![]() |
Widocznie ciążyła na tej umowie, ale UFY już na całe szczęście od lutego w klubie nie ma. ;)
|
Dajcie spokój. Może być Joma. Grunt aby zrobili dobry model i dali najlepszą ofertę to nie widzę przeszkód. Osobiście cieszyłbym się gdyby twórcą koszulek była Polska marka. Dajmy na to 4f. Znana na rynku i myślę, że potrafią zrobić dobrą koszulkę przy odpowiednich konsultacjach. W ogóle jestem zwolennikiem polskich marek dla rodzimych zespołów. Wyobraźcie sobie, że taka marka sponsoruje reprezentację. Reklama na cały świat i do tego prezentacja koszulek w Polsce a nie ws Stanach, tak jak to było w przypadki NIKE> tak wiem, kasa nie ta i przy obecnych czasach nie możliwe ale fajnie by było
|
Vancouver 2010, Londyn 2012, Sochi 2014, Rio 2016. Nie trzeba sobie wyobrazac. Nawet Łotwa w tym roku skorzysta.
Po konsultacjach z naszym zarzadem? To juz wole jome i projekt robiony w paintcie. |
Mi tam Adidas pasuje i inne topowe marki typu Nike. Widzę, że tu właśnie każdy jara się niszową albo nową marką jeśli chodzi o piłkę nożną. New Balance, 4F swego czasu Under Armour.
|
Bo NB robi ładne, a do tego trochę tańsze od topowych marek koszulki. 4F to z kolei lokalny patriotyzm, krakowska firma, sponsor reprezentacji Polski w wielu dyscyplinach, gdyby odważyli się coś dla nas przygotować myślę, że byłoby dośc ładne a na pewno tanie i polskie.
|
Skoro mowa o 4F czy oni maja produkują odzież piłkarska w ogóle ? Ja ta markę kojarzę z lekka nic po za tym. Jesli nie produkują to szkoda pisac o tym nawet bo to widocznie nie ich target.
Co do new balance to koszulkę Liverpoolu można kulić za 71 funtów. Tyle w temacie bo ktos narzekał ze adidas jest drogi, rozumiem ze nb juz jest tani ... |
Chcecie żeby było tanio, to trzeba TICO albo ZINĘ. Będzie w sam raz.
|
Tylko że nie wolno przeliczać tych 71Ł na złotówki ! Tam zarabiasz w funtach i wydajesz w funtach. Dajmy na to dostajesz 9-10 funtow na godzine to po 7 juz masz koszulke - a w Polsce 9-10 zł na godzine i musisz robic 26 godzin...
Koszulki Liverpoolu z zeszłego sezonu kosztowały chyba ponad 300zł w sklepach stacjonarnych a jak wszedł nowy model to zrobili obniżke do 99 i zeszły im na pniu. |
Adidas zostaje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
tak, informuję cię, że adidas zostaje.
Zresztą było już o tym pisane w "internetach", ale nie chce mi się teraz szukać. |
I bardzo dobrze, a nie żadne Jomy czy inne wynalazki.
|
4f buahaha.......a prosze was. Najgorsza chinszczyzna
|
Nigdy bym nie kupil takiego badziewia z Joma czy 4f . JAKO sobie jeszcze projekt .......nijcie lub innego szajsu jak Legea czy Zina.
|
Cytat:
|
jakby ktos juz miał zdjecie koszulki z nowa czcionka, proszę o zapodanie
|
JAKO, Tico.. Hahaha szanujmy sie troche
|
Z tego co wiem to Jako w ostatnich latach się mocno poprawiło jeśli chodzi o jakość, w przyszłym sezonie będzie grać w ich strojach Bayer Leverkusen a nie oszukujmy się to jest zespół z niemieckiej czołówki.
Joma ciuchowo jest ok, ale za to halówki robią jedne z najlepszych na świecie. |
Cytat:
zwykla budżetowka ktora sobie wyrobila marke i tym kupuje klientow. czytalem gdzies kiedys o ich pseudo membranach i plastikowych materialach kurtek. |
new balance na pewno nie będzie w Wiśle, chociaż były rozmowy. Chyba (!) będą w Lechii. 4f nie robi obecnie piłkarskich rzeczy, więc nie ma się co szarpać.
i tu małe pytanko, ej ziomki ile wg Was powinna kosztować nowa koszulka? wiadomo podstawowa wersja bez numeru z krótkim ( i Białą Gwiazdą :) ), tak z ciekawości pytam |
Lechia to chyba co sezon ma inną firme ubierającą ....
|
Cytat:
|
Pero, Lechia miała dwuletnią umowę z Sallerem. O New Balance sponsorującym Gdańszczan mówi się już od dobrego miesiąca, ale oficjalnie nic nie ma, gdyż umowa z Sallerem wygasa o ile mi wiadomo równo z końcem czerwca.
150-200 przy adidasie to nawet nie ma mowy, nike nie byłby tańszy, puma miała tanie, ale dla Polskich zespołów robiła papierowe repliki a innych marek widzę tutaj się nie uznaje (chociaż po meczu Francja-Szwajcaria to puma też pewnie jest już na aucie). Tak na marginesie jeszcze, ta koszulka Jomy dla Piasta (treningowa) to ona jest z kolekcji tenisowej nie piłkarskiej. |
1 Załącznik(ów)
no i Piast wjechał z nową koszulką w nowy Sezon, dynamiczna, piękna, gustowna, zbalansowana, dyskretne logo.....
Chroń nas przed Jomą! |
Stroje Piasta mają zostać ujawnione na prezentacji zespołu czyli na 99,9% domowa będzie dedykowana, te (grają jeszcze w takiej samej, ale niebieskiej) są albo nowymi wyjazdówkami i trzecimi (to katalogi, a w zeszłym już sezonie grali taki motyw gdzie dom=dedyk, reszta=katalog) albo są to koszulki z przeznaczeniem na sparingi (Lech Poznań np. ma osobne koszulki na sparingi).
Póki co oficjalnie nie ma potwierdzenia, że to są stroje ligowe. Swoją drogą ten styl jest oparty na tym, którzy mieli Rumuni na Euro. |
|
A co to ma wspólnego z tematem?
|
New Balance potrafi zrobić ładne stroje, np. te dla Liverpoolu. Ciekawe co wymyślił dla Lechii.
|
oj serek juz nie szalej:)
stroje Wisły ale i stroje ligowe tak powinien brzmiec temat wszak zdjecia Piastunek ktoś wklejał. Sam jestem ciekawy, patrzac na Lechie tylko i wyłacznie jako na klub piłkarski z ciekawymi grajkami i zapleczem finansowym. Ciekawe co im NB wymysli, w paskach grało juz Porto, Sevilla, Celtic i Stoke z tego co kojarze. Umowa na 4 lata. Nie czujecie ze nam inni uciekaja tak jakoś? |
Nie, my mamy Adidasa! :D
|
wiem wiem, tak jak i Pogoń Siedlce tylko ze u nich przedłużono umowe o czym na 90 minut mozna przeczytac a u Nas póki co same "slyszałem" "podobno"
ale ta UFA marketingowo zapierdala. TGV to pikuś przy ich działaniach. |
szprotson to UFA jeszcze ma coś wspólnego z Wisłą.Podobno Wisła pożegnała i podziękowała już UFA za współprace. Coś się zmieniło ??
|
być moze, widocznie mi ukmnęło.
Dasz link lub cokolwiek innego na poparcie tego co piszesz? |
Cytat:
|
|
Cytat:
Jest problem. UFY nie ma, a komunikatu też nie ma ;) Takie cuda. |
ale UFY nie ma bo ?
-sami odeszli -czy nasza standardowa metoda, Odejdźcie a my wam i tak bedziemy płacić? I na koniec? To kto trzyma marketing jesli ktoś trzyma? |
Cytat:
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp ;) Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy. |
dobrze ze ich nie ma, ale skoro umowa została rozwiązana, znajac naszych - na bank im lecimy jakiś hajs.
A co do BP to widze ze wszystko po staremu tak jak śp.K pisał. Smuda idealnie by sie wpasował tutaj jako prezes. Idealnie dla tego kabaretu chyba tylko w Kielcach są wieksze jaja bo tam jakieś murzyny kupują klub za paczke fajek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl