![]() |
Zamówię teraz coś dobrego z dojazdem do żarcia? Chory jestem, przespałem cały dzień, a lodówka pusta. Wdupczyłbym coś(niekoniecznie Pizzę), a Banolli nieczynne. Mieszkam tuż przy radiu Kraków.
|
czy mogę prosić o nazwę lub najlepiej link do jakiegoś super łatwego w obsłudze programu do obróbki zdjęć...??
|
Picasa 3 ;P
|
Idąc tym samym tropem - szukam prostego programu do łączenia filmików z aparatu w jedna całość.
|
Co musze zrobic aby moc wysylac wiadomsci prywatne nie tylko do osob z listy?
|
Ja klikam na nicka i pojawiają się opcje i jest tam między innymi "prywatna wiadomość".
próbowałam Ci to na priva wysłać ale masz zablokowane wiadomości - więc może to o to chodzi? że w obie strony działa? |
kurde, ja to zawsze musze miec jakies problemy na tym forum... jak sobie zalozylem pierwsze konto to nawet nie moglem sie udzielac w tematach:/ i zalozylem to...
|
Gdzie jest w Krakowie duży wybór plakatów? Zwłaszcza muzycznych?
|
bodajże na ulicy Grodzkiej w (Stare Miasto) jest sklep muzyczny koszulki, naszywki, plakaty.
|
Cytat:
|
Jaki programem kompresować filmy z aparatu, zeby 7min nie zajmowao mi 700MB :/
|
Cytat:
|
mam do Was pytanie zwiazane z odtwarzaniem plyt dvd i kompresji divx
posiadam - http://allegro.pl/item504393123_yama..._warszawa.html i chcialbym obejrzec film swiezo sciagniety z internetu w formacie 700mb, skompresowany divx'em pytanie jest nastepujace, jak powinienem go nagrac na plyte by moc go odtworzyc wraz z napisami ktore posiadam odzielnie w pliku txt? czy wystarczy zwyczajne nagranie jako dwoch plikow? czy powinienem najpierw 'polaczyc' tekst z filmem, i dopiero wtedy nagrywac na plyte? [jezeli tak, to jakim programem nadać obrazowi tekst] z gory dzieki za sensowną podpowiedz |
mam duży problem, włączyłem sobie ostatnio do ściągania kilka płyt fajnej muzy:P w programie Ares i w momencie kiedy miałem już po ok 80% każdej z płyt program się zawiesił więc zakończyłem jego działanie, i uruchomiłem go ponownie, lecz niestety już tych wszystkich płyt nie było na liście ściągania... :/ w folderze download są pliki ściągane i próbowałem już je uruchomić ale nie działają... :/ niech ktoś mi pomoże... :P ja chce te płyty... :D
edit; a te pliki, które zostały na liście nie chcą się ściągać... :/ nawet nie da się zapauzować itp. help!! |
Cytat:
Dzięki za pomoc i pozdrawiam P.S. Szali skrojonych,walk zwyciężonych, wrogów obitych,flag zdobytych, wyjazdów masy z wjazdami pod kasy! |
Cytat:
Formatów plików tekstowych stosowanych jako napisy do filmów jest kilka, może się zdarzyć iż Twój odtwarzacz DVD będzie czytał wszystkie lub większość. U mnie odczytuje jeden i na dodatek ma bardzo małe czcionki na ekranie, do czego doszedłem nagrywając kiedyś jeden film z czterema bodajże formatami plików z napisami ( wcześniej różnie je nazywając ). Jak zaznaczyłem efekt takowego oglądania na TV jest w moim przypadku nie ciekawy, więc zastosowałem inne rozwiązanie; mianowicie z użyciem dwóch programów : Sub Edit Playera oraz AVI ReComp . W tym pierwszym wrzucam film i napisy w pliku tekstowym i dokonuję konwersji napisów do formatu .ssa gdyż ten jest obsługiwany z możliwością edycji czcionki przez AVI ReComp. W drugim programie utworzone napisy .ssa łączę z filmem czego efekt końcowy możesz zobaczyć na załączonym fragmencie. Taka przeróbka odcinka Prison Break zajmuje na moim komputerze około 35-40 minut w trakcie jego normalnej eksploatacji, jeśli dysponujesz mocna maszynką to może coś przyspieszysz ten proces. Załączony fragment odcinka Prison Break waży 6,77 MB ( na sendspace.pl ) PB s4x15 _ sample.avi |
orientuje się ktoś ile kosztuje 1 raca w tej hurtowni fajerwerków w Łagiewnikach ?
|
Cytat:
|
Zarko, przed mikołajkami było we flo na pewno, a nie chce mi się wierzyć, że już wyszedł cały zapas... pytałeś sprzedawców?
nagrywam serial z rozszerzeniem .rmvb na cd. czy odtworzy mi go nan najzwyklejszym odtwarzaczu dvd? |
Cytat:
dopowiedz do tego jeszcze, czy nagranie dwoch plikow filmowych z 'nadpisanym' juz tekstem, na plycie dvd bedzie mozliwe pozniej do odtworzena w odtwarzaczu dvd? inaczej mowiac, czy odtwarzacz wykryje dwa pliki na plycie i oba bedzie odtwarzal? |
dvd nie odtwarza rmvb. musisz przekonwertowac na avi. napisy beda pasowaly a rozmiar sie nie zmieni
|
dobrze, ale czy plyta z dwoma plikami filmowymi bedzie 'widoczna' w odtwarzaczu dvd?
czy jest mozliwosc pozniejszego przelaczania sie miedzy nimi? |
Cytat:
|
Genio
obrazowo powiem tak: na płytę CD 700 MB wchodzą dwa odcinki serialu ( w zdecydowanej większości są one po około 350 MB, ostatnio poza Dexterem - około 550 MB czy Mam na imię Earl - około 175 MB ). Dla zmniejszenia kosztów można filmy pakować na płytę DVD, zawsze więcej w portfelu zostanie. |
Czy w Krakowie można gdzieś zakupić bryłe lodu??No 10,15 kg?
|
Pytanko od i do której otwarta dziś jest galeria krakowska?Z góry dziękóweczka
|
pytanko do zorientowanych :
jak grać w ut 2004 przez neta ? |
Zna ktoś Jakieś ciekawe Życzenia Świąteczne ? Tylko chodzi mi o Życzena z "Jajem"
Żeby były Eleganckie ;) |
Mniej Wyrazów Zaczynających Się Od Dużej Litery Na Rozmaitych Forach.PaSuJe Ciiii ?
|
Szali skrojonych,walk zwyciężonych, wrogów obitych,flag zdobytych, wyjazdów masy z wjazdami pod kasy!
|
mam pytanie do Manka czy niebieskie dachy sa na osiedlu Mlodych ??
|
Cytat:
Nie, niebieskie dachy są na Słowikach inaczej "smerfy" :lol: |
Cytat:
podbijam, ludzie to dla mnie ważne... wesołych |
Cytat:
wkoncu potrzebne jakieś zabawki na sylwestra,nie? :) |
jeszcze jedno... do osoby która zna się chociaż trochę na kompach...
chciałbym zgrać rzeczy z PC na laptopa, w komputerowym kupiłem kabel sieciowy i podłączyłem oba złomy ze sobą... co dalej? trzeba coś instalować czy konfigurować?? bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia proszę o instrukcję krok po kroku. |
Cytat:
|
Jakaś dobra strona z czcionkami. Z góry dzięki :)
|
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego Lotnisko w Atlancie w stanie GEorgia w USA ma największe lotnisko na świecie o przepustowości 85mln ludzi, a miasto jest mniejsze od Krakowa i ma poniżej pół miliona mieszkańców? Po co ci ludzie tam latają? Ani tam biznesu jakiegoś(4 wierzowce na krzyż) miasto małe, ani turystyki ani nic. Dziwi mnie ze nowy jork ma tylko 50 mln, tam np jest po co latać.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl