w Rosji, bedę śledził jego poczynania, warto!

Watts 04.01.2010 16:41

Zmarł Jarosław Giszka, piłkarz Wisły Kraków w latach 1984-1997...

koyoot 04.01.2010 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 835051)
Nie miał posłuchu bo gubił się tak w taktyce jak i w przygotowaniu fizycznym.
Nakładać na polskich piłkarzy obciążenia treningowe na poziomie silnych europejskich klubów to jakby uczyć świnie latać. Gdyby byli w stanie podołać takim obciążeniom to graliby w mocnych klubach.
Czy wuefista w szkole daje uczniom cykl treningowy na poziomie profesjonalnych lekkoatletów? Oczywiście że nie. Wymagania dostosowuje się do możliwości zawodników. Zajeżdżanie ich po to, by udowodnić im, że są słabi nie ma żadnego sensu. Petrescu nie miał zrobić z Brożka Torresa, a z Dudki Terrego. Miał przygotować ich tak, by byli lepsi od innych półprofesjonalistów i na tyle dobrzy, by od czasu do czasu powalczyć z lepszymi od siebie.

Chuja prawda. Kazdy polski pilkarz jest w stanie podolac ciezkim treningom na zachodzie - Jelen, Majewski, Blaszczykowski to koronne tego przyklady, wczesniej Krzynowek, Kryszalowicz ktory wlasnie jak przyszedl Petrescu i narzucil swoje obciazenia treningowe smiem twierdzic ze wtedy byl w najwyzszej formie sposrod pilkarzy Wisly. Jest tutaj jedna tylko kwestia. Cala reszta nie ma cholernej mentalnosci i charakteru, podobnie jak cala polska rzeczywistosc. Nie oszukujmy sie, wszyscy wymagamy wynikow natychmiast, a kiedy nie przychodza poddajemy sie i zaczynamy rewolucje. Tak w zyciu, jak i w pilce noznej.

Petrescu dla mnie jest najlepszym trenerem jakiego mielismy i niestety, panowie uswiadomcie sobie to, nie wroci do Wisly. Dawal nadzieje na to ze mozemy tutaj miec naprawde dobrze ulozony zespol taktycznie, nowoczesnie i w dodatku mozna bylo liczyc na to ze katorzniczy trening Rumuna zadziala podobnie jak Huberta Wagnera - rozwinie ich umiejetnosci. My faktycznie nie mamy gorszych pilkarzy, to tylko kwestia mentalnosci co tez nam dobitnie pokazala w tym roku Lewadia. Ci ktorzy tego nie widza sa dla mnie zwyczajnie w swiecie zamknieci w jakims swoim wyimaginowanym swiecie.

Dziekuje, bez odbioru.

Wojtas 04.01.2010 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 837512)
Chuja prawda. Kazdy polski pilkarz jest w stanie podolac ciezkim treningom na zachodzie - Jelen, Majewski, Blaszczykowski to koronne tego przyklady, wczesniej Krzynowek, Kryszalowicz ktory wlasnie jak przyszedl Petrescu i narzucil swoje obciazenia treningowe smiem twierdzic ze wtedy byl w najwyzszej formie sposrod pilkarzy Wisly. Jest tutaj jedna tylko kwestia. Cala reszta nie ma cholernej mentalnosci i charakteru, podobnie jak cala polska rzeczywistosc. Nie oszukujmy sie, wszyscy wymagamy wynikow natychmiast, a kiedy nie przychodza poddajemy sie i zaczynamy rewolucje. Tak w zyciu, jak i w pilce noznej.

.



Alez oczywsice bo pilka nozna i podejscie do jej wykonawyania przez pilkarzy pokazuje ogolnie podejcie Polakow do swoich obowiazkow.

czyli jak zrobic zeby sie nie narobic.

przeciez to problem z ktorym zmagamy sie od lat ,minimalizm i prowizorka ,byle kasa byla reszta ...a co to kogo obchodzi?

nie szanujemy siebie,ludzi dookola,zawisc to nasza narodowa cecha.to dlaczego pilkarze maja byc inni?

grzesiek632 04.01.2010 19:16

Żurawski strzelil własnie gola w meczu Omonii z Doxą;)

Wojtas - bardzo mądry post. Popieram.

laxa 04.01.2010 22:24

Transferowy hit: Cantoro zaakceptował ofertę Odry

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,74...erte_Odry.html

koyoot 05.01.2010 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 837583)
Alez oczywsice bo pilka nozna i podejscie do jej wykonawyania przez pilkarzy pokazuje ogolnie podejcie Polakow do swoich obowiazkow.

czyli jak zrobic zeby sie nie narobic.

przeciez to problem z ktorym zmagamy sie od lat ,minimalizm i prowizorka ,byle kasa byla reszta ...a co to kogo obchodzi?

nie szanujemy siebie,ludzi dookola,zawisc to nasza narodowa cecha.to dlaczego pilkarze maja byc inni?

Nie wiem czy to ironia czy nie, ja odbieram ja jako poparcie tego o czym pisze. Jeszcze dodatkowo to o czym my pisalismy widac w dwoch dodatkowych aspektach pilki noznej. Brak infrastruktury i podejscie do polityki transferowej. To jest wlasnie "nowowczesny futbol po Polsku".

EOT.

wislak68 05.01.2010 00:34

Jeśli Mauro nie chciał grać w Wiśle za mniejszą kasę a zgodził sie na to samo w Odrze to ... naprawdę nie wiem co powiedzieć.

I jeszcze słówko o Gisze. Naprawdę straszna szkoda że odszedł tak wcześnie bo był z niego prawdziwy wiślak. Pamiętam go doskonale jak biegał z Białą Gwiazdą na piersiach po różnych klepiskach w II lidze. Naprawdę warto by było aby szczególnie ci młodsi kibice pamiętali o dawnych piłkarzach Wisły którzy byli z nią naprawdę na dobre i na złe (dla Gichy więcej było akurat tych trudnych chwil).

Jarek będziemy o Tobie pamietać!

pysio 05.01.2010 01:04

Mauro Why?

For Money?

I don't belive you...

;( ;( ;(

1q2 05.01.2010 01:26

Mauro w Odrze:D
A tyle było pisaniny ile to klubów się nim interesuje i jak jest rozchwytywany.Jak zwykle był to jeden wielki bullshit.

Kaan 05.01.2010 09:34

Mozna wysnuc dwie wersje wydarzeń:
1. Wymagania Cantoro wcale nie były duże, watpię zeby Odra w obecnej sytuacji finansowej zaryzykowała wysoka pensje dla "nie napastnika", a zawazyło cisnienie rodziny aby pozostac w Polsce, a juz bez przeprowadzki to juz idealnie przede wszystkim dla dzieciarnii.
2. Mauro sie napalił ale realia okazały sie brutalne a oferta Odry w sutuacji j.w. najatrakcyjniejsza.

Griszka30KR 05.01.2010 09:45

Stawiam w 100% na 1.Mysle ,ze wo becnej sytuacji finansowej Wisły nawet niewielki wymagania sa ponad stan.Cantoro nie ma 18 lat i napewno nie napalałby sie na opowiastki z dziwnej pastki...Mozna jeszcze domniemac,ze wolał grac w Odrze gdzie kontrakt jest tajemnica i zachowuje swoje popczucie wartosci,niz w Wisle gdzie z kontrktu najwyzszego spada na jeden z najnizszych i siedzi na ławie....

brylant17 05.01.2010 09:51

Brawo zarząd,Brawo Skorża

Zwierze 05.01.2010 09:59

Brawo brylant17 ko następny..?

Czesław 05.01.2010 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 837784)
Brawo zarząd,Brawo Skorża

I w taki sposób rodzą się dziwne legendy... :/

tomasz_19 05.01.2010 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 837796)
I w taki sposób rodzą się dziwne legendy... :/

ma prawo do tego, żeby być wkurzonym na zarząd i trenera za to, że nasz wieloletni zawodnik zamiast być u nas będzie kontynuował karierę w pożal się Boże Odrze... nie wierzę, że nic się nie dało zrobić w jego sprawie... po prostu się nie chciało i tyle, a jak ważnym w obliczu kontuzji Sobola był zmiennikiem chyba nie musze nikomu pisać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl