![]() |
3:2 dla Lecha
|
obroooooooooooonił co ten Kołtoń ćpa:rotfl:,brawo dla Krzysia 2 rzuty karne obronione a Łomaja to co !! Bezsensu. Inter trzymam kciuki :)
Sorry ale Ci komentorzy to dostaną orgazmu tak samo jak Zawacki na Superpucharze. |
3-3 po 5 seriach
Jest zabawa :) |
Peszko już pod koniec meczu ledwo chodził, kto mu dał strzelać karnego...
|
o Boze, zejde na zawał zaraz :D
|
remis 10 znaków
|
Niedźwiedź Łomaja!
|
Lech i tak wygra, ja w to wierzę
|
Wilk strzelił
|
Ale emocje....Azerowie sa mega blisko :D
|
Qr wór, nie usiedzę :/
|
Lech ma farta i im się uda.
|
Niech zostaną jak najdalej. Polska drużyna musi przejśc dalej a nie jacyś azerowie
|
Kołtońi Borek to chyba w Poznaniu sie urodzili ;-) Gdyby miał te 2 metry wiecej to by sięgnął. gdyby rzucił sie w lewo to obroniłby itd...Żenada!!!
|
ale nerwy :D
|
Łomaja wake up!!!!
|
Lech strzelił.
|
Czuję, ale obym się mylił, że teraz koniec.
|
haha Inter strzela... cisza... Lech strzela orgazmy także strzelają haha xD Inter Inter !
|
Wojtkowiak
|
robią tego kotorowskiego jak chcą.... cały czas ładują w prawo, a on w lewo :)
|
w 11 kolejce Łamaja wygra z Kotorowskim i tak to się skończy :)
|
Miszcz.... no comments, a tacy byli ładni, hamerykańscy
|
Pyrusy odzyskały pewność...
|
Gol, ale bramkarze to im tam na lini wykopali dołek :)
|
Ale się rozstrzelali, to może trwać w nieskonczoność
|
dalej remis....
|
Co za **** z kotorowskiego 3 x sie polozyl w lewy rog:X
|
Arboleda przed karnym już płacze.
Edit: e trafił a myślałem ze mu łzy przeszkodzą:) |
nuda.... trza iść spać.
Żartuje :D |
Arboleda strzela
|
No i się Kotorowski rzuciłw drugą stronę :), On chyba daje kołtoniowi i Borkowi tak sięnim jarają :)
|
Ale Kołtoń jest popierniczony :lisc:
|
Piszcie bo nie wiem co sie dzieje
|
no i teraz bramkarze :)
|
Co by nie mówić to nasze gwiazdy bardziej pękały w takich sytuacjach.
8-8 po 10 seriach |
teraz będą bramkarze karne wykonywać
|
8-8 po 10 seriach, teraz bramkarze crazykaro
|
|
I bramkarze! To lubię! Ale azer teraz fuksem styrzelił :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl