![]() |
sport-video.pl
wieczorem albo po poludniu bedzie do sciagnięcia - tak myśle :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kocie, niepotrzebnie skacze ci ciśnienie.
Przytaczanie korupcji Pasów nic nie zmieni, bo teraz kara za tamte wydarzenia to tylko minusowe punkty, a nie degradacja. Szansa na sprawiedliwe ukaranie C., jak również Amiki Poznań minęła bezpowrotnie. A parę punktów w plecy nic nie zmieni, bo Pasy spokojnie zakończą sezon w połowie tabeli. Szkoda się więc denerwować. Winowajcom wszystko uszło na sucho i żadne żale wylewane na forum tego nie zmienią. |
Cytat:
Odjąc tyle punktów ile się da, przywalić parę milionów zł kary i już. Najłatwiej odpuścic. Po co karać złodzieja, jak zawsze można sobie wytłumaczyć że przecież już ukradł i nic to nie zmieni. Powinni ścigać Amicę i pupilków Cyrankiewicza do końca, nie patrząc na upływające lata. |
Cytat:
ale jemu chodzilo o to ze teraz karą jest odejmowanie punktow a nie degradacja ,a to w sumie jest roznica no chyba ze walną komus -20 ,(ale wtedy wlasciwie jak degradacja :)) |
Inna sprawa, ze te swiniojeby po odjeciu kilku punktow oglosza wszem i wobec, ze oto wlasnie odpokutowali stare winy. I sa CZYSCI i nieskazitelni.
Te wygolone kutasy powinny w zeszlym sezonie spasc sportowo, i dodatkowo zostac relegowane o klase nizej. |
|
|
Cytat:
PS. Założę sie , że jezeli Dowhan go oglądnie i podpisza znim kontrakt to znowu Legia będzie miała porządnego bramkarza. |
|
Lech zremisował w sparingu z Valarengą 1-1,gola strzelil Krivets
|
ciekawe czy będzie przekładanie ligi ze względu na mrozy i śnieg ? Na mokrych i zaśnieżonych boiskach napewno będzie dużo przypadkowości i jest sie znacznie łatwiej bronic niż atakowac
|
Cytat:
|
Cytat:
no niby tak ale mroz moze trzymac nawet i do marca.. ale to tylko pogoda a ta jak wiadomo ostatnimi czasy lubi sie zmieniac i niewiadomo jak to bedzie teraz sa niby murawy dobre itd ale jakby przyszlo grac w takiej scenerii to chyba lepiej te mecze poprzekaldac |
Cytat:
|
Cytat:
|
Odra mi sie podoba
Klub Ekstraklasy zapowiada kolejne transfery http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html niby mały klubik itd a potrafi jakos sobie radzić ,ze wzmocnieniami szanse na utrzymanie mają |
Cytat:
. Śmiech na sali, że rzut beretem za Odrą (np Berlin) w połowie stycznia piłkarze kopią gałę w meczach o stawkę, a nasi truchtają w tym czasie po Cyprze czy innej Turcji :shock: Przecież oni w styczniu zagrali więcej meczów ligowych niż my sparingowych... Inny klimat w Berlinie niz np w Poznaniu? |
Czego się nie robi dla klubu...
Cytat:
|
Spoko, jeden dzień. Przyjdzie hołota i go zniszczy. Taka kultura panuje u nas w kraju, niestety, zero szacunku.
|
Nie, pozwolą jeszcze na grafa nieopodal nowego stadionu Legii.
Domniemam że za klikanie w stronkę jakiś hajs dostali bo nie wierzę że ot tak z własnej kieszeni zamierzali wy.......ić grosza na taką głupotę. |
Cytat:
straszne :lol: |
Cytat:
:rotfl: |
Akurat oddałm głos na Jagę. I cieszę sie bardzo , że takie cos zawiśnie w Warszawie. 15 lutego jestem w stolycy, wiec moze mi sie uda sfotografować bilboard jak dożyje .Bilboard rzecz jasna)
|
Urban pokazuje swój profesjonalizm:
Cytat:
Cytat:
Najpierw twierdzą, że jest za słaby teraz nagle im się odmienia. Więcej: http://www.sport.pl/pilka/1,96012,75...decydowal.html |
Cytat:
|
Przecież zmienił zdanie jak mu Walter delikatnie zasugerował, że ten Chinol ma grać w Legii i koniec. :lol: Teraz próbuje jakoś z tego wybrnąć, ale przecież każdy kto ma oczy widzi jak wygląda sytuacja i Jasio się po prostu ośmieszył.
A szkoda, bo ten Chinol może naprawdę coś potrafić. :/ |
Cytat:
|
To że on grał w Manchesterze United to nic nie znaczy. Po prostu chwyt marketingowy, Chiny to miejsce gdzie można sprzedać trochę koszulek z nazwiskiem ich rodaka więc go postanowiono zakontraktować. A że kto miał kupić koszulkę to już kupił więc się go pozbyto. Chyba nie sądzicie że sir Alex widział w nim potencjalnego następce Cristiano Ronaldo.
|
Cytat:
Zdanie polskich trenerów o piłkarzach nie jest żadnym wyznacznikiem. Równie dobrze ja mogę się wypowiadać o asteroidach. |
|
Wie ktoś moze cos o graniu na stadionie Hutnika ??
Czy bedziemy grac czy nie bo ostatnio cos czytalem ale to chyba byylo w fuckcie ze dalej nie jest pewne to ; / |
Czytaliście jak wybiórcza wychwala aMice?
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,75...ko_Kriwca.html |
Cytat:
Niektórzy na siłę próbują szukać dziury w całym.. jakby Wisła zrobiła taki transfer, to by o Wiśle pisali.. A co do przesuwania terminu rozgrywek... nie rozumiem, nie mają kasy na używanie podgrzania murawy to po co ją instalowali ? Dla ozdoby ? |
Cytat:
Jaka liga takie okienko transferowe. A co do argumentu, że polska liga nie jest taka słabiutka polecam przejrzec liste najwiekszych transferów w tym okienku w Europie. Najdrozszy był Chorwat z Dinama. Kosztował ponad 8mln euro( a ma zaledwie 20 lat!!!), ponad 6 mln kosztował zaś Serb z Partizana Belgrad(19 lat!!). U nas za cale 3 sezony nie sprzedali nikogo za takie pieniądze.... Po prostu taki poziom sportowy jest u nas jaki jest. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jedyny sensowny transfer w naszej lidze to ten Kriwec. Więc nie ma co się dziwić. Amika ma kasę i inwestuje. W solidnych zawodników. Kriwec ma papiery na granie, Radionow też - jeśli go wyciągną z BATE.
A o czym ma Wyborcza pisać? Przecież to co się dzieje w Wiśle i Legii woła o pomstę do nieba. Wygląda, jakby oba kluby nie były do końca zainteresowane walką o MP. Do tego kupione przez milionerów Lechia i Śląsk zamiast się wzmacniać, osłabiają się (szczególnie Wrocławianie). Oczywiście można też piać z zachwytu nad transferami Odry i Jagiellonii, ale to trochę inna półka i inne cele. Jedyne emocje w tej rundzie to będzie próba pościgu Amiki za Wisłą. Poznaniacy się dozbroili ale będą pod dużą presją. My na szczęście na razie się nie osłabiliśmy, więc może uda się dowieźć przewagę do końca rozgrywek. Plus heroiczny bój Wodzisławian o utrzymanie, zakończony "cudownym" ocaleniem. |
Wg powszechnej bzdury rozpowszechnianej w polskich mediach to w Anglii jest spokojnie na trybunach, a nas sajgon....
http://www.sport.pl/sport/1,65025,75...Blackburn.html Tymczasem nie kojarzę przypadku, żeby na meczu w Polsce zginął ktokolwiek za mojego życia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl