Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

stawski 21.07.2010 21:48

3:2 dla Lecha

WISŁAZWE 21.07.2010 21:49

obroooooooooooonił co ten Kołtoń ćpa:rotfl:,brawo dla Krzysia 2 rzuty karne obronione a Łomaja to co !! Bezsensu. Inter trzymam kciuki :)


Sorry ale Ci komentorzy to dostaną orgazmu tak samo jak Zawacki na Superpucharze.

iiYama 21.07.2010 21:49

3-3 po 5 seriach

Jest zabawa :)

julo 21.07.2010 21:49

Peszko już pod koniec meczu ledwo chodził, kto mu dał strzelać karnego...

Syn Kangura z 1984 21.07.2010 21:49

o Boze, zejde na zawał zaraz :D

stawski 21.07.2010 21:49

remis 10 znaków

David. 21.07.2010 21:50

Niedźwiedź Łomaja!

wwf 21.07.2010 21:50

Lech i tak wygra, ja w to wierzę

stawski 21.07.2010 21:50

Wilk strzelił

Pan Jotka 21.07.2010 21:50

Ale emocje....Azerowie sa mega blisko :D

iiYama 21.07.2010 21:51

Qr wór, nie usiedzę :/

Pawel.Busko 21.07.2010 21:51

Lech ma farta i im się uda.

wwf 21.07.2010 21:51

Niech zostaną jak najdalej. Polska drużyna musi przejśc dalej a nie jacyś azerowie

Pan Jotka 21.07.2010 21:51

Kołtońi Borek to chyba w Poznaniu sie urodzili ;-) Gdyby miał te 2 metry wiecej to by sięgnął. gdyby rzucił sie w lewo to obroniłby itd...Żenada!!!

klusek106 21.07.2010 21:51

ale nerwy :D

brylant17 21.07.2010 21:52

Łomaja wake up!!!!

stawski 21.07.2010 21:52

Lech strzelił.

Gargamel 21.07.2010 21:52

Czuję, ale obym się mylił, że teraz koniec.

szczepek19 21.07.2010 21:53

haha Inter strzela... cisza... Lech strzela orgazmy także strzelają haha xD Inter Inter !

wwf 21.07.2010 21:53

Wojtkowiak

stawski 21.07.2010 21:53

robią tego kotorowskiego jak chcą.... cały czas ładują w prawo, a on w lewo :)

Ofsajd 21.07.2010 21:53

w 11 kolejce Łamaja wygra z Kotorowskim i tak to się skończy :)

MMTS 21.07.2010 21:53

Miszcz.... no comments, a tacy byli ładni, hamerykańscy

iiYama 21.07.2010 21:54

Pyrusy odzyskały pewność...

stawski 21.07.2010 21:54

Gol, ale bramkarze to im tam na lini wykopali dołek :)

wwf 21.07.2010 21:55

Ale się rozstrzelali, to może trwać w nieskonczoność

stawski 21.07.2010 21:55

dalej remis....

LukaszK111 21.07.2010 21:55

Co za **** z kotorowskiego 3 x sie polozyl w lewy rog:X

laurence 21.07.2010 21:55

Arboleda przed karnym już płacze.

Edit: e trafił a myślałem ze mu łzy przeszkodzą:)

julo 21.07.2010 21:56

nuda.... trza iść spać.


Żartuje :D

stawski 21.07.2010 21:56

Arboleda strzela

stawski 21.07.2010 21:57

No i się Kotorowski rzuciłw drugą stronę :), On chyba daje kołtoniowi i Borkowi tak sięnim jarają :)

iiYama 21.07.2010 21:57

Ale Kołtoń jest popierniczony :lisc:

crazykaro 21.07.2010 21:58

Piszcie bo nie wiem co sie dzieje

Ofsajd 21.07.2010 21:58

no i teraz bramkarze :)

wwf 21.07.2010 21:58

Co by nie mówić to nasze gwiazdy bardziej pękały w takich sytuacjach.


8-8 po 10 seriach

kisiel92 21.07.2010 21:59

teraz będą bramkarze karne wykonywać

iiYama 21.07.2010 21:59

8-8 po 10 seriach, teraz bramkarze crazykaro

barcalover 21.07.2010 21:59

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...minacyjna.html

stawski 21.07.2010 21:59

I bramkarze! To lubię! Ale azer teraz fuksem styrzelił :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl