Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Proud 04.09.2009 13:21

całe szczęscie że mamy zarząd miasta jak i klubu taki że liczy się ze zdaniem kibiców. Dlatego nie mam wątpliwości że to Kibice Wisły razem z miastem i klubem dokonają wybory krzesełek. A jak SKWK będzie pilnowało tej sprawy to ja jestem spokojny o "WIŚLACKI" wygląd naszego nowego Domu.

saklak1906 04.09.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuKoC (Post 789118)
Nie wyobrazam sobie zeby nie-Wislacy mieli jakikolwiek wpływ na wygląd naszego stadionu.

Bo to problem sie zarejestrowac na forum i udawac Wislaka. W jaki sposob jestes w stanie sprawdzic ze nowo zarejestrowany to Wislak?, a jego jedyna checia jest zrobic nam na zlosc tak jak to zrobiono kibica Legii.

Bronowianin 04.09.2009 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 789056)
Odnośnie koloru / wzoru krzesełek nie można popełnić falatalnego błędu jaki popełnił Legijny klub, który zamieścili internetową sondę w której głosować mogły co jest logicznym osoby całkowicie niezwiązane z Legią.
Z szydery głosowali na najgorszy i oczywiście skończyło się na tym że wybrano najgorszy z możliwych projektów a faworyzowany przez większość fanów Legii został odrzucony.

Sprawe trzeba załatwić przy kawie i z głową. Najlepiej w porozumieniu z SKWK.
Tego typu sprawy nie można załatwiać poprzez sondy internetowe itp.

Zgadzam się że sonda internetowa to nie jest najlepszy sposób na dokonanie wyboru najbardziej optymalnego wzoru z krzesełek. Ktoś tu nawet wspomniał żeby posłużyć się do tego tą stroną i forum. Tylko ciekawe z jakiej racji, skoro nie jest to żadna oficjalna strona Wisły?

Absolutnie też nie powinno to wyglądać tak że wzór z krzesełek jest wybierany tylko i wyłącznie w porozumieniu z SKWK (czyli w praktyce z kilkoma, może co najwyżej kilkunastoma osobami kierującymi Stowarzyszeniem - bo tak by to pewnie wyglądało). Osoby kierujące SKWK nie mają jakiegoś "monopolu" na Wisłę i z tego względu nie powinni oni o tym zadecydować, a już na pewno nie jako jedyni z pośród kibiców.

Stadion ma być dla wszystkich kibiców Wisły i o tym jak będzie wyglądał powinna zadecydować jak największa ich grupa. Dobrym rozwiązaniem byłaby dyskusja z udziałem przedstawicieli różnych grup kibiców, na którą poza tym mógłby przybyć każdy chętny, mając realną możliwość zabrania głosu.

Ja osobiście nie widziałem jak do tej pory żadnego na prawdę dobrego projektu ułożenia wzoru z krzesełek na nowej trybunie wschodniej. Projekt który zwyciężył w zorganizowanym jakiś czas temu konkursie na oficjalnym portalu klubu był jak dla mnie kiepski. Już znacznie lepszy był ten który zajął miejsce drugie.

Gdyby to ode mnie zależało to zostawiłbym tą trybunę bez żadnego wzoru i napisu - po prostu same niebieskie krzesełka. Nasz stadion jest dość niewielki i każdy "przesadzony" wzór pomniejszałby jeszcze jego wnętrze optycznie. Moim zdaniem najlepszym wyborem byłoby po prostu ułożenie tylko i wyłącznie niebieskich krzesełek. Biała Gwiazda na czerwonym tle na trybunie północnej wystarcza - podkreśla że to miejsce przeznaczone jest na młyn, że z tego miejsca prowadzony jest doping. Na pozostałych sektorach nie dawałbym żadnego wzoru. Taka jest moja opinia na ten temat.

Bankowiec 04.09.2009 15:06

Zamiast skupiać się na krzesełkach, lepiej porozmawiać, jak kibice mogliby lobbować na rzecz przyspieszenia czasu budowy stadionu i usprawnienia harmonogramu przez wykonawcę - to byłoby korzystniejsze dla klubu. Wierżę, że gdyby naprawdę była wola i gotowość po wszystkich stronach, stadion można byłoby "uruchomić" nieco wcześniej niż 10 czerwca.

Jazon 04.09.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bankowiec (Post 789161)
Zamiast skupiać się na krzesełkach, lepiej porozmawiać, jak kibice mogliby lobbować na rzecz przyspieszenia czasu budowy stadionu i usprawnienia harmonogramu przez wykonawcę - to byłoby korzystniejsze dla klubu. Wierżę, że gdyby naprawdę była wola i gotowość po wszystkich stronach, stadion można byłoby "uruchomić" nieco wcześniej niż 10 czerwca.

Konkurs wygrała firma budowlana, która przedstawiła harmonogram, który właśnie wykonuje. Jak niby chcesz go zmienić?
Szybsze budowanie można uzyskać dzięki większej ilości maszyn i ludzi. To oznacza większe koszty. Chcesz jeszcze do tego dokładać, a jeżeli tak, to skąd wziąć pieniądze?

Arapaho 04.09.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bankowiec (Post 789161)
Zamiast skupiać się na krzesełkach, lepiej porozmawiać, jak kibice mogliby lobbować na rzecz przyspieszenia czasu budowy stadionu i usprawnienia harmonogramu przez wykonawcę - to byłoby korzystniejsze dla klubu. Wierżę, że gdyby naprawdę była wola i gotowość po wszystkich stronach, stadion można byłoby "uruchomić" nieco wcześniej niż 10 czerwca.

Bankowiec przestań może głupoty gadać bo po tym co piszesz to Ty nie bankowiec ale dzieciak z I klasy jesteś.
Jak niby można lobbować za przyspieszeniem budowy? Firma wygrala przetarg , harmonogram jest ustalony i nie jest możliwe jego zmienienie na wcześniejszy bo tak chce większośc kibiców. Lepiej módlmy się żeby nie było obsuw bo zazwyczaj firmy się nie wyrabiają z terminami (w Polsce) z różnych zreszta powodów, a u nas robią obecnie dość szybko ale są na styk i wystarczy na przykład problem z którymś z podwykonawców, z dostawą materiałów albo z pogodą i mamy opóźnienie gotowe.
Więc jestem jak najbardziej za naciskami na UM w sprawie układu krzesełek. Podobnie jak było z Gwiazdą. JAk się obudzimy z tą sprawą w przyszlym roku to dostaniemy niebieskie krzesełka z żółtymi wyjściami ewakuacyjnymi i po zawodach będzie

Wojtas 04.09.2009 18:38

Jakby C bylo jedno piętrowe to problem sam by sie rozwiazal.

Walneło by sie napis WISŁA i po krzyku.

Natomiast majac do dyspozycjii dwa pietra napis WISLA na gorze KRAKOW na dole wygladl by niesymetrycznie i chyba wrecz dziwnie.

Ale co chcecie mamy na D Gwiazde i to jest najwaznjsza symbolika i "serce " tego stadonu czyli młyn.

Na reszcie zostawil bym niebieskie krzeselka,ale takie spotkanie gdzie bylo by to przegadane jak piszecie przy kawie to tez swietny pomysl.Zadnych aniket internetowych bo bedzie siara jak na Legii :D

Bankowiec 04.09.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 789250)
Konkurs wygrała firma budowlana, która przedstawiła harmonogram, który właśnie wykonuje. Jak niby chcesz go zmienić?
Szybsze budowanie można uzyskać dzięki większej ilości maszyn i ludzi. To oznacza większe koszty.

Podniesienie efektywności pracy nie zawsze oznacza większe koszty. Zawsze istnieją tu różne możliwości. Wykonawca w harmonogramie ma zapisane do kiedy musi zakończyć poszczególne etapy prac. Wykonanie niektórych przed terminem, przy elastycznym podejściu może skutkować przyspieszeniem kolejnych.

StelmiOriginal 04.09.2009 18:45

Ja bym był za tym, zeby na A, B, C, E byly wszystkie krzesła czerwone ze wzgledu na to, ze jak są akcje 'wszyscy na czerwono' to zeby nie bylo tych niebieskich plam patrzac na trybuny, alko II opcja, A, B, C w stylu sektora E i tylko D się wyróznia - w konci młyn :)

I na C walnac prosty napis 'WISŁA'

devios 04.09.2009 18:57

A ja jestem za tym, aby wszystkie sektory miały same niebieskie krzesełka. Tylko na D, na młynie akcent rzucający tam wszystkie oczy- Biała Gwiazda na czerwonym tle.

KuKoC 04.09.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 789127)
Bo to problem sie zarejestrowac na forum i udawac Wislaka. W jaki sposob jestes w stanie sprawdzic ze nowo zarejestrowany to Wislak?, a jego jedyna checia jest zrobic nam na zlosc tak jak to zrobiono kibica Legii.

W tym samym poście który cytyjesz napisałem wyraźnie że wybór nie powinien być dokonany przez żadną ankiete itp. lecz powinen się odbyć w małym gronie.
Tu jest reszta mojej wypowiedzi z tego samego postu:

"Konkurs na projekty juz był i nie były one wiążące wiec po co to robić jeszcze raz?
Niech SKWK, Wisła SA i miasto usiądą razem i zdecydują a nie na forum 20 stron który projekt ładny a który jest bee
."

Enterpr!se 04.09.2009 22:39

A po co wogóle przyspieszać? Liga się skończy w maju, a takie przyspieszenie w poslkich warunkach nie jest możliwe szczególnie biorąc pod uwagę że stadion ostatecznie będzie skończony dopiero w GRUDNIU:!: Nie ma się co spieszyć, bo nie ma na co się spieszyć. Ważne że rozpoczniemy eliminację pucharów europejskich na nowym stadionie :D A czy skończą w czerwcu czy w lipcu to chyba nie jest aż tak ważne.

A jeśli chodzi o te krzesełka to w sumie oprócz tego konkursu przeprowadzonego przez UM (w których zwycięska propozycja była zbyt... pasiasta:-P ) to nie będzie innych propozycji, więc nalepszą opcją byłoby rzeczywiście ułożyć napis WISŁA z czanym cieniem:p na trybunie głównej a reszta na niebiesko. Chyba wizja niebieskich krzesełek jak na Stamford Bridge nie jest taka zła:

http://stadiony.net/pictures/eng/sta...d_bridge16.jpg

Swoją drogą to dziwne że Wiślacy mają czerwone stroje a trybuny są niebieskie :shock:

elomike 04.09.2009 22:47

Na nowych trybunach chyba nie będzie tych płotków z pleksy, prawda?
Fajnie byłoby, gdyby na D i E też je usunęli. Ładniej by wyglądało i przy okazji jakieś ze 300 miejsc byśmy otrzymali... Co do napisu- Białe WISŁA z czarnym cieniem na czerwonym tle na górnej, a na dolnej jednolity niebieski byłby najlepszy. Przydałoby się jeszcze zlikwidować te żółte odblaskowe schody... Bo z perspektywy kamery TV nasze trybuny są niebieskie z żółtymi akcentami... A tego nie chcemy ^^

Island 05.09.2009 03:10

Swietny sposob na popularyzacje stadionu - nie zdziwie sie jesli beda mieli komplet po oddaniu i po mistrzostwach. Moze warto skorzystac z dobrego przykladu?
http://www.sport.pl/pilka/1,80056,69...rystyczna.html

Gordian 05.09.2009 03:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 788532)
witam, zamieszczam część z plików które były do ściągnięcia ze strony zikit przy okazji przetargów. Całość zajmuje jakieś 1,2 gb (tylko z powodu bezmyślności urzędników i projektantów) , a z racji że nie mam możliwości udostępnienia całości wybrałem wszystkie najważniejsze rzeczy. Pliki są na megaupload, więc radze się streszczać bo wiecznie tam nie będą.

Trybuna zachodnia
http://www.megaupload.com/?d=RS1CO1TJ

Trybuna wschodnia
http://www.megaupload.com/?d=MBGQ9ABE

Ps. Jak ktoś ma możliwość to niech zrobi jakieś mirrowy na innych serwerach

Dałbyś rade zamieścić takie paczki ze schematami trybun D i E oraz okrąglaka?

Romy S. 05.09.2009 07:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 789338)
Bo z perspektywy kamery TV nasze trybuny są niebieskie z żółtymi akcentami... A tego nie chcemy ^^

Nie będą niebiesko-żółte gdy wszystkie płaczki internetowe (te które fizycznie mogą oczywiście) zasiądą na R-22, a nie przed kompem lub TV.
Na stadion przychodzimy by oglądać mecz, a nie krzesełka więc wyróżnienie serca naszych trybun Białą Gwiazdą powinno wystarczyć.

elomike 05.09.2009 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romy S. (Post 789367)
Nie będą niebiesko-żółte gdy wszystkie płaczki internetowe (te które fizycznie mogą oczywiście) zasiądą na R-22, a nie przed kompem lub TV.
Na stadion przychodzimy by oglądać mecz, a nie krzesełka więc wyróżnienie serca naszych trybun Białą Gwiazdą powinno wystarczyć.

Zgadzam się, ale przecież wiele nie trzeba żeby nie zrobić odblaskowego żółtego koloru na schodkach... Oczywiście najlepiej byłoby gdybyśmy zasiedlili ten stadion w takim stopniu żeby nie było ich widać :)

devios 05.09.2009 08:25

Fakt faktem, mogliby ten żółty zamienić na biały.

Ar222 05.09.2009 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 789336)
Swoją drogą to dziwne że Wiślacy mają czerwone stroje a trybuny są niebieskie :shock:

Drugi komplet jest niebieski, a barwy to niebiesko-biało-czerwone, więc nie bój się - wszystko się mieści w dopuszczalnej kolorystyce :-P

tofik 05.09.2009 08:47

Tak patrze na to co wyłania się z ziemi i co raz bardziej przypomina mi to bunkier.
Oby żadna drużyna tego bunkra zdobyć nie mogła :)

rav 05.09.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 789336)
Swoją drogą to dziwne że Wiślacy mają czerwone stroje a trybuny są niebieskie :shock:

Dziwne to jest, że część uważa za barwy klubowe cz-b-n, a część n-b-cz. Stąd ten miszmasz.

A czerwony powinien być pierwszy ;) I taki też kolor krzesełek na całośći.

izi 05.09.2009 09:07

mnie troche martwi odleglosc trybun od boiska ( przwija sie odleglosc 17-21m)
popatrzcie jak konkurencja bedzie miala bliziutko do murawy

licoo 05.09.2009 09:18

Ja uważam że kolor krzesełek na całym stadionie powinien być czerwony. Tak jak na czerwono przychodza ubrani kibice, jeżeli będą puste miejsca to one będą mniej zauważalne:). Jak dla mnie innej możliwości nie ma. Puste niebieskie miejsca bardziej będą rzucać się w oczy niż czerwone.

kristos 05.09.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez izi (Post 789387)
mnie troche martwi odleglosc trybun od boiska ( przwija sie odleglosc 17-21m)
popatrzcie jak konkurencja bedzie miala bliziutko do murawy

Bo prawie wszyscy kibice Legii są krótkowidzami .

Oldpara 05.09.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez izi (Post 789387)
mnie troche martwi odleglosc trybun od boiska ( przwija sie odleglosc 17-21m)
popatrzcie jak konkurencja bedzie miala bliziutko do murawy

lol....znając kibiców Legii, to zamkną im ten stadion zaraz po meczu otwarcia :D

Wg. dokumentacji projektowej na Legii ma być 8-10m, a u nas dokładnie 17,41 m.
Patrząc na zdjęcia i znając realia kibicowania można się spodziewać, że na Legii funkcje ochronną będzie pełnić wysoki płot a u nas płotek + fosa, co moze sie okazać dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem.
Mysle, że nie bedzie źle...

radekogi 05.09.2009 11:15

Z forum scyscrapercity wklejone przez Coolumboo. W takiej rozdzielczości jeszcze tego nie widziałem, naprawde fajnie to wygląda. Aż sie prosi o to żeby za 2-3 lata zburzyć okrąglaka i wybudować tam narożnik.

http://img215.imageshack.us/img215/8387/2a1e10d541q.jpg

Enterpr!se 05.09.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 789423)
lol....znając kibiców Legii, to zamkną im ten stadion zaraz po meczu otwarcia :D

Wg. dokumentacji projektowej na Legii ma być 8-10m, a u nas dokładnie 17,41 m.
Patrząc na zdjęcia i znając realia kibicowania można się spodziewać, że na Legii funkcje ochronną będzie pełnić wysoki płot a u nas płotek + fosa, co moze sie okazać dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem.
Mysle, że nie bedzie źle...

Na stadionie klasy Elite płotów wysokich być nie może i wiedząc że kibice Legii urządzają burdy nawet po zdobyciu mistrzostwa wynika że tamteszy stadion będzie co mecz zamykany :rotfl:

Inna sprawa to to ze : "Mecze mogą być rozgrywane tylko przed widownią siedzącą, sektory z miejscami stojącymi muszą być zamknięte." a Legia takowe miejsca stojące będzie mieć więc nie wiem jak oni zrobią z tego stadionu klasę Elite

rav 05.09.2009 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 789430)
Na stadionie klasy Elite płotów wysokich być nie może i wiedząc że kibice Legii urządzają burdy nawet po zdobyciu mistrzostwa wynika że tamteszy stadion będzie co mecz zamykany :rotfl:

Martwmy się o siebie. Cóż to za głupie gadanie..? Może jeszcze o pasach zaczniemy rozprawiać, że mają 6, 8 i 10 metrów (w zależności od trybuny) i też im zaraz stadion zamkną? W ogóle wszystkim zamkną, gdzie odległość od murawy < 15 i nie ma wysokich płotów... Uehhh...

Enterpr!se 05.09.2009 13:22

O pasach można porozmawiać bo za rok się może okazać że podczas gdy ich obiekt będzie jeszcze w remoncie oni będą grać u nas:-P

PhantomRanger 05.09.2009 16:03

Rany boskie ludzie czy wy na stadion idziecie dach oglądać czy mecz? Najlepiej gdyby w ogóle dachu nie robili, bo większość nie musiałaby słuchać któryś raz z kolei o tym samym.
1. Dach niesymetryczny
2. murawa za daleko
Dajcie sobie na wstrzymanie i poczekajcie na koniec budowy.

buczo1985 05.09.2009 16:07

to ja również z wątku o naszym stadionie ze scyscrapercity, pozwole sobie przedstawić wizję przedstawioną przez użytkownika cmO "wkomponowania" okrąglaka w główną trybunę:)
http://img210.imageshack.us/img210/8387/2a1e10d541q.jpg

buczo1985 05.09.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 789488)
Dlaczego u nas nie będą łączyć tych dachów ze sobą? Tak jest i na Stanford Bridge, Newcastle też ma łączone dachy ze sobą. A u nas widać na razie jeszcze nie są przekonani co chcą zrobić chyba, bo teraz ta wizualizcja z tym że tylko na długości murawy, wcześniejsze że nad E i D wchodziło.

Też mi się to nie podoba. Możliwe, że zostało to tak rozwiązane, by widoczność z samej góry narożników zezwalała na normalne oglądanie meczu.

FajQ 05.09.2009 16:31

Zauwarzyłem że te panele skośne co są na dachu na trybunie C to nie są na całej trybunie wylko na wysokości murawy.Po mojemu lepiej by wyglądało gdyby były na całej długości a najlepiej gdyby połączyli spójnie dachy trybun.Tak samo ładniej by wyglądało gdyby na trybunie A i B te niebieskie elementy przeciągneli na całą trybune a nie że zostawili 3 okna/szyby(?) białe chodzi mi to od strony fasady stadion przy parkingach. Ale to są takie pierdoły a stadion moim zdaniem będzie super i już nie mogę się doczekać pierwszeog meczu :D

MatMario 05.09.2009 17:34

Dlaczego u nas nie będą łączyć tych dachów ze sobą? Tak jest i na Stanford Bridge, Newcastle też ma łączone dachy ze sobą. A u nas widać na razie jeszcze nie są przekonani co chcą zrobić chyba, bo teraz ta wizualizcja z tym że tylko na długości murawy, wcześniejsze że nad E i D wchodziło.

Jazon 05.09.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 789500)
to ja również z wątku o naszym stadionie ze scyscrapercity, pozwole sobie przedstawić wizję przedstawioną przez użytkownika cmO "wkomponowania" okrąglaka w główną trybunę:)
http://img210.imageshack.us/img210/8387/2a1e10d541q.jpg

Zupełnie bez sensu. Gdzie w tej koncepcji miałby być narożnik, jeżeli okrąglak zostaje?
Ten projekt niczego nie daje, poza tym, że okrąglak zostaje bezsensownie zabudowany od tyłu przedłużoną frontową fasadą.

troj88 05.09.2009 18:30

ale wizualnie byloby to lepsze rozwiazanie przy zostawieniu okraglaka.

Bronowianin 05.09.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 789500)
to ja również z wątku o naszym stadionie ze scyscrapercity, pozwole sobie przedstawić wizję przedstawioną przez użytkownika cmO "wkomponowania" okrąglaka w główną trybunę:)
http://img210.imageshack.us/img210/8387/2a1e10d541q.jpg

Według mnie okropnie to wygląda... Mi osobiście okrąglak się podoba, ponieważ jest to taki charakterystyczny element naszego stadionu. Gdyby w jego miejscu postawiono narożnik - taki jak trzy pozostałe, to ten obiekt straciłby nieco ze swego specyficznego charakteru (specyficznego w sensie pozytywnym jak dla mnie).

Sporo już się mówiło na temat pawilonu medialnego, większość głosów na jego temat była krytyczna. To oczywiście kwestia gustu, ale mi osobiście on się podoba. Absolutnie nie powinno go się zabudowywać, czy w jakikolwiek inny sposób sztucznie "chować", bo to tylko popsułoby sylwetkę tego stadionu. Ciężko jest zrobić dobrą "przybudówkę" i całe szczęście coś takiego w okolicy okrąglaka nie powstanie. Pojawiły się jakiś czas temu plotki, że ma on zostać zabudowany ale nie jest to prawdą. Nic takiego nie było planowane.

matusz 05.09.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronowianin (Post 789579)
Według mnie okropnie to wygląda... Mi osobiście okrąglak się podoba, ponieważ jest to taki charakterystyczny element naszego stadionu. Gdyby w jego miejscu postawiono narożnik - taki jak trzy pozostałe, to ten obiekt straciłby nieco ze swego specyficznego charakteru (specyficznego w sensie pozytywnym jak dla mnie).

Sporo już się mówiło na temat pawilonu medialnego, większość głosów na jego temat była krytyczna. To oczywiście kwestia gustu, ale mi osobiście on się podoba. Absolutnie nie powinno go się zabudowywać, czy w jakikolwiek inny sposób sztucznie "chować", bo to tylko popsułoby sylwetkę tego stadionu. Ciężko jest zrobić dobrą "przybudówkę" i całe szczęście coś takiego w okolicy okrąglaka nie powstanie. Pojawiły się jakiś czas temu plotki, że ma on zostać zabudowany ale nie jest to prawdą. Nic takiego nie było planowane.

Wszystko ładnie pięknie, ale nie sądzisz, że w obecnej formie wygląda to tak, że stadion sobie, a okrąglak sobie? One są ze sobą nie powiązane. Wyobraźmy sobie sytuacje, że kończy się mecz i ma się odbyć konferencja prasowa, a na dworze leje. To co? Ludzie z mediów będą lecieć z trybuny A do okrąglaka ze sprzętem, po drodze przechodząc pod gołym niebem, z parasolem w jednej ręce i ze sprzętem w drugiej? Wiem, że w sumie mnie to g***o obchodzi jak sobie poradzą, ale trochę to śmieszne i nieprzemyślane.
PS. Aczkolwiek powyższa zabudowa faktycznie jest fatalna.

Jazon 05.09.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez troj88 (Post 789558)
ale wizualnie byloby to lepsze rozwiazanie przy zostawieniu okraglaka.

Pozwolę sobie się nie zgodzić.
Takie obcesowe zastawianie okrąglaka trąci zamiataniem śmieci pod dywan na kilometr - "Okrąglak jest brzydki, to go zabudujmy murem na około". Bez sensu.
Niestety, ale musimy zaakceptować Okrąglaka, przynajmniej do czasu jego wyburzenia, co też zapewne nie nastąpi szybko.

Dla mnie osobiście Okrąglak byłby nawet OK, gdyby nie jego beznadziejny wygląd od środka stadionu. Z zewnątrz stadionu - nawet OK,
ale od wewnątrz z perspektywy trybun i murawy to jakiś ponury żart architekta

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...6/norek/03.jpg

Mam oczywiście na myśli tę dolną prostokątną część, która jest wręcz encyklopedycznym przykładem "jak zaprojektować totalne gówno niczym nie pasujące i gryzące się z całą resztą"

http://img3.imageshack.us/img3/5844/okrglak1.jpg

Panie Obtułowicz, WTF is this????

Pablo84 05.09.2009 22:00

Może mi ktoś napisać, jakim cudem ten okrąglak kosztował ponad 10 mln złotych?
Chciał bym oglądnąć kosztorys, wkoncu ten stadion budowany jest za nasze/naszych rodziców pieniądze.

Przecież w środku to praktycznie jest tylko powietrze..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl