![]() |
Cytat:
Grzadq, oglądnij najpierw powtórkę to zobaczysz co mam na myśli... |
nie ma co jeździć po Polczaku, wyżej siebie nikt nie podskoczy, chłopak gra jak umie. Ktoś go do tej kadry powołał, ktoś temu powołującemu wmówił, że jest trenerem :)
Gorzej, że jeśli utrzyma się wynik z meczu Słowacja-Słowenia, to Janosiki przyjadą do Chorzowa, by wygrać. I wygrają, bo nasze grajki pod wodzą tego niby-trenejro nie podskoczą. I następny łomot. A Lato będzie się oburzał, że to wina chuliganów, bo bojkotują :D |
wie ktos jak zagral Kirm?
|
Cytat:
Obejrzę powtórkę 1 bramki to powiem czy moim zdaniem jest tam jego wina czy nie ;) Faktem jest również, że w reprezentacji gra gorzej, nie wiem czym to jest spowodowane. Po prostu nie jest tak pewny jak w Wiśle. |
Jedyny komentarz do tego meczu http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=nA7nWXwK1ns z pozdrowieniem dla pana Stefana
|
A kto w pierwszej połowie zapierdalał za dwóch w obronie? Nie kto inny jak Głowacki:-P
|
Grali jak totalne cipy. Czesi nie znaczą obecnie nic, a nasi nie potrafili ani razu zagrozić niczym!
Dno. |
No i udało się, przegraliśmy, pewnie większość na forum jest zadowolona, bo pewnie zwolnią trenera, na co wszyscy od chwili jego wyboru czekają :P
|
Dziękujemy , dziękujemy... reklama Orange po przejebanym meczu wymiata
|
Ten Polczak to tragedia.
|
Cytat:
|
a ja dziekuję Bogu, że Maciuś Iwański wybrał Legię - tak bezproduktywnego pilkarza dawno nie widziałem. To już Roger "Kulwa" byłby bardziej pożyteczny... chyba?
|
Kirm i spółka pojechali Słowaków 2-0:) sie porobiło. Słowacja i Słowenia na MS a Czechy i Polska out:D
|
Cóż, Czesi będąc bez formy i grając na 70% spokojnie nas ograli. To świadczy o naszym poziomie.
Inna sprawa, że w drugiej połowie po stracie bramki przestaliśmy grać. Oczywiście Doktor nie dokonał cudu, styl fatalny więc istnieją szanse na to, że jego przygoda z kadrą skończy się już w środę. W tym meczu nikt nie zagrał dobrze, a paru zawodników zagrało wręcz tragicznie. Iwański, Polczak, Błaszczykowski - ci panowie powinni odpocząć od reprezentacji. Zgadzam się z harhausenem w sprawie Polczaka - do niego akurat można mieć najmniejsze pretensje. To solidny ligowiec, nic więcej. Lewandowski w jedynej sensownej sytuacji pokazał, że jest w kiepskiej formie. Podobnie Peszko. Z Amiki jedynie Gancarczyk nieźle. U nas Głowa zawalił bramkę, reszta meczu poprawnie ale bez rewelacji. |
i 2-0 prowadzi Słowenia, zawsze to miło, jak wiślakom idzie :D
Ciekawa sytuacja zrobiła się w grupie, tyle, że już bez nas - no życie |
Nasza reprezentacja to trup. Niemal czuć było smród zgnilizny. Czesi w sumie nic nie zagrali; i w zupełności im to wystarczyło. Polczak ?? To chyba jakiś żart.
|
Cytat:
|
Pięknie, Engel mówi że w 5 dni nie da się zmienić systemu gry, system nie działa. Już zaczyna się obrona Stefana.
Dobrze, że Szczęsny przynajmniej zachowuje przyzwoitość i Stefana krytykuje. Lewandowski: Cytat:
|
Dziękujemy ! najbardziej z tego meczu podobało mi się jak nasi "pozdrawiali pzpn" MIało być piknie ładnie itd wyszło jak zwykle...Maciuś Iwański miał za ciężką piłke dlatego mu nic nie wychodziło , a Polczak myslał że gra mecz PP w Kobylanach...
|
Sprawa jest prosta , postanowiliśmy stworzyć własny specyficzny (poza czeskim i angielskim) styl humoru .
Selekcjonerem został trener , który spuścił(no w 90 %) drużynę I ligową do drugiej ligi , który uczynił jednym z filarów obrony piłkarza który spadł ze swoją drużyną z I ligi do II ligi i który powołał od kilku lat etatowego rezerwowego , żeby uczynić go rezerwowym :) Majewski pyta odnośnie protestu kibiców , czy takie sytuacje mają miejsce we Włoszech czy Anglii. Ja pytam , czy we Włoszech lub Anglii są tacy kabareciarze , którzy mianowali by trenerów Lecce , Regginy , Torino , Newcastle , M'borough albo WBA na selekcjonerów kadry :)? Jeżeli by szukać pozytywów w tym kabarecie , to tylko wśród ,,terrorystów i chuliganów'' , którzy w ostatnich minutach jako kibice drużyny przegrywającej 0-2 pociągnęli ,,HSV'' prawie tak jak na Wiśle , przy milczącej akceptacji kibiców drużyny prowadzącej 2-0 . |
Szczęsny zaczął dobrze mówić, to Engel sie wpie**olił i a potem Szaranowicz przerwał... :)
JE*AĆ JE*AĆ PZPN |
Cytat:
|
Jedyne nad czym się można zastanawiać czy słabiej zagraliśmy dziś czy ze Słowenią? Czesi byli naprawdę do ogrania bo są słabi. Jedyny pożytek z tego to taki że Majewski nie zostanie na dłużej (tak myślę).
A Głowa, jedyny nasz reprezentant słabo. Na jego szczęście byli słabsi Polczak, Iwański itd. Arek, zostaw tą kadrę i skup się na Wiśle jak Sobol:D |
Kiepską żeś doktor taktykę wymyślił ;/
Iwański to taki "International level" eh... Z Majewskim nie ma nadziei... |
Głowa zagrał słabo ale nikt nie zagrał lepiej, no może Lewandowski w 1 połowie. Tak to ogólnie padaka. Polczak beznadziejny, Iwański, Błaszczykowski, Gancarczyk czy w końcu Kowalewski... dno.
|
Cytat:
PS. Szczęsny: Cytat:
|
Ile bym dał żeby zobaczyć teraz minę Beenhakkera... :D
|
Cytat:
|
Przy pierwszej bramce Głowacki podszedł wyżej bo tam był sam zawodnik Czech. Brakowało tam Lewandowskiego i gdyby Głowa nie podszedł to koleś miałby dużo wolnego miejsca... Gdzie tu wina Arka?
To, że Polczak z Rzeźniczakem nie zorientowali sie, że trzeba pokryć napastnika to chyba nie jego wina? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl