Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

flamengista 10.10.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802327)
Flamengista...Jaka stawke masz na mysli? Slowenia 17 Slowacja 19 a my 11 ... Stwka jest chyba wyprzedzenie Czechow hehehe

Stawka jest dla Słowaków, bo nie mogą z nami przegrać. Więc przeciwnik zagra z nami na 100%, a nie jak w meczu towarzyskim. To miałem na myśli:-D

Grzadq, oglądnij najpierw powtórkę to zobaczysz co mam na myśli...

harthausen 10.10.2009 21:13

nie ma co jeździć po Polczaku, wyżej siebie nikt nie podskoczy, chłopak gra jak umie. Ktoś go do tej kadry powołał, ktoś temu powołującemu wmówił, że jest trenerem :)

Gorzej, że jeśli utrzyma się wynik z meczu Słowacja-Słowenia, to Janosiki przyjadą do Chorzowa, by wygrać. I wygrają, bo nasze grajki pod wodzą tego niby-trenejro nie podskoczą.
I następny łomot. A Lato będzie się oburzał, że to wina chuliganów, bo bojkotują :D

piotrek chicago 10.10.2009 21:19

wie ktos jak zagral Kirm?

Grzadq 10.10.2009 21:20

Cytat:

Grzadq, oglądnij najpierw powtórkę to zobaczysz co mam na myśli...
Tylko że ja patrzę na całokształt. Zobacz ile piłek wybił, ile asekurował, jak się spisał przy pozostałych sytuacjach, których było nie mało. Więc tak czy owak zagrał najlepiej ze wszystkich obrońców.

Obejrzę powtórkę 1 bramki to powiem czy moim zdaniem jest tam jego wina czy nie ;)
Faktem jest również, że w reprezentacji gra gorzej, nie wiem czym to jest spowodowane. Po prostu nie jest tak pewny jak w Wiśle.

Witoldon 10.10.2009 21:20

Jedyny komentarz do tego meczu http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=nA7nWXwK1ns z pozdrowieniem dla pana Stefana

Wiślak-1990 10.10.2009 21:21

A kto w pierwszej połowie zapierdalał za dwóch w obronie? Nie kto inny jak Głowacki:-P

tofik 10.10.2009 21:21

Grali jak totalne cipy. Czesi nie znaczą obecnie nic, a nasi nie potrafili ani razu zagrozić niczym!
Dno.

jaitylkoja 10.10.2009 21:22

No i udało się, przegraliśmy, pewnie większość na forum jest zadowolona, bo pewnie zwolnią trenera, na co wszyscy od chwili jego wyboru czekają :P

Tylko_Wisła! 10.10.2009 21:22

Dziękujemy , dziękujemy... reklama Orange po przejebanym meczu wymiata

Maciuś 10.10.2009 21:22

Ten Polczak to tragedia.

Krissu 10.10.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 802340)
Dziękujemy , dziękujemy... reklama Orange po przejebanym meczu wymiata

Jeszcze nie zmienili na "Spierdalajcie!"? :shock:

FraMat 10.10.2009 21:25

a ja dziekuję Bogu, że Maciuś Iwański wybrał Legię - tak bezproduktywnego pilkarza dawno nie widziałem. To już Roger "Kulwa" byłby bardziej pożyteczny... chyba?

daniello1987 10.10.2009 21:26

Kirm i spółka pojechali Słowaków 2-0:) sie porobiło. Słowacja i Słowenia na MS a Czechy i Polska out:D

flamengista 10.10.2009 21:26

Cóż, Czesi będąc bez formy i grając na 70% spokojnie nas ograli. To świadczy o naszym poziomie.

Inna sprawa, że w drugiej połowie po stracie bramki przestaliśmy grać.

Oczywiście Doktor nie dokonał cudu, styl fatalny więc istnieją szanse na to, że jego przygoda z kadrą skończy się już w środę.

W tym meczu nikt nie zagrał dobrze, a paru zawodników zagrało wręcz tragicznie. Iwański, Polczak, Błaszczykowski - ci panowie powinni odpocząć od reprezentacji. Zgadzam się z harhausenem w sprawie Polczaka - do niego akurat można mieć najmniejsze pretensje. To solidny ligowiec, nic więcej.

Lewandowski w jedynej sensownej sytuacji pokazał, że jest w kiepskiej formie. Podobnie Peszko. Z Amiki jedynie Gancarczyk nieźle.

U nas Głowa zawalił bramkę, reszta meczu poprawnie ale bez rewelacji.

harthausen 10.10.2009 21:26

i 2-0 prowadzi Słowenia, zawsze to miło, jak wiślakom idzie :D
Ciekawa sytuacja zrobiła się w grupie, tyle, że już bez nas - no życie

christof20 10.10.2009 21:27

Nasza reprezentacja to trup. Niemal czuć było smród zgnilizny. Czesi w sumie nic nie zagrali; i w zupełności im to wystarczyło. Polczak ?? To chyba jakiś żart.

jaitylkoja 10.10.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 802341)
Ten Polczak to tragedia.

Po prostu siię nie znacie, Majewski na konferencji powie że zagrał na miarę możliwości, nikt więcej od niego nie oczekiwał, itd., a winę za bramki ponosi Głowacki :rotfl:

flamengista 10.10.2009 21:29

Pięknie, Engel mówi że w 5 dni nie da się zmienić systemu gry, system nie działa. Już zaczyna się obrona Stefana.

Dobrze, że Szczęsny przynajmniej zachowuje przyzwoitość i Stefana krytykuje.

Lewandowski:

Cytat:

Widać było chęć grania
Chęć owszem, grania nie było:-D

bartek89TS 10.10.2009 21:30

Dziękujemy ! najbardziej z tego meczu podobało mi się jak nasi "pozdrawiali pzpn" MIało być piknie ładnie itd wyszło jak zwykle...Maciuś Iwański miał za ciężką piłke dlatego mu nic nie wychodziło , a Polczak myslał że gra mecz PP w Kobylanach...

Mareq 10.10.2009 21:30

Sprawa jest prosta , postanowiliśmy stworzyć własny specyficzny (poza czeskim i angielskim) styl humoru .
Selekcjonerem został trener , który spuścił(no w 90 %) drużynę I ligową do drugiej ligi , który uczynił jednym z filarów obrony piłkarza który spadł ze swoją drużyną z I ligi do II ligi i który powołał od kilku lat etatowego rezerwowego , żeby uczynić go rezerwowym :)
Majewski pyta odnośnie protestu kibiców , czy takie sytuacje mają miejsce we Włoszech czy Anglii. Ja pytam , czy we Włoszech lub Anglii są tacy kabareciarze , którzy mianowali by trenerów Lecce , Regginy , Torino , Newcastle , M'borough albo WBA na selekcjonerów kadry :)?
Jeżeli by szukać pozytywów w tym kabarecie , to tylko wśród ,,terrorystów i chuliganów'' , którzy w ostatnich minutach jako kibice drużyny przegrywającej 0-2 pociągnęli ,,HSV'' prawie tak jak na Wiśle , przy milczącej akceptacji kibiców drużyny prowadzącej 2-0 .

Kamson 10.10.2009 21:30

Szczęsny zaczął dobrze mówić, to Engel sie wpie**olił i a potem Szaranowicz przerwał... :)

JE*AĆ JE*AĆ PZPN

gigant 10.10.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802345)

U nas Głowa zawalił bramkę, reszta meczu poprawnie ale bez rewelacji.

Którą bramkę zawalił Głowacki, bo nie wiem czy mam telewizor wyjebać, czy Ty oglądałeś mecz na weszlo.pl i bredzisz?

Ogryzek 10.10.2009 21:30

Jedyne nad czym się można zastanawiać czy słabiej zagraliśmy dziś czy ze Słowenią? Czesi byli naprawdę do ogrania bo są słabi. Jedyny pożytek z tego to taki że Majewski nie zostanie na dłużej (tak myślę).

A Głowa, jedyny nasz reprezentant słabo. Na jego szczęście byli słabsi Polczak, Iwański itd.

Arek, zostaw tą kadrę i skup się na Wiśle jak Sobol:D

Mario Nh 10.10.2009 21:32

Kiepską żeś doktor taktykę wymyślił ;/
Iwański to taki "International level" eh...
Z Majewskim nie ma nadziei...

IncognitoTSW 10.10.2009 21:32

Głowa zagrał słabo ale nikt nie zagrał lepiej, no może Lewandowski w 1 połowie. Tak to ogólnie padaka. Polczak beznadziejny, Iwański, Błaszczykowski, Gancarczyk czy w końcu Kowalewski... dno.

flamengista 10.10.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 802353)
Którą bramkę zawalił Głowacki, bo nie wiem czy mam telewizor wyjebać, czy Ty oglądałeś mecz na weszlo.pl i bredzisz?

Pierwszą, zachowaj resztki obiektywizmu i oglądnij powtórkę.

PS. Szczęsny:

Cytat:

Jest dobra wiadomość: nie spadniemy niżej

wislacki 10.10.2009 21:32

Ile bym dał żeby zobaczyć teraz minę Beenhakkera... :D

Grzadq 10.10.2009 21:33

Cytat:

Którą bramkę zawalił Głowacki, bo nie wiem czy mam telewizor wyjebać, czy Ty oglądałeś mecz na weszlo.pl i bredzisz?
No właśnie Flamengista twierdzi że Głowacki jest głównym winowajcom straty 1 bramki. Ja dalej czekam na powtórki, bo on tam biegł dobre kilka m obok i zostawił akcję na spółę Rzeźniczakowi i Polczakowi, którzy zwyczajnie mieli najbliższej. Czekamy na powtórki.

Kamson 10.10.2009 21:35

Przy pierwszej bramce Głowacki podszedł wyżej bo tam był sam zawodnik Czech. Brakowało tam Lewandowskiego i gdyby Głowa nie podszedł to koleś miałby dużo wolnego miejsca... Gdzie tu wina Arka?
To, że Polczak z Rzeźniczakem nie zorientowali sie, że trzeba pokryć napastnika to chyba nie jego wina?

tofik 10.10.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802357)
Pierwszą, zachowaj resztki obiektywizmu i oglądnij powtórkę.

PS. Szczęsny:

Bramkę to zawalił Kowalewski, obydwie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl